Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość autorka20

Panowie, jakie jest wasze zdanie na temat malych piersi?

Polecane posty

Gość mała96
Teraz to sama zaczęłam się bać bo mój facet od zawsze miał duże biusty a ja mam mały :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adamos
mala96, to, że ja lubię duże biusty to nie znaczy, ze Twój facet ma podobne upodobania. Znam kilku, którzy wolą zgrabny tyłek niż obfity biust, więc głowa do góry. Jest prosty sposób aby przetestować upodobania swojego faceta. Obejrzeć z nim zdjęcia chociażby z Playboya, gdy to za mało to jakieś filmiki i porównać, które wywołują większe podniecenie. Nawet jeśli nie ma różnicy to już jest super i można spać spokojnie. Ewentualnie mozna wejść razem na portal z show w nazwie i poprosić niech wybierze, którą pannę chcę obejrzeć. Chociaż czasem sprawa nie jest taka prosta - ja często udawałem, ze te biuściaste mnie nie interesują, aby nie robić przykrości. Jeżeli seks jest dla Was ważny to dobierajcie się według upodobań, bo wcześniej czy później natura się odezwie i krzywdzimy drugą osobą i siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała96
Jeśli możesz to czy mógłbyś mi powiedzieć jakie ty biusty uważasz juz za duże i jako rozmiar ma twoja dziewczyna? Oczywiście jeśli mozesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość23
A jeśli zdarzyło się tak ze na poczatku spotykania się kobieta miała mały biust taki A facet mówił ze mu sie podoba i go rozpieszczal jednak w trakcie chodzenia zaczęła brać tabletki anty... które sprawiły ze urosły jej piersi o 2 pełne rozmiary a wtedy facet piescil jej biust jeszcze częściej i ogólnie więcej go dotykał w wielu innych sposobach. To czy można po tym sądzić ze woli duze piersi czy poprostu bardziej mu się spodobały te jakie są teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mała96 :) pokaz te swoje porównamy z tym co w likach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PEDRYL 24 LATA
Zdanie facetow na temat małych cycków jest takie samo jak dziewczyn na temat malych penisow. Jesli sa małe ze prawie ich nie widac to równie dobrze mogło by ich nie być wogóle bo nie spełniają swojej funkcji. Najlepsze są delikatnie powyżej średniej krajowej. Duze i bardzo duze tez sa fajne ale tylko u zgrabnych dziewczyn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość23
Czyli wszystkie dziewczyny o małych biustach albo do zakonu albo poprostu maja być same? Miło... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nieeeeee! Kobiety nie ocenia się tylko z perspektywy jednej części ciała czy jednej cechy charakteru, nie ma się co martwić na zapas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość23
Ale skoro nie którzy mężczyźni az tak bardzo nie lubią małych piersi ze aż im opadaja to za dużo szczęścia w miłości nie beda mieć malobiusciaste kobiety :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale jest cala masa facetow ktorzy pokochaja kazdy centymetr ciala takiej kobiety. Mowie to jako facet :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adamos
gość23, wierz mi są faceci, dla których wielkość biustu ma znaczenie drugorzędne i liczy się bardziej zgrabny tyłek, wąska talia itp. Jestem miłośnikiem dużych piersi, ale np. z tej strony podobają mi się najbardziej te pierwsze, najmniejsze: http://www.007b.com/breast_gallery.php Pewnie nie miałbym takiego parcia na duży biust, gdyby nie to, ze strasznie podnieca mnie seks hiszpański. Jednak co człowiek to różne upodobania i chociaż większość woli duże biusty to jest duża szansa, że znajdziesz takiego, które woli małe. Najważniejsze to upewnić się jaki naprawdę się facetowi podoba, aby mieć pewność, że jest spełniony w związku to nie będzie szukał nic na boku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duże
Tak :) każdy facet który jest pedifilem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość23
