Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

zaczynam przygode z clo cd.

Polecane posty

Gość gość
w razie czego naszykowalam wszystko torbę dla siebie i Emilki nawet ciuszki na wyjście sobie juz naszykowalam dla emisi ale wierzę że jeszcze wylezymy ze nic się nie będzie działo biorę luteine i no-spe brzuszek się narazie się nie stawia wiec mam nadzieje ze będzie ok zależy mi żeby jeszcze córeczka przybrała na wadze bo na wizycie przekroczyła 2 kg wiec chociaż żeby miała 2500 bym była spokojna beatka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorcia - fajnie Cie zobaczyc :)) ladnie wygladasz, brzuszek fajniutki :) zdjecia pomyslowe, bedzie fajna pamiatka :) Beatka - musisz duzo odpoczywac, lezec, to moze i do 40 tygodnia wytrwacie :) ja odebralam wyniki jakie robilam, i hemoglobina mi poleciala w dol, dlatego tak slabo sie czuje ostatnio, moze jutro lekarz cos poradzi na wizycie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
merci i dorcia ja leżę tylko WC i ewentualnie posiłek a szyjka i tak się skraca lekarz mi powiedział ze w każdej chwili mam być gotowa ale jestem spokojna wierze ze dotrwamy jeszcze troszku na 40 tc to ja nie liczę nastąwilam się na połówkę marca;-:-) na hemoglobine merci polecam sok z buraków mi się podniosła od tego :-) beatka:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uniś28
Dorcia ale ślicznie wyglądasz w ciąży :) ciąża Ci służy :) nawet brzuszek masz nie za mały nie za duży :) piękny :) ja też będę chciała zrobić z mężem taką sesję... oczywiście w domu ;) ale podobne pomysły mam tak jak i Ty :) Hmm na naszym e-mailu są naprawdę piękne fotki :) brzuszki... Cudowne Maluszki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatka - sok z burakow wiem ze dobry na poprawe hemoglobiny ale na sama mysl o wypiciu tego jakos mi niedobrze, fuj :) zobacze co lekarz mi dzisiaj powie :) poem jeszcze szkola rodzenia, dzisiaj bedzie o tym co karmiaca piersia mama moze jesc a czego nie :) moze cos sie dowiem ciekawego :) Unis - niedlugo bedziemy sie maluszkami chwalic wszystkie :) jak ten czas leci .... !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dooorciaaazabcia
Dziękuje dziewczynki :-) niedługo wyśle wam zdjęcia coreczki hihi i Merci swojego synka i beatka córki a potem wy Uniś dominika.,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
merci a jaki masz wynik hemoglobiny teraz ale spróbuj kilka leków może posmakuje:-) ja coś czuje ze pierwsza będę w kolejce z moja córcia tak się jej spieszy heh beatka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatka - corcia juz by chciala byc z wami :) teraz mam hemoglobine ponizej 12, a od 12 jest norma, zawsze mialam ladna, na poczatku nawet 15, potem spadala z miesiaca na miesiac :) za to lubie szpinak, a szpinak tez podnosi hemoglobine, wiec bede jak Papaj z bajki co szpinak wcinal :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Domi_nikaa
Dzień dobry ;) dawno nie było mnie u Was, u mnie wszystko ok. Tylko nie mogę dać sobie rady z bólem kroku :/ przytyć nie przytyłam nic , pewnie jeszcze tak przytyję , ze nie poznam się w lustrze. Wizyta za niecałe 2 tyg, zobaczę moją dzidzię i może dowiem się czy na pewno dziewczynka? :D Ale Wam fajnie, ze już niedługo będzie po wszystkim i będziecie miały dzidziusie przy sobie :) ja Wam powiem, ze jak przyjdzie wiosna to mi raz dwa minie :) więcej będę siedzieć na dworku, czas będzie leciał i tak do sierpnia zleci jakoś :) Pozdrawiam i ściskam Was wszystkie :) ps. Dorcia fajne fotki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Unis28
