Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

zaczynam przygode z clo cd.

Polecane posty

Unis - szybko czas lec****amietam kiedy ja bylam w 12 tygodniu, ojjj kiedy to bylo :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba postawię na te aventy :P a u mnie dzisiaj stuknął 16tc :) a dopiero co test robiłam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Domi - leci czas, prawda? a czemu pisalas ze nie bedziesz karmic piersia? nie chcesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chciałabym powrócić do tabletek na bebeszki :( teraz mogę sobie pozwolić na leżenie całe dnie w łóżku jak mi źle ale ja przyjdzie dziecko to muszę być do życia :( a na usunięcie tego kamienia też po porodzie będę musiała trochę odczekać... a na ulotkach moich leków jest napisane , że nie można brać w ciąży i przy karmieniu :( zobaczymy jeszcze jak to będzie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Unis28
O widzisz Merci nie miałam o tym pojęcia :) ja też rozważam bardziej szkołę rodzenia :) a w którym miesiącu trzeba się zapisać do szkoły rodzenia? Dominiko a nie ma szansy żeby ten kamień sam się rozpuścił, rozkruszył... Kiedyś coś obiło mi się o uszy że ciąża "leczy" wiele dolegliwości ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Domi_nikaa
Niestety sam się nie rozpuści :P jedynie usunięcie woreczka. Kiedyś chyba jakoś rozkruszali ale teraz mówili,że już tego nie robią :P też słyszałam,że w ciąży wszystko mija ale mi nie chce :P jeszcze doszły częste bóle głowy,co przed były rzadko :( na pewno nie będę się czuła gorszą mamą,że nie karmię piersią :) ale zobaczymy,nie mówię kategorycznie nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Unis - musisz sie dowiedziec u siebie w szkole rodzenia od kiedy sa zapisy, bo to roznie, u mnie byly 2 tury, dla tych przed 28 tygodniem i dla tych po 28 tygodniu :) i szkole rodzenia polecam, u mnie sa 2 godziny w tygodniu, w jeden dzien, jedna godzina to jest gimnastyka, cwiczenia oddechowe, jak oddychac przy skurczach itd. a druga godzina taka pogadanka, jak karmic, jak sie odzywiac, jak kapac dziecko, polozna daje duzo cennych wskazowek :) a i duzo smiechu tez jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Domi - co do karmienia piersia to jak mi nie wyjdzie tez nie bede miala wyrzutow sumienia, nie mam zamiaru tez sie katowac myslami ze nie moge albo cos :) poprostu jak wyjdzie tak wyjdzie :) a jak wyjdzie to dluzej niz pol roku nie mam zamiaru karmic :) a Ty po porodzie mozesz spokojnie karmic, przynajmniej przez czas pologu czyli 6 tygodni, bo wtedy pewnie i tak zadych lekow Ci nie dadza, organizm musi wrocic do normy, hormony sie ustatkowac, macica obkurczyc, wiec 6 tygodni mozesz posiwcic na karmienie piersia jak chcesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Unis28
No to faktycznie Dominika uparty ten twój kamień ;) Ja bym chciała karmić piersią, ale nie nie będę mogła to trudno ;) już potem nie ma na to wpływu ;) natura zadecyduje... Hmmm ja dzisiaj zrobiłam ciasto drożdżowe (mąż wyrobił) z budyniem i kruszonką :) jak będzie któraś przejazdem na Śląsku to wpadajcie :) U mnie remont pełną parą... Kuchnia juz skończona (podwieszony sufit, halogeny, pomalowane) a łazienka w toku ;) bardzo uciążliwe to... Ale myślę że za 2 tygodnie będzie skończona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Unis drożdżowe z budyniem i kruszoną??????? o mamuńciu pyszotkaaaa :D a wysyłasz pocztą? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Unis28
Nie nie nie wysyłam :) Ale to co teraz napiszę tyczy się wszystkich dziewczyn... Piszę to poważne jak któraś będzie koło Katowic zapraszam do siebie :) wtedy zrobię też jakieś dobre ciacho :) Ja chyba piekę co chwila z nudów... Co tu robić całymi dniami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Unis - raz bylam w Katowicach jak bylam na szkoleniu, fajna galerie tam macie polaczona z pkp, idzie sie zgubic :), a pare razy bylam tez przejazdem :) powiem szczerze, ze zawsze katowice wyobrazalam sobie takie brudne, zadymione ale sie pozytywnie zaskoczylam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Unis28
Merci więc jak będziesz następnym razem przejazdem :) to juz musisz zarezerwować sobię trochę czasu na wizytę u mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, Unis :P odmawiać ciężarnej to nieładnie :D ja rzadko bywam w tamtych stronach , raz przed świętami byłam w Zabrzu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Unis - ciekawie byloby sie spotkac :))) kto wie, moze sie spotkamy kiedys :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basiak1611
