Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

blondyneczka87

Implantacja zarodka, jakie miałyście objawy? kontynuacja

Polecane posty

Blondyneczko dzięki, na pewno coś z tego wybiorę dla mojego i niech łyka i nie pyta :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
upup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdaaa1987
Dobry wieczór.. Mam wyniki.. Beta 8.2 iu.. 31 dc.. Ogarnął mnie strach.. 5 ciąża.. oby tym razem szczęśliwa.. Martwię się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no, w końcu się trochę ogarnęłam i odpisuję :) kamilusia śliczne maluchy :) oby zdrowo rosły :) agnieszka nie dołuj się wynikami - na pewno znajdą się jakieś leki na które Twój ukochany lepiej zareaguje - do ślubu na pewno uda się je poprawić :) a co do bólu pleców to podobno przy kamieniach nerkowych i dużym stanie zapalnym podobnie plecy bolą, ale nie miałam tak nigdy więc nie wiem czy to prawda. najlepiej nie czekaj z tym bólem i idź do lekarza. Mam nadzieję że trochę Ci już przeszło... olilila mam nadzieję że uda Ci się szybko unormować swoje wyniki :) daj znać po wizycie co powiedział lekarz :) kamyczku a Ty kiedy masz teraz wizytę kontrolną? dopiero w nowym cyklu? atomka ja co prawda nie miałam jakichś typowych problemów hormonalnych, cykle zawsze regularne, żadnych plamień w trakcie cyklu, skoki temperatur i bóle owulacyjne i gdyby nie wizyta w czasie kiedy powinnam być tuż przed owulacją to nie wiedziałabym że jej nie ma :) magdaa1987 jak wyszła beta?:) marianeczka nie smuć się, nie trać nadziei :) mi też spadała dwa razy temperatura w cyklu w którym zaszłam :) Kasiu cieszę się że się odezwałaś :) współczuję Ci tego stresu związanego z pobytem w szpitalu, ale trzymam kciuki żeby już do końca ciąży wszystko było dobrze :) kiedy masz najbliższą wizytę? może poznasz już płeć maluszka?:) Nitka który to już u Ciebie tydzień? :) jak się czujesz? justyn zaglądaj do nas i pisz co u Ciebie :) życzę Ci powodzenia w staraniach o nową pracę i maluszka :) g86 nadal chodzisz podminowana czy jednak czas zrobił swoje i ochłonęłaś trochę? jakie masz plamy na weekend? :) Gowsik powodzenia w staraniach i udanego wyjazdu :) annamaria dogoniłam Cię w przygotowaniach :) w końcu wyprasowałam milion ciuszków i spakowałam większość rzeczy do szpitala :) pokój małej już praktycznie gotowy :) też staram się ruszać bo potem plecy chcą pęknąć jak się siądzie na dłużej :) dziewczyny które testują na dniach? :) ktoś musi znowu zasiać trochę pozytywnej energii na forum :) ja byłam w poniedziałek na wizycie - wszystko jest ok :) malutka ma 2,05kg i będzie raczej drobnym dzieckiem :) mąż stwierdził że jest moją kopią, chociaż ja za dużego podobieństwa do siebie nie widzę :) teraz mam wizytę za 3 tygodnie a potem pewnie już spotkam się z lekarzem na porodówce :) pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurwa dziennie to samo! Musimy się przenieść na inne forum bo tu się pisać nie da..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marianeczkaaa jak tam temperatura? Forum wisi od wczoraj, masakra, macie jakiś pomysł co z tym zrobić? Można do kogoś napisać? Albo założyć nowy wątek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gowsik
Dziewczeta, u mnie chyba dzis szczyt bo sluzu duzo i ciagnacy. Bardziej taki 'gumowaty' niz luzny ale na moje oko jest ok. Zmolestuje dzis meza, chociaz na pewno nie bedzie oponowal, tym bardziej ze jutro wyjezdzam. A potem niech sie dzieje co ma sie dziac :) Pozdrawiam wszystkie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annamaria88
Ja niestety zlapalam rotawirusa :/ Cala noc tylko chodziłam i lalo się ze mnie gora i dołem. Dzwonilam do mojej Pani ginekolog i kazala brac smecte i duzo, duzo pić. Mówiła, ze panuje istna plaga!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annamaria88
Maomi a mialas juz pobierane wymazy? Ja mam wizyte w nastepny piatek i to bedzie 35 t 4d :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marianeczkaaa
przez dwa dni trzymała się na jednym poziomie a dziś znowu spadła o dwa stopnie:-( dziś 27 dc chwilę niepewności teraz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Magda.. powodzenia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mozemamusia
Witam serdecznie :) Magda gratuluję ! Zobaczysz, że wszystko się uda, najważniejsze, żebyś się nie stresowała ;) Ponawiam moje pytanko, bo gdzieś zagubiło się w tłumie, w którym dniu cyklu można zbadać progesteron? Asia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marianeczka nie mierz temp i się nie denerwuj. na ovufriend jest galeria wykresow i jak wybierzesz te ciążowe to nie wszystkie są książkowe. Poczekaj na tremin @ i testy lub beta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marianeczkaaa
