Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

blondyneczka87

Implantacja zarodka, jakie miałyście objawy? kontynuacja

Polecane posty

No to mam nadzieje ze bedziemy miec dwie dobre wiadomosci w piatek:)renii kosiax trzymam kciuki:) kosiax bedziesz robic test jak @ nie przyjdzie czy odczekasz kilka dni? Blondyneczka ja tez zawsze mam ale moze nie jest taki jak powinien wiec stwierdziłam ze wiesiolek raczej nie zadzkodzi a moze pomoze:) a po jakim czasie zobaczylas jego efekty? Jestem teraz w 13dc a zazwyczaj mam 33-34dniowe. Według testow i temperatury owulacja przypada mi zazwyczaj 19-20 dc, co w sumie pokrywa sie z odczuciami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reniiii
kasik92 a zawsze masz regularne @ ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reniiii
Ja biore tylko kwas foliowy folik,gin powiedzial ze to wystarczy ale musze sprobowac z tym wiesiolkiem bo gdzies juz o tym slyszalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No więc u mnie prawie koniec pierwszej@po zabiegu. W tym cyklu ovu wróciła więc wszystko się ładnie uregulowalo. W pracy niesamowity czas bo mnóstwo do zrobienia,w dodatku chciałabym osiasc na nowym stanowisku i jakaś pozycję sobie wyrobić. Cd dziecka to podjęłam decyzję, że dopóki nie będę miała wszystkich badań i sporego lekarza nie podejmieny się kolejnej próby. Witam ciepło Nowe Staraczki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reniiii
kosiax w piątek testujesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie jest sucho jak nigdy:)odwrotny efekt jest ;) moze za duza dawke biorę, ale taka byla podana na opakowaniu:)jeszcze tydzien do owu, moze efekt sie pojawi w odpowiednim czasie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasik92
reniiii wiesz zazwyczaj mam 28 czasem 26 i zazwyczaj jest w tych granicach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maomi, źle Ci podalam, 2 tabletki biore ... Baletka w sumie moze dobrze, przebadasz wszystko i z czystym sumieniem i bez stresu wrócicie do staran :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reniiii
Kasik92 to mam nadzieje ze nie bedzie tym razem @ trzymam bardzo mocno kciuki za ciebie i wszystkie dziewczyny ;-) Ja chyba tez zaczne wiesiolek brac jak sie nie uda,a ile kosztuje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kupilam w kapsulkach firmy GAL za 19.99zl w opakowaniu jest 150 kapsulek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasik92
reniiii Ty narazie czekaj na wyniki. Jak ciąży nie bęzie (a mam nadzieje ze jest ) to wtedy bedziemy sie martwic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reniiii
maomi dzieki kurcze moglam pomyslec o tym wczeniej. Ja ciagle mysle ze dzidzi jest :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja z tym cyklu zmieniam taktykę. Nie będzie przytulania puki test owulacyjny nie będzie pozytywny. Powiem wam ze jestem w 13dc a śluzu nie mam za dużo chyba ten cykl będzie dłuższy niz ostatnio. Test owulacyjny negatywny.Poza tym jestem jakoś tak zmęczona i nie mam za bardzo chęci na przytulanki to chyba ta pogoda to robi. :( pozdrawiam nowe dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosiax
Pewnie nie wytrzymam i w pt zrobie :PP ile przeciez mozna czekac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jutro znowu testuje korci mnie teraz ale rano lepszy wynik wyjdzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasik92
gościu poczekaj do rana :) a ile @ sie spoznia? jakies objawy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny ja troche z innej beczki jak moj zlapal ode mnie infekcje to do jakiego lekarza powinien sie udac, bo mowi ze jest suchy i go piecze :/ a moj gin nic sobie z tego nie robi tylko mi przepisal globulki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reniiii
trzymam za was kciuki ;-) mam nadzieje ze jutro nam napiszesz ze jest 2 kreseczki !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agus , Evi czekala z przytulankami do owu, wiec moze to i jest jakis sposób :) a pogoda koszmarna... Gościu od spraw męskich jest androlog, ale Twoja gin powinna przepisac i jemu cos, zołza z niej... moja przepisuje i mi i jemu... i nich idzie do lekarza jak najszybciej skoro go piecze, bo u mężczyzn to bardzo wrazliwe okolice....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziekuje blondyneczka, ale pierwsze slysze o andrologu :/ myslalam ze normalny dermatolog by pomogl albo urolog :/ wlasnie musze go gdzies zapisac ale nie wiem gdzie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reniiii
gosciu-lekarz dla mezczyzn to androlog chyba? poprawcie mnie jesli sie myle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maomi miałam łyżeczkowanie. Kto teraz testuje? Aga oby z tego postu do ovu były aż bliźniaki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spóźnia się już jakieś 5 dni dziwnie się czuje podbrzusze boli ciągle do wc biegam i śluz więcej jakoś-ta noc będzie taaaaka długa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reniiii
goścu mam prawie tak samo jak tylko ze beta wyszla mi 4.75 do powtórki jutro mam nadzieje ze owolucja faktycznie sie przesunela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasik92
gosciu czekamy na informacje jutro.. dasz znaC??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
Aga mój gin twierdził że z przytulankami mamy Sie wstrzymać zielone światło miałam 13 DC i było tak że w wtorek wieczorem było tuli i w czwartek o 6 rano :-) z czwartku na piątek jajo pękło i w piątek tuli tuli i na tym koniec i jakoś Sie udało.... plemniki miały Sie naładować itp :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×