Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

zaczynam przygode z clo cd.

Polecane posty

Gość Domi_nikaa
Ja już po wizycie :) na 70% dziewczynka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Unis28
Super Dominika :) już po stresie :) a test pappa robiłaś? Sylwia teraz to nie pozostaje nic jak tylko czekać Mantar który to u Ciebie tc? Merci jak po wizycie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Domi_nikaa
nie robiłam, brak wskazań do tego badania :) więc po co będę wydawać tyle kasy, a i tak nic by to nie zmieniło. Niby polskie prawo pozwala w takim przypadkach na aborcję (tak nam powiedziała dr)ale w życiu bym tego nie zrobiła. Tylko tyle, że gdyby coś wyszło to mogłabym się trochę przygotować do tego.Ale czy można się w ogóle do tego przygotować? :( jestem dobrej myśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Domi - dziewczynka? super :) chociaz jeszcze wszystko sie moze zdarzyc, u mnie na poczatku tez mowil lekarz ze dziewczynka ;) a moje usg super, maly wazy 1900 :) pomiwrzyl wszystko, zdrowiutki jak ryba :) nawet nagral nam filmik :) cudownie patrzec na swoje dziecko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wiem, że siurek może się jeszcze pojawić :P ojej a moje maleństwo waży 53 g :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mantar
Cześć Dziewczyny, Dominika zanim się obejrzysz maleństwo będzie ważyło 1kg, a potem 2 kg i ... :), sama nie wiem kiedy to zleciało, a teraz czas leci jeszcze szybciej i strach mam w oczach :) Jeśli chodzi o płeć, to tak jak mówi Merci, no i dziewczynce może jeszcze coś wyrosnąć :). Merci Mały rośnie jak na drożdżach. Dziś kończę 36 tc, choć ostatnio lekarz mówił, że aktualny termin porodu to 2.03., ale ja trzymam się tego z o.m. czyli 6.03. Chociaż od samego początku Mały we wszystkich wymiarach przekraczał nieznacznie średnią i termin przeważnie wychodził na 2-3.03. Wszyscy wróżą mi wcześniejszy poród, a ja boje się, że przenoszę i konieczna będzie cesarka (szpital, w którym będę rodzić wykonuje 80% cesarek u rodzących). Ogólnie mam zamiar nie śpieszyć się z wyjazdem do szpitala, bo mam do niego 2 km i wolę większość czasu spędzić w domu, ale gdyby działo się coś złego, to nie będę zwlekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mantar - to prawda, czas leci jak oszalaly :) strasznie duzo cesarek robia u Ciebie w szpitalu, chyba nawet ponad norme, lekarze przeciez nie sa jacys chetni na cesarki. juz macie wszystko gotowe? torba do szpitala spakowana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mantar
zostało mi wypranie szlafroka, w którym chodzę po domu i przygotowanie reklamówki z rzeczami na wyjście dla Synka i dla mnie i to będzie wszystko. Jak sobie pomyśle ile czekaliśmy na to maleństwo i ile przeszliśmy, a teraz będzie już lada chwila, to nie mogę w to uwierzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem dziewczynki, ze czas zleci ;) zresztą czas na ogół szybko leci :( dopiero co święta były za niedługo następne... Mantar ale już blisko :) Unis a Ty w ogóle jak się czujesz? jak mdłości? dokuczają?? kiedy jakaś wizyta? :) ja dopiero mam za miesiąc, nie wiem jak wytrzymam :D mam tyle zdjęć mojej kruszynki :D aaa i film też dostałam ale nie z moim dzieckiem :(:( było mi wczoraj tak smutno :( bo jechałam z tej Łodzi taka podekscytowana, że pooglądam a tu d u pa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny w ktorym cyklu z clo wam sie udało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia 86
gościu - w pierwszej ciąży z córką w 6 cyklu. A teraz... właśnie minął pierwszy cykl, tzn okresu jeszcze nie dostałam ale powtórzyłam bete, 2,6 :( Trudno, nie tym razem to następnym, w końcu się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak :( jakiegoś co byli 2 godziny przed nami ... oglądam i oglądam i od razu wiedziałam , ze coś jest nie tak :( i przy pomiarze czegoś tam wiek ciąży wyskoczył 21tc , więc już w 100% byłam pewna, że nie moje :( szkoda, bo tak ładnie było (chyba) ją widać ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Domi - ale Was zrobili w jajo :)) szkoda, taka pamiatka by byla :) ale nie masz co zalowac, nastepne beda bardziej wyraziste i sliczne! a ostatnie prenatalne, te ktore ja teraz mialam, rewelacyjne :) wiec cierpliwie czekaj na nastepne, czas szybko zleci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczynki :) co slychac? Dorcia - co u Ciebie? ciekawe czy Sykatynka jeszcze tu zaglada :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dooorciaaazabcia
