Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

blondyneczka87

Implantacja zarodka, jakie miałyście objawy? kontynuacja

Polecane posty

Blondyneko powiedział ze przecież 3 miesiące brania leków to zbyt mało. Ale ja tak nie sądzę. Koleżanka mówiła ze jej mąż brał ten sam zestaw i juz po miesiacu miał 5 krotnie. Lepiej. Myślałem że będzie dużo lepiej a tu lipa. Wiem.ze wzrosła ilość ale za to morfologia spadła z 3 marnych procent do 2. No i ******ałkowity spadł z 30 do 25 czyli nieruchomych jest 75. Masakra. Do lekarza jeszcze trochę . Prawdopodobnie zaleci zastrzyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi nie przeszkadza pytanie Blondyneczki jestesmy tu najdłużej wiec wiemy o co możemy pytać. I innym nic do tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilusia122
Evvvellin skoro się nie znam na tych wszystkich badaniach to co mam pisać? Dziewczyny wiedzą że trzymam za nie kciuki aby w końcu się im udało. Jeżeli mogę w czymś pomóc to pisze. Inaczej wogole bym na to forum nie wchodziła jeżeli by mnie nie interesowało co u nich i nie chciałam się im chwalić moim zdjęciem bo gdybym chciała się chwalić to uwierz że mam komu w moim otoczeniu... Ja też dużo przeszłam i chce żeby żadna nie traciła nadzieji że się uda, tak samo jak mnie. Dziewczyny jeżeli jeszcze którejś z was nie odpowiadam tutaj to proszę napiszcie i już mnie nie ma. Bo może któraś z was jeszcze uważa że mam was w dalekim poważaniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te zawiasy są beznadziejne. Kafe spada na dno!!! Jak tu brać udział w dyskusji skoro strona w stronę jest to samo!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marianeczkaaa
u mnie chyba znowu nic temperatura spada:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atomka83
Hej dziewczyny, forum od wczoraj wisi... ech... U mnie dziś 21 dc i już czuję nadchodzącą @, więc ten cykl nie będzie szczęśliwy dla mnie, niestety. Dziś już czuję takie ćmienie w brzuchu i w plecach, piersi już cięższe i bolesne, wszystko jak przed @. Już powoli tracę nadzieję, że bez pomocy medycyny mi się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SkarletKate zaglądam na Twój wykres codziennie i trzymam kciuki. Zazdroszczę Ci tej pozytywnej energii, bo mi coś jej dzisiaj brakuje. No ale może jutro będzie lepiej, taki dzień widocznie, szary, senny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ScarletaKate
DZiekuje :D Wczoraj miałam lekkie bóle menstruacyjne najpierw myślałam że mi się wydaje ale dzisiaj były wraźniejsze i pływam dosłownie w białym śluzie, choć dzis był lekko brązowy , beżowy. ach to czekanie jeszcze 6 dni do testowania:D Dobrze że nie mam wolnego tylko chodze do pracy bo bym chyba zwariowala:P A jak tam u was dziewczyny? xxx Kamila122 A powiedz mi czy Ty miałaś stymulowane cykle czy taka Twoja natura że masz bliźniaki?? Pytam bo mam mała cichą nadzieje że jak sie uda to bedzie ich dwoje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga mi sie wydaje ze moze Twoj M ma troche racji, ale zobaczycie co Wam powie lekarz... A partner Twojej kolezanki to mial,problem z iloscia czy z jakoscia? Faktycznie extra zareagowal na leki ale nie kazdy mezczyzna jest az tak podatny na leki i nie bez znaczenia jest to ze lekarze zawsze mowia ze leczenie nasienia jest dlugoterminowe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mozemamusia
Hej kochane, Madzia tak, staramy się o pierwsze dziecko :) Nie przejmujcie się tym co gość pisze, bo ja sama po sobie wiem, że wasza obecność i wasze dobre nowiny strasznie pomagają, mi również, a tak w ogóle, to gratuluje tym, którym się udało i jest to dla mnie power , że nam też się uda :) A powiedzcie mi, czy ja powinnam zrobić jakieś badania? Bo wydaje mi się, że juz drugi raz miałam ciążę biochemiczną, bo w lipcu też dziwnie się czułam i zrobiłam test w dzień @ i wyszła druga ale meeega blada kreseczka, ale potem dostałam @ i stwierdziłam że pewnie test był do dd..