Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość transferrari

Istnieje JEDYNA cecha dzięki której mężczyzna jest atrakcyjny

Polecane posty

Gość naczelny nihilista
i jeszcze taka, którą ktoś wkleił na erotycznym chyba i mnie też się spodobała http://www.pureglam.tv/wp-content/uploads/2014/05/Fashionlook-Mini-Abendkleid-mit-Louboutin-Pumps-dunkle-Haare-JetSet-Handtasche-026.jpg Podoba mi się też Steczkowska i generalnie lubię kobiety, które potrafią się umalować i ubrać. to ile to jest? 5 ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naczelny nihilista
Więcej nie chce mi się szukać. Oczywiście podobają mi się też i Pamela Anderson, ale nie chodzi mi o biust, raczej twarz, Maegan Fox, Katy Perry. Lubię różne typy. Nie mam jednak parcia, na jakąś spektakularną urodę. Lubię też, nazwijmy to, pewną oryginalność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na jednym zdjęciu Vanessa Paradis która w mlodosci była sliczna tutaj już nieco zmarszczek ale nie o to chodzi. maly nosek, duże oczy, seksowne usta. czyli super laska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na drugim tez aktorka Charlotte Rampling sprawdz jak wygladala za młodu. po prostu cudo, potem 30-40 już nieco gorzej ale nadal seksowna bo taki "chłodny" typ kobiety można powiedzieć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naczelny nihilista
Kiedyś wkleiłem Vanessę na jakimś topie, jako wzór kobiecej urody, to mnie wszyscy zjechali, że paskudna :D I w ogóle, gdy się czyta opinie, to ona wielu mężczyznom się nie podoba. Pomijam okres, gdy miała lat naście, 25. Ona mi się także podoba teraz i razem z tą przerwą między zębami :D A jak reszta? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naczelny nihilista
Ależ ja wiem, jak wyglądała za młodu. Ale to też nie jest typ, który jest powszechnie uznany za piękność. I raczej ją wolę w makijażu, bo za piegami nie przepadam. Co masz mi jeszcze do zarzucenia? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
popycham

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lubisz nietypowe kobietki ta trzecia już gorsza ale te dwie cuda wiec co Ty Panie opowiadasz? kierujesz się uroda, kobiecoscia a nie jakimiś cechami dodatkowymi glownie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja Ci nie narzucam. potwierdziles ze mezczyzni leca na jeden typ urody. Ty lubisz takie odrobine odjechane (może np. Christina Ricci tez?) ale jednak glowne cechy czyli ladny prosty nos (najlepiej maly) seksowne usta i duże oczy się potwierdzilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wybierz sobie jakas laske do testu bądź takim egoista ze w duchu będziesz się smial z tego co robisz i obserwuj jej reakcje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naczelny nihilista
gość dziś lubisz nietypowe kobietki ta trzecia już gorsza ale te dwie cuda wiec co Ty Panie opowiadasz? kierujesz się uroda, kobiecoscia a nie jakimiś cechami dodatkowymi glownie x Kieruję się KOBIECOŚCIĄ, bo od kobiety wymagam przede wszystkim kobiecości, ale urody już mniej. I nie wmawiaj mi, że cech innych nie dostrzegam, nie potrzebuję, bo wiem lepiej jaki jestem. Jeśli uroda w miarę pasuje, to potem idzie reszta cech. Próbujesz na chama przepchnąć swoją tezę. Jeśli tych cech nie ma, to nic z tego nie będzie. Ileż tu było topików, że kobieta z małym biustem i tyłiem, to nie ma szans. U mnie ma. I najśmiszniejsze jest to, że właściwie, jak się przyglądnąłem, to najbardziej podoba mi się ta czarna w czarnej sukience, dość mocno wymalowana. No, piękna to ona nie jest, ale ma chyba wdzięk. Idę bo nie mam już czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Vanessa i iCharlotte za młodu to były idealy wiec nie pisz ze nie wymagasz urody skoro Ci się podobaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naczelny nihilista
glowne cechy czyli ladny prosty nos x Napisałem ci Steczkowska, ośla łączko. Jaki ona ma nos? Mały i prosty? Lubię takie dziwne typy, zawsze mi się podobały. A ta Portugalska aktorka w czarnych włosach? To jaki ma nos? A jakie oczy ma Rampling? Małe, jak szparki. Nie są to laleczki. I bardzo często, takie nielaleczki, tutaj pytają, o to czy komuś się sposobają, same nie wierzą w swoją urodę. Mnie się podobają. I załóż top na temat urody VP, to się przekonasz, że minimum połowa napisze, że jest niezbyt ładna. x GO masz generalnie rację, że zdjęcie może być bardzo mylące i to w obie strony. Ale te laski ze zdjęć, są tak obfotografowane, że wiemy dość dobrze jak wyglądają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziwne typy to zgoda bo przecież jesteś jakiś niecodzienny w końcu to kafe. ale Vanessa i Charlotte oprócz tej dziwnosci były sliczne klasycznie i doceniles je takze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ta czarnulka jest fizycznie proporcjonalna wyobraz sobie u niej duże stopy na przykład i już klops by był a Steczkowska ciało tez miała proporcjonalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzentelmenstwo upadlo bo była to zbytnia uleglosc wobec woli kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naczelny nihilista
Jestem winny, podobają mi się kobiety, które nie są do końca brzydkie i mają pewne proporcje. Kto jest bez winy, niech rzuci czym chce :classic_cool: Może zrobię taki eksperyment, tutaj na Kafe. Założę temat i wkleję zdjęcie, tej laski ufarbowanej na czarno i z mocnym makijażem z pytaniem, czy komu się podoba i czy jest ładna, oraz, czy mam dobry gust :D Z pewnością dowiem się, że oczu nie mam. Ale to nie dziś, bo nie mam czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×