Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

blondyneczka87

Implantacja zarodka, jakie miałyście objawy? kontynuacja

Polecane posty

Gość gość
Może Wy mi Dziewczyny pomożecie... :(:( Nie znajduje w internecie informacji na ten temat :( W 13 dniu cyklu piękny pęcherzyk 21-22 mm, przy kolejnym usg 2 dni później lekarz stwierdził że pęcherzyk pękł i w tym momencie mierzy 14 mm. Powiedział żebym pojawiła się na kolejnej kontoroli, wtedy też będzie chciał stwierdzić wykształcenie się ciałka żółtego i będzie już 100% pewności że owu była. Dziś niestety okazało się że pęcherzyk nadal ma 14 mm... Zapytałam czy oznacza to że owulacji nie było- pokrętna odpowiedź: niby nie było ale może była i pęcherzyk już taki zostanie. Zapytałam czy jest płyn w zatoce- odburknięcie że tak. Naczytałam się że czasiem ciałko żółte ciężko znaleźć. Co mam o tym wszystkim myśleć ? :(:(:( Któraś z Was miała może podobne przeżycia ? Kinga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilusia122
Mozemamusia współczuje ci bo Też to przeżyłam i powiedziałam sobie że już nigdy nigdy nigdy przed terminem okresu kombinować nie będę. Dziewczyny które miały usg prenatalne w 3 D czy w 12 tyg lekarz może już zobaczyć płeć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze jedno pytanko: kiedy najlepiej zrobić badanie progesteronu by stwierdzić czy owu była czy nie ? Lekarzowi nie przyszło do głowy by mnie skierować na takie badanie... Udam się więc na własną rękę. Kinga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiesz troche dziwne najpierw pęcherzyk 21 potem niby pekl a nadal miał 14 mm. Nie jest to logiczne jak dla mnie. Evi super ze mala rośnie i masz racje dokarmiaj jak jest glodna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinga myślę że tak 21 lub 22 dc ja tak badałam prigesteron. A Tomka to idziemy podobnie ja mam 12 dc. Blondyneczka co u ciebie? Evi dbaj o córcie niech zdrowo rośnie. Jeśli chodzi o przygotowania to czekam na suknie szyja mi. Mam buty juz ostatnio zamówiłam próbki zaproszeń. Od poniedziałku będziemy chodzić na nauki przedmalzenskie i jakoś tak pomału do przodu. Obecnie jestem na zwolnieniu lekarskim kręgosłup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nitka_
Kamilusia ja miałam normalne usg, nie 3d podobno jest mimo wszystko dokładniejsze do pomiarów i ja miałam zasugerowana płeć, ale do tego potrzebny jest naprawdę dobry specjalista. Kiedy masz? Evi bardzo sie ciesze, ze u Ciebie wszystko ok! Całusy dla Małej od Ciotki!:****

