Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Joart

Dieta OXY cd

Polecane posty

Gość WyspiankaUK
hej dziewczyny! ja jestem na oxy od wczoraj.. poki co jest ok :) Strasznie duuuuzo trzeba pic i biegac siku non stop:) Ciekawa jestem ide dam rade zrzucic, odczuwam zmeczenie, wiec nie cwicze, mam zamiar po tej pierwszej fazie. Przed dieta robilam zawsze pol godzinki cwieczen na brzuch, posladki i nogi.. powiem wam ze widac roznice dosyc szybko , u mnie jakos po 3 tygodniach juz tylek wydal sie taki jedrny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chudlam na starej wersji, powtorzylam 2 i 3 tydzien po dwa razy i w sumie 10kg spadlo. Odchudzalam sie w maju i jakos latwiej chyba bylo bo nie bylo zimno ;-), jakby ktos cos potrzebowal to sylvia2@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majoxy
Wyspianka UK to razem zaczęłyśmy walkę ;-) na początku zawsze jest większa motywacja, zawsze tak miałam i już nazywam siebie weteranką diet bo zaliczyłam chyba wszystkie... słomiany zapał/rozumiecie :-) może tym razem się uda???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziorra8888
hey, troche mnie nie było, u mnie waga ciut spadała do wczoraj, jak pojechałam do znajomych zjadłam kawałek pizzy ( ale za ton ie jadłam wieczornej przekąski i kolacji) i już więcej dzis mialam o 300g, coś ostatnio coraz wiecej daję sobie laby;p dzisiaj zjadłam sobie 3 małe pączucie podjadłam wątróbki troszke. Wiecie co mnie w ej diecie denerwuje ze kupialm ja na dwa miesiace, a tak przepisy są prawie takie same jak w pierwszym miesiącu. Jestem po 2 detoxie i jakoś aż tak bardzo mi waga nie spadła. A przy pierwszym prawie 2kg. Może też od tego że piję mniej wody... jakbym wiedizlaa ze przepisy są prawie identyuczne to wcale nie kupiłabym na 2 miesiace tylko na jeden.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziorra8888
a i wiecie co... zastanawiam się czy tak po diecie jak się skończy czy mocno się nie przytyje....tego się boję najbardziej aaa będziecie jadł chleb chrupki? bo ja byłam przyzwyczajona do jasnego, teraz żytni razowy nawet mi smakuje, pewnie co jakiś czas isę u mnie pojawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WyspiankaUK
Majoxy tak zaczynamy :) Ja tez mam stara wersje diety, ale nie bede juz nowej kupowac. Poki co jest ok, dla lasek ktore maja problemy z zaparciami itp ja stosuje dobry srodek na trawienie juz od kilku miesiecy, wspomaga metabolizm TRAVISTO. Polecam :) Fajnie miec wsparcie, nawet takie wirtualne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Frania78
Laski -5cm w talii :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musze w końcu zmienić stopkę :) tylko dorwać się do komp bo na Tel nie moge

