Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

blondyneczka87

Implantacja zarodka, jakie miałyście objawy? kontynuacja

Polecane posty

Kasik ty mozesz juz testowac, nie chcesz? Gosciu na objawy ciazy jest zdecydowanie za wczesnie, nie nakrecaj sie. Na tym etapie nic nie jest pewne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Nitka za opis. Ja tez nie czuje się inaczej niż zwykle. Mój ciągle mówi że ma nadzieję, ale raczej boję się że znów się zawiedziemy. a to jeszcze z tydzień do testowania..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasik922
Chce testowa c ale jutro wypada termin @ i znow sie rozczaruuje . Tez nie mam objawow piersi prawie wcale nie bola co zazwyczaj odczuwam dosc szybko bol i nie mogę ich dzwigac. A te plamki? Moze to co innego a i sluz to na tym tez sie nie mam co opierac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasik myske ze możesz śmiało jutro testować! Ja tez mam wodnisty sluz, troche podobny do płodnego. Odebrałam bete 116, czyli test nie kłamał!:) lekarz nie kazał robic ponownie bety, zeby sie nie stresować;) kazała mi przyjść za półtora tygodnia, moze bedzie cos widac;) Dziewczyny u Was tez tak upalnie? Normalnie nie ma czym oddychać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasik922
Nitka to super :) beta niech rosnie i fasolka :) moze na następnej wizycie bedzie serduszko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasik922
A co do upałów to dziś dosc nie zachmurzone ale ma sie zaczac fala upalow slyszalam wiec trzebabedzie sie chlodzic na wszelakie sposoby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olilia92
Witam! Na wstepie Gratuluje wam serdecznie wszystkie nowe mamuśki! Bardzo dawno mnie tu nie było, może już nawet mnie nie pamiętacie :) Byłam w lipcu na monitoringu po duphastonie:) i jak się okazało pomógł, owulacja się odbyła jednak lekarzowi się nie podobało ze tak późno, bo dopiero w 20 dc. Przepisał mi od następnego cyklu clo i nadal dupha. Ale może nie będzie mi potrzebny ? ;D Trzymajcie kciuki tak mocno jak ja za was cały czas trzymam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
Olilia mi właśnie taki pakiet pomogl ... zamiast dupasthonu dają tez luteine jest tańsza. Trzy mam wiec kciuki :-) nitka widzisz ja tez nie miałam szczególnych objawów z wyjątkiem takiego bólu w dole brzucha i śluzu szklisto mlecznego. U mnie słońce i upał że aż słabo mi było... spędził am cały dzień nad jeziorem z mama i siostrzeńcem :-) w cieniu było fantastycznie i mogłam nóżki schłodzić :-) jutro rano gotuje zupę i jade tez nad jezioro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evi, może i mnie pomoże :) właśnie ja też mam takie bóle w podbrzuszu i piersi mi urosły i to dość mocno bo koleżanka nawet to zauważyła :) ale nie nastawiam się, nie ma sensu... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nitka Twój ginekolog ma rację, nie ma co powtarzać bety, czasami jej przyrost nie jest książkowy pomimo, że wszystko jest w jak najlepszym porządku. Nie ma co się stresować niepotrzebnie, w niczym nie pomoże a może zaszkodzić. Jeszcze raz gratuluję! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje Doris:* Olila ktory jestes dzien cyklu? Miałaś etyn cyklu monitoring? Evi zazdroszczę jeziora, ja siędę w pracy, dobrze ze klima chociaz jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BeatriceKa
Dziewczyny caly wieczor czulam kłucie w podbrzuszu, w prawdzie skupialo sie na prawej stronie. Pomyslalam ze moze nawet za wysoko, ale kurcze gdyby to bylo to... Boje sie ze jutro jak bede w podrozy i bede dzwigala walizke to z implantacji nici. Podobne bole mialam w pierwszym cyklu staran i mialam pod opieka niesfornego psa ktorego trzeba było ciagnac na sile do domu i mialam podejzenia ze doszło do implantacji i samoistnego poronienia z wysilku (krotko po tym dostalam bolesny @).. No nic, trzymajcie kciuki:) Postaram sie pisac gdy bede poza domem, pa:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatrice udanej imprezy :) Trzeba zyc normalnie, nie mysl o implantacji, ciazy, teraz masz wazniejsza rzecz na glowie ;) ciesz sie tym, na reszte przyjdzie czas. Nitka czyli cos tam czulas a nic nie dawalas znac ;) nie chcialas zapeszyc pewnie co:) Kasik testuj jutro i daj znac koniecznie. Trzumam kciuki. Justyneczka co tam u ciebie? Nic sie nie odzywasz ostatnio. Doris jak u ciebie? Dostalas juz naturalna @? Zaczynacie starania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatrice gdyby w implantacji przeszkadzało byle dzwiganie walizki to nie wróżyłabym świetanej przyszłości naszemu gatunkowi ;) Kobiety nie takie rzeczy robiły a jakoś przetrwaliśmy. Bez nerwów, jak ma coś być to będzie pomimo