Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Æðelgast

Po mojemu nie da się pogodzić wiary w Boga, z szacunkiem do homoseksualistów...

Polecane posty

"oj widac, widacoczko.gif wiesz ponoc to nie dobrze sie tak powstrzymywac - bo sperma zaczyna sie kumulowac i uciska od srodka na mozg..." Ktoś, kto dopuszcza się takiego słownego chamstwa, mówi mi o dobrych manierach. KOMEDIA!!!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" Æðelgast dziś Zatem nie ma sensu dyskusja z tobą. RAUS!!! " xx a nie, to sobie pochlebiasz ja z toba nigdy nie dyskutowalam;-) do dysksuji to mi potrzebny partner - na tym samym poziomie;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" Æðelgast dziś Ja się nie liczę. Zastanawia mnie, jak ktoś, kto jest ewidentnie olewany się tak popisuje . . ." xx ty sie nie liczysz - ;-) no w sumie tak, rzeczywiscie - nie liczysz sie;-) a rzecza ludzka jest sie dziwic - mnie np dziwia ludzie tak zaleknienie ze az zakladaja topiki na forum bo w realu i tak nikt ich nie slucha;-) xx "Unser Stolz ist unsere Waffe Æðelgast dziś "oj widac, widacoczko.gif wiesz ponoc to nie dobrze sie tak powstrzymywac - bo sperma zaczyna sie kumulowac i uciska od srodka na mozg..." Ktoś, kto dopuszcza się takiego słownego chamstwa, mówi mi o dobrych manierach. KOMEDIA!!!smiech.gif" xx ale gdzie tu jest chamstwo - toz to pewna teoria - widac bardzo tarfna skoro kogos trafia w punkt;-) ;-) ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
homoseksualni mężczyźni nie zostają księżmi dlatego, że poszukują męskiego środowiska. Młodzi religijni homoseksualni mężczyźni mają ogromne dylematy moralne. Kościół im mówi, że ich homoseksualizm nie będzie problemem, jeśli nie bedą podejmować kontaktów seksualnych. Taki sfrustrowany młodzieniec postanawia "ofiarować" swoją seksualność Bogu i idzie do seminarium, ale walka z popędami jest bardzo trudna i wielu ją przegrywa, stąd tyle skandali o podłozu homoseksualnym wśród kleru. Ludzie z pobłżaniem traktują romanse księży z kobietami, ot, ksiądz to też człowiek, ale homoseksualizm to co innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie mam szacunku do katolików bredzą jak jakieś głupie i szrzą przemoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" homoseksualni mężczyźni nie zostają księżmi dlatego, że poszukują męskiego środowiska. Młodzi religijni homoseksualni mężczyźni mają ogromne dylematy moralne" xx twoja opinia jest taka, a innych osob inna - bardzo czesto specjalnie to robia, przykrio mi ze ciezko ci to zakacptowac wiec wypierasz ten fakt;/ xx "Kościół im mówi, że ich homoseksualizm nie będzie problemem, jeśli nie bedą podejmować kontaktów seksualnych" xx no to rzeczywiscie ogromny "dylemat" z cyklu chce byc pilotem ale mam lek wysokosci;-) xx "Ludzie z pobłżaniem traktują romanse księży z kobietami, ot, ksiądz to też człowiek, ale homoseksualizm to co innego" xx nie wiem z jakimi ty ludzmi przystaesz.... co za roznica z kim kto sie puszcza, hm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Edelgast, ror to wariatka, siostra zawsze szczerego, nie odpowjadaj jej, bo ją to tylko nakręca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" gość dziś Edelgast, ror to wariatka, siostra zawsze szczerego, nie odpowjadaj jej, bo ją to tylko nakręca" xx oo i jest moja wierna jak pies - psychofanka;-) w olnym czasie zjamuje sie zliczaniem i wyszukiwaniem moich wpisow;-) msci sie bo nie odpowiedam na jej zaloty;-) ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No własie, ROR rzeczywiście musi być siostrą Zawsze Szczerego, ma tę samą genetycznie uwarunkowaną przemądrzałość i zajadłość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Alez oczywiście będzie jej oddpowiadał, bo woli pyskówki od powaznej dyskusji z osoba na poiomie, bo daka dyskusja nieodparcie prowadziłaby do demaskacji jego poglądów jako bzdurnych, bluxierczych, pełnych pychy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ror, znasz to - poznasz durnia po domysłach. Twoja głupota jest powszechnie widoczna, nie muszę być twoją fanką i liczyc twoich wypowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam zdrowe poglądu. A homoseksualistów należy unikać. Jak jest napisane w xiędze przysłów Salomonowych: "Lepiej jest spotkać niedźwiedzicę, której zabrano młode, niż głupca w jego szale" . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" gość dziś No własie, ROR rzeczywiście musi być siostrą Zawsze Szczerego, ma tę samą genetycznie uwarunkowaną przemądrzałość i zajadłość" xx matko a ta dalej smaruje posty do mnie zebrzac o moja uwage;-) i sie podnieca i nakreca;-) xx "Alez oczywiście będzie jej oddpowiadał, bo woli pyskówki od powaznej dyskusji z osoba na poiomie, bo daka dyskusja nieodparcie prowadziłaby do demaskacji jego poglądów jako bzdurnych, bluxierczych, pełnych pychy" xx pogladow sie nie da zdemaskowac tym bardziej ze autor - ajkieby one nie byly wyrazil je wprost. demaskacja jego pogladow to jak wywazanie otwartych drzwi - byc moze chodzilo