Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

zaczynam przygode z clo cd.

Polecane posty

Gość Mantar
Cześć dziewczyny, Uniś mąż kiedyś jeździł po mieście i szukał karpatki :) (bo taką miałam zachciankę), a potem już robiłam sama :). Jest prosta w przygotowaniu, jakiś przepis będzie w necie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny mam do was pytanie prosze was o pomoc o toż jestem 5ty cykl na clo w pierwszym ciaza biochemiczna w 11dc byłam na usg pecherzyk 13mm kazała mi isc w 14dc do innego lekarza bo jej nie było wiec wczoraj poszłam on stwierdził że pecherzyk ma 12mm.Gin powiedziała że się zatrzymał i kazała mi przyjść po weekendzie na usg.powiedzcie mi czy jest szansa ze on jeszcze zacznie rosnąć?czy ma to znaczenie ze ona mierzyła w poprzek a on wzdłuż?oco tu chodzi pomożcie mi prosze.Dodam że mierze temperature i dzis mi podskoczyła do góry. Bede wdzieczna za odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Unis28
Gosciu powiem Ci szczerze że nie wiem :( organizm ludzki potrafi płatać figle :) ciężko powiedzieć czy coś z tego będzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wczoraj jak wyszlam z gabinetu to prawie sie popłakałam nie mam już siły wiem ze moze to nie wiecznosc 9 cykli dla kogos kto sie stara latami ale dla mnie tak tym bardziej ze to juz 5ty cykl i ze byłam w ciąży biochemicznej przerasta mnie to wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosciu - tez nie wiem jak z tym pecherzykiem, tak jak Unis napisala, ze organizm plata figle ... moze trzeba zmienic clo na cos innego, sama nie wiem :) ale zycze powodzenia i wytrwalosci :) Unis - mam fajny przepis na ciasto, ktore jest teraz u mnie hitem, ze szpinakiem :) LEŚNY MECH :) wpisz nazwe w google to zobaczysz jak wyglada, a na maila wysle przepis, sprawdzony, bo rozne przepisy sa w internecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Domi_nikaa
Wow Merci ale ciekawe to ciasto :) słodkie jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie po staremu :) brzuszek powoli widać . Zgaga mnie męczy... W środę wizyta- już nie mogę się doczekać :) jutro już zaczynam 17tc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Domi - w smaku nie jest slodkie, wiadomo ze masa tuczaca ale ciasto jest bardzo dobre, zrobilam raz na urodziny i wszyscy goscie byli zachwyceni, nikt nie uwierzyl ze to ze szpinakiem, bo go nie czuc wcale, takze polecam! Domi - Ty juz 17 tydzien a ja jutro zaczynam 36, zaczynam byc przerazona ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Unis28
Gościu wiem jak to boli :( życzę Ci wytrwałości :) pamiętaj że CLO to dopiero początek... Merci dziękuję za przepis :) ciekawe to ciasto i też się zastanawiam czy jest słodkie? A ten szpinak... Hmm nigdy nie piekłam ;) Dominika ale ten czas leci ;) ja zaczynam 13tc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Unis - polecam, upiecz :) cukru co prawda 2 szklanki, ale jakos nie czuc za mocno, mozesz dac troche mniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Unis28
Merci nie bój się porodu (jak nim jesteś przerażona) synuś wynagrodzi Ci wszystkie cierpienia :) zobaczysz :) Dziewczynki moje drogie napiszcie mi ile czasu trwa usg genetyczne? I jest robione dopochwowo czy przez powłoki brzuszne? Oczywiście mam na myśli te pierwsze usg genetyczne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Unis - usg genetyczne trwalo u mnie ok.20-25 minut, i jest przez brzuch, czyli spokojnie meza bierz niech podziwia maluszka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Unis28
Merci upiekę chyba dopiero na moje urodziny ;) żeby zaskoczyć wszystkich gości ;) A ja ostatnio wynalazłam przepis na GRZEŚKA (masa śmietanowa o smaku sernika) oraz PORZECZKOWCA. Mój mąż jest wybredny jeżeli chodzi o ciasta ale te drugie bardzo przypadło mu do gustu :) Jak by Ci się któreś spodobalo to daj znać to na e maila wyśle sprawdzone przepisy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Unis28
Hmmm Merci ja do tej pory miałam usg tylko dopochwowe... Moja gin robi je z fotela ginekologicznego (wiesz z jakiej pozy....) i juz 2 razy zawołała mojego męża żeby pooglądał dzidzie.... Byłam trochę zażenowana na początku, ale z drugiej strony mąż to najbliższa mi osoba i zaraz przeszło mi... Zresztą on był tak zapatrzony w monitor że nie wiem czy zauważył w jakiej jestem pozie ;) Głowa mnie dzisiaj boli :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Unis28
Dorcia a co u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Unis - ooo to ja poprosze o te 2 przepisy na ciasto na maila :) co do usg do genetyczne sa robione przez brzuch, teraz juz chyba bedziesz miala zawsze przez brzuch bo lepiej widac :) przez pochwe to potem sprawda juz tylko szyjke macicy jaka ma dlugosc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Domi_nikaa
