Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

AnnaNoxelia

Byłam dziś z Majką na placu zabaw dla psów...

Polecane posty

Ja osobiście nie uważam pokazywania się na tym su za jakaś patologię - przecież to jest legalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z Lamią cały czas mam kontakt i ją odwiedzam, więc daruj sobie. Najłatwiej kogoś oceniać i oczerniać, nie wiedząc nic... wierz mi wiele był dała, żeby Lamia była tu z nami, ale to nie możliwe, bo nie znosi psów, a koleżanka mamy ma tylko ją jedną. U mnie psy biegają razem ze świnkami i jest dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Noxeluś doczekam się kiedyś tego filmiki z glankiem i krążkiem ryżowym? Czemu mnie tak zwodzisz ciągle? Jeśli go nie nagrasz to powiedz wprost, że nie nagrasz, a nie ciągle zwodzisz, że jutro jutro jutro...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
noxelia ma czarne zęby wiecie o tym? dlatego nigdy sie nie usmiecha na zdjęciach, bo ma czarne zepsute zęby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
noxa ale ty sie mieszasz już w tym co piszesz, piszesz cały czas że masz problem z wychodzeniem z domu, masz lęki itd. a za chwile piszesz że trzy razy w tygodniu do schroniska chodzisz, lamie odwiedzasz do koleżanki chodzisz itd. kłamiesz w żywe oczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam zdrowe i białe zęby akurat :) Lepiej zarabiać na su niż być rzeźnikiem czy wycinać drzewa czy pracować w fabryce drobiu... itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie masz nie kłam, masz próchnice jak skurfisyn i czarne dziury, nikt nigdy twoich zebów nie widział

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahahahhahaa leże z tych zębów :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
noxelia "czarny ząb" to ZŁODZIEJKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
halo?? jest tu jakis psychiatra?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
daj fotę zębów teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahahaha właśnie noxa daj fote zębów, nwet kciuk kiedyś pisała że jesteś szczerbolem :D więc nie kłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już k***a się rozpędzam :D Znajdź sobie innego pajaca, dla ciebie to i zielone mogę mieć... wisi mi to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Finlandia_w_Szklance
Noxelia pokazałaś na SU d**e i okropne zwisy to z zębami nie powinnaś mieć problemów:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie pokaże bo NIE MA kilnu zębów o czym sama kiedyś wspominała, a potwierdzała to kciukiem, a te które ma są w takim stanie że szkoda słów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
finka ssałaby suty nox

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wolałabym sto razy bardziej pracować w fabryce czy wicinać drzewa, niż pokazywać zboczeńcom w internecie swoją melupe, wiesz? A wiesz dlaczego? Na pewno nie, bo ty dziffko nie masz czegoś takiego jak honor i kręgosłup moralny. Wolałaś się szmacić. Kureffski charakterek. Tylko splunąć na ciebie można. Nie dziwie się że Witt cie leje i nie ma szacunku sciero jedna. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Noxelia ma ogromne ubytki, bo boi się chodzić do dentysty i obżera się słodyczami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masz reszte zębów spróchniałą nie kłam anka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam u dentysty niedawno i żadnych ubytków nie mam :) A ja wolę pokazywać cycki niż robić coś wbrew swoim ideą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Finlandia_w_Szklance
gdybym nie miała 4 zębów to jak najszybciej wstawiłabym sobie implanty, co z tego że reszte masz niby zdrowych jak jesteś szczerbata?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
noxa ty szczerbolu hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20:46 no raczej z powietrza się jej nie zrobila taka dopa ogromna i zwisający bebzon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skończ podniecać się tym co gadała locha kciukiem na każdym temacie, bo ona akurat jest najmniej wiarygodna ze wszystkich a poza tym to się zaloguj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kciukiem
A ja dziś wstałam z pierwszym pierdnięciem wróbla i w*****iłam się na placu targowym, jeszcze księżyć świecił. Debilu odpuść sobie te linki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkoda mi kasy, wolę w góry pojechać na wiosne, albo zwierzaki obkupić. Zęby straciłam przez anemie, kilka lat walczyłam z anemią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co nie zmienia faktu że noxa to bezzębna złodziejka z nadwagą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A po co jej zęby? Wit jej reszte wybije :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×