Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

AnnaNoxelia

Byłam dziś z Majką na placu zabaw dla psów...

Polecane posty

Skąd ona może to znać? Wychodzi na to, ze bieszczadzkie ognisko urządzamy sobie od dwóch lat my dwie. A tylu chętnych było.. pięknych.. młodch.. bogatych.. bez problemów.. obytych.. z zainteresowaniami. Dlaczego zatem nikt nie odważył się pokazac ryła wizawi?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
finlandia ciągle wyzywa kciuka od wąsatych pontonów pod orange, na tematach o noxie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marych, dwie "lochy" się spotykają, gadają i szaleją a ci idealni, piękni, bogaci etc. od dwóch lat nie mogą dotrzeć się spotkać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a chooy kogo obchodzi co wy urządzacie menelice :D następna przyszła na kafe opowiadac o swoim życiu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem na biężąco dzięki jakiemuś trollowi. Żadnych swoich zdjęć tutaj nie widziałam. Nawet stare nie fruwają. Może wcześniej, ja obserwuję ledwo 3 tygodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Noxelia nol lajfem to jestes Ty. W dodatku chorym bo z czegos Ci ta rente przyznali. Uposledzona swinio, lec cycki wywalac na SU bo tylko do tego sie nadajesz, Twoja matka pewnie placze nad tym ze Cie nie wyskrobala i sie teraz wstydzic musi za nieroba co sie uczciwej pracy boi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
finlandia zazdrości kciukiem urody bo sama wygląda jak niedorobiona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co to jest ten skrót SU ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakoś się nie kłócimy.. odkąd kafe znikneło z naszch tematów. I dobrze się bawimy. normalnie, po ludzku, nie marnujemy czasu na was. Teraz dopiero jest interesująco. I nawet mogę sikać pod drzewkiem, a Anka tego tutaj nie bluzga:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piszę tutaj jak mam ochote, ale robię też wiele innych rzeczy. A ty się zjawiasz zawsze kiedy ja, więc musisz tu wisieć często, bo już teraz nie bywam tak jak kiedyś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tego nie musze pisać pod orange. urodą Finn to Ty nie grzeszysz. Prostackie rysy, w dodatku niczym nie wyróżniające się. To najgorsze połączenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
siedzieć na kafe i opowiadac jak to kafe znikło z ich życia, tematów i jak to mają wyj****e na kafe............ szczyt szczytów hahahha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja znalazłam kiedyś taką na dworze i wzięłam do domu. Zawsze jak dostawała kolbę to gr***ała z zadowolenia albo jak się jej trociny zmieniło na suche. Wykazywała pewne objawy inteligencji. Kwiczała przy odgłosie foliówki bo zawsze stamtąd coś do żarcia dostawała, z czasem jeszcze bardziej się wycwaniła i zaczęła kwiczeć przy samym otwieraniu lodówki bo skapnęła się że stamtąd wyciąga się worek. Na starość odje/bało jej, zaczęła kwiczeć przy każdym otworzeniu lodówki także z rana było to w**********e albo pod wieczór, albo kwiczała całkiem bez powodu - z nudów, chuj wie czemu zresztą. Żyła wybitnie długo bo z 8 lat, przez ostatnie kilka lat przestała mnie obchodzić i interesować bo byłam już nastolatką, właściwie nie wiem na co zdechła, przyszłam kiedyś do domu i starsza do mnie: "Świnka zdechła". Po prostu zawinęliśmy ją z jej całym rabanem i wyrzuciliśmy na śmietnik, co mieliśmy zrobić była zima wtedy, żal kopać jakieś groby dla świnki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
S/h/o/w/u/p gdzie ta d***** na rencie robi wieeeelka kariere ;D zoofilka. Kciukiem urodziwa? Moja p***a w nocy po okresie korzystniej wyglada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam wyj****e. już od dawna. Ale kafe nie daje o sobie zapomnieć:) na szczęście już bez jakikolwiek emocji podchodze do tego obezwładniającego szajsu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś kto nie kocha zwierząc nie ma wrodzonej wrażliwości i szacunku do drugiego człowieka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Kciukiem urodziwa? Moja p***a w nocy po okresie korzystniej wyglada." hahaha :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kciuk wygląda poprostu jak s*******ina z konia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z tego co pamietam to Finn ładna i zgrabna jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prostackie rysy-skieruj się w stronę lustra. To, ze niczym się nie wyróżniasz, to sama sobie zdajesz sprawę. Ja tłusta? od kiedy?:) Włosy mam z******te, a i z urody jestem od zawsze zadowlona jak diabli. Nie kłopocz się, psychiatra stwierdził u mnie narcyzm dawno temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w porównaniu z nox i kciukiem to każda jest ładna i zgrabna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Świnki morskie ogólnie tak długo żyją, w dobrych warunkach nawet 12 lat... i fakt, są inteligentne. Moje biegają po domu z psami, a jak otworzę lodówke to raban na cały dom. Jednak wyrzucenie martwego przyjaciela na śmietnik to trochę coś nie tak, może ciebie też kiedyś tak wyrzucą, bo zima i kasy na trumne żal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale, to nie temat o urodzie o czym mam dyskutować z kimś, kto jej nie posiada O psiakach porozmawiajmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To źle pamiętasz, ma pociągły ryj, świński ryj i cofnięty podbródek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Persefona jednak jesteś nic nie warta... jak żywe stworzenie może się znudzić? Jak można pozostawić zwierzaka, który ma tylko ciebie na całym świecie i na ciebie liczy? Nosz k***a... naprawdę większość ludzkiej masy jest wyprana ze wszystkich wartości. Wolę pokazać gołą d**e niż być taka jak wy, naprawde.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×