Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

AnnaNoxelia

Byłam dziś z Majką na placu zabaw dla psów...

Polecane posty

Gość gość
Schudłaś 3,5 kg po tym jak zrobiłaś kupę, zostało jeszcze jedyne 36,5 kg do zrzucenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość feeefe
AnnoNoxelia, tłuszcza się zawsze odezwie i to głośno. Ot, takie prawo pospólstwa umysłowego. Ale jak widzisz, parę osób normalnych się znalazło i do nich warto pisać. Dzięki za twój temat. Poprawiłaś mi nastrój na koniec dnia. Świetna jest ta twoja suczka. Wspaniale o nią dbasz. To ważne bo psy żyją krótko i jest zwykle za mało czasu żeby wynagrodzić nam brak naszych starań (że nie zrozumieliśmy gdy je bolało i nie mogliśmy pomóc, gdy nie chciało nam się wyjść a one tak czekały, gdy nie było nas przy nich gdy przestraszone były same itd itp). Miłego wieczoru, AnnoNoxelio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Majka mendy od Noxy dostała i się drapie bardzo... ale cichooo bo to tajemnica 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i jesteś tata samotna że piszesz o tym na kafe, bo gdybyś miała koleżanki nie pisałabyś o tym tu :D ty żałosna szloro gagahahhahaaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
feeefe Fajnie, że są tutaj jeszcze takie osoby jak Ty a nie tylko wulgarne trolle. Dzięki, dbam o nią jak mogę. Jest moją najlepszą przyjaciółką i nigdy mnie nie zawiodła tak i jak nie zawiodę jej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Dzisiaj ponad połowe dnia byłam na dworze usmiech.gif Wit w pracy a ja posprzątałam i chcę odpocząć. Posprzątałam, wymyłam zwierzakom klatki, wykąpałam psy, ugotowałam kapuśniak z białej kapusty" i myślisz, że naprawdę to kogoś obchodzi kretynko? :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O jesu, stare, średnio udane zdjęcie, które zresztą sama wrzuciłam na fb... daruj sobie. Wyglądam o wiele lepiej teraz. A nie jestem z osób które przerabiają zdjęcia i potem każdy się podnieca jak kretyn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I sama wystawiasz się na atak zakładając głupie tematy i ciągłym bezmyślnym przypominaniem o sobie. Nawet mi cię już nie żal. Nadal użeraj się z trollami, widocznie jesteś jakąś chorą masochistką i to lubisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a kto tu niby przerabia zdjęcia kretynko? hahahhaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem na forum od dluzszego czasu co rusz slysze o jakiejs noxeli wiem,ze kiedys tu taka pisala niby miala bogatego meza itd ,ale wiem,ze ona byla chuda czy to ta sama ? czy o co chodzi widze tu juz fote jej ciotki itd nic nie kumam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fuuuu co za obleśna locha i brzydkie jej psy no ale cóż, jacy właściciele takie psy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jest fota jej chorej na alkusowość matki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Noxeluś doczekam się kiedyś tego filmiki z glankiem i krążkiem ryżowym? Czemu mnie tak zwodzisz ciągle? Jeśli go nie nagrasz to powiedz wprost, że nie nagrasz, a nie ciągle zwodzisz, że jutro jutro jutro...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Ja piertole... te fotki to jakaś patologia :-( i ONA czuje się lepsza od innych. To jakaś kpina :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jej matka wygląda jakby żałowała że urodziła taką zezowatą szlore ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od mojej matki się trzymaj z daleka, nawet nie wiesz ile dobrego zrobiła. W ogóle jest jakaś inna niż ja, ale kocha mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na tym zdjęciu wygląda na smutną, pewnie jej przykro że ma córke dziwkę złodziejkę i menelkę.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noxelia jakbyś dbała o swoje psy (jak sama piszesz) tak bardzo jak dbasz o siebie to szybko urosłyby z rozmiarów kundla do labradora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już nigdy nie bede narzekać na mojego syna... serio, jakbym miała taką córke to sznurek i do lasu :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Finlandia_w_Szklance
dużo dobrego zrobiła bo Majke przechowała gdy Wit kazał ci ją wypiertolić, tak o nią dbasz, już dawno ją zawiodłaś, bo wybrałaś tego parchatego damskiego boksera od kota i psa i jestem pewna że kota oddałaś bo torpeda tak chciał a nie dlatego że nie polubił się z majką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Persefona_ to tępak i patola na poziomie Noxelii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakbyś nie zauważyła, Majka jest z pinczerowatych i nigdy nie będzie gruba. Gdyby taki pies był gruby, połamałby sobie łapy... je najwięcej ze wszystkich moich zwierzaków, ale ma szybką przemiane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
noxelia to złodziejka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
złodziejka z nadwagą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×