wysiłku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatrice chyba za mocno rozmyslasz nad tym, a podejrzenie ze silowanie sie z psem spowodowalo poronienie to chyba troche na wyrost... natura nie jest taka glupia i gdyby noszenie ciezkich rzeczy w bardzo wczesnej ciazy wywolywalo poronienie to nie bylo by niechcianych ciaz... jesli bylas w ciazy i ciaza sie nie utrzymala to napewno z zupelnie innego powodu i duzo powazniejszego niz szarpanie z psem... troszke wyluzuj bo stresem i zadreczaniem mozna,zrobic wiecej szkody niz noszeniem walizki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamyczku jeszcze nie dostałam @. W sobotę mijają 4 tygodnie od zabiegu, PMS atakuje - pałam żądzą mordu, apetyt idzie w górę pomimo upałów, jajniki zaczynają boleć więc wszystko wskazuje, że już niedługo :) Starania ruszą pełną parą jak tylko ginekolog da nam zielone światło, na razie były jedynie małe rozgrzewki ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BeatriceKa dziewczyny maja racje, wrzuć na luz. Gorzej sobie zaszkodzisz takim mysleniem niż dźwiganiem walizy:) Kamyczku, No nie chciałam nic głośno mowić.. Zeby znowu nie było rozczarowania.. Dziewczynki dzis noc spadających gwiazd! Patrzcie w gore, moze te gorące życzenia sie spełnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondyneczka wizyta na 20 wiec cały dzień w nerwowce jeszcze wczoraj walczyłam z moim ze nie ma trzymać laptopa na kolanach i co chwilę go ponaglalam ah te chłopy chyba nie zdaje sobie sprawy jaki jest problem mam nadzieje ze lekarz go trochę ustawi. ale w sumie myślę pozytywnie bo poczytałam sobie ze nawet przy takich wynikach można wyprowadzić plemniki tabletkami i witaminami wiec to zależy od organizmu. Nitka naprawdę się ciesze z twojego szczęścia. powodzenia wam życzę ! powiedziałaś juz Mężowi? ?? Doris może po tym @ juz będziecie mogli działać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasik922
Dziewczyny!!! Mam bladziocha widac go i nie musze sie dopatrywac nie wierze! Moze to felerny test?? Nie wiem. Wstawilabym wam fote cY nie mam omamow ale pewnie nie zobaczycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doris32
Kasik nawet bardzo blada druga kreska jest drugą kreską. Ile czasu minęło od owulacji? jutro albo pojutrze zrób drugi raz test, powinna być wyraźniejsza, wstępnie gratuluję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasik922
Jeszcze kupie test i jutro rano zrobiw bo nie wierze boje sie ze ta blada krecha zNiknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasik922
Od owulacji 2 tygodnie. Ale nie mozliwe zara pewnie banka mydlana prysnie i @ przyjdzie. To bylby taki zbieg okoliczności. Maz pojechał w trase mial jechac na 4 tyg a tu go wrocili z towarem do Polski bo sie nie zgadzal i byl na weekend w domu i potem pojechal.. ale zadnych kloc jajnikow zadnych buli piersi dziwne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasik może nie jestem dobrym przykładem ale mnie absolutnie nie bolały piersi, zaczęły trochę po terminie okresu, Nitka też pisała wyżej, że nie ma jeszcze bólu piersi, to jest jeden z objawów bardzo wczesnej ciąży ale może zacząć się trochę później niż w terminie @, jajniki też nie muszą boleć, każda z nas może mieć inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasik to nie jest nic dziwne, nie kazda kobieta czuje implantacje, wlasnie bardzo czesto nie ma,zadnych objawow :-) gratuluje Ci Kochana :-) Aga to po lekarzu daj znac odrazu co powiwdzial :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga no mam nadzieję, że będziemy mogli :). Wiem, że mój ginekolog jest bardzo dobrym lekarzem i wierzę, że nic nie spartolił przy zabiegu więc jestem dobrej myśli. Najbardziej obawiam się tego, że sytuacja może się powtórzyć ale w sumie jestem specjalistą od zamartwiania się na przyszłość więc muszę wyluzować, będzie co ma być, pocieszające jest to, że drugie puste jajo zdarza się bardzo rzadko, założenie jest takie, że ma być prawidłowa, książkowa ciąża :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasik922
Dziewczyny kolezankA nie widzi ona mówi ze dla niej to ma byc ciemna widoczna krecha ehhh pewno @ zawita :( juz sie nie ludze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasik kreska zależy od stężenia HCG i nie musi być ciemna i widoczna żeby wskazywała na ciążę, to zależy kiedy była owulacja. W terminie @ rzeczywiście powinna być już dosyć widoczna (przy owulacji dokładnie w tym terminie w którym mówisz, że była), jednak w przypadku kiedy owulacja nie była monitorowana i jej termin nie został dokładnie określony przez lekarza to nie masz pewności czy się nie przesunęła. Poczekaj cierpliwie dzień, a najlepiej dwa i zrób test pojutrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×