Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Joart

Dieta OXY cd

Polecane posty

Gość gość
Cześć, jestem tu nowa mam juz dietę kupiłam ja juz jakis czas temu, chwilę stosowałam i sie poddałam, jak zawsze. Teraz naprawde chcę schudnąć. Właśnie drukuje dietę i ruszam. Dołącze do Was!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupiłam tą dietę w kwietniu 2014 i widze ze nie ma w niej etapu detox czy mozecie napisac na czym on polega, z góry dziekuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kasia
Hej ja tez chce dolaczyc diete mam juz dawno ale niestety bylo barak motywacji ale teraz mam nadzieje ze dam rade od jutra start mam duza wade bo 83 kg pierwszy cel to 75 a koncowy to 60

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka Tez chciałabym zacząć przygodę z dieta oxy mam ja już pare mc ale jakos nie było checi po ciąży odchodzalam się 3 mc schudłam 12 kg i przez 3 lata waga mi się utrzymywala ale niestety caly czas się pilnowałam wq diety. teraz po tych 3 latach wrocilam do starych nawykow az wstyd i zas wrocily kg. MUsze teraz walczyc z wami czuje się zmeczona opuchnieta na nic nie mam sily jednak tamten stan był dużo leoszy. poprzednim razem bylam na diecie naturhous teraz chce wejść w ta jakies rady dla poczatkujacej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie ta dieta się nie sprawdziła. Schudłam dopiero po tym jak ułożyłam sobie dietę odpowiednio zbilansowaną z pomocą dietetyka. Dzięki temu mam dietę dopasowaną do moich potrzeb dzięki czemu jest smacznie i zdrowo. Serio, konsultacje dietetyczne ( http://sklepdiety.pl/ ) to najlepsza decyzja jaką podjęłam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kasia
No i dieta rozpoczeta wazeni bedzie kazdego poniedzialku :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kasia
Prawie tydziendiety mima w poniedzialek wazenie a jak wam idzie? Jakas cisza sie zrobila na forum l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kasia
Witam pierwsxy etap skonczony po detoksie ubylo 3 kg wiem ze to pewnie woda ale motywacja jest do dalszej walki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam dietę post dr Dąbrowskiej, nic nie płacisz za dietę info w internecie. Ja po 42 dniach 11 kg zgubiłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cookies
Hejka dziewczyny! Ja w tamtym roku na diecie schudlam 4 kilo a ogolnie chcialam 9. Efety byly bardzo widoczne , pozniej doszla silownia i bylo super. Lecz zaprzestalam i przez wakacje przybralam troche w udach i brzuchu i chce to zgubic, lecz jes cięzko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam post dr Dąbrowskiej, nikomu kiesy nie nabijacie i chudniecie lecząc się! ja po 6 tyg -12, mój chłop - 15!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie bawcie dię w to dziadostwo! Post Ewy Dąbrowskiej info na youtube, polecam i nic za to nie chcę oprócz dobrego słowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przy stosowaniu suplementu IQacai udało mi się zrzucić 8 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stosuje suplement IQacai, dzięki któremu unormowałam sobie gospodarkę metaboliczną mojego organizmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZdrowiePrzedeWszystkim
Najważniejsze Jest Odchudzanie Zdrowe i Skuteczne Bez jo-jo. Moje drogie cały czas apeluję nie stosujcie tabletek i proszków to bardzo szkodliwa chemia typu DNP czy Chiński Meizitang, błędne koło, pewna choroba i efekt jo-jo!!!. Różne diety typu: Dieta proteinowa dr Dukana, Dieta 1000 kalorii ,Dieta 1200 kcal, Dieta 1500 kcal i inne prowadzą do odwitaminizowania i odmineralizowania organizmu z powodu mono-diety to bardzo nie zdrowe. Z własnego doświadczenia jeżeli już to zachęcam do zaparzania i picia naturalnego suszu Ziół Tybetańskich ale tylko suszu i oryginalnych Tibetan Herbs. Nigdy tabletki czy proszki typu DNP, Meizitang, Zelixa, T3, Retard, Alli, Term Line, Colominal, Vitaslim, Alveo, Elvia, Lida, Linea, Sibutril, Sibutramin, Adipex, Novoslim, Asystorslim, Meridia i …..itp TRUCIZNY. TO TOKSYCZNE (CHIŃSKE I NIE TYLKO) ALE ZAWSZE CHEMICZNE SRODKI. Stosujcie zawsze tylko parzony naturalny susz ziołowy oraz dodatkowo oprócz ziół trochę ruchu to naprawdę klucz do szybkiego i zdrowego schudnięcia bez jo-jo no i oczywiście mądre efektywne normalne odżywianie. Światowa organizacja zdrowia ( WHO ) oficjalnie uznała zioła Tybetańskie za zdrową naturalną i bardzo skuteczną metodę odchudzania oraz skuteczny sposób zmiany metabolizmu człowieka na szybki nagradzając je w 2014 roku pierwszym miejscem w kategorii – „Natural Product for Slimming”. Ja ostrzegam przed chemią a namawiam na naturalny susz ziołowy TibetanHerbs , ponieważ przez 5 miesięcy bez diet i bez wyrzeczeń pijąc Tybetańskie Zioła i dbając o trochę ruchu schudłam i odmieniłam naprawdę swoje życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZdrowiePrzedeWszystkim
