Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

blondyneczka87

Implantacja zarodka, jakie miałyście objawy? kontynuacja

Polecane posty

Gość marjankaa
Hm dziewczynki test wyszedł negatywny ale okres juz 6 dni mi się spóźnia i dol brzuch boli bardzo... Kiedy powtórzyć test? Jak myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marjankaa
no nic poczekam kilka dni jeszcze:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marjankaa
tak zrobię bo do lekarza jeszcze chyba za wczas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniq mnie w 2 pierwszych ciążach bolał dół pleców (dość mocno, jakby więzadła czy mięśnie?). To podobno sprawa hormonów, które rozluźniają mięśnie (relaksyna).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nitka_25
Ja tez robiłam dzis test i negatyw. A miałam malutka nadzieje ze moze cos bo tak mnie cmi w dole brzucha od paru dni i jestem jakaś opuchnięta:( ehh:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondyneczka87
marjanka a wiesz kiedy mialas owu? Nitka a ktory jestes dc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marjankaa
owulacja była około 13 stycznia-mam program który pomiarom temperatury i obserwacji śluzu pomaga ustalić owulacji-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondyneczka87
Marjanka jesli 13stycznia byla owu to test moze jeszcze nie pokazac ciazy, poczekaj 2-3 dni i powtorz test...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marjankaa
no muszę poczekać:):) a już myślałam że dziś przygotuje jakaś kolacje hm dla męża:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nitka_25
Mój 52dc. Cykle mam bardzo długie średnio 40-50 dniowe. Ostatni był ewenementem bo trwał 80:( brałam luteine na wywołanie. Także cieżko cokolwiek powiedzieć o tych cyklach:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Marjankaa, 6 dni spóźnienia okresu to już całkiem długo, może idź na bete ? ja bym nie wytrzymała w takiej niepewności :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marjankaa
Pójdę w czwartek rano bo jutro mam na 6 do pracy a pewnie trzeba być na czczo i co mam iść i powiedziec że chce zrobić bete? Pytam bo to moja pierwsza ciążą więc wiecie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaOleńki
tak, powiesz że beta HCG i bedziesz wiedziała, czy zafasolkowałaś :) ja w 1 ciąży zrobiłam jakieś 3 dni przed spodziewanym okresem i pokazało ciąże a test dopiero gdzieś po tygodniu od tego badania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marjankaa a długo już się staracie o dzidzię ? bo u mnie to pierwszy cykl ale już czuję, że idzie okres, brzuch jak balon i ochota na czekolade :) dzis 27dc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marianka nie mow beta tylko powiedz ze chcesz zbadac hcg, bo ja powiedzialam raz beta hcg w luxmedzie i to sa dwa rozne badania czy cos w tym stylu, srednio zrozumialam wiec powiedz tylko hcg, a nie musisz byc naczczo :-) mozesz isc jutro po pracy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariankaa
Dziekuje za rady:) ja jestem 4 miesiące po ślubie i praktycznie od początku ale tak naprawdę od tego cyklu tak pożadnie:) fajnie by było jak by się udało:) heh:) z jednej strony chce a z drugiej się boję jak to będzie czy damy rade bo my wynajmujemy mieszkanie do tego pracuje na pół etatu więc zasiłek i becikowe nie będzie takie duże eh wątpliwości:-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nitka_25
Blondyneczko, trzy razy w tym cyklu miałam jakieś nitki krwi w śluzie i jakieś brudzenia i za każdym razem myślałam ze to owulka i był bol jajnikow tylko temp nie skakała, dopiero od 6 dni mam podwyższona lekka i wtedy tez był sluz, ale raczej myślałam ze to moze implantacja bo tez miałam plamienia. Ehh nie wiem. Nadżerki itp wykluczam bo byłam u gina na początku cyklu i było ok wszystko. Chyba pozostaje czekac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Marjankaa, Nitka - trzymam za Was kciuki! testy faktycznie mogą nie pokazać, ja miałam z kilku firm i każdy inaczej. Iczozord, dzięki, trochę mnie uspokoiłaś :) dziś już tak źle nie jest, wczoraj wieczorem nie wiedziałam jak się ułożyć..a czasem jak wstaję to aż coś mi strzyka ;p gdzieś tam na forach laski panikowały, że to świadczy o obumieraniu ciąży, więc się trochę wystraszyłam.. ale potem poczytałam trochę i doczytałam to o czym mówisz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beatrice 27
