Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zalosneeee

ojciec nie chce mi pomoc finansowo

Polecane posty

Gość gość
ale widać, że on nie jest głupi - nie zgodzi sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalosneee
no i dzieki, wszytsko wyjasnione. trzeba mnie od razu wyzywac?(mowie do tych kulturalnych )... dzieki ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A żeby potwierdzić, że tak można to napiszę, że ja tak mam. 60% udziałów jest moje a 40% mojej żony, obecnie spłacamy kredyt razem. :-) Tak jak pisałem kredyt wzięty był przed ślubem. Ja dałem 20% wartości mieszkania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardzo mądry ojciec, aż jestem w szoku. Wiele już razy czytałam na forach jak rodzice wzięli kredyt na chłopasa dziewczyny, który ją potem kopnął w doopę :D i musieli go potem spłacać bo chłopas się ulotnił. Facet jest doświadczony i dobrze wie, że jak facet nie chce się żenić to widocznie nie kocha dziewczyny, a zaręczyny nic nie znaczą bo łatwo je zerwać. Dlatego słusznie niech poczeka do slubu i wtedy pożycza kasę. Choć ja uważam że nawet wtedy nie powinien i ty jako córka powinnaś się w ogóle wstydzić żądać od starego ojca jakichś pieniędzy. Sama sobie zarób na mieszkanie leniwa bezczelna roszczeniowa szmato. Nie w Polsce to za granicę do pracy wyjedź. A jak sobie wzięłaś nieudacznika bez mieszkania to teraz się męcz. Swoją drogą ten nieudacznik też powinien się wstydzić domagać się pieniędzy od ojca dziewczyny... Mnie to wygląda wszystko bardzo podejrzanie, tak jakby ten chłopas był z tobą dla pieniędzy, bo facet z jajami by się wstydził brać jakieś pieniądze od ojca dziewczyny :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pierdy
po kilku zdania oceniles, dosc wulgarnie i bardzo opacznie .itylko z jednej perspektywy, a j=myslales jak to wygladaz drugiej strony? chlopak spruł sie z kasy na wklad wlasny, wzial kredyt i nie starcza mu na remont, dziewczyna jest bez grosza bo pracuje i wydaje na biezaco, prosi ojca ktory sie wypina, chlopakowi wstyd prosic opomoc przyszlego tescia wiec bedas mieszkac w niewyremontowanym domu, a dziewczyna nie bedzie miala ani centa zteg mieszkania choc poswiecila duzo,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
te pierdy ty nie badz taki madry cwaniaczku. niech ja najpierw dopisze do mieszkania a wtedy ona moze (nawet na pismie sie zobowiazac) je nawet wyremontowac cale a nie wylozy kase a pan domu ja potem kopnie w d**e jak juz chalupa bedzie wykonczona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×