Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Joart

Dieta OXY cd

Polecane posty

Gość proteinowagrubaska
Paulka136 Fantastycznie gratulacje! Ja mam ważenie w niedziele :) Zobaczymy ile spadło:) Ja też waże co do grama hehe, zdarza mi się zamieniać posiłki. Jak dla mnie dieta suuuuuper. Przerobiłam mnóstwo diet i na żadnej nie czulam sie tak świetnie jak na tej.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proteinowagrubaska
Nija_31 kochana nie wiem na ile mi starczy bo jestem dopiero pierwszy tydzien na diecie a żurawina pojawia się w fat burning czyli w drugim tygodniu wiec jeszcze nie zaczełam miksować . U mnie w szejku żurawina to 4 g, póżniej 5g. Czyli takie 25 g żurawiny średnio na 5 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A no tak :D głupie pytanie ;) ja zakupiłam dzisiaj od jutra zaczynam ;) fajnie ze można wymieniać sobie produkty jak się czegoś nie lubi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Ja zaczęłam stosować oxy od wtorku, przyznam, ze poki co dieta mi sie podoba. Startuje z 59 kg, chce 7 kg zrzucić. Mam 1600 kcal, ćwiczę 4 razy w tyg ( chodakowska) Próbowałam juz mnóstwa diet, mam nadzieje, ze ta sie okaże trafiona :) bede sie odzywać na forum, dam znac jakie beda rezultaty we wtorek. Obym miała czym sie pochwalić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proteinowagrubaska
No i dziś zakończyłam fazę detox od jutra ruszam z fat burning :D Póki co chodzę bardzo najedzona, posiłki mega smaczne, najbardziej zmuszam sie do owoców a w detox miałam ich na prawdę sporo. Niestety nie jestem fanką owoców i warzyw. Ale musi się to zmienić. A Jak Wam idzie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ile mniej masz po pierwszej fazie ?? ja po pierwszym dniu :) nie powiem zebym była najedzona ale tez jakos mega głodna tez nie tylko czuje czasem niedosyt :P dzisiaj sie wazyłam bo tak zazwyczaj w soboty i mam 0,5 kg mniej :) zapewne woda bo chodziłam co chwile wczoraj siku :P nastepne wazenie za tydzien :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem 5 dzień na detoxie, poki co żadnych spadków nie mam. Wszystko stoi w miejscu :/ któraś z was miala podobnie? Wcześniej byłam na "własnej" diecie 1,5 miesiąca, moze dlatego mi tak waga nie leci bo organizm sie przyzwyczaił do mniejszej ilości kalorii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten gość to ja Martinesa. Cos nie moge sie zalogować :/ bede sie podpisywać jak cos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proteinowagrubaska
Ja myślę , ze przestoje wagowe to normalna rzecz i bym się tym nie przejmowała zbytnio, musisz to po prostu przetrwać, najgorsze co można zrobić w takim wypadku to się poddać. Np. Ja ważyłam się dzień wcześniej do waga pokazywała 0,9 kg więcej niż na drugi dzień. ważcie się raz na tydzień nie ma co wchodzić na wage codziennie bo można się tylko zdołować. Mi waga pięknie spada tak jak powinno być, nie chce efektu jojo wiec ciesze się z małych spadków u mnie obenie na wadze 91,6 kg:) takze ok 3 kg na minusie, wiec chyba nieźle. Byłam chyba na wszystkich możliwych dietacha dopiero na tej diecie czuje sie super. Nie poddawajcie sie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej hej jak Wam idzie? Jestem na stepie, poki co 2 kg na minusie. Dziewczyny jakie wrażenie po stepie i balance? Waga dalej spada? Martiness

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam teraz przerwę, od września znów wracam na oxy. Jeżeli pierwszy raz robisz, to spokojnie przez pierwszy miesiąc waga będzie ciągle spadać. Potem może troszkę zwolni, ale to zależy. U mnie to szło bardzo płynnie, z czego początek był szałowy ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam nadzieje, bo teraz na stepie zamiast lecieć w dol to mam kg w gore. Zobaczymy we wtorek bo kończę step. Tak jak czytałam wcześniejsze komentarze to dziewczynom najbardziej leciało na stepie a u mnie stoi. No nic poki co czekam do wtorku :) zieleni ile chcesz zrzucić? Martiness

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martiness najlepiej zrobisz jak nie będziesz się zbyt często ważyć. To, że komuś na tej czy innej fazie z oxy więcej spada, to tak naprawdę jest taka trochę iluzja. Wszystkie fazy w tej diecie mają swoje zadanie, i to ile Ci spadnie POD KONIEC jest tego zadania rezultatem ;) Powodzenia! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sin simka
czesc dziewczyny. na wstepie chcialabym powiedziec, ze to jest bardzo fajna dietka i po dwoch tygodniach z kawalkiem zlecialam 2.2 kilograma. Mam jednak pewien problem, otoz na fatburnie dopadly mnie lekkie zaparcia. Nic wielkiego ale zawsze, jaka wasza rada na to??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi pomaga naczczo ciepła woda z cytryna. Martiness