Nie denerwuje się nawet idziemy dziś do kina z mezem na Listy do M 2;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magda no w koncu z******ta wiadomosc! wielkie gratulacje , dbaj o siebie dziewczyno i mam nadzieje ze zakonczy sie szczesliwym finalem! powodzenia maomi ja mam kontrole w nowym cyklu, wtedy okresli czy torbiel sie wchlonela i czy mozna dalej mnie stymulowac. czuje ze jest tam :( nieraz dokucza. wiec ja nie licze, wali mnie to wszystko w tym cyklu, nawet nie wiem ktory dzis dzien. ty trzymaj sie dobrze i jeszcze chwila a znikniesz zeby zajac sie malutka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doris32
Magda gratulacje! Nie stresuj się i bądź dobrej myśli, tym razem musi się udać! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdaaa1987
Nie potrafię się cieszyć.. Boję się bardzo że za 2 tyg historia się skończy.. :-( Jejku.. Ale bym chciała usłyszeć serduszko.. Jestem zabezpieczona lekami, dziś dokupilam na układ krążenia.. na 20 dni 172 zł homocysteine mam jeszcze w normie - 11 umol (norma do 15). Próbuje ją na siłę zbijać bo właśnie ona może być wspołwinna moim stratom ciąży.. Tabletki, zastrzyki, sok z buraków.. walczę! W pn dopiero powtórzę betę.. bo brak fizycznej możliwości by wybrać się do laboratorium..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam serdecznie mam takie pytanie, cyklemniewam 28-29dniowe, w 9 dniu cyklu kochałam sie ze swoim partnerem. Zabezpieczalismy sie prezerwatywa, po stosunku widziałam ze prezerwatywa była cała, ( nie mam zywaczaju patrzec nalewac wody itp) nic z niej nie wyciekało. po 5 dniach czyli w 14dc wieczorem zauwazyłam na papierze krew w dość duzej ilosci płodnego śluzu który był u mnie od 10-14dc (kilka minut wczesniej masturbowałam sie) . Czy myslcie ze był to objaw owulacji? Po tym zdarzeniu mój sluz zgęstaniał stał się biały i kremowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magdaaa gratuluję :) bądź dobrej myśli i dbaj bardzo o siebie :) kiedy wybierasz się do lekarza? Gowsik będziemy czekać na wyniki Twoich starań :) oby się udało :) annamaria przykro mi że Cię takie wstrętne choróbsko spotkało :( oby szybko Ci przeszło 🌻 ja jeszcze nie miałam wymazów robionych, pewnie na kolejnej wizycie mi lekarz zrobi - wtedy będę w 36t4d :) kamyczku uważaj na siebie - mam nadzieję że się torbiel wchłonie i będziesz mogła wrócić do starań :) gościu sądzę że to mogło być objawem owulacji, albo być może doszło do uszkodzenia nabłonka podczas masturbacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdaaa1987
Staram się Maomi być dobrej myśli.. w poniedziałek będę dzwonić ale będę się umawiać dopiero koło 26go. Do tego czasu będę zmuszona kontrolować poziom bety bo w przypadku jej zawirowań od razu szpital.. Ale musi być kiedyś ok.. Tym razem będzie! Czuję się normalnie, choć czasem mam wrażenie jakbym była ze szkła.. :-) Miłego dnia :-) Czas do pracy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdaaa1987
Przepraszam że tak o sobie :-) po południu uzupełnię wszystko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda gratuluję i życzę aby wszystko było dobrze, aby beta rosła i żebyś jak najszybciej usłyszała serduszko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda gratuluję. Napewno będzie dobrze pozostaje ci tylko brać leki i czekać ale zobaczysz to czekanie Bóg ci wynagrodzi. Dziewczyny a może w końcu zmienimy forum na inne bo te ciągle się zawiesza,?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie dziś 24 dc i zauważyłam rano ... śluz płodny. Ać śluz płodny oznacza nadchodzącą @. W zeszłym cyklu tak miałam, wcześniej nie zwracałam uwagi. Czytałam w Internecie że inne dziewczyny też tak mają. Tylko nie wiem czy to jest normalne, czy to powód do zmartwień. Zastanawiam się czy nie przyspieszyć wizyty u lekarza, nie zrobić badań hormonów, monitoringu, no trochę dziś panikuję, niby miałam się jeszcze nie martwić, ale mam wrażenie że stoję w miejscu. Tylko czas ucieka. Ech... idę upiec ciasto :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magda gratuluje:-) bedzie wszystko,dobrze, 3mam kciuki:-) atomka u mnie tez zaczyna aie okres rozciagliwym sluzem , a wszystko przez to ze progesteron spada i przewage maja estrogeny:-) wiec to jest normalne:-) a jak chcecie zmienic forum to niech ktoras zalozy watek na innym portalu i wklei link:-) ja bym to zrobila tylko nie wiem na ktorym :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Blondyneczko, to chociaż trochę mnie uspokoiłaś, że to jest normalny objaw.b co do zmiany forum, jeśli to pomoże to jestem za.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marianeczkaaa
witajcie niestety @ przyszła i znowu nowy cykl i nowa szansa.. Po woli zbliżają się najpiękniejsze święta. Boże Narodzenie to czas cudów, zmian nadziej. Wierzę że każda z nas dozna tego małego cudu i będziemy miały piękne prezenty po choinką. Tego Wam życzę:):):0 nie poddawajmy się:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×