Najważniejsze Jest Odchudzanie Zdrowe i Skuteczne Bez jo-jo. Moje drogie cały czas apeluję nie stosujcie tabletek i proszków to bardzo szkodliwa chemia typu DNP czy Chiński Meizitang, błędne koło, pewna choroba i efekt jo-jo!!!. Różne diety typu: Dieta proteinowa dr Dukana, Dieta 1000 kalorii ,Dieta 1200 kcal, Dieta 1500 kcal i inne prowadzą do odwitaminizowania i odmineralizowania organizmu z powodu mono-diety to bardzo nie zdrowe. Z własnego doświadczenia jeżeli już to zachęcam do zaparzania i picia naturalnego suszu Ziół Tybetańskich ale tylko suszu i oryginalnych Tibetan Herbs. Nigdy tabletki czy proszki typu DNP, Meizitang, Zelixa, T3, Retard, Alli, Term Line, Colominal, Vitaslim, Alveo, Elvia, Lida, Linea, Sibutril, Sibutramin, Adipex, Novoslim, Asystorslim, Meridia i …..itp TRUCIZNY. TO TOKSYCZNE (CHIŃSKE I NIE TYLKO) ALE ZAWSZE CHEMICZNE SRODKI. Stosujcie zawsze tylko parzony naturalny susz ziołowy oraz dodatkowo oprócz ziół trochę ruchu to naprawdę klucz do szybkiego i zdrowego schudnięcia bez jo-jo no i oczywiście mądre efektywne normalne odżywianie. Światowa organizacja zdrowia ( WHO ) oficjalnie uznała zioła Tybetańskie za zdrową naturalną i bardzo skuteczną metodę odchudzania oraz skuteczny sposób zmiany metabolizmu człowieka na szybki nagradzając je w 2014 roku pierwszym miejscem w kategorii – „Natural Product for Slimming”. Ja ostrzegam przed chemią a namawiam na naturalny susz ziołowy TibetanHerbs , ponieważ przez 5 miesięcy bez diet i bez wyrzeczeń pijąc Tybetańskie Zioła i dbając o trochę ruchu schudłam i odmieniłam naprawdę swoje życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jestem na 3 tygodniu diety i niestety... jak po 1 tygodniu miałam 1kg mniej to teraz mam wrażenie, że wróciłam do starej wagi, mam większe zaparcia niż zwykle a jem 5 posiłków i kompletnie nie wiem co dalej, kupiłam dietę na 2 miesiące, więc dalej się modlę o cud i dołączam 60 min dziennie rowerka, ale być może coś z moim organiznem jest nie tak, bo w ciągu 2 lat przytyłam ok 5-6 kg i nie mogę się ich za cholerę pozbyć, a mam 26 lat i nigdy nie miałam problemu z wagą, jadłam ile chciałam, a teraz mam uda i dupsko jak słoń. Mam nadzieję, że Wam idzie lepiej, Może któras z Was ma sugestie dlaczego mam taki problem ze zrzuceniem wagi ? Pozdrawiam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lunetau
Dieta diecie jest nie równa, i każdy dietetyk Wam to powie. Ja po porozumieniu z Panem dietetykiem jestem usatysfakcjonowana moją dietą. Na przykład na śniadanie jem chrupkie musli Fitella z aloesem, który ma zbawienny wpływ na nasze zdrowie. I co? Efekty są i to bardzo fajne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Próbowałem jakiś czas tej diety, ale w zasadzie moja waga podskoczyła o kilogram. Więc nie średnio... Teraz zamierzam spróbować kaplanexu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I dobrze robisz, korzystałam z niego i moja waga zaczęła spadać w mgnieniu oka. Duzym atutem kaplanexu jest to, że to środek ziołowy i organizm go dobrze toleruje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izka67x
Ja od pewnego czasu również interesuję się zdrowo żywnościąoczko.gif odchudzanie sprawiło,że zwracam uwagę na to co jem i o której godzinie oczko.gif dużą zasługę a w tym suplement African Mango http://afrikanmango.pl bo to dzięki niemu nie poddałam się w chwili słabości do podjadania między posiłkami! Teraz gdy dostępnych jest więcej owoców i warzyw dużo pije koktajli zamiast zwykłego obiadu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcesz wiedzieć jak prawidłowo się odżywiać, układać jadłospisy dla osób dbających o sylwetkę lub z problemami żywieniowymi, poznać specyfikę pracy dietetyka, oraz dzielić się tą wiedzą z innymi? Nie czekaj, zapisz się na kierunek Specjalista ds. dietetyki w Nova Centrum Edukacyjne. Pamiętaj, że liczy się kolejność zgłoszeń!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam pytanie - wykupiłam dietę oxy na 28 dni i teraz zastanawiam się czy jak dokupię kolejny miesiąc to dieta się powtórzy (tzn. Znowu będę przechodziła przez wszystkie 4 etapy), tylko przepisy się trochę zmienią czy będzie to coś całkiem nowego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja dieta oparta jest na tej stronie: https://dieta-personalna.pl/e01a274b W ciągu miesiąca schudłem 10 kilo ! :) Pracuje na niej sztab bardzo dobrych fachowców, rozpiszą dietę, plan treningowy, a co najważniejsze ich metody działają w 100% :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×