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cytryna na czczo fajnie odkwasza, ale na zaparcia to raczej nie bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annastasia
Witajcie! Dziś miałam pierwszy dzień na oxy. Podoba mi się ta dieta, jest... kompletnie inna od tego co dotąd stosowałam. Mam w związku z nią jednak kilka pytań: 1. Czy polecacie stosować zamienniki, gdy się chce zamienić, czy lepiej trzymać się oryginału? 2. Po jakim czasie dieta przestaje być efektywna (spadki hamują) 3. Ile można schudnąć średnio w ciągu miesiąca? Pozdrawiam Was serdecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj :) 1. Pewnie, pamiętaj, że te zamienniki również opracowali spece od oxy, są dobrane tak, aby całokształt posiłku się zgadzał. 2. U każdego po pewnym czasie troche to zwalnia, ale u mnie na przykład takiego totalnego zahamowania nie było, chyba że kiedy rzucała dietę :P (ten układ fazowy zapobiega takim historiom) 3. Zależy ile się ma do schudnięcia, myślę, że będzie zadowolona :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annastasia
Dziękuję za odpowiedzi. Koleżanka powyżej pisała coś o zaparciach, czy to się często zdarza? A jak z zakwaszeniem organizmu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie powinnaś miec problemu z zaparciami. Ja kończę we wtorek oxy i przez cała diete nie pojawiły sie zapaecia ale moze dlatego ze naczczo piłam wodę z cytryna. Ile chcesz zrzucić? Martiness

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annastasia - nigdy w czasie oxy nie miałam zaparć. Nawet jeżeli się komuś przytrafią, to bardzo rzadko, no i można wtedy użyć wspomnianego laktoplantu. Co do zakwaszenia organizmu to zauważ, że na jedną fazę białkową masz trzy, które ją "otaczają". Ja się badałam paskami - w ogole warto to co jakiś czas robić - i ph było normalne, tak więc się tym nie martw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny nie katujcie się tą dietą...niestety kilogramy wracają :-(. Spróbowałam diety dr Dąbrowskiej, nie dość, że schudłam dużo to jeszcze inne dolegliwości minęły. Poczytajcie o tym! Warto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdrowieprzedewszystkim
Najważniejsze Jest Odchudzanie Zdrowe i Skuteczne Bez jo-jo. Moje drogie cały czas apeluję nie stosujcie tabletek i proszków to bardzo szkodliwa chemia typu DNP czy Chiński Meizitang, błędne koło, pewna choroba i efekt jo-jo!!!. Różne diety typu: Dieta proteinowa dr Dukana, Dieta 1000 kalorii ,Dieta 1200 kcal, Dieta 1500 kcal i inne prowadzą do odwitaminizowania i odmineralizowania organizmu z powodu mono-diety to bardzo nie zdrowe. Z własnego doświadczenia jeżeli już to zachęcam do zaparzania i picia naturalnego suszu Ziół Tybetańskich ale tylko suszu i oryginalnych Tibetan Herbs. Nigdy tabletki czy proszki typu DNP, Meizitang, Zelixa, T3, Retard, Alli, Term Line, Colominal, Vitaslim, Alveo, Elvia, Lida, Linea, Sibutril, Sibutramin, Adipex, Novoslim, Asystorslim, Meridia i …..itp TRUCIZNY. TO TOKSYCZNE (CHIŃSKE I NIE TYLKO) ALE ZAWSZE CHEMICZNE SRODKI. Stosujcie zawsze tylko parzony naturalny susz ziołowy oraz dodatkowo oprócz ziół trochę ruchu to naprawdę klucz do szybkiego i zdrowego schudnięcia bez jo-jo no i oczywiście mądre efektywne normalne odżywianie. Światowa organizacja zdrowia ( WHO ) oficjalnie uznała zioła Tybetańskie za zdrową naturalną i bardzo skuteczną metodę odchudzania oraz skuteczny sposób zmiany metabolizmu człowieka na szybki nagradzając je w 2014 roku pierwszym miejscem w kategorii – „Natural Product for Slimming”. Ja ostrzegam przed chemią a namawiam na naturalny susz ziołowy TibetanHerbs , ponieważ przez 5 miesięcy bez diet i bez wyrzeczeń pijąc Tybetańskie Zioła i dbając o trochę ruchu schudłam i odmieniłam naprawdę swoje życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No każdy wybierze sobie taką dietę, która będzie najlepiej odpowiadać. Dla mnie oxy to jak dotąd najprzyjemniejszy sposób na odchudzanie. Na poprzednich dietach była męka, a tutaj po prostu jest zdrowo i z głową :) Teraz w zasadzie już tylko stabilizacja, a trochę do zrzucenia miałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny, potrzebuje do sylwestra sie troche odchudzic - w te wakacje totalne odpuszczenie sobie bylo. czy ta dieta da rade??? pomuszcie1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też polecam post doktor Dąbrowskiej!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oszinek
Chciałabym zacząć dietę OXY czy ktos może wrzucić jadłspis bardzo proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×