Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

blondyneczka87

Implantacja zarodka, jakie miałyście objawy? kontynuacja

Polecane posty

Gość kasik92
Reniii mam nadzieję że będzie i będziemy się razem z Tobą cieszyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reniiii
A ja mam nadzieje,ze wam tez sie uda trzymam ostro kciuki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasik92
Kiedy będziesz miała wyniki? ile się czeka? nigdy nie robiłam wiec nie wiem;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maomi
Reniii trzymamy kciuki :) dokąd nie ma @ trzeba mieć nadzieję :) ja decyzję o dziecku odkładałam 6 lat bo zawsze coś... a to studia, a to praca, a to mieszkanie... zawsze coś... czas największego "parcia" na dziecko, kiedy nie wyobrażałam sobie życia bez niego i myślałam tylko o ciąży minął, więc teraz bardziej spokojnie do tego podchodzę, ale boję się, żeby nie okazało się że będzie z tym problem... no ale zawsze w grupie łatwiej to przezywać wiedząc, że inne dziewczyny mają podobne dylematy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasik92
maomi a no czasem tak jest ze niektorzy odkladaja a potem zawiedzieni że od razu nie wychodzi. no alesą tez tacy co za 1szym razem sie udaje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reniiii
kasik92 jutro ide na badanie i dopiero w piatek po 12 wyniki niestety w moim laboratorium tyle sie czeka no ale jak narazie @ nie ma wiec jest szansa a jak nadal bedzie taka niska to znow mnie czeka gin :-( ale juz mi sie nie chce chodzic bo zawsze jest rozczarowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasik92
a kiedy ta @ miała przyjść? słuchaj do puki jej nie ma jest nadzieja:) a test ? robiłas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reniiii
maomi -ja tez odkladalam decyzje a gdy juz sie zdecydowalismy to nie wychodzi 6 miesiecy chociaz raz byla biochemiczna a juz tak sie cieszylam :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reniiii
Robilam test w dniu spodziewanej@ negatywny :-( 6 dni sie spoznia ale u mnie to nic nowego zawsze nieregularna byla wiec trudno okreslic czy sie spoznia czy nie,moze owulacja sie przesunęła w sumie stosunek mialam 8 dni i 4 dni przed badaniem wiec nie wiem sama ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nitka_25
Witam nowe Dziewczyny:) ale sie gwarno zrobiło:) Evi dlatego właśnie jesteś moja nadzieją, bo mam bardzo podobne cykle do Twoich:) i myśle ze jak Tobie sie udało to moze i mi sie uda:) nawet nie wiesz jak bardzo trzymam za Ciebie kciuki! Zaczekam jeszcze tydzien i idę do giną po luteine a potem wchodzę z clo:) Dbaj o siebie Evi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reniiii
jak zapytalam kobiety w laboratorium czy ten wynik bety oznacza brak ciazy to powiedziala ze nie bo jest bardzo blisko pozytywnego i byc moze owulacja byla pozniej i beta dopiero rosnie hmm chciala bym w to wieżyc oj bardzo :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasik92
miejmy nadzieje ze jednak to ciąża :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasik92
remiii to ja 3mam mocno kciuki ! :) może i za wcześno :) czekam z niecierpliwościa na wiadomość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reniiii
Nitka_25 witam oby bylo nas jak najwiecej w pozytywnym znaczeniu oczywiscie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chcieliśmy dziecka dokąd nie będziemy mieli stabilnej sytuacji finansowej i mieszkaniowej a zanim to osiągnęliśmy to minęło nam 10 lat związku :-) no ale teraz już nie ma przeszkód więc trzeba wierzyć że się uda :) niestety u nas jak na razie największym problemem jest to że nie udaje nam się zgrać w dniach płodnych :) owulację mam mieć za tydzień i znów będę kombinować :) dobrze że te starania są takie przyjemne ;-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasik92
Nitka_25 witaaj :) maomi ja już zaczynam wątpic w te dni płodne nawet moja kuzynka jest tego dowodem.. zniespodziewana niespodzianka w postaci 2 dziecka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reniiii
Ja juz tez zaczynam watpic w dni plodne chyba podejde do tego spontanicznie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiula_81
no ja tez czekalam na odpowiedni moment, na stabilizacje, jak to w zyciu bywa stabilizacja sie nie bardzo udala a decyzja o dziecku bardzo sie przesunela w czasie. teraz to najbardziej boje sie ze za chwilke to sie zrobi za pozno :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasik92 też chciałabym być takim dowodem ;) renii przykro mi z powodu ciąży biochemicznej :( nie chciałabym tego przeżyć :( nie denerwuj się i myśl pozytywnie :) musi się udać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reniiii
maomi my juz 3 cykl od biochemicznej staramy sie gin powiedzial nie ma na co czekac tylko brac sie do roboty i tak dzialamy bezskutecznie,ale objawy ciązowe mam co miesiac ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasik92
ehh dziewczyny mam nadziej ze sie nam wszystkim uda..:) Moj Luby pewnie w marcu wyjezdza i bd sie rzadko widywac jak teraz nam sie nie uda to ehh moze za kilka lat :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiula_81
kasik92 - jak to loze magiczne przyjdyie to do marca na pewno sie uda :-) :-) remiii tak bardzo trzymam kciuki zeby sie udalo :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reniiii
moj kochany tez niestety jest tylko w weekendy w domu i to nie takie proste wstrzelic sie w odpowiedni moment niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasik92
renii a możę akurat sie teraz udalo? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reniiii
kasik92 mam cicha nadzieje :-) W piatek napisze co i jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasik92
ok, ok :) czekam z niecierpliowścia :P ehh a ja napisze za 2 tyg czy mi @ przyszła ale znajac moje szczescie to przywlecze się..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maomi
Asiula a dlugo sie staracie? , reniii ja mam swojego codziennie a tez nie jest łatwo bo widzimy sie w sumie tylko 3 godziny wieczorami i czasem jesteśmy tak zmeczeni po pracy ze padamy spac od razu po kolacji:)ale nie chcemy nic na sile więc musze czekac az kiedys sie uda:)a bierzecie jakies witaminy? Ja lykam olej z wiesiolka i kwas foliowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasik92
własnie jak to jest z tym wiesiołkiem?? jak nam sie nie uda teraz to musze cos myślec? ja kwas foliowy i tyle;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maomi
Niby jest na poprawe sluzu i bierze sie go podobno od poczatku cyklu do owulacji,ale pewna nie jestem bo skadowali stary temat gdzie dziewczyny o tym pisaly:)moze napisza nam dla przypomnienia jak to bylo wiesiolkiem?:) ja go biore dopiero od tego cyklu 3x2tbl ale nie widze jeszcze efektu, pewnie bedzie dopiero po jakichs dwoch cyklach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maomi ja biore olej z wiesiolka jedną tabletke dziennie do owulacji i śluz jest faktycznie ładny aczykolwiek ja nie mialam za sepcjalnie problemu ze śluzem bo czy w wiekszych czy mniejszych ilosciach sie zawsze pojawiał ... czasami tego śluzu płodnego na piapierze nie widac ale to nie oznacza ze nie ma go w środku :) maomi a ktory jestes dc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×