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Możemamusia jeśli wtedy była druga blada kreska to rzeczywiście tak mogło być. Testy rzadko się mylą w tym kierunku. Ja na twoim miejscu poszłabym od razu do lekarza i powiedziała o tych dwóch przypadkach. Może powinnaś zbadać progesteron w drugiej fazie cyklu, albo zrobić jakieś badania w kierunku chorób autoimmunologicznych. Nie wiem dokładnie bo aż tak się na tym nie znam, ale lekarz pewnie będzie wiedział co robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondyneczko napisz proszę co ci lekarz doradzał w kwestii mężczyzn. Jak nam się do końca roku nie uda będę chciała aby mój się też przebadał i chce aby to nie było dla niego bardzo stresujące. Na razie w ogóle nie poruszam tego tematu, bo on chyba nie bierze w ogóle pod uwagę takiego problemu, no Ale ja nie jestem taką optymistką i biorę pod uwagę różne scenariusze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
atomka przedewszystkim nie powinno sie im mowic wszystkich naszych przemyslen odnosnie nasienia, a co do badan to mozna to zalatwic w prosty sposob: pogadajcie sie i ustalcie ze jesli w ciagu 6,czy 12 miesiecy sie nie uda to on bez zadnego gadania zrobi badania ale do tego okreslonego czasu nie rozmawiacie o badaniu:-) ale lylac witaminki zawsze moze :-) pozatym stres jest zabojczy dla nasienia a mysl np o tym ze to z ich winy nie ma ciazy w niczym nie pomoze a napewno moze zaszkodzic... Moja Pani doktor sugerowala zeby poprpstu dawac witaminy, a na pyt po co, odp : dla wzmocnienia:-) i zeby absolutnie nie mowic ze to jego wina... Wiesz inaczej jest kiedy jest po badaniu i mniej wiecej wiadomo w czym rzecz, ale nawet jak nie wyjda zbyt dobrze to trzeba byc delikatna i powsciagliwa w osądach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondyneczko a jaki preparat mogłabym teraz kupić, aby mu podawać na wszelki wypadek, taki co jest sprawdzony, że to nie żadna ściema, ale też żeby nie przesadzić i nie zaszkodzić. Czy np centrum on byłby dobry, czy to muszą być bardziej specjalistyczne. Na razie nie dzielę się z nim moimi obawami, ale jak tak dalej pójdzie to będzie trzeba coś zrobić. Nie mam pojęcia jakby on zareagował. Hehe na razie daje mu rutinoscorbin i wcześniej jakiś zestaw ogólnych witamin łykał. A wiecie co słyszałam, że Wit c niezbyt dobrze wypływa na środowisko pochwy i kobiety nie powinny z nią przesadzać. Za to dla facetów jest dobra bo sprawia że pojemniki mniej się sklejają, czy coś w tym stylu. Może któraś ma jakieś dokładniejsze informacje na ten temat. Ja profilaktycznie daję mojemu kilka tabletek dziennie :-) no ale ile w tym prawdy to nie wiem. Może chociaż nie dopadnie go grypa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marianeczkaaa
Właśnie teraz patrzeć że dopiero u mnie 25dc a temperatura dziś trochę spadła. Cykle mam zazwyczaj 29-dniowe. Od kilku dni boli mnie podbrzusze i zauwazylam że moje piersi są jakby większe mój mąż też to zauważyły:-D:-D zobaczymy co przyniosą następne dni. Jakby co to Marzy mi się dziewczynka;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdaaa1987
Marianeczka - świetne zakończenie postu!!! :-) Mozemamusia - oj ja już po tej biochemicznej poszukała lekarza który by się mną zajął.. Ja też miałam puste jajo płodowe, biochemiczną, pozamaciczną i poronienie. U mnie wyszło w genetyce. Zażywam duża dawkę kwasu foliowego, acard koniecznie i witaminy.. zastrzyki w lodówce czekają na pozytywny test. Jutro dzień badania bety.. zastanawiam się czy już wyjdzie..jakby się udało.. Owu w dniach 22-24 (coś tak) a jutro 31 dc.. może zbyt szybko??? Atomka - mój zażywa Androvit, właśnie zaczął 3 opakowanie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
atomka dobrze slyszalas,o wit c , ja mojego tez nia faszeruje:-) a,co do preperatow to moze byc androwit lub fertilman, moj zazywal najpierw androwit a teraz fertilman bo ten drugi jest wlasnie specjalnie przeznaczony dla mezczyzn ktorzy staraja sie o dziecko:-) Ale to juz Twoj wybor bo obydwa sa dobre:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilusia122