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie też to dziwne. Zastanawiam się czy nie powinnam zmienić lekarza... Kinga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marianeczkaaa
Atomka u mnie 17 dzień już sama jak u mnie z owulacją nie wiem dziś skok temperatury ból prawego jajnika, ból brzucha wczoraj śluż była dziś jakby go nie było hm przytulanko było w 14dniu dziś mąż na nocki nie nastrajam się na ten cykl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mozemamusia
Hej dziewczyny, lekarz stwierdził właśnie, że najprawdopodobniej była to ciąża biochemiczna i tak jak wy piszecie, nigdy więcej nawet ja nie zrobię testu wcześniej niż w dzień @, a cykle mam jak w zegarku, tylko ostatnio jakieś dziwne, bo zawsze 3-4 dni masywne krwawienie, a od lipca jeden dzień meega leci ze mnie, a potem plamię, a przez noc suchutko, więc dziwi mnie to, ale cóż. Mój M wraca jakoś w grudniu, więc listopad nam odpada co do starań, ale może to i lepiej. Powiem Wam szczerze, że tak się zastanawiałam ile razy tak naprawdę kobiety mogły zajść w ciążę i nawet nie wiedzieć, że razem z miesiączką ją tracą, bo gdybym ja nie zrobiła tej cholernej bety, to też bym nie wiedziała.. Powiedzcie mi jeszcze, czy mogę sobie kupić kwas foliowy i go zażywać ? Czy to coś w ogóle pomaga? Asia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mozemamusia
wisiiiii.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Coś mi się wpisy nie dodają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyneczka
Hej.U nas zaraz rozpocznie sie 30 tc.Dzisiaj po 17 mam wizyte.Co do progesteronu robi sie go w okreslonych dniach cyklu.Robilam raz ale nie pamietam,ktory to byl dzien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Możemamusia kwas foliowy zaleca się brać na min 3 miesiące przed planowaną ciąża, więc jak najbardziej bierz. Niektórzy twierdzą że ułatwia zajście w ciążę, ale jak dla mnie to trochę dziwne, jak by miał niby pomóc. No ale bierze się go aby zapobiec wadom układu nerwowego płodu. Najbardziej jest potrzeby w 1 trymestrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nelina
kamilusia122, ja jestem w 11tc, wczoraj byłam na wizycie (zwykłe usg, prenatalne mam dopiero 18.11.) i lekarka pokazała mi "coś" między nóżkami :) Powiedziała, że jest jeszcze wcześnie więc 100% pewności nie ma, ale kazała mi patrzeć i faktycznie coś tam było więc prawdopodobnie chłopak, czego szczerze mówiąc się spodziewam ;) pisałam ju kiedyś, że jak powiedziałam mężowi o ciąży to wręczyłam mu taki zestaw - skarpetki i maskotkę i do tego jajko niespodziankę i pozytywny test. W jajku był samochodzik więc mąż już wtedy powiedział, że będzie chłopak :) Obojgu nam jest wszystko jedno, chcemy mieć trójkę dzieci a płeć jest dla nas obojętna - dla nas ważne by było zdrowe. Jego mama ma jednego wnuka, a moja mama dwie wnuczki póki co, więc tak naprawdę dla którychś dziadków będzie to pierwszy wnuk bądź pierwsza wnuczka :D Jeszcze się nie nastawiamy na chłopca ale myślę, że na następnym badaniu będzie już bardziej widoczne a będzie to 13tc dlatego myślę, że pewnie można q 12tc stwierdzić płeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha no i nie mniej do siebie żalu że tak szybko sprawdziłaś czy jesteś w ciąży. Plus taki że wiesz iż jesteście płodni. Wiadomo że ciężko sobie poradzić że smutkiem, ale trzeba mieć nadzieję ze będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) mam za bardzo kiedy nadrobić zaległości bo remontujemy z mężem mieszkanie, ale postaram się już być na bieżąco :) Scarlet a ile dni ma zazwyczaj Twoj cykl? brałaś teraz clo i zastrzyk? Evi super że mała dobrze się chowa i ładnie je :) gadaniem innych się nie przejmuj - zawsze znajdzie się jakaś "ciocia dobra rada" która znajdzie błędy w Twoim zajmowaniu się dzieckiem :) kamilusia u mnie w 13 tc lekarz podejrzewał że będzie chlopiec, ale zaznaczył że w tym czasie narządy płciowe chłopców i dziewczynek wyglądają niemal identycznie więc to takie wróżenie bardziej :) wiadomo - niektórym się sprawdzi, a niektórym, tak jak mi - nie :) z naszego chłopca w 17 tygodniu zrobiła się dziewczynka i tak już zostało :) blondyneczko, kasiek, kasia, sarilec, annamaria co u Was? ja jutro zaczynam 33 tydzień :) ogólnie czuję się bardzo dobrze :) kupiliśmy w końcu wózek, materac, łóżeczko, kołderkę i szafę do pokoju dziecka i teraz powoli składamy wszystko :) w poniedziałek mam kolejną wizytę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No własnie te moje cykle bywały rożne ale zanim zaczeły mi sie problemy to były tak ok 33-35 dni po prostu chcialabym mie ć juz ten skok a zasztrzyku nie brałam bo lek stwierdził że nie widzi potrzeby...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość g86
scarlet poczekaj do jutra może system nie wykrył poza tym nie masz śluzu rozciągliwego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
g86 jeżeli chodzi o śluz to moja dr powiedziała że po clo sluz może sie zmienic albo byc go mało ze najlepiej jest mierzyć temp no i montoring. zobaczymy może sie niepotrzebnie stresuje... ach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilusia122
Nelina wstępnie gratuluję synka, ja mam badanie dzień przed twoim :-) bo my tak równo prawie idziemy :-) Ja usg prenatalne mam dokładnie w 12 tyg 5 dniu. Tylko nie wiem czy z blizniakami tak łatwo zobaczą płeć jedynego i drugiego. Marzę o chłopcu... A najlepiej dwóch :-) i nie wiem czy wogole mi powiedzą bo np moja p.doktor to mówi zawsze na usg polowkowym dopiero a gdzie tu do 18 albo 20 tyg... I to jeszcze na NFZ... Gdybym poszła prywatnie to od razu by powiedzieli. Mam nadzieję że mają dobry sprzęt i dobrych specjalistów w Bydgoszczy. Mozemamusia masz rację, połowa z nas może nie wiedzieć że kilka razy straciła ciążę, nie powinny takie rzeczy się dziać ale natura madrzejsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atomka83
ScarletteKate wg mnie z wykresu wynika, że owulacji jeszcze nie było, ale też nie widzę nic niepokojącego, chyba jeszcze jest czas, aby była. Może jutro, albo pojutrze będzie skok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doris32
Mozemamusia kwas foliowy nie ma absolutnie żadnego wpływu na płodność i w tej kwestii w niczym nie pomoże, bierze się go aby zmniejszyć ryzyko wystąpienia wad cewy nerwowej u dziecka. Niektórzy lekarze twierdzą, że suplementacja nie jest potrzebna jeżeli kobieta ma różnorodną dietę i odżywia się zdrowo ale myślę, że branie go na pewno nie szkodzi a może pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
Dziewczyny jeszcze zapomnialam napisać że cuda SA. Na pokoju leżała ze mną kobietka 43 lata i opowiedziała jak starali się z mężem o dziecko i 12 lat temu zaszła i poroniło okazało się że z ciążą może być ciężko bo jej mąż miał operacje (coś z sercem) i przez leki może im Sie nie udać a oni się z tym pogodzili i jaki był szok jak okazało się że jest w ciąży... miała córeczkę wcześniaka 37 TC ale radość całej rodziny niesaamowita :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gowsik
Kamilusia, a gdzie i do kogo idziesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczor! Jestem od dzis na zwolnieniu i juz mi sie nudzi! Musze sobie cos wykombinować, na razie obiecałam mężowi codzienne obiady;) U mnie 17 tc za dwa tygodnie wizyta a pod koniec miesiąca usg połówkowe i znowu bedzie stres.. Na razie wszystko ok, zauwazylam tylko ze bardzo boli mnie głowa i dziąsła bola i krwawią przy myciu zębów.. Widze ze u większości połowa cyklu, wiec nerwówki jeszcze nie ma:) dziewczyny pogoda taka ze tylko baraszkować pod kocem przy winku:) Dziewczynki oczekujące maleństwa powiedzcie kiedy zaczęlyscie czuć ruchy dziecka? Ja jeszcze nic nie czuje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga u mnie 1 dc, przyszla jak w zegarku wiec sie ciesze:-) jutro dzwonie do gin zeby sie na wizyte umowic, clo nie biore bo musze ogarnac 2faze a progesteron bada sie ok tydzien po owu Aga zazdroszcze tych przygotowan, piekny czas :-) ja wtedy bylam mega happy i zylam sobie beztrosko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×