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joart
Franiu gratuluję !! A ja właśnie skończyłam na dzisiaj pracę- niestety znowu zapomniałam o wieczornej przekąsce. Przez ten nawał pracy nie czuje głodu. Trochę mnie to niepokoi, ponieważ zwolnię metabolizm- skoro 1000 kcal to za dużo by odczuwać głód.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majoxy
a ja codziennie rano zjadam łyżeczkę błonnika (do kupienia w sklepach ze zdrową żywnością) i popijam szklanką ciepłej wody z cytryną. Po około 10minutach już siedzę na kibelku :-) A powiedzcie czym różnią się nowe diety od starej wersji? Niby powinno być tak, że nowa to udoskonalona a widzę po Waszych wpisach, że chyba niekoniecznie... Mój drugi dzień na detoxie bez grzechu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majoxy
Wyspianka z jakiej wagi startujesz i jaki masz wzrost jeśli nie tajemnica?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majoxy
Lisica27 zazdroszczę Ci, że możesz pić te warzywne koktajle :P przejrzałam dziś swój jadłospis do przodu i widzę, że to będzie mój największy ból :-( a wcale nie jest ich mało. Ale się rozpisałam, nie dopuszczam Was do głosu hehe ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WyspiankaUK
Majoxy :) to nie tajemnica, 174cm i 74kg ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joart
Dzisiaj w nocy obudziłam się, ponieważ źle się czulam. Bylam oblana zimnym potem, czułam kolatanie serca i zawroty głowy. Wstałam i zjadlam kromkę chrupkiego chleba i po jjakimś czasie mi przeszło. Na sniadanie miałam grilowanego bakłażana z szynką, pomidorem i serem camembert. Porcja duża. Miałam problem aby zjesc całość . Pół godziny po śniadaniu znowu zle się czułam. Jestlem ostatni dzień na fat burning i pewnie tyle białka nie jest dla mnie odpowiednie. Nawet nie przyznalam się mężowi że tak źle się czuję bo wpakowalby mnie do łóżka i kazał leżeć. Jestem teraz u tesciowej. Zjem niedzielny obiad. Bez szalenstw bo przeciez dieta, ale nie będę konynuowac fat burning. Nawet zjadlam dzisiaj czekoladowego cukierka do kawy. Trochę cukru dobrze mi zrobiło. Kurczę ta dieta nie jest taka zdrowa jak tak trabią naokoło. W nocy naprawdę byłam przestraszona . Napiszę maila do oxy aby zwiekszyli mi ilość kalorii o 300. Ja juz swój cel osiagnelam, wiec stopniowe zwiększenie kalorii wyjdzie mi tylko na dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem przerażona mala utrata wagi :| pisałam do dietetyka ale cisza..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WyspiankaUK
Frania78 kurcze.. kazdy organizm jest inny, ale nie dziwie Ci sie tyle wyrzeczen a tu male rezultaty. .. robisz dokladnie tak jak w przepisach? Napisz do Oxy, moze oni bede w stanie cos zaradzic. Trzymam kciuki!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WyspiankaUK
Frania78 Mialam kolezanke ktora tez nic nie mogla schudnac okazalo sie ma niedoczynnosc tarczycy.. moze warto sie przebadac? Ja tez robilam badania hormonalne w zeszlym roku,jest ok :) Mam nadzieje,ze u Ciebie tez bedzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robiłam jakies dwa tyg temu bo puchną mi kostki ale to związane z kręgosłupem wiec tarczyca jest ok.Cm lecą ale waga mala.Moze to efekt babskich dni nie wiem sama.Mam czasem dość tej diety.Maz mówi ze widac spadek ale ja nic nie widze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WyspiankaUK
jesli widzisz po sobie, ze cm uciekaja to super:) Ja tez tak mam, wiecej widac po mojej buzi, nogach, tylku i brzuchu ze schudlam niz moja waga wskazuje. Nic sie nie przejmuj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lisica27
Frania mi od poczatku diety nie ubylo az tyle z talii co tobie:(wolalabym zeby mi cm spadaly niz waga. Majoxy a czy koktajle robisz za pomoca sokowirowki czy blendera??bo ja robilam sobie soki w sokowirowce i mi smakowaly:)z blendera nie moglam przelknac tego gestego:/ Ja ogolnie ostatnio zawalalam diete:(wczoraj zjadlam tylko prawidlowo sniadanie a pozniej podjadalam troszke salatek przy szykowaniu i kawalek torta.Od dzisiaj trzymam sie twardo diety bo od 2 tyg spada mi tylko po 0,5kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OXY zwiększyło mi dietę do 1400 kcal. No i zobaczymy jak teraz będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joart nie dobrze ze tak zle sie czujesz.Mam nadzieje ze to zwiekszenie kalorii cos pomoze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w trakcie oxy spadłam o 2 rozmiary, uwierzycie? Ta dieta jest naprawdę fajna. Teraz chciałabym tytlko utrzymać obecną linię i będę szczęśliwa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Pracuje w telewizji i szukam par do programu, w których kobieta ma problem z nadmiernym odchudzaniem, utratą wagi lub anoreksją. Zainteresowane osoby, oraz osoby znające takie pary, bardzo proszę o kontakt: qbagolab@gmail.com Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia pri
Witam wszystkich! :) Wczoraj rozpoczęłam drugi tydzień oxy (planuje zrobić 12 w dwóch podejściach) i już mam 2.5kg z głowy. Ja oczywiście zdaję sobie sprawę, że duża część to woda itp., ale jednak nadal cieszy. Trzymajcie za mnie kciuki, bardzo tego potrzebuje! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaglądam:) Po weekendzie jakoś mi waga stoi. Ogólny spadek formy mam ale diety nie odpuszczam, za dużo mam do zrzucenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asik11
hej ja zaczęłam 2.02 dietę pierwszy tydzień -1.2 drugi tydzień -800 trzeci tydzień +600 zaczęłam czwarty tydzień i jestem załamana bo waga idzie w gore mam nadzieje ze to przez zbliżający okres bo zaczynam się poddawać :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asik ja tez od 2.02 mi spadlo dopiero 3kg i 5cm w talii nie załamuj się.Ja tez się przerazilam ale dziewczyny mnie tu trzymają i jedziemy dalej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×