Hej dziewczyny:) jesli jeszcze Was interesuje temat butelek to ja polecam dr.browna antykolkowe. Moja siostra uzywala i kolezanka przy blizniakach nadal uzywa. Wydaje mi sie ze sie sprawdzaja. Przy blizniakach ma kolezanka duzo tych butelek i troche czasu zajmuje jej ich mycie ale sie sprawdzaja. Sorki dziewczyny, ze nie pisalam dlugo ale pochlonieta jestem przygotowaniami do operacji. W piatek juz lece do Polski....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Basiak :) właśnie też je oglądałam,zamówiłam te aventy ale może z jedną tą też na próbę :) właśnie bo ta Twoja operacja chyba jakos na początku marca tak? Trzymam kciuki , żeby wszystko dobrze poszło :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, ja operacje dokladnie mam 2marca w poniedzialek. W ten piatek lece do Polski:) trzymajcie kciuki zeby wszystko bylo ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Unis28
Basiak, ale teraz ro juz informuj nas na bieżąco co i jak :) trzymam kciuki za Ciebie Kochana ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basia - tez trzymam kciuki, dawaj znac co i jak, i mysl pozytywnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej dziewczynki jutro już środa fajnie ale najbardziej to bym już chciała 5 marca i wizytę a to jeszcze 9 dni ciągle leżę z nadzieją ze damy rade do wizyty dziś coś mnie gardło drapie cały dzień herbatkę z miodem pije i mąż kupił prenalen syrop i tabletki do ssania pisze ze mogą kobiety w ciąży i karmiące piersią wiec wzięłam sobie jedną pastylke. w czwartek mam położna to może coś mi jeszcze poradzi ale mam nadzieje ze po tym minie to drapanie :-) beatka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatka - prenalen jest dobry, sama go stosowalam :) jezeli z szyjka jest ok, a mowilas ze bylo, to pewnie do wizyty wytrzymasz i dluzej tez :) moze i nawet caly marzec :) ja mam wizyte 20 marca teraz, i mam wieksza watpliwosc czy wytrzymam ;) co u reszty dziewczyn? ciekawa jestem co u sykatynki, mam nadzieje, ze u niej wszystko ok :) u mnie dzisiaj piekna pogoda, cieplo, mam nadzieje, ze to juz po zimie jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Unis28
Merci a u mnie od rana buro i ponuro... Nawet od czasu do czasu kropi :( Ja dzisiaj czuję się jakoś dziwnie... Niby nic mnie nie boli, ale jakoś tak nijak się czuję... W nocy obudziłam się po 3 i zasnęłam po 5... Mam jeszcze mdłości codziennie ale tak jakby słabły ;) Też jestem ciekawa co u naszej Sykatynki? Dziewczyny myslicie że woda mineralna gazowana jest dobra w ciąży? Mi najlepiej spakuje taka mocno gazowana zaraz po otwarciu :) i zastanawiam się czy to nie szkodzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Unis - ogolnie gazowane to zlo ;P w ciazy gazowane powoduje zgage i ciezarne zazwyczaj nie pija, ale ja tez uwielbiam wode gazowana, pije normalnie i jakos nic mi nie dokucza :) w szpitalu tylko Cie wyrzuca haha jak zobacza ze masz gazowana wode, wiec jakby co to tylko niegazowana ze soba trzeba miec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a na poczatku ciazy jeszcze mialam wieeeelka ochote na cole, i pilam :) potem poszlam po rozum do glowy i tak juz pare miesiecy jestem na colowym odwyku :) i powiem szczerze - jakos mi jej nie brakuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Unis28
Hmm Merci to nie jestem sama ;) najlepsza jest woda zaraz po otwarciu.... A do Coli naszczęście mnie nie ciągnie, ale już przed ciąża jak stosowałam dietę o niskim IG to juz odstawiłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak Unis, po otwarciu najlepsza, a potem taka wygazowana jak kranowa :))) ja bym mogla tylko butelki otwierac, napic sie i nastepna haha :) co dziewczynki taka cisza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Unis28
U mnie dalej pogoda nie nastraja :( zimno, buro i ponuro ;) nic tylko w domu siedzieć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Unis28
Dziewczynki macie może jakieś fajne przepisy na ciasta z masą? Albo jakieś fajne sałatki? Wrzućcie coś fajnego na e-maila albo chociaż napiszcie nazwy to znajdę przepis w wyszukiwarce :) Na tym L4 ponosi mnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×