Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Joart

Dieta OXY cd

Polecane posty

Tak się zastanawiam nad tym oxyszejkiem... z własnego lenistwa kupilam sproszkowaną zurawine (nie trzeba blendowac) i to moze przez nią ten koktajl jest taki blady (bardzo blady) i taki ohydny w smaku... z jakiej żurawiny korzystacie- tej oryginalnej z oxy boxa, czy z allegro? Jak ogladam zdjecia oxyszejkow to wszystkie one sa tak ładnie różowe. .. Wasze tez takie są?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupiłam oryginalną żurawinkę z diety oxy.Smakuje mi ten shake. jestem na diecie od 1.06.,robię drugie "okrążenie" Dzisiaj wreszcie udało mi się kupić kurki,do tej pory miałam z nimi duży problem . Jak długo już jesteście na diecie. Ja szczerze powiedziawszy to w życiu tak regularnie nie jadłam. Zawsze doprowadzałam się do stanu krańcowego głodu.............a wtedy wiadomo. Zasady prawidłowego żywienia świetnie znałam,ale jakoś mi nie szło.......... Teraz jest ok ,zaglądam sobie do mojej rozpiski dietowej i stosuję się do zaleceń.. Miłego odpoczynku. Pogoda cudna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Heva
Ten gość w/w ...to ja Heva

