Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

zaczynam przygode z clo cd.

Polecane posty

beatka - tez roczny zaplanowalam :) wole byc przy dziecku a nie potem sluchac opowiesci jak to moje dziecko zaczelo chodzic, mowic itd ... :) dziewczynki, gdzie Wy wszystkie jestescie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Unis28
Już jestem :) z mężem wyjechaliśmy na weekend ;) Było cudownie... Jestem zestresowana jutrzejszym usg i chcieliśmy się troszkę zrelaksować ;) Macie przepisy na e mailu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
TYLKO DZIŚ! UNIKALNY KOD RABATOWY! :D Wpisz hasło "OTIANNA" przy finalizacji zamówienia w sklepie http://otien.com/ a otrzymasz rabat 15%!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Unis - jak Ci dobrze, tez bym chciala gdzies wyjechac i zrelaksowac sie, ale teraz juz sie nie da :D gdzie byliscie jesli mozna wiedziec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uniś28
Pojechaliśmy do Szklarskiej Poręby :) mamy kawałek, ale czasami trzeba wyrwać się z dużego, brudnego miasta ;) a co do Was dziewczynki to Wy lepiej nie oddalajcie się od szpitali w których chcecie rodzić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia 86
Cześć dziewczyny:) Oj jak ja bym chciała mieć blisko jakieś miejsce gdzie mogłabym wyskoczyć na weekend. Mieszkam w centrum kraju, wszędzie daleko :/ Skończyłam brać duphaston, jutro lub pojutrze powinien pojawić się okres i zaczynam kolejny cykl z clo (3). Mam nadzieję, że w tym cyklu coś urośnie... inofolic będę pić codziennie 2x. W zeszłym cyklu to zaniedbałam, może miało to jakiś wpływ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Unis- uwielbiam szklarska porebe :) tez tam czesto jezdzimy :) Sylwia - trzymam kciuki zeby clo zadzialalo i nie trzeba bylo zadnych innych lekow, wiem jak to jest jak sie czeka na te dwie kreseczki na tescie, trzeba duzo cierpliwosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Domi_nikaa
Hej :) pogoda u mnie dzisiaj przekracza ludzkie pojęcie... nie nadążam już - raz deszcz, raz śnieg, raz słońce a raz grad :D głowa mi pęka!! :( jutro mam wizytę, już się denerwuję :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia tak mocno trzymam kciuki za piękne pęcherze w tym cyklu !!! :):):) Ciekawe jak Basiak bo wczoraj miała tą operację :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Domi będzie dobrze na wizycie:-) ja mam swoją za 2 dni w czwartek zobaczę co mi lekarz powie. umnie wczoraj deszcz dziś nawet świeci słońce beatka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze i u Ciebie i u mnie :) aj dziewczynki, Wy to już odliczacie pewnie czas :) od dwóch dni w nocy dokucza mi potworny skurcz po prawym boku pleców :( dzisiaj mnie 3 razy budził ból, jak rozmasuję to lepiej :( i w nogach też mnie łapią ..może mi magnezu brakuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzymam kciuki za Wasze wizyty :) Domi - ja mialam teraz straszne skurcze, nog i rak ... co tylko sie polozylam to sie zaczynalo, lekarz zalecil mi branie magnezu, wiekszej dawki (mozna brac duze dawki, bo nadmiar sie wysika ;) ) i na recepte dal mi potas, i jak reka odjal, przeszlo i spie spokojnie :) i jeszcze mowil zeby pic sok pomidorowy bo ma duzo potasu, ale ja nie lubie warzywnych :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o nie sok pomidorowy to mi zawsze w gardle stawał :D muszę jutro się dowiedzieć wszystkiego :) myślicie, ze ten mój 17tc już pewniejszy na tą płeć? Merci mówiłaś, że u Ciebie mówili najpierw o dziewczynce, a w którym tc dowiedziałaś się o chłopcu? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Domi - w 19 tygodniu i 4 dniu bylam na "polowkowym" usg i wtedy dowiedzialam sie o chlopcu, a 2 tyg wczesniej chyba moj gin mowil ze mozliwe ze dziewczynka, ale pewien nie byl bo pepowina zaslaniala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha :) pewnie jutro będę musiała się umówić na te połówkowe :) mam nadzieję, ze tym razem dostanę film ze swoją dzidzią.. :D ciekawe co z Dorcia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uniś28
