Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość transferrari

Istnieje JEDYNA cecha dzięki której mężczyzna jest atrakcyjny

Polecane posty

Gość naczelny nihilista
Pokaż mi mężczyznę który się zakocha do szaleństwa w kobiecie 5/10. x Przepraszam, ale to jest po prostu prymitywizm. Gdybym ci pokazał, moje typy, to mogłabyś/mógłbyś uznać, że są nawet poniżej tego 5, ale dla mnie są to kobiety bardzo atrakcyjne. Są kanony urody, ale są one bardzo szerokie. Uroda jest jedną z istotnych cech, gdy wybieramy kobietę, ale jeśli wybieramy kobietę, na coś więcej niż chwilowy romans, to nie sama uroda jest decydująca, tylko uroda i inne cechy. Robiono na ten temat mnóstwo badań i to się ciągle powtarza, że uroda bardzo ważna, ale nie tylko. Jasne jest, że kobietę, którą uznamy za skrajnie nieatrakcyjną, nie będziemy ani podrywać, ani pragnąć, ale taką pośrodku, taką piątkę, już tak. Idę, bo nie mam czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poza tym wygląd to jedynie pierwsze wrażenie. Sam miałem setki razy okazje przekonać się że jest mylące i to zarówno w przypadku kobiet jak i mężczyzn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Przepraszam, ale to jest po prostu prymitywizm. Gdybym ci pokazał, moje typy, to mogłabyś/mógłbyś uznać, że są nawet poniżej tego 5 TO POKAZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorko, po 1 ona się w nim zakochała gdy nie byl egoistyczny, teraz dopiero pokazał egoizm który rani, kobieta która jest z kimś kto ją bije bo boi się odejść i boi się że nie da rady sama się i też dzieci utrzymać, a egoizm jego ją rani, a facet który posuwa na boku jest egoista raniąc zone a kochanka często poszukuje przygód a zamezny facet to taki zakazany owoc choć często jego egoizm rani i kochanki, przez egoizm kobiety cierpią więc nie wciskaj bzdur.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naczelny nihilista
Chcesz? To ci pokażę, ale nie teraz, bo muszę spadać. Jeśli wpadniesz na temat za 2 - 4 godziny, podniesiesz top, to ci pokażę, jeśli będziesz zainteresowana/wany. Jesteś kobietą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety ale nie piszecie w oderwaniu od swoich możliwości bo to że Was nie stać na najpiękniejsze 10-9 czy choćby 8/10 to nie znaczy że takich nie pragniecie. No co to w ogóle jest proszę mi tu bez zakłamania i tej poprawności!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
" autorko, po 1 ona się w nim zakochała gdy nie byl egoistyczny, teraz dopiero pokazał egoizm który rani" Kobieta w lot rozpoznaje kto jakim jest człowiekiem a nawet więcej bo czyjś potencjał, doskonale wszystko wiedzą tylko okłamują non stop innych i same siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz jakąś piertoloną plakietke z numerkiem na plecach żeby faceci wiedzieli co sobą reprezentujesz? to jakieś kolejne nieporozumienie. Pisałem wyżej, że atrakcyjność nie zalezy wyłącznie od wyglądu a ty dalej swoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Kobieta w lot rozpoznaje kto jakim jest człowiekiem a nawet więcej bo czyjś potencjał," :D Niektóre mają nawet rentgena i sonar:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"a kto to ustala i definiuje." Bardzo prosto w pare sekund się od razu ustala czy ktoś jest atrakcyjny czy nie. Kazdemu zdrowemu facetowi -----> definicja zdrowia bo tez pewnie to niejasne jest, zdrowemu czyli takiemu który ma skierowany popęd w cos co może zaplodnic <------- i każdej zdrowej kobiecie podoba się dokładnie to samo. Te same cechy. Od tysięcy lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ciekawe bo ja sie jednym podobam a innym nie. Potrafisz jakoś to wytłumaczyć tzn inaczej niż, że jestem 5/10? też musze spadać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terggea
Transferrari dziś Wyru/cha i zostawi a ona myśli o nim przez miesiące. Egoista. Żonaty posuwający na boku drugą kobietę. Egoista. Bije i pije a ona nadal z nim jest bo go kocha. Egoista. Egoiści są w kobiecych otworach i myślach. Jeżeli myslisz, że z powyższego można wywnioskowac, że kobiety cenią w mężczyznach egoizm, to jesteś w czarnej d***e i z konkluzją u ciebie kiepsko. Ok, kazdy z tych przypadków to facet-egoista, ale czy to ta cecha wpłynęła na to, że kobietę do niego ciągnie? Uważasz, ze gdyby , nie zostawił, nie zdradził, nie bił to kobiety by go nie chciały? nie wydawałby im się już atrakcyjny? Raczej w każdym z tych przypadkó kobiety rozkochały się w innych cechach mężczyzny i to na