TADAM ! Jestem :-) Znalazlam Was :-) Co za swinie usunely nam forum ???! Wrrrr, ale bylam zla! No, ale ciesze sie, ze znow Was widze:-) Stesknilam sie.Na prawde!! Co tam slychac? Qserra, Baletka zameldowaly sie czy jeszcze nas szukaja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marjankaa
No mnie dziś tak jakoś kłuje w podbrzuszu i ciągle gonie do toalety bo mam wrażenie jakby @ miała zaraz przyjść ale aż z 6 dniowym opóźnieniem... Może jednak jej nie będzie zobaczymy;-) ta niepewność jest taka okropna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny! Jeśli chodzi o implantacje zarodka to w pierwszej ciąży generalnie zorientowałam się, że coś jest na rzeczy dopiero mniej więcej w 9tc i tylko dlatego, że poranna kawa była obrzydliwa.. Za to teraz mam problem.. Otóż, 18go stycznia współżyłam z moim partnerem bez zabezpieczenia, co prawda stosunek nie był "pełny" i było to zaraz po miesiączce. Biorąc pod uwagę moj****aardzo rozregulowane cykle ciężko przewidzieć czy były to moje dni nie płodne. Od jakiegoś czasu czuję się "dziwnie". To bardzo trafne określenie. 3 dni po owym stosunku miałam lekkie plamienie i śluz zabarwiony krwią, później zaczełam czuć ucisk w dole brzucha, co teoretycznie mogło wskazywać na owulację, tylko, że ucisk czuję nadal i wrażenie jakbym przeziębiła pęcherz.. Nie mogę się też porządnie wypróżnić. Zawsze po porannej kawie leciałam do toalety z kupką, a teraz problem.. Ja nie wiem może schizuje.. Wizyte u lekarza mam dopiero za 2 tyg, a na test ciążowy jeszcze za wcześnie, do terminu następnej miesiączki jeszcze huhuhu ! Nie jestem osobą, ktora desperacko pragnie kolejnego dziecka, ani też ciąży się nie obawiam.. Myślicie, że to jakaś schiza, czy może być coś na rzeczy? To możliwe czuć jakieś dolegliwości po tak krótkim czasie? Jakie są wasze doświadczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehh...ciężki dzień dzisiaj :) tamto forum fajnie się czytało, prawie jak telenowelę, zawsze można się było cofnąć kilka stron i doczytać kto jaką ma historię starań, a teraz trochę ciężko się połapać :) używa któraś z Was testów owulacyjnych z allegro - takich z różowym paskiem? w poprzednich cyklach nie pokazywały mi nic do ok. 2 dni przed owulacją, a teraz od samego początku jest widoczna słaba druga kreska... miałyście też tak? gratuluję zaciążonym i trzymam kciuki za testujące w najbliższym czasie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maomi
Właśnie przedtem tez dopiero tuż przed owulacja pokazywały mi dwie kreski- najpierw slabe a potem ta druga była wyraźna, a teraz tą drugą od 1dc widac i zastanawialam sie czy moze jakies wadliwe nie są, bo kupiłam od innego sprzedawcy niz poprzednie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maomi to nie ma znaczenia bo ja przed @ miałam też kreski. Wiec to nie ważne. Ważne żeby pokazały się takie same kreski wiec nie martw się wszystko jest z nimi ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KIasyka
Któraś z Was pytała, który to nasz cykl starań. Staramy się od razu jak tylko mogliśmy po urodzeniu córeczki. Ma 7 miesięcy, miesiączkę dostałam po około miesiącu, ale cykle były bardzo nieregularne, owulacja nie występowała. Poprzednia ciąża była dzięki stymulacji clo. Teraz jest tak samo i jest to pierwszy cykl z clo. Owulacja potwierdzona i mało tego... pękły dwa pęcherzyki :D Pytałyście też o moje "objawy", cały czas mam takie jakby obolałe podbrzusze, czasami lekko ciągnie, ale czy to ma jakikolwiek związek z ciążą? okaże się :) W pierwszej ciąży już w 26 dc. miałam bardzo wrażliwe piersi. Tego dnia (26 dc) zobaczyłam dwie kreski:) Mam nadzieję, że teraz będzie tak samo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marjankaa
U mnie nadal nie ma @ podbrzusze boli temperatura utrzymuje się na poziomie 36.4 a 36.5 zresztą ja zawsze miałam niskie temperatury przed owulacja było 36.1 - 36.2 nigdy nie miałam temperatury koło 37...eh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×