Mowi niby ze mu sie podoba nawet wtedy gdy był mniejszy choć teraz gdy mi podrosl częściej go rozpieszcza i dotyka. Wiec nie wiem czy lubi małe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czemu na sile szukasz problemow? Uprawiaj z nim seks i nie zawracaj sobie glowy takimi banalami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lubię małe, ale tak naprawdę to kształt określa piękno a nie wielkość, za to wolę brzydkie i małe naturalne niż sztuczne ogólnie baby za dużo się przejmują cyckami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lililala21
Bo mężczyźni najczęściej na co patrzą i co kemtuja to tyłek i biust dlatego tez przyjmujemy się nimi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I co z tego ze komentuja? Jesli ktos ma swoj ideal kobiety, to nie zwiaze sie zadna kobieta ktora sie w nim nie miesci? Nikt z nas nie jest idealny, gdybysmy mieli sie wiazac tylko z idealami to ludzie byliby sami do konca zycia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lililala21
A masz przypadek wyżej Adamos, jego dziewczyna nie podoba mu się w 100% opada mu jak widzi jej biust, myśli o zdradzie a jest z nią i ja krzywdzi. Wytlumaczysz mi ten przypadek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kazdy nie inny, nie ma co wrzucac wszystkich do jednego worka. Powiem was cos z wlasnego doswiadczenia- cale zycie odrzucalem niemal kazda kobiete ktorej wpadlem w oko. U jednej nie podobalo mi sie to, u drugiej tamto,szukalem idealu. Efektem tego jestem cale zycie samotny i dalbym wiele zeby byc z kobieta, nawet przecietnej urody. Jestem sam, podczas gdy moi znajomi maja kobiety i sa szczesliwi. Wezcie sobie ten przyklad do serca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adamos
lililala21, wytłumaczyłem to osobiście ale powtórzę. Zawsze pociągały mnie duże i jędrne piersi. Zrobiłem błąd i zakochałem się w prawie płaskiej kobiecie. Wtedy to było silniejsze ode mnie i wydawało się być ponad fizycznością, miałem nadzieję, że to się uda i faktycznie przez pewien czas tak było. Niestety naturę ciężko oszukać i prymitywne pobudki dają o sobie znać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lililala21
Tylko ciekawe jak ona będzie się czuła gdy w czasie stosunku opadnie ci na jej widok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Predzej mu opadnie z powodu twoich kompleksow, to go bardziej zniecheci, niz brak idealnych piersi, tylka itd :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adamos
lililala21, to jeszcze nigdy nie miało miejsca, czuję spadek podniecenia przy płaskiej klatce i to wszystko, na dodatek nie zawsze tak się dzieje. Nie bierz mojego przypadku do serca, gdyż jestem przekonany, że mój przypadek jest naprawdę rzadki. Jedną z bardziej pożądanych aktorek filmów dla dorosłych jest Sasha Gey, która ma maly biust - mi się absolutnie nie podoba - milionom innych owszem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lililala21
Ja nie mowilam o swoim tylko jego przypadku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lililala21
Adamos zamierzasz ja tak krzywdzić w nieskończoność aż dojdzie do twojej zdrady a do jej załamania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adamos
lililala21, to nie jest takie proste bo nadal ją kocham i ciągle mam nadzieję, że ten pociąg do dużych piersi mi przejdzie. Sam mam wyrzuty sumienia, że to jest silniejsze ode mnie. Najlepszym rozwiązaniem byłaby kochanka, ale tylko wtedy gdyby Ona to zaakceptowała, a raczej żadna normalna kobieta na to się nie zgodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Duże piersi są ładne tylko u młodych dziewczyn, dopóki sa jędrne, późnie zwisają jak wory, to jest wtedy okropne. Małe zawsze są ładne. Moja żonka ma małe, chowam je w dłoni i kocham najbardziej na świecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lililala21
Skoro ja kochasz to albo zaakceptuj ja całościowo nie myśląc o kochance albo pomysł o jej szczęściu i pozwól żyć z kimś komu będzie się podobać i będzie ja kochać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Małe na starość również zwisają, a zresztą na starość to nie seks w głowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×