tyle mocno, że ich egoizm będący wada nie jest w stanie tego przekreślić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"poza tym wygląd to jedynie pierwsze wrażenie. Sam miałem setki razy okazje przekonać się że jest mylące i to zarówno w przypadku kobiet jak i mężczyzn. " Słusznie więc zauważasz że się nie znasz. Albo dostosowujesz poglądy do swoich możliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Ok, kazdy z tych przypadków to facet-egoista, ale czy to ta cecha wpłynęła na to, że kobietę do niego ciągnie?" Bateria mi pada wiec szybko ale wroce tu jeszcze. Tak wlasnie tak! Kobieta jest z draniem. idzie się wyplakac miłemu. Ale z milym nie sypia tylko wraca do drania. Wniosek - chce egoiste. To jest najlepszy przykład a każdy inny tez pasuje do tego ze chce egoiste. Zawsze to pasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terggea
to nie jest tak, bo to nie egoizm ją do niego przyciągnał, bo ten facet rozkochując w sobie kobietę pokazał jej inne cechy i to one ją przy nim zatrzymały. Gdyby ten facet na wstępie znajomości pokazał kobiecie swój egoizm zapewne nie byłaby nim zainteresowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Transferrari
JEST DOKLADNIE NA ODWROT. Wy tu bajdurzycie po prostu... naszła mnie w tym czasie kolejna myśl. To się wszystko układa w całość. Jak facet nie wymaga by kobieta mu służyła i dbała o jego przyjemność (co ona robi chętnie) to ona się staje z czasem nie do wytrzymania albo odchodzi w siną dal, takie powiedzenie że kobiety nie da się zaspokoić. BYCIEM MIŁYM nie da się, fakt. I to jest właśnie jej mechanizm obronny by mężczyzna i kobieta nie żyli ze sobą zachowując się tak samo względem siebie. On z czasem nie wytrzymuje i się zmienia albo rozchodzi z nią. Jak on wymaga posluszenstwa od kobiety to ona taka jest, a jak on nie jest egoista to ona SWOIM ZACHOWANIEM WYMUSZA TO NA NIM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Transferrari
CO SIE ZMIENIA TO SIE MUSI DOPASOWAC DO NIEZMIENNEGO. No to lecimy do poziomu prymitywnego. C***j sie nie zmienia, tzipa wiadem stać może, a żeby mu w ogole stanal to ona musi sie podobać czyli dopasować do jego gustu. W ogole on może ja zg****ic i tyle ona ma do powiedzenia, musi to jakos znieść. Jak swiat swiatem tak baba zawsze sie musiala godzic na to co chce facet. A co on chce? Urody baby. WNIOSEK OSTATECZNY - facet ma być egoista a kobieta ma być ladna. I to sa cechy atrakcyjne, to podnieca, jeśli te cechy sa silne u kogos to wręcz go/ja kocha. PROSTE, a to ze proste to niby zle??? A to ze kobieta ma sluzyc i czerpie z tego radość to zle??? To jest dobre. Tak było jest i będzie a durna feministyczna czy tam jaka ideologia tego nie zmieni. Przyjdzie muzułmanin który wie jak jest naprawdę i nas skolonizuje... a nie przepraszam muzułmanin to akurat ma nas wyrznac, a konkretniej Was a nas do haremu zniewolic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak a Ty masz wypaczone myslenie co to egoizm, nie utożsamiasz z wola tylko zla wola. Wypaczone myslenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To kto Ci się podoba, zaraz sprawdzimy. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A nie to naczelny nihilista miał pokazac. Jeszcze nie widziałam by jakas przecietniara się podobala facetowi, tak samo żaden mily facet czyli taki który ustepuje woli kobiety sie zadnej nie podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naczelny nihilista
Już myślałem, że was to znudziło, ale skro wróciłem, to poszukam jakichś przykładowych fotek. Moment ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bohun bardzo dobry przykład. Porwal ja i se wywiozl. W głupiej pod tym względem książce madrego Sienkiewicza Helena nie chciała Bohuna. No niestety, fikcja literacka nie ma nic wspólnego z prawda, na Filmwebie komentarze pod Ogniem i mieczem wyraźnie pokazuja ze Bohun jest dla kobiet pociagajacy a Skrzetuski niet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dalej popularność 50 twarzy Greya, ksiazka o facecie perwersie seksualnym który kaze dziewczynie robic czego on chce podczas seksu a ona się chętnie godzi na to, a im bardziej zboczone rzeczy tym bardziej ja to kreci jak i czytelniczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Moja dziewczyna wróciła do byłego, przez cały czas związku mnie z nim zdradzała " kolejny temat na forum. Kuba nie wymagał by się jego dziewczyna go słuchała to dostał nauczkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×