Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość autorka20

Panowie, jakie jest wasze zdanie na temat malych piersi?

Polecane posty

Gość gość
zamiast metek poka cycki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toommyy
Mi osobiście podobają się duże piersi nie wiem czemu ale nic nie mam do dziewczyn z małymi. Jednym podobają się mniejsze innym większe ale masz pewnie dużo wygodniej w życiu codziennym. Mam koleżankę która ma bardzo duży biust i raczej nie jest z tego faktu zadowolona bo nawet na autobus ciężko jest jej podbiec jednak jak wychodziliśmy gdzieś razem na miasto czy do pubu to widać że miała duże wzięcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Marzę o tym, wprost umieram z potrzeby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy jako pani (bi) mogę się wypowiedzieć? ;) Bardzo lubię małe piersi. Dużo bardziej od większych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wybrałem się dziś do sauny i nie widziałem żeby któraś miała coś nie tak ze swoimi piersiami.Nie widziałem żeby któraś kobieta miała za małe czy jakieś workowate lub obwisłe.Więc wy chyba raczej same sobie stwarzacie problemy tam gdzie ich niema lub w takie miejsca przychodzą tylko kobiety z wyjątkowo ładnymi,dużymi,kształtnymi i jędrnymi piersiami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A powiedz mi jaka kobieta o małych albo obwislych piersiach pokaże się nago? Takie kobiety się wstydza i nie pokazują sie w takie miejsca. Zrozum to wreszcie! Mówisz ze same ładne i duże widzisz, a widzisz właśnie tylko takie ponieważ kobiety o mniej ładnych piersiach się wstydza, a dziewczyny jak to dziewczyny każda ma kompleksy które chce zakryc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yake
Każdy ma jakieś kompleksy .Kobitki,że cycki małe dupa wielka itp. faceci,że mają małego są niskiego wzrostu itp. Prawda jest taka,że tv internet nakręca ludzi na to by byli idealni a takich nie ma każdy ma jakieś wady .Mnie osobiście podobają się kobitki niskiego wzrostu z normalnymi piersiami adekwatnymi do wzrostu.Bo małe jest piękne !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w niedzielę byłem w saunie i też nie widziałem żeby któraś z kobieta mogła mieć jakieś kompleksy co do wyglądu i wielkości swoich piersi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Osobiście uważam,że małe piersi są piękne,powabne,namiętne...w danej chwili pieszczenia,podniecenia są pełne uroku i piękna.Sutki stają się sprężyste,twardawe...są zupełnie inne w dotyku i doznaniach,które kobieta może osiągnąć.Krótko pisząc są sexowne.Lubię - ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje zdanie na temat malych piersi jest pozytywne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lubie taki maly sportowy biust.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, slusznie maly i sportowy. Sport. Sex. Sen. Tylko 3xS . Duzy biust wydaje sie taki nieporeczny, niezdarny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo mi się podobają spory biusty no ale niestety moja kochana zona ma bardzo mały :( nie mam jak ja rozmieszczać taki jest drobny :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spore Rozpieszczać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mchy i Porosty
Słodkie są. Do tego zgrabna sylwetka i paseczek .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W temacie małych piersi można sprawdzić informacje jak można rozmiar metodami zarówno niechirurgicznymi jak i przy pomocy chirurga. Można zapoznać się z artykułami, znaleźć nurtujące Cię pytania w dziale najczęściej zadawane pytania. A także znaleźć ewentualne specjalistę lub placówkę na www.operacjeplastyczne.info - tu znajdziesz interesujące Cię informacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Małe piesi są bardzo słodkie i piękne pod warunkiem że ich posiadaczka jest drobnej budowy, jak kobieta ma malutki biust i do tego waży zbyt wiele, to już nie wygląda to zbyt atrakcyjnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wklęsła jedynka jest do bani :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Małe jest piękne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Małe piersi są wspaniałe do pieszczenia dla faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy kobiety serio mysla,ze facet moze byc z nimi tylko i wylacznie ze wzgledu na piersi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja lubię i to bardzo. Podniecają mnie, idealnie pasują do dłoni i nie są obwisłe. milutki1981@poczta.fm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też jeszcze nie widziałem żeby któraś z kobiet chodzących do sauny musiała coś poprawić w wyglądzie swoich piersi.Wszystkie które widziałem miały bardzo ładne, kształtne,wyjątkowo jędrne i nawet spore piersi.Małych piersi nie widziałem wiec jak zwykle stwarzacie sobie problemy tam gdzie ich nie ma .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ten znów się powtarza. Ile razy mam powtarzac ze kobiety które wstydza się swoich piersi a są to przeważnie kobiety które maja male piersi, zwisajace, asymetryczne nie pokaza się nago w saunie. Tam pokazują się ludzie którzy nie wstydza się swojego ciała i nie maja kompleksow. Pomysł tak: czy jeśli ty byś miał mikro penisa który w zwodzie nie ma nawet 10 cm, to byś się nie wstydził pokazać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no właśnie pokaz cycki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adamos
Przy okazji tego wątku chciałbym przestrzec mężczyzn przed wiązaniem się z kobietami, które odbiegają od wzorca upodobań. Już jako nastolatka kręciły mnie tylko duże piersi i raczej tak wyposażone dziewczyny wybierałem. Pięć lat temu, mając lat 28 zakochałem się w dziewczynie z malutkim biustem. W okresie zauroczenia i euforii a nawet dużo później wszystko było super. Niestety od pewnego czasu bardzo brakuje mi tego kawałka ciała do pieszczenia a co gorsze widok małego biustu osłabia podniecenie nawet :( To jest silniejsze ode mnie, doprowadza do frustracji i chęci skoku w bok. Wiem, że Ją krzywdzę, to nie jej wina, na dodatek często kłamałem, że ten biust mi się podoba, więc często mi go prezentuje a ju muszę udawać zachwyt. Tak więc rada dla innych - podobają Wam się małe biusty - związujcie się z taką kobietą - lubicie duże - wybierajcie obdarzoną partnerkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro brak dużego biustu doprowadza do tego ze spada ci podniecenie i myślisz o zdradzie to powinieneś przestać krzywdzić ta dziewczyny i zakończyć z nią związek, bron Boze mówić jej ze to przez jej mały biust, bo przez to jeszcze w kompleksy wpadnie. Wiesz ze ja krzywdzisz wiec zastanow się czy chcesz dalej z nią być i ja ranić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Roztan się z nią szybko zanim kompletnie przestanie ci stawać a ja to zaboli. Pozwol jej być z facetem któremu w 100% będzie się podobać i który nie bd myślał o zdradzie przez kawałek ciała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×