Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

blondyneczka87

Implantacja zarodka, jakie miałyście objawy? kontynuacja

Polecane posty

Gość gość
My tez staramy sie od 6 miesiecy jedna ciaza biochemiczna i nadal nic cholera czekam na cud

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
dziewczyny rok czasu to powinno się normalnie czekać więc spokojnie .... są tutaj dziewczyny które starają się latami a są pełne optymizmu za każdym razem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reniiii
Wiem ze rok czasu gin powiedział,ze po 12 mesiacach staran trzeba przeprowdzic badania a teraz nie widzi takiej potrzeby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiula_81
hej gosc ja tez czekam na cud , mialam juz monitorowane cykle, ciaze biochemiczna ale wierze ze sie uda :-) wiara czyni cuda podobno :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiula_81
MamaOlenki - poczekajmy :-) trzymam kciuki za nas obie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reniiii
To prawda,ze wiara czyni cuda moze sie uda jutro ide powtórzyć bete oby sie udalo :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasik92
Uda nam sie w koncu UDA!! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasik92
Reni wierze sie sie uda :) trzeba byc dobrej myśli:) a jak nie.. to mamy siebie i jakos wspolnie nam sie uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reniiii
kasik92 :-) Podnosisz mnie na duchu dzieki,a moze za bardzo chce i nie wychodzi ale jak tutaj sie odstresowac hmm ciezko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiula_81
no wlasnie - mysle ze swiadomosc ze sa inne kobietki ktore tez sie staraja mimo wszystko pomaga - przede wszystkim dlatego ze wiecie co sie w tej sytuacjiczuje - ten kto tego nie przechodzil - nie zrozumie :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reniiii
asiula_81 masz racje,moj facet ciagle mowi kiedysc sie uda zobaczysz :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasik92
Reniii ja tez bardzo chce, ale moze to nas wlasnie blokuie?? W tytym miesiącu pierwszy raz stosowalismy testy owulacyjnye i niby wczoraj byly 2 grube krechy mowie do.meza"patrz takie to chcialabym widziec na tescie ale ciazowym" W sumie to i tak wiedziałam a raczej domyslalam sie kiedy mam owuowulacjae. Bylam u gina i mowi ze wszystko w jak najlepszym porzadku a teraz czekam ba wyniki cytologii i mam zrobić jeszcze tsh. Wierzę ze nam sie renii uda . Jak maz mówi nieiee mozna miec wszystkiego na raz , od razu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasik92
Asiula_81 dokładnie świadomość ze jest nas wiecej podnosi na duchu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiula_81
reniiii moj tez tak mowi :-) czasami mam wrazenie ze wierzy bardziej niz ja :-) ale on by tak bardzo chial dzidziusia i ja wiem ze trzeba sie wylaczyc, nie myslec - no i ja probowlam sie wylczyc, nie myslec o tym, nie czytac forow roznych i co i dupa blada za przeproszeniem - 3 dni przed okresem po prostu modle sie zeby nie przyszedl. Potrafie dosyc dokladnie okreslic kiedy mam owu - wiec wiem tez kiedy powinna pojawic sie @ no i w tych dniach nie potrafie o tym nie myslec po prostu :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasik92
A człowiekowi sie wydawało ze to takiw hop siup.w wczesniej sie zabezpieczelismy bo mysl Dziecka majac te nascie lat była odlegla. A teraz ehh..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reniiii
Moj tez bardziej wierzy niz ja :-) ale w tym miesiacu mialam nadzieje hmm nadal mam poniewaz okres sie spoznia tak jakos goraco mi jest ale niska beta wiec licze na cud i przeszukuje internet hmm chyba zaczynam swirowac na tym punkcie kochane ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiula_81
z teog co wiem ta beta powyzej 4 to moze jednak wskazywac na ciaze ? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reniiii
kasik92 my tez stosowalismy zabezpieczenie bo myslalam,ze dwa ruchy wor suchy :-) i jest dzidzia a tutaj d*** blada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reniiii
asiula_81 dzieki :-) dwa miesiace temu mialam <2 wiec jest nadzieja kochane,ze tym razem cos kielkuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiula_81
no dobrze to mamy wiecej kobietek za ktore trzeba trzymac kciuki - to trzymam za wszystkie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reniiii
Ja tez tak czytam z zaciekawieniem czy sie wam udalo i jakos lepiej na sercu sie robi jak czytam ze sa dwie kreseczki kochane jestem z wami :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiula_81
ja sie dowiedzialam w niedziele ze moj brat bedzie tata - a tez sie starali prawie rok - i jeszcze w swieta jego zona mi sie tez zalila ze nie ma sily a tu prosze :-) 6 tydzien :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasik92
reni to my czekamy an ta dobra wiadomość od Ciebie :) A ja d swojego okresu jeszcze 14 dni..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasik92
asiula no to gratulacje dla braciszka :) heh super taka informacja po takim czasie.:) PS. jutro ma nam przyjsc łoze :P więc może ono będzie szczęsliwe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiula_81
kasik92 - dobre z tym lozem :-) jak sie sprawdzi to pozycze od Ciebie :-) :-) :-) moze to pomoze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reniiii
asiula_81 to gratulacje dla szwagierki bardzo jej zazdroszczę :-) Ja poinformuje was czy sie udalo chociaz nie cierpię pobierania krwi ale czego sie nie robi dla dzidziusia kochane :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasik92
Ok jak tylko sie łoże spawdzi to Ci go użycze :P heheh Renii nim sie obejrzysz juz krew będzie pobrana:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasik92
Bletka dodalo to że nie dodaje postów :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reniiii
oby byl pozytywny niczego wiecej nie chce :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×