Merci ale sam widok ciasta jaki ciekawy , kolor itp :D muszę się kiedyś skusić :) wow już ten tc .. :D też powoli bym się denerwowała :D ale już niedługo będzie dzidzia z Wami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Unis właśnie podeślij przepisy :) a Ty masz chyba dzień przede mną wizytę? pewnie się stresujesz troszkę ? Mnie też głowa bardzo często dokucza w tej ciąży :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Domi - koncowka leci szybko, dni uciekaja, naprawde :) denerwuje sie bo nie znam dnia ani godziny :) a jeszcze maz w pracy, jakby co to szybki telefon, przyjezdza i jedziemy :) bolu sie boje, juz przedsmak bolu mialam jak poronilam, plecy bolaly, krzyz, skurcze mialam, wiec mniej wiecej wiem jak to bedzie tylko przy poronieniu pewnie lagodniej jakos jest :) chcialabym znieczulenie, ale to tez trzeba przy odpowiednim rozwarciu byc w szpitalu, bo jak przyjade i juz bedzie wieksze rozwarcie to znieczulenia nie dostane :/ wiec taka niepewnosc .... Beatka - a co u Ciebie? nie odzywasz sie ....nie strasz, prosze ;) mam nadzieje, ze to nie juz ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo szybko leci, tylko patrzeć jak ja już będę wózek miała w domu i łóżeczko :D informuj nas co i jak na bieżąco:) zresztą Beatka i Dorcia też :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Unis28
Dominiko ja wizytę mam 03.03. :) Juz nie mogę się doczekać, ale tez się boję... Mnie głowa boli czasami ale jak dojdą do tego mdłości to masakra :( jestem nie do życia :( Sylwia, Basiak odezwijcie się do nas ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Unis28
Dominiko a jak radzisz sobie z tymi bólami głowy? Ja się kładę z zimnym okładem na czoło, ale szału nie ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie tak jak Ty Unis, jeśli już naprawdę boli,że nic nie pomaga biorę apap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej dziewczynki jestem w dwupaku z emisia i leci nam 36 tc :-) wizyta za 5 dni mam nadzieje ze dotrwamy do 38 tc. położna była u mnie przyjdzie do mnie 2 razy w 37 tc. ból gardła mi już minol ciągle ten syropek prenalen pije i ssam te tabletki trochę jeszcze mnie drapie czasem musze oodkaszlac ale pije mleko z miodem i herbatkę z miodem i zrobiłam sobie syrop z cebuli wiec ok nawet dzięki temu zgaga mnie omija:-) wyniki zrobiłam są dobre tylko w moczu mam troszkę więcej bakteri niż 3 tygodnie temu w szpitalu ale leukocyty nie ma powyżej normy trochę się martwię czy przy porodzie dzidziusia nie zaraze pije wodę z cytryna i żurawiny prawdziwy sok żeby teraz podziałac zobaczę co mi pan doktor powie wiem napewno ze dostane jakiś antybiotyk na ten wymaga gbs bo umnie dodatni beatka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatka - dobrze ze jestes, juz myslalam ze urodzilas :) oszczedzaj sie :) u mnie GBS ujemny cale szczescie :) co do moczu tez mam bakterie, ale moj lekarz mowi ze to normalne w ciazy, ze poki mnie nic nie piecze nie boli zeby zostawic to w spokoju, ze po ciazy minie :) a bierzesz do porodu znieczulenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej merci niestety umnie w szpitalu nie ma znieczulenia jest ten gaz na chwile jak coś ale znieczulenia nie ma takiego no chyba ze cc to co innego:-) ja mam tak wysoko brzuch ze czasem ciężko mi się oddycha jeszcze mam lekki katar to już w ogóle ale najlepsze jest to ze dziurki mi się w nosie zatykaja jak leżę jak siedzę i chodzę to nie:-) ale jakoś daje rade:-) moja emi czasem tak się przeciąga ze aż zebra bolą ale takie to słodkie :-) zamówiłam sobie nowe firanki do kuchni i i sypialni a do niej jeszcze zasłonki juz się nie mogę doczekać jak będę mogła wszystko powiesić, mąż złożył łóżeczko jest śliczne bo bokach ma księżyc i gwiazdy :-) beatka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i zaczynamy marzec :) beatka - u mnie jest i znieczulenie i ten gaz, znieczulenie bym chciala, musze sie umowic w szpitalu na konsultacje anestezjologiczna, musza ze mna zrobic wywiad lekarski. ja tez mam juz brzuch wysoko, coraz ciezej w nocy sie ruszyc :) ja tez lozeczko mam juz zlozone, ale poscieli jeszcze nie zakladalam :) okno umyte, firanki zalozone, jeszcze kolyske maz musi zlozyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beatko - a z tego co pamietam pracujesz chyba w przedszkolu, tak? jaki macierzynski wybierasz? roczny czy pol roku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
roczny merci juz zgłaszalam pracodawcy ze roczny:-) chce być z maluchem chociaż ten pierwszy rok potem mama będzie moja pilnować a potem ze mną juz w przedszkolu taka mam przynajmniej nadzieje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×