Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dlaczego kobietom nie chce się pracować?

Polecane posty

Gość gość

Naprawdę to fajne jest proszenie się faceta o pieniądze i siedzenie w domu? Co będzie jeśli facet odejdzie lub co gorsza będzie miał wypadek? Przecież powrót na rynek pracy może być brutalny. Czemu kobiety są takie głupie. Według mnie lepsze to 1500zł mieć własne i mieć kontakt z ludźmi niż nie mieć kasy i czekać aż koleżanki, które prawdopodobnie też mają dzieci znajdą czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co cię to obchodzi?że tak delikatnie zapytam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co dyskutować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szczegolnie polki szmaty o prostytuckiej mentalnosci majacych przekonanie ze z peezdy da sie zyc zerowac jak bakteria na mezczyznach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo noszenie cyckow to ciezka praca, a jeszcze dodadkowa dodadkowa praca to juz niewolnictwo:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mezczyzna musi pracowac a kobieta dysponuje pieniedzmi i dba o dom:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepiej się dysponuje własnymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w życiu! Panowie nie bądzcie głupi.*****ajcie dziewki i się nie żeńcie nie utrzymujcie darmozjadów z dziurą między nogami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wyobrazam sobie faceta ktory nie pracuje to patologia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
placisz za prasowanie koszul i szorowanie garow? stopka: W nowej pracy szef powiedział: "Czuj się jak w domu". Ok, kazałem mu kupić piwo i odkurzyć pod biurkiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co kiedy facet nie chce bym pracowała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wystarczy popatrzec na ciebie i to juz wystarczajacy powod ze lepiej miec jednak kobiete (nawet jesli trzeba ja utrzymywac) niz byc zazdrosnym trollem z łapa w nocniku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Facet nie chce, żebyś pracowała. To trzeba prosić się o pozwolenie? :) To jest Twój właściciel jak mniemam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moj mi nie płaci:) moj oddaje mi cala wyplate :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak facet niechce zebys pracowala to w czasie wolnym odwiedzej kolegow z klasy:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co jak przestanie oddawać całą wypłatę? Myślałaś o tym co zrobisz? Czy żyjesz z dnia na dzień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama jestem kobieta i sie dziwie siedza takie krowy w domu dziecko juz dawno w wieku szkolnym,moga isc do pracy,ale po co jak maz zarabia.A potem maz znajduje kochanke zonke kopie w d***e.rzuca 300 zl alimentow i jest placvz,bo nie ma zo co taka zyc a kto taka smotna matke bez doswiadczenia do pracy zachce.Zawsze trzeba mysle co prszyszlosci ,choc by krolewicz w zlotym lamborgini sie pojawil trzeba myslec co bedzie za pare nascie lat.A juz z drugiej strony ile mozna w tym domu siedziec,ze sie takim nie nudzi zenada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Facet nie chce, żebyś pracowała. To trzeba prosić się o pozwolenie? usmiech.gif To jest Twój właściciel jak mniemam? x To takie głupie piertolenie z twojej strony, a ja będę tworzyć konflikt w związku dla twojego dobrego samopoczucia. Jeszcze na głowę nie upadłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie przeceniałabym "kontaktu z ludźmi" akurat w każdej pracy miałam wrednych ludzi, którzy wręcz sprawiali, że praca była koszmarem naprawdę towarzystwo plotkarzy i wredot nie wnosi żadnej wartosci do życia człowieka, najwyżej nerwicę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
