Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość transferrari

Istnieje JEDYNA cecha dzięki której mężczyzna jest atrakcyjny

Polecane posty

Gość Transferrari
Zapomniałam dodać, na samym początku, ale chciałam, być sprytna, jak mała sówka, że prowadzę tu casting, na mężczyznę mojego życia i już widzę, że są pierwsze pozytywne wyniki :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Transferrari
Odpowiedź: EGOIZM. Zwycięzcą okazał się sam autor. Zaskoczenia nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem z kim o tym rozmawiałaś ale na pewno nie ze mną. Możliwe, że kafe uruchomiło wreszcie podszywa:) Więc mnie więcej nie zagaduj na ten temat bo nie mam pojęcia o chuj ci biega;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale poprosze linka do tych sówek jeżeli można xxx "egoizm"? aleś piertolneła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Transferrari
EGOIZM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet co wie co to
To w końcu jak: EGOIZM - to właściwa odpowiedź czy podszyw jakiś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli mam rozumieć, że taki januszek bijący matkę ma u ciebie największe szanse?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gameover zmień temat piszesz bez sensu i nie na temat, próbujesz się przekomarzać jak 14 latek, kto, co, kiedy, gdzie napisał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
egoizm nie pozwala na rozwój społeczny prowadzi do socjopatii i może być przejawem psychopatii. Ale życze powodzenia w poszukiwaniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Transferrari
Kobieta - uroda (forma). Mężczyzna - egoizm (treść). Skoro to że faceci lecą na urodę jest jawne to oczywiste że kobieca miłość do egoizmu jest zakryta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Transferrari
Nie będę już ukrywała, że uwielbiam być traktowana jak szmata. Bicie, wystawianie na mróz w nocy, okradanie, niedotrzymywanie słowa, to właśnie to, co dla mnie stanowi o istocie męskości. EGOIZM i jeszcze raz EGOIZM. Miękkich ciotek, które nie potrafią mi przywalić w twarz, nie poważam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wybacz ale tak bzdurnej teorii w życiu nie słyszałem. Ale domyślam się, że w ten jakże przebiegły sposób chciałaś udowodnić, że facet to świnia. Gratuluje pomysłu a teraz idź do szuflady po wibrator i sie troche odpręż;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Transferrari
"no. bo jestem egoistą. nie pasi to sama zmień tematcool.gif" I tak trzymać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sam sobie poszukaj linku. O sowach piszesz, ale się nie znasz. I na dodatek, jeszcze twierdzisz, że sowy nie są czipowane przez Mosad :D Po prostu żałosne. Egoista!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba niektóre osoby tu piszące nie rozumieją słowa egoizm, tak wnoszę po ich głupich przykładach. Bicie nie jest jednoznaczne z egoizmem. Czasami może być, ale nie musi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to pewnie podszyw ale odpowiem. egoizm nie przeradza sie z automatu w agresje. Mylisz pojęcia podszywie. Tak jakby każdy pragnął wyłącznie sprawiać ból innym a to nie prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Transferrari
Nie będziesz mnie pouczała, co jest egoizmem, co nie jest. Wiem lepiej, bo bardziej mnie boli, gdy egoizm jest większy, przez co mam większą satysfakcję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Transferrari
"wybacz ale tak bzdurnej teorii w życiu nie słyszałem." A kocha Cię jakaś atrakcyjna kobieta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o;) xxx oczywiście, że sowy są chipowane. Wszystko jest chipowane: drzewa krzaki psie kupy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Transferrari
Oczywiście, że to podszyw, nie o to mi chodzi, ale Game Over, nie udawaj, że rozumiesz w czym tkwi sedno problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wreszcie do ciebie dotarło, że grupa Bilderberg, czipuje nawet koci mocz. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem nie pytałem się ale zdarzyło mi sie kilka takich ****ać mówiąc brzydko. mnie interesuje miłość wyłącznie jednej kobiety na reszte mam w*******e

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I ta jedna kobieta, jest brzydka jak zaczipowana sowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poza tym to żaden dowód. Znam mnóstwo egoistów, których nie dość, że nie kocha żadna atrakcyjna kobieta to sie w dodatku sami nienawidzą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Są czipowani :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Transferrari
"mnie interesuje miłość wyłącznie jednej kobiety na reszte mam w*******e " Pytanie było o jedną przecież.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak zaczniemy sie łapać za słówka to zrobia sie nam tu kalambury. Chodzi mi o konkretną kobietę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terggea
autorko przestan się mądrzyć, ja jestem kobieta i najlepiej wiem jakie i ile cech są mi potrzebne, by mężczyznę postrzegać za atrakcyjnego i nie ma wśród nich egoizmu, wręcz przeciwnie, egoizm skreśla w moich oczach faceta, to była właśnie główna cecha którą wymieniłam jako powód rozstania mojemu świeżo upieczonemu byłemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×