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nojaa
Dziewczyny... zgadnijcie, co się dzieje kiedy Nojaa jest przed okresem i na dodatek postanowiła odwiedzić Mamusię ? :) - Tak, pochłania wszytko, co jej podsuną pod nos... Boję się wejść na wagę. Od poniedziałku zaczynać znów detoxem czy kontynuować balancem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amelka zwana Melą
po kolei wszystkie. nie warto kombinowac przy fazach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Dziewczyny, a który etap diety uważacie za najsmaczniejszy? Bylam zachwycona detoxem, teraz jestem na fat burning'u i końca nie moge sie doczekać. .." Ja bardzo lubię fatburn, a co do oxyszejka próbowałaś robić go z https://www.dietaoxy.pl/oxy-box ? Albo jako lody... polecam <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinowaana
Ja też lubię fatburna, mam wrażenie, że ta faza najlepiej wchodzi, gdy się przy niej trenuje! :) Oxy + siłownia = najlepsze efekty!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi wszystkie fazy pasują. Za pierwszym razem miałam może mały problem z fatburnem, ale nie za bardzo wtedy wiedziałam jeszcze jak zrobić oxyszejka żeby był smaczny, no i nie byłam przyzwyczajona do białkowej diety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja za fb nie przepadam, ale juz reszta mi bardzo smakuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś napisał tutaj ostatnio o siłowni . Gdzie w Warszawie na nią chodzicie ? Chciałam wybrać te siłkę u papaja http://papajgym.com/ , opinie całkiem spoko. Macie jakieś doświadczenia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak się robi herbatkę oxy?? znalazłam tylko przepis na oxyszejk...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo, nawet nie wiedziałam, że jest coś takiego :] Żyrafko, próbowałaś tej herbatki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mig17
Cześć dziewczyny :) Chcę zacząć dietę OXY od tego tygodnia, tylko nie wiem czy jest sens kupować od nich te produkty do żórawinowego shejka i te tabletki, które pomagają w odchudzaniu ? Dajcie znać, czy wy to od nich kupowałyście :) Z góry dziękuję za odpowiedź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oxy boxa warto kupić - z niego lepsze szejki wychodzą, a jakbyś chciała oddzielnie szukać poszczególnych składników, to jakoś taniej chyba nie wyjdzie. Co do tabletek na odchudzanie, to nie wiem o czym mówisz. Do oxy nie ma żadnych tabletek... Ostatnio wprowadzili Oxytea, ale to tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też nic nie wiem o żadnych tabletkach, na stronie nic nie ma napisane też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mig17
Dzięki za odpowiedzi :) Na ten OXY BOX się zdecyduje bo chyba rzeczywiście nie ma sensu kupować osobno :) A chodziło mi o laktoplant- po prostu nie wiem czy jest sens wydawać pieniędzy na to :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak masz tendencje do zaparc to warto go kupic mi pomogl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mig17
Oki, to chyba się na to też zdecyduje :) To będzie mój pierwszy raz z OXY oraz z jaką kolwiek tego typu dietą, dlatego tyle pytań z mojej strony, ale dziękuję wam bardzo za odpowiedzi :) Mam nadzieję że, dam radę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma sprawy, ja też kiedyś byłam w tym temacie... Zielona... :D:D:D hehe Jakbyś miała ochotę na coś słodkiego, lub problem z apetytem, to możesz jeszcze spróbować herbatki oxy https://www.dietaoxy.pl/oxytea Ja w sumie od niedawna pijam, ale fajna jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mig17
Heh :) Właśnie najbardziej boje się tego że nie dam rady ze słodyczami i podjadaniem.. :/ Ale chcę spróbować i zobaczyć jak to wyjdzie u mnie :) Fajnie, że są takie fora gdzie można pogadać i się czegoś dowiedzieć więcej :) Jeszcze raz dziękuję za pomoc i będę tu coś jakiś czas zaglądać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martusiaaak
A ja ze swojej stron mogę zaproponować Acai Berry Extreme to absolutnie jeden z najlepszych preparatów wspomagających odchudzanie. Produkt zawiera w jednej kapsułce aż 5000 mg jagody acai. Dzięki temu skutecznie wspomaga zrzucanie niepotrzebnych kilogramów. Preparat jest przeznaczony dla osób, które chcą wspomóc proces odchudzania oraz znaleźć w sobie dodatkowe pokłady energii, która jest niezbędna w trakcie trwania kuracji odchudzającej. NIE JEST TO SPALACZ TŁUSZCZU !!! Poczytajcie o tym produkcie i o jagodach Acai. Mi pomógł z racji tego że miałam tendencję do ciągłego podjadania. Ogranicza łaknienie. Efekt na duży plus :) Polecam. http://nplink.net/P8E8H2H1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@mig17 - zaglądaj do nas, jak będziesz miała jakiś problem, to pewnie zawsze znajdziesz tu kogoś kto miał ten sam lub podobny @Martusiak spadaj z tym spamem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elistyles
mig17 się nie martw, w lato jest najgorzej oprzeć się słodkiemu, ale jak trzymasz dietkę zdrowo, to te ciągoty są coraz słabsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elena ema
hej dziewczyny! Jestem po tygodniu na oxy i powiem wam tak. Efekty są - ponad kilogram mi spadł Oo! Smakuje mi to wszystko, nie chodzę głodna :) Problem mam tylko z lodami... strasznie za mną chodzą. Nie wiem czy ta herbatka na to pomoże. Na razie się trzymam wiem że na oxy można dużo zdziałać a chcę się wylaczyć, oby mi to wyszło!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to będziemy podobnym torem iść. Ja w poniedziałek zaczynam nowy cykl, po przerwie :). Wcześniej robiłam oxy od początku kwietnia i całkiem dobrze to szło, teraz mam do zrzucenia jakieś 5, może 6 kilogramów i to już będę szczuplutka ^^ i to wszystko na oxy <3, więc tym goręcej Ci kibicuje! Wiem jaka szczęśliwa będziesz jeżeli wytrwasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gratulacje..... ja tak bardzo chciałabym być bliżej niż dalejj......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dukata
Jestem na diecie oxy, biorę suplementacje naturalną hydrofast z bioperyne i sinetrolem, nie rezygnuje ze słodyczy mimo wszystko, raz w tygodniu sobie dogadzam na słodko.Redukcja idzie naprawdę sprawnie, uwielbiam to!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×