leze ze smiechu a co jak facet nie chce ,zebym pracowala hahaha :D:D:D:D jak mialam 10 lat mama nie pozwalal mi wracac do domu pozniej niz 20 to sie sluchalam,ale faceta mam slcuhac smiech na sali :D:D:D x x x tak sie tlumacz siedz w domu i zebraj o kase zyj na czyims garnuszku powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak facet rozleje piwo i każe Ci wytrzeć to wytrzesz, bo po co tworzyć konflikt w związku. Prawda? Zakazuje Ci posiadania własnych pieniędzy, kontaktu z innymi ludźmi niż Twoje koleżanki i minimalnych ambicji. Ciekawy facet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co jak przestanie oddawać całą wypłatę? Myślałaś o tym co zrobisz? Czy żyjesz z dnia na dzień? Tak sie sklada ze ja akurat pracuje ale i tak ja cala kase trzymam. I to nie moja propozycja. Zreszta po co facetowi pieniadze? Piwo mu kupie a seks w nocy, wy i tak wiecej nie potrzebujecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś leze ze smiechu a co jak facet nie chce ,zebym pracowala hahaha smiech.gifsmiech.gifsmiech.gifsmiech.gif jak mialam 10 lat mama nie pozwalal mi wracac do domu pozniej niz 20 to sie sluchalam,ale faceta mam slcuhac smiech na sali smiech.gifsmiech.gifsmiech.gif x x x tak sie tlumacz siedz w domu i zebraj o kase zyj na czyims garnuszku powodzenia x A ty ciesz się z własnej niezależności i daj żyć innym. Nie twoja sprawa kto, kiedy i od kogo żebrze. Zawiść, czy bardziej zazdrość przez ciebie przemawia :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jasne. najlepiej pracowac i harowac w domu :) bo przeciez facet nie bedzie tak glupim by kobiecie ponagac przy garach, odkurzaniu i bahorach :) no chyba, ze mamusia bahory nianczy i podaje obiadki a w wolnym czasie posprzata :) znam taka niejedna pare, ona zapracowana, zeby miec na cotygodniowa wizyte w salonie fryzjerskim i kosmetycznym a jakie te kobiety sa biedne, na nic nie maja czasu oceniaj siebie :) siebie pilnuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Jak facet rozleje piwo i każe Ci wytrzeć to wytrzesz, bo po co tworzyć konflikt w związku. Prawda? Zakazuje Ci posiadania własnych pieniędzy, kontaktu z innymi ludźmi niż Twoje koleżanki i minimalnych ambicji. Ciekawy facet. x Może twój tak się zachowuje:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19:13 nie ma własnych potrzeb? Znam facetów, którzy potrzebują więcej niż seks i piwo, ale tu raczej trzeba prezentować sobą coś więcej, żeby takich przyciągać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zawisc ,ale ograniczenie brak checi rozwoju ,pracuje ,awansowalam poznaje nowych ludzi,Doksztalcam sie mam byc z czego dumna.A co bym osiagnela siedzac dupa w domu na utrzymaniu faceta :O x x x Niech kazdy robi jak chce smiac mi sie chce jak czytam placz kobiet ,ktore sa w takiej sytuacji nie pracowaly cale zycie potem zostaja same.Gdzie emerytura gdzie jakies zabezpieczenie na starosc.Jak mozna byc az tak nieodpowiedzialnym.Ja nie zazdroszcze mi zal tak plytkich ludzi bez checi rozwoju i siedzacych cale dnie z dupa w 4 scianach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież oczywiste, że jak kobieta pracuje to się dzieli z facetem obowiązkami, a nie robi na 2 etaty, ale jak się słuchało faceta, żeby nie tworzyć konfliktów w związku lub co gorsza nie odszedł to miejcie pretensje do siebie :) Pozwalacie sobie. Oni tylko to wykorzystują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty masz wlasnie wieksze potrzeby totez jestes sam i wylewasz tu jad na wszystkie kobiety, ale to chyba z toba jest cos nie tak skoro tyle kobiet i zadna cie nie chce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
>>Przecież oczywiste, że jak kobieta pracuje to się dzieli z facetem obowiązkami, a nie robi na 2 etaty, Obowiazkami dzieli sie odwrotnie proporcjonalnie do zarobkow. To znaczy ten kto wiecej zarabia, ma mniej obowiazkow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×