Hej dziewczyny. Czytam was każdego dnia ale tak jakoś mi schodzi. Od 1 marca będziemy mieszkać na nowym mieszkaniu tylko mój maz chce go po malować najpierw. Nie będę miała czasu pakować torby prac i pracować rzeczy Zosi wiec tporbe pomału juz pakuje a ciuszki piore prasuje i wynosze do koleżanki na suche mieszkanie. :-) Dominika ale ten czas szybko leci!! Super ze u was oki. Oprócz basi i sylwi.pozdrawiam was wszystkie i do spisania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Unis28
Cześć dziewczyny :) Dominiko ja wizytę mam dopiero 17.02. i nie mogę się już doczekać :) Do wieczora czuję się dobrze, ale wieczorami dopadają mdłości... Choć ostatnio dwa dni nawet bylo łaskawie ;) Nic nie przytyłam, ale czuję jakby obwód pasa trochę się zwiększył ;) A Ty jak się czujesz? Zazdroszczę Ci że już jestes po prenatalnych :) juz stres Ci zeszedł a ja dopiero przed.... Ale to chyba normalne że każda przyszła mama się martwi :) Sylwia jak się czujesz? Trochę już lepiej? Gotowa na nową walkę? Dorcia podoba Ci się nowe mieszkanie? Daleko z tamtąd masz do szpitala gdzie będziesz rodzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja czuję się dobrze :) zależy co zjem..jak źle to męczy mnie przez kamienia..bezsenność mnie męczy :( ale w dzien nadrabiam :) zachcianek brak :P oj bardzo się stresowalam ale to przecież normalne :) jutro zaczynam 14tc :) Tego 17 będziesz miała genetyczne? Będzie dobrze :* Dorcia ściskam mocno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Unis28
Dominiko ja 17 mam zwykłą wizytę :) Genetyczne miałam mieć 27.02 ale sama przerejestrowałam się na początek marca :) Ale już coraz częściej o tym badaniu myślę.... I mam rożne odczucia, ale staram się myśleć że będzie wszystko dobrze z naszą dzidzią :) A z tą płytą to nieźle Cię załatwili... Moze ktoś ma płytkę z nagraną twoją dzidzią ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To zazdroszczę temu komuś :( :P ale mam 7 zdjęć dzidzi w tym 3 w 3d :) a ten test pappa będziesz robić jak nie będzie wskazań?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Unis28
Dominiko jak nie będzie wskazań to nie będę robić ;) Ale teraz była moja kolezanka i zrobili jej... Niby nie było wskazań, ale dobrze jak by zrobiła... Ten sam lekarz, ta sama przychodnia więc myślę że będzie podobnie... A kamień mocno Ci dokucza? Przytyłaś już coś? "doszło" już do Ciebie, że jesteś w ciąży? Ja jak nie mam mdłości to czuję się całkowicie normalnie :) tylko mdłości przypominają mi że jestem w ciąży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi też powiedziała, że warto zrobić :P a mówię jaka pewność , ze nie oszukają wyniki a ona , że pewność daje tylko badania za 2600 zł :D no bo jak pisałam kuzyna znajomi robili i wyszło , że dzieci chore a okazało się że zdrowe ... Dokucza jak zjem coś nie tak :( staram się jeść z umiarem i zdrowo ale czasem zgrzeszę. Niestety żadne płyny mi ostatnio nie wchodzą prócz wody gazowanej a wiadomo, ze ona też nie wpływa na to dobrze. Ale lepiej wypić to jak się odwodnić :( Przytyć nie wiem czy przytyłam , jutro wejdę na wagę :D do tej pory byłam na minusie. Dzisiaj mama powiedziała, że widać że schudłam :P Dojść to doszło już dawno :) ale fakt jak nic mnie nie boli (czyli krok i pachwiny) to się zapominam :D chociaż cycki cały czas bolą i swędzą także chyba na długo się nie zapomni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a my z mezem jezdzimy juz wozkiem po domu hihi :) dzisiaj odebralismy ze sklepu, frajde mamy ze ho ho :)) w piatek w szkole rodzenia polozna mowila (moze komus sie przyda) zeby na porod i polog kupic sobie Tantum Rosa, w saszetkach, rozrobic w malej butelce wody i polewac sobie krocze nawet w szpitalu, ze bez wzgledu na to czy krocze bedzie nacinane czy nie, szybko sie po tym goi, przynosi ulge i usmieza bol :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam dziewczyny wózek colleto Marcello kolor turkus i biały stelaż. Mam juz tu na wyspie fotelik i torbę a reszte mama wysyła w tym tygodniu :-) mam juz wszystko. Nie mogę się doczekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie bialo, zima w pelni :) dorcia - a co u Ciebie? Twoj wozek tez fajny :) co u Was dziewczynki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dooorciaaazabcia
Ogólnie u mnie dobrze. Niedługo się będziemy przeprowadzać juz nie mogę się doczekać :-) o i tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×