Dominiko ja na wadze tak 0,5 kg, ale spodnie są ciasne... Jak tylko mogę to guzik rozpinam... I wcale się nie objadam... Chyba nawet troszkę mniej jem, ale tez i mniej się ruszam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nawet tych kg co zgubiłam nie nadrobiłam :( spodnie spokojnie zakładam cały czas moje, bez ucisku :P z jednej strony fajnie ale z drugiej czy to normalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bylam u lekarza, wszystko ok, szyjka dluga i twarda wiec dzidzia nie pcha sie na swiat jeszcze :) mam magnez i potas na skurcze lydek, potas poprawia krazenie wiec powinna byc ok :) Maly 2400 :) a moja waga stoi, od samego poczatku 7 kilo przytylam i ani drgnie wiecej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
merci to super ze wszystko dobrze ciesze się:-) a hemoglobina nie jest zła jak na ten tydzień ciąży. ja w przyszłym tygodniu mam wizytę położnej i musze tez zrobić wyniki ale ja 2 temu miałam robione w szpitalu i było wszystko ok ja juz za 12 dni wizyta trzymajcie kciuki żeby być z emisia jeszcze w dwupaku do tej wizyty to już nie będzie wtedy takim wcześniakiem:-) gdybym nawet urodziła w 37 tc. choć wierze ze damy rade dalej do 38 i wcześniakiem nie będzie. moja emi teraz warzy 2050 wiec bym chciała żeby troszku jeszcze przybrała bo będzie malutka jak ja przy urodzeniu miałam 2600 :-) mój mąż coś kombinują z moja mama umówiliśmy się po 11 do miasta ciekawe po co :-) beatka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo Beatka - chyba jakas niespodzianka sie szykuje od meza i mamy :) pochwal sie pozniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, nie chcę się za bardzo wcinać w Wasze rozmowy bo Wy już tylko o zbliżających się wielkimi krokami porodach ale mam pytanko czy kupowałyście butelki antykolkowe? Szczerze, ja nie wiem czy będę karmić piersią ... i tak się rozglądam powoli za wszystkim. Macie jakieś marki polecane przez znajomych, rodzinę ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mantar
Cześć Dziewczyny, Dorcia zdjęcia cudne, będziecie mieć super pamiątkę. Dominika ja mam dwie malutkie butelki Aventa za punkty z payback, jest jeszcze zestaw dwóch dużych i małych butelek plus smoczek i myjka do butelek, jak zbierasz punkty, to możesz sobie wymienić :) Merci, Beatka trzymam kciuki za szczęśliwe "finały" w terminie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zbieram :) muszę zobaczyć :) A używałaś już? spełniają swoją funkcję antykolkową?:P a jak mały blondynek ? :):) i Ty jak się czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka89
Dominika jako, że mam mało pokarmu i karmię mojego synusia mlekiem modyfikowanym i tylko dolewam mu swojego ściągniętego, wypróbowałam już przez te dwa tygodnie kilka butelek... jeśli chodzi o tommee tippee jest beznadziejna bo ma za szeroki smok i mu po brodzie wszystko leciało, avent tak samo, lovi ma za duży przepływ i się strasznie zachłystywał. Po rozmowie z położną kupiłam zwykłą klasyczną butelkę NUK z lateksowym smoczkiem i jest dużo lepsza, ma anatomiczny kształt więc dobry w połączeniu z karmieniem piersią, synuś już tak często się nie zachłystuje i też ma antykolkowy system odpowietrzania w smoczku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dominika ja kupiłam antykolkowa z lovi i jedna z avent poleciła mi koleżanka myślę że też się przydadzą bo przecież nie wiadomo jak z tym karmieniem po porodzie:-) czasem dokarmiać trzeba:-) zobacz sobie na allegro użytkownika justineX ma wszystko dla malucha :-) beatka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie kojarzyłam jak polecałaś kogoś z allegro ale to było w tamtym zamkniętym wątku :( a nie mogłam sobie przypomnieć :( dodałam sobie tego sprzedającego ;) no i była jakaś niespodzianka? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mantar
