Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

AnnaNoxelia

Byłam dziś z Majką na placu zabaw dla psów...

Polecane posty

Gość gość
kciukiem jest mało wiarygodna? jakoś wszystko co pisała o Noxelii potem okazywało się prawdą!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
noxa nie ma zębów żeby lepiej druta ciągnęłą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
następna patologia przyszła, i pierwsze co napisała to o pierdzeniu hahahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Noxelia masz suty jak matka karmiaca, cyce masz powyciagane jak 40 latka :D co Ty z ta marchewka robilas? Jestes oblesna dziewczyno, nir robisz nic wbrew swojej idei ale swiatu i tak bedziesz sie kojarzyc z warzywem w pizzzzdzie. Wolalabym robic w fabryce i miec szanse dorobic sie normalnego domu, normalnego faceta, normalnego zycia niz dorabiac na SU i buc dla wszystkich d***** na zetony. Nie masz godnosci, nie masz klasy, i mozesz tu milion wierszy wstawiac****isac o swojej niesamowitosci a nie roznisz sie niczym od dziwek co siedza w burdelach czy stoja na rogach ulic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ooo wąsaty ponton :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
''wstałam z pierwszym pierdnięciem wróbla'' naprawdę tego nie rozumiesz...:O to wiele tu się nie zmieniło :) to samo tałatajstwo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Finlandia_w_Szklance
kciukiem jest znana z pierdzenia i obijania pięściami maciejaszka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba pierdzeniem :O tu sama patola siedzi, która potrafi wyrażać radość jedynie poprzez sadzenie pierdów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fin żałosne jest powoływanie się na jakieś moje stare smęty z kafe, a sytuacja jest taka, że z Kciukiem się kumplujemy nie pamiętając już o kafe i tych wszystkich wymysłach a ty nadal tym żyjesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie pamiętając już o kafe- hahahahahha własnie widze jak obie nie pamiętacie o kafe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To racz mnie imieniem nazywac, bo jak widzę to Twoje kciukiem, to mnie krew zalewa:D I zalogujcie się reszta bywalców, bo wszelkie melepety, uwielbiane przez was nadal tu siedzą mimo wszystko;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No obie moje świnki gr***ają, ale najlepsze jest jak zaczną kwiczeć, mają taką moc że w całym mieszkaniu je słychać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a niby kto sie ma zalogować barłoś albo naczelnik? buhahahahahaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wejście raz na ruski rok nic nie znaczy, my mamy real i realne spotkania kafe to tylko dla śmiechu z pospólstwa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakby jakiś debil namietnie nie słał mi linków o Ance, to nie wiedziaąłbym, że ona tu siedzi. A że własnie babulimy na fb, to weszłam. Finnka, ty lepiej tę emo mordkę przymknij, bo siedzisz tu nieustannie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
noxelia co ty piertolisz!!!! codziennie tutaj siedzisz!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
noxa puszcza sie z konskim za plecami wita

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witalij wzial se dziwke ktora moze obtluc. A wiesz czemu? Jakbys sie sama szanowala to i inni by Ci szanowali. Ale Ty masz swoje cialo za towar na zetony, wszyscy uwazaja Cie za dziwke, nikt nie ma do Ciebie szacunku zarowno obcy ludzie jak i Twoj wlasny facet. Jestes nikim. Nic nie osiagnelas, nic nie wypracowalas, wegetujesz sadzac ze jestes kims wyjatkowym. A jestem nikim. Roslinka Ci nawet nazwac nie mozna bo to by je urazilo.Twoja ambicja to k****enie sie na SU.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
finka a co ci kciuk na priv o noxie pisala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śledzisz mojego fb, że wiesz,jak wygladam?:D Dlaczego mnie to nie dziwi? Ten swiatek nigdy się nie zmieni, dziura egzystencjonalna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fin ty jesteś internetowym trollem, ja z Maryśką kumplujemy się i spotykamy w realnym świecie, więc choćbyś się zyebała w gacie to nas nie skłócisz a widzę, ze ci na tym zależy :) Znasz różnice pomiędzy wirtualem a realem noł lajfie? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ludzie. co to za zdjęcie psa liżącego noxy strefy erogenne i wita penis z psem? boję się co robisz z tym psem. sorry, ale musze to gdzieś zgłosić. jesteście niebezpieczni i zdrowo szurnięci :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kciukiem przymknij morde glupia locho.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kwadratowy pontonie wszyscy dobrze wiedzą jak wyglądasz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
koślandia, spier/dalaj stąd 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×