Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

AnnaNoxelia

Byłam dziś z Majką na placu zabaw dla psów...

Polecane posty

Gość gość
świński nos*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kciuk a tobie nie wstyd ujmować sie za złodziejką i prostytutką ? może jesteś taka sama :D zróbcie razem pokaz na su

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyrzucić zwierzę na śmietnik? Mi jak odszedł zwierzak za tęczowy most w styczniu, gdzie było -20, to codziennie dłubałam ten lód zamiast gleby, by go godnie pochowac, a on schowany, w koszyczku, z zabawkami pod krzakiem iglaka leżał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marych to ta nowa kafe, tu nie pogadasz o niczym ciekawym, wartościowym, o niczym co w tobie zostanie... tu tylko o wyglądzie, albo wyzwiska. Nuda. Po kij ja tu jeszcze zaglądam to nie wiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kciukiem jestes tak brzydka ze rodzice nie wiedzieli z ktorej strony sie Ciebie karmi, na wszelki wypadek Cie nie calowali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siedzę koło lustra;] Ania niech robi co chce, ćwiartka już jej dawno stuknęła, niech podejmuje decyzje, jakie uważa, ja już nikomu się wp*****lac, bez wyraźnej prośby nie będe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skończ z tą "prostytutką" pajacu, prostytucja to roochanie się z kimś za kase, a nie robienie pokazów na su

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
noxa roochała sie za mp3 piwo i bilety na kocert, to nie prostytucja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka, siedzę właśnie na ogólnym i widzę. Sam szajs, nie ma na czym oka zawiesic, a co dopiero poczytać. Gdyby nie piątek i wino, z pewnością bym tu posta nie wrzuciła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty jestes tak wartosciowa jak te Twoje cycki :) ile za jeden?15 zetonow czy przecenilam?:) o czym wartosciowym chcesz rozmawiac? O marchewce w c***e czy o tym ze facet brzydzil Ci sie minete zrobic to psa zaprzeglas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem miłośniczką zwierząt. Byle głupa rodem z kafe mogłabym zasztyletować bez emocji, ale psa, choćby cudzego, czy mysz polną pozbieram z asfaltu i zabiorę do domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co za kretynki najpierw siedziały i gr***ały sobie na fb a teraz sie przeniosły na kafe piertolić hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wchodzisz tu ciągle kretynko bo właśnie jesteś chora (plus brak ci uwagi i aprobaty niedowartościowana ścierko, dlatego szukasz tego tutaj) nikt normalny by tu nie wchodził wysłuchiwać ciągłych hejtów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taaa zwalaj na piatek i wino pieprzony no life. Jakos zejsc stad nie potrafisz siedzisz i czytasz jak moher modlitewnik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zapomnieliście? kciuk jest przecież ANIOŁEM :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Noxelia się burzy, że Persefona wyrzuciła ZWŁOKI świnki na śmietnik, a sama pisała, że ciało to tylko ciało, kretynka. Natomiast ona przygarnęła i wyrzuciła z domu ŻYWĄ Lamię (nieważne komu oddała), wcześniej pozwalała ją wystawiaś na parapet zewnętrzny i zabiła szczura brakiem troski, biedna Tekla jeszcze żyła chwilę z tym pogruchotanym kręgosłupem, tak bardzo się męczyła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak k***a wyrzucić świnkę do śmietnika. Nikt już jej nie lubił z naszej rodziny, była stara, zgłupiała i ciągle kwiczała jak p******a choć miała pełno żarcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"noxa roochała sie za mp3 piwo i bilety na kocert, to nie prostytucja " yyy jeszcze jakieś wymysły trolli masz czy o już wszystkie? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
biedna Tekla....... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bogusia anioł na resorach, kciukiem anioł na salcesonach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lamia jest u przyjaciółki mojej mamy, więc daruj sobie. Kilka ważnych i realnych dla mnie osób mnie uspakajało i mówiło, że będzie dobrze i jest dobrze, Lamia jest szczęśliwa. Ja tęsknie i chciałabym mieć ją tutaj, ale wiem, ze to niemożliwe... i cieszę się, jest wielkim, grubym, szczęśliwym kotem a jej właścicielka to wspaniała kobieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Ja tłusta? od kiedy" hahahahahahahahahaha! :D co za żałosna locha, każdy widzi po fotach na fb, ze jest spasiona, w dodatku sama przyznała się, że ma nadwagę, a teraz będzie się zapierać, że nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kciuk to rozepchane rursko fuuuuuj pierdząca baba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Bogusia anioł na resorach, kciukiem anioł na salcesonach " oho, popier/dolona psycho-hejterka boguchy teraz tutaj przylazła :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Persefona_ jak się nie umiałaś za życia zająć tą świnką to jej było nie brać do domu, tępa szmato

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Persefona ty też będziesz stara tak samo jak świnka, wtedy raczej nikt się nie zajmie kimś tak bezwartościowym jak ty... myślisz, że jesteś fajna, że szokujesz? nie, nie jesteś cool. jesteś śmieciem jakich teraz miliony, jesteś taka sama jak ten szary obojętny na empatie tłum, taka sama 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ttp://zapodaj.net/e66ef6b55bb39.jpg.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×