Butelki czekają na odpowiednią chwilę, bo mam wystarczająca ilość pokarmu, czasami nawet za dużo. Wzięłam avent, bo słyszałam o nim dużo dobrych opinii o nuk również, choć czasami dziecku i one nie pasują, roznie z tym bywa. Jednemu dziecku będzie bez różnicy, a drugite będzie wybrednie :) Dorcia za Ciebie i twoja Zosię również trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mantar
Mój mały blondynek zaczął się zmieniać ma twarzy i ładnie nam przybiera. Morfologia również się poprawiła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny ale niespodzianka mąż i mama kupili mi torebkę ale jaka ładna taka kremowa jakby kuferek jakiś czas temu mama kupiła mi butki na wiosnę kremowe i to chyba do nich :-) bo wspominałam ze może sobie coś na allegro kupie bo wiadomo ja cały czas leżę to nie chodzę nigdzie jest śliczna elegancka ma doczepiany z boku portfelik chyba w ccc mi ją kupili bo widziałam w katalogu podobna:-) beatka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Domi - chyba nie zloscisz sie ze my o porodach ciagle, ale Wy malo zagladacie wiec piszemy z Dorcia i Beatka o porodach :) bron Boze Was nie olewamy jakby co :) ja tez mam caly zestaw AVENT ten z 4 butelkami i smoczkiem, oczywiscie z payback :) wszystkiem oje znajome mialy AVENT i sobie chwalily :) slyszalam ze NUK sa jeszcze dobre. co do karmienia sprobuje naturalnie a co wyjdzie czas pokaze :) Beatka - ale masz niespodzianki co chwile :) to na wiosne jestes juz gotowa, nowe buty, nowa torebka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
heh myślę że chcą poprawić mi humor bo widzą ze takie leżenie plackiem nie jest do końca komfortowe ciągle w jednej pozycji na lewym boku i tak dzień się ciągnie za dniem czas nie płynie tak szybko jak się tak leży ale potrafię się poświęcić bo to dla mojej córeczki :-) no i widzą ze się martwię ze przeżywam to wszystko na allegro z nudów znalazłam fajna stronkę StylowaPolka_pl ładne ubrania mam z tej strony bluzę z myszką miki :-) beatka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dooorciaaazabcia
Hej dziewczyny. Sorki ze takmalo pisze do was ale jestem zajęta nowym mieszkaniem. Maz maluje ściany a ja tamjestem z nim zawsze cos mu pomoge.pokój Zosi gotowy jutro ewentualnie drobne poprawki. Mantar dziękuje. Beatka i merci niewiem ile moja Zosia ma bo tu nie mam USG niestety do końca ciąży w ogóle. Dominika każdy woli co innego jak wszystko ja mam butelki tomi tippi niewiem jak się pisze ze smoczkami anty colic w razie czego, Uniś??? Co u ciebie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej dziewczyny jak minol weekend? mi szybko i jakoś tak spokojnie teraz czekam do czwartku na moja położna ciągle leżę coś czytam internet przeglądam i tak leci ciesze się bo to juz 35 tc oby minol szybko i spokojnie beatka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Unis28
Dorcia dziękuję bardzo dobrze :) brzuch już mnie nie boli i to chyba dzięki większej dawce luteiny. Mdłości jeszcze mam... Ale myślę, że na dniach mnie opuszczą bo już 12tc...Ponoć wiele dolegliwości zaczynam mijać ;) Beatka a dlatego ta położną tak często Cię odwiedza? Was wszystkie dziewczyny tak położone odwiedzają? Jak i kiedy to się załatwia żeby ona przychodziła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Unis - kazda ciezarna ma prawo do poloznej na NFZ, jak jestes w ciazy zglaszasz w przychodni swojej i umawiasz sie z polozna na wizyty :) potem po porodzie, jak przychodnia dostanie informacje ze urodzilas to bedzie przychodzic do Ciebie tez polozna na wizyty tzw. patronazowe, bedzie wazyc maluszka, podpowie jak go pielegnowac, jak karmic, jak Ty sie czujesz, jak przystawiac do piersi, moze nawet zerknac na krocze zobaczyc jak sie goi ;) tych wizyt po porodzie jest pare :) ja teraz nie kozystam z poloznej, mysle ze szkola rodzenia wystarczy, mozna sie duzo rzeczy dowiedziec :) a po porodzie polozna przychodzi zawsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×