ScarletaKate nigdy w życiu nie miałam stymulowanych cykli bo nie miałam problemu z zachodzeniem w ciążę, jedynym problemem było utrzymanie ciąży. Jakby nie patrzeć to w tym roku to moja piąta ciąża wliczając w to biochemiczna. I nie robiłam żadnych badań ani nic bo lekarz nie kazał bo to za dużo nerwów. Po tych poronieniach zauważyłam że w kilku cyklach miałam dwa razy silne bóle owulacyjne, po kilku dniach pojawiał się drugi ból i lekarz powiedział że zdarzają się dwie owulacje i w moim przypadku dzięki temu mam bliźniaki dwujajowe. I jak narazie idzie wszystko ok, dzieci rosną ale ta obawa zawsze pozostaje że w każdej chwili coś się może stać. Jeżeli chcesz bliźnięta to trzymam kciuki :-) a jak miałaś w rodzinie bliźniaki to jest duża szansa że też będziesz miała ale to nigdy nie wiadomo. Mojego męża ciocia wogole okresu nie miała i jak chciała dziecko to długo się Leczyla, wywolywali jej okres tabletkami i wogole ona tyle tego brała że teraz też ma bliźniaczki dwujajowe. Więc czas pokaże, życzę powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jak wam pisałam wcześniej miałam kłopoty z kręgosłupem wczoraj tak mnie złapało jakby mi coś weszło w krzyż ze cala noc mogłam tylko spać na wznak dalej boli strasznie. Nie mogę się ruszać . Czy to może mieć coś wspolnego z np jajnika? Pani dr pytała ale ja była ok pol roku temu i było wszystko ok. Wczoraj jeszcze dostałam biegunki . To jest taki ból ze nawet ketonal mi nie zabardzo pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga współczuję ci. Nie wiem co ci doradzić bo ja takiego bólu nigdy nie miałam. Może wybierz się jeszcze raz do lekarza, bo to nie jest normalne. Moja znajoma miała moce bóle pleców, a później się okazało że to problemy z dyskiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Atomka walczę z bólami juz 2 tyg ale ten ból od wczoraj jest dużo mocniejszy jakby mnie coś złapało. Dziś odbieram wyniki rtg. I jadę do lekarza. Ale tak myślę może to coś związane z kobiecym sprawami? Kiedyś czytałam ze we wczesnej ciąży może tak być bo mam tylozgiecie macicy. Pewnie dostane zastrzyki bo tabletki nie pomagają. Jestem w 21 dc wiec do @ jeszcze tydzień najgorsze jest to ze jakby się udało jakimś cudem to przez te wszystkie leki mogę zaszkodzić. No ale co mam zrobić jak nie mogę chodzić ani siedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mozemamusia
Czesc dziewczyny ;) dzis mam 15dc to kiedy moglabym zbadac progesteron? bo wizyte u gina mam na 28 dopiero ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilusia122
Agnieszka ja tak miałam kilka razy przed okresem i w trakcie, tylko u mnie bolal kręgosłup u góry i promieniowal ból na prawą str pod łopatka. Też żadne leki nie pomagały,wstać z łóżka nie mogłam. To zależy od tego w którym momencie cyklu jesteś i moja znajoma której mama jest neurologiem powiedziała że to prawdopodobnie nerwobole ale bez zdj rtg nic nie można stwierdzić. Idź do lekarza i mu to powiedz bo kręgosłup to nie żarty. Mi na szczęście po kilku cyklach przeszło samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marianeczkaaa
---> Magda1987 heh dziekuje:-D tak jakoś mi się napisało:-D ale marzę o córce:-D nawet dostalismy juz wozek dla dziewczynki ale chyba narazie meza w tym wozku bede wozic:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nitka_
Czesc dziewczyny! Troche milczę, ale jak nie mam nic do napisania mądrego to sie nie wtrącam. Jestem z Wami sercem i trzymam kciuki za wszystkie:) Aga, głowa do gory! Najwazniejsze, ze Twoj maz zareagował na leki, No i widac poprawę, bedzue dobrze! Nie martw sue, ze jak bedziesz brała leki to zaszkodzisz ewentualnej ciazy. Teraz to pewnie odbywa sie wędrówka:) moja gin mówiła ze na poczatku to i tak nasz organizm chroni fasole. Atomka mojemu mężowi bez żadnych badań ginekolog zaleciła podawać kwas foliowy, po jednej tabletce i androvit na wzmocnienie nasienia. Jego kuracja trwała 2 tygodnie, bo stwierdził, ze zle sie czuje po nich;) Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga ja,od 2 cykli mam bole na dole kregoslupa, zazwyczaj ten bol byl przy okresie, podobno,przez to ze mam cofniety prawy jajnik, ale teraz boli nie tylko podczas okresu, i wg mnie to wlasnie od tego ze jajnik zaczal pracowac ale u mnie to jest inna sytuacja jak u Ciebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny w rtg wyszło ze mam dyskopatie masakra teraz skierowanie do ortopedy i TK. Wiem ze to paskudztwo to przez moją pracę jestem fizjoterapeuta. Wiec teraz jestem na zastrzykach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×