Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

blondyneczka87

Implantacja zarodka, jakie miałyście objawy? kontynuacja

Polecane posty

Witam nowe Dziewczyny ;-) czesc Agus :-) super ze jestes :-) Moniq nie zapisalam sie jeszcze, od wczoraj boli mnie tam w srodku, na noc wzielam tabletke i jest troszke lepiej, dzis kupilam lactovqinal, jesli nie przejdzie do srody rano to w srode pojde do mojej gin a jesli przejdzie to sie umowie na 11lutego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kosiax nic dziwnego, chyba żaden normalny człowie nie ma temp 36.6 :P a prawie każda kobieta przed owulacją ma poniżej, nawet w okolicach 36.0 :) a Po owulacji często powyżej 37 i nie oznacza tow cale stanu podgorączkowego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie! Czytalam wasz poprzedni topik ale się nie udzielalam bo był taki tłok ze mój post by po prostu zginął :-) o dziecko staram się od roku. Na początku listopada mialam ciążę biochemiczna. Do tej pory miałam problemy z suchoscia pochwy alevten cykl jest inny. Sluzu mam dużo ,miałam nawet plodny w tym cyklu. Od 7 dpo mam bóle podbrzusza jeszcze do wczoraj naprawdę silne. Wczoraj miałam jakiś przelom bo do południa chodziłam nieprzytomna i nagle potem zrobiło mi się dużo lepiej. Brzuch już tak nie boli. Jestem 3 dni przed miesiaczka. Aha i im bardziej bolało mnie podbrzusze tym bardziej reagowały piersi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kosiax musisz zaczekać jeszcze troszkę , bo to co piszesz, może znaczyć tak naprawdę wszystko.. ale trzymam kciuki żeby test wyszedł pozytywny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam temp po @ niska 36 to norma wiec się nie martw :) Widzę ze będzie dużo testowanek u nowych dziewczyn :) Blondyneczka a co piecze cie czy boli ty jesteś już po @ prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga mnie bardziej boli niz piecze i swedzi, taka obolala chodze, wiem ze bez lekarza i antybiotyku sie nie obejdzie ale wolalabym isc 11, ale jak nie przejdzie to w srode pobiegne do niej :-P Aga ja dzis mam 4dc wiec juz takie resztki okresu mam tylko... ale ja nie licze nic i nic nie lykam przez 2 cykle, no moze oprocz jakis witamin :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziwne dlaczego cie boli może zapalenie pęcherza? dwa miesiące szybko zleca zobaczysz. J a jeszcze ze 3 miesiące będę sobie wyliczać dni. Bo potem sobie odpuszczam bo zostanie mi rok do ślubu wiec chciałabym się wyrobić hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to która kiedy teraz testuje ? u mnie dziś 26 dc ale czuje, że się nie udało bo objawów zero, zero bólu brzucha, zero śluzu, zero kłucia jajnika, zero bólu piersi :) no co tam trzeba będzie walczyć dalej. Za to Wam mocno kibicuje i trzymam kciuki za testowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha jedyny co to od kilku dni mam dreszcze, szczególnie wieczorem ale pewnie mam tak od zawsze ale nie pamietam ;) a Moniq jak Wy się czujecie ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga to nie zapalenie pecherza, mialam go raz w zyciu i wiem jak to jest, a teraz mam albo jakas infekcje albo grzybka wiec w tym cyklu napewno musze pojsc do lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MamaOleńki nie skazuj jeszcze cyklu na porażkę! Ja co miesiąc miałam więcej objawów niż tym razem i zobacz.. :) Czuję się dobrze, brzuch i piersi może trochę napięte są, ale raczej nie bolą. Coś tam czasem wieczorem po pracy może. Żadnych plamień, śluzu tyci tyci, jak nigdy! Więc chyba jeszcze do mnie do końca nie dotarło co się dzieje - wstaję rano i jak pomyślę to aż nie mogę uwierzyć! Mam tylko nadzieję, że na wizycie usłyszę serduszko, bo trochę zaczęłam się bać, że tak żadnych objawów nie mam.. czasem myślę, że sobie ubzdurałam, no ale beta chyba rośnie, bo kreska na teście dziś ciutkę wyraźniejsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula852