Hej dziewczynki, ja już po badaniu :) nasza dzidzia ma 6,90 cm i jest wszystko ok. Nasz bobas nie był skory do współpracy. Lekarz mówił, że chyba śpi :) leżał na brzuszku i miał zaciśnięte nóżki... Długo trwało usg zanim lekarz zmierzył wszystko co chciał ;) Nawet celowo go szturchał a on nic... Byłam tam po obiadku to napewno dzidzia zrobiła sobie drzemkę poobiadkową :) Za dwa tygodnie wyniki testu z krwi. Już stres zszedł ;) Mam płytkę. Sylwia trzymam kciuki za duży owocny pęcherzyk ;) Basiak daj znać do u Ciebie Dominika, Beatka wszystko będzie dobrze :) dajcie znać po wizytach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Unis jaka duża dzidzia :) i super, że wszystko ok :):) mój bobas za to się tak wiercił, że nie mogła sobie dać rady z nim :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Unis - ulga po usg, prawda? jak sie wie ze wszystko ok :) robilas test PAPPA? bo piszesz o wynikach krwi za 2 tyg. a u mnie pogoda w kratke, rano wstalam i piekne slonce, teraz prawie ze sniezyca :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej,u mnie wszystko dobrze. Nie wiem nic co do płci. Dzidzia spała sobie na głowie,nogi po turecku,pięty pod pupą :P współpracy zero :D nawet ciężko było zmierzyć bo była skulona.. ale mi psikusa odwalił ten dzidziulek. Ale najwazniejsze,że wszystko dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uniś28
Dominika właśnie o tym wczoraj pisałam :) zero współpracy ;) dzidzia spała w najlepsze :) Merci tak robiłam test PAPPA. Nikt mnie nawet nie zapytał czy chce tylko lekarz który robił usg stwierdził, że uzupełnieniem usg jest test PAPPA i po badaniu mam iść do pokoju zabiegowego na pobranie krwi. Może to i lepiej, że podjął za nas decyzję bo powiem Ci szczerze, że ten test ma różne opinie i wahałam się do samego końca... U mnie pogoda też w kratkę... dzisiaj śnieg padał 2 razy i dwa razy było piękne słońce.... Ale za to głowa mi pęka :( nawet filiżankę kawy wypiłam, ale nic mi nie pomogła. Potem poszłam na spacer się dotlenić i też nic :( A na dodatek mój mąż jest strasznie przeziębiony :( Ja jakoś się trzymam i mam nadzieję że nic nie podłapie od niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uniś28
Dominiko a ile twoja dzidzia już ma cm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Unis pisałam, że nie mogła zmierzyć bo maleństwo było tak skulone :( ale na monitorze widziałam, że sporawe już :) pani dr powiedziała, że wszystko w porządku, jestem chociaż z tym spokojna. Na fotelu też mnie obejrzała :) Na te skurcze mam brać aspargin, może coś pomoże. Teraz wizyta 1 kwietnie, ciekawe czy mi psikusa znowu nie zrobi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie dzisiaj głowa bardzo boli :( wzięłam apap bo nie mogłam aż na oczy patrzeć :( na chwilę przeszło i na nowo...wypiłam kawę i chwilowo się polepszyło troszkę ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uniś28
No Dominiko wiem że nie szło zmierzyć Dzidzi ale myślałam, że może w końcu się udało :) Widzę, że i Ty jesteś taka wrażliwa na zmianę pogody jak i ja :( też mam dość tego bólu głowy :( A dalej bierzesz luteinę? jaką dawkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Domi - aspargin czyli magnez i potas :) czyli to samo :) ale Wam dzidzie psikusa zrobily, ja jak bylam na pierwszym usg to maluszek tez spal, a lekarz kazal mi kaszlec, zeby sie obudzil, a jak kaszlalam to podskakiwal na ekranie, fajnie to wygladalo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Unis mnie wykończy ta pogoda z tą głową :(chcę już wiosnę,ciepełko :) biorę luteinę dalej,miałam dziwne bóle brzucha i kazała jeszcze trochę pobrać. Biorę nadal 2x1 setkę. Merci wiem, że to to samo :) no chyba na nasze bobasy też pogoda działa usypiająco :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Domi, Unis - napiszcie na kiedy macie terminy porodu, gdzies podawalyscie ale nie pamietam :) ciekawe co tam u Dorci, czy sie juz urzadzila i jak sie czuje :) ciekawe jak Edka, Mantar, Lusia? dziewczyny odezwijcie sie :) Sykatynka juz chyba nie dolaczy, szkoda :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sykatynka chyba nas już opuściła na dobre :( szkoda, myślałam, że da znać czy następne transfery się udały :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×