Gdzie poprzedni temat? Ja idę z mega super wiadomością! Będę mamą!! 3 testy ciążowe, na wszystkich 2 piękne krechy!! Jutro idę na betę:-) tak się cieszę że o jezuuuuu! A myślałam że to przeziębenie:-):-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosiax
Paula852 - gratuluję! :) PO ilu dniach robiłaś testy ( tak z ciekawości):P?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maomi
No, w koncu mam trochę czasu żeby napisać o sobie:) mam 30 lat i od pol roku staramy sie z mężem o maluszka, niestety bez efektow:(z poczatku nie liczylam dni plodnych i nie mierzylam temperatury, a potem jakos nie trafialismy w dni plodne, a teraz po prostu sie nie udaje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula852
Kosiax wczoraj miałam termin @, ale test zrobiłam dzisiaj, ba! Nawet 3 testy na wszystkich widoczna druga kreska:-) jutro biegnę na betę:-) Moniq dziękuję:-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnitaMam
Paula gratuluję. Długo się staraliście? Jestem tu nowa i nie za bardzo w temacie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula852
Niecałe 2 lata się staraliśmy, odpuścilam jakoś myśli o tym i jest!:-) nie mogę przestać patrzeć na testy:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nitka_25
Paula gratuluje! Masz jakieś objawy? Zauważyłaś cos dziwnego? Moze komuś przydadzą sie Twoje spostrzeżenia:) Maomi witaj, pół roku to jeszcze nie tak duzo:) powodzenia w staraniach, odzywaj sie do nas jak najcześciej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula852
Nitka dziękuję:-) nic nie zauważyłam:-) no może poza ciągnięciem w podbrzuszu:-) ale za mną tyle ciaz urojonych że myślałam że sobie wkręcam:-) ale to było chyba to:-* jestem mega szczęśliwa chyba nie zasnę dzisiaj:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KIasyka
Cześć dziewczyny! Mogę się przyłączyć. Staram się o drugie dziecko, mam już 7 miesięczną córeczkę. Za tydzień robię test i jakoś dziwnie czuję, że się udało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marjankaa
witajcie można się dołączyć??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej,gratuluje kolejnych kresek i czekam na kolejne.Witam nowe dziewczyny.Mnie dzisiaj nawiedzila @ w koncu w normalnym terminie...kurcze mialam mala nadzieje,ze moze uda sie jakos "wpasc" ale nic z tego ;)) jeszcze troche...buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula - gratuluje!! mówisz, że nie miałaś żadnych objawów przed terminem miesiączki ? a co z tym przeziębieniem ? czułaś jakby Cię coś brało ? Pytam bo od 3 dni mam jakieś dziwne dreszcze i sie teraz nakręcam :) Maomi, Klasyka i Marjankaa witamy Was :) Moniq - brakiem objawów się nie martw, testy i beta mówią same za siebie, tak naprawde prawdziwe objawy ciąży zazwyczaj rozpoczynają się w 6-7 tyg. Ja jak wyszło, że jestem w ciązy to dobre 3 tygodnie tego nie czułam, nawet piersi nie bolały a potem jak zaczęły się mdłości to 3 miesiące rzygałam jak kot :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klasyka a to dopiero Wasz pierwszy cykl starań ? Oby Twoje przeczucie Cię nie myliło, trzymam kciuki abyś za tydzień ujrzała 2 piękne kreseczki :) a masz jakieś objawy poza przeczuciem ? ;) my tez staramy się o drugą dzidzie, fajnie jakby się udało zajść w ciąże do kwietnia bo wtedy mielibyśmy 2 lata różnicy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marjankaa
dziewczynki ja jutro rano testuje boje się troszkę:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marjanka i jak test? Witam nowe dziewczyny! Paula gratuluję :) A mnie wczoraj nawiedziła migrena i pewnie dziś tez będzie trzymać :( ale śniegu na padało u nas :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga ja się wczoraj tak przestraszyłam bo mnie chwycił ból krzyża.. zawsze miałam jakies tam problemy z kręgosłupem, ale wczoraj nie wiedziałam od czego, wieczorem w sumie nagle. Dziś wstaję rano i patrzę - śnieg.. mam nadzieję,że to dlatego.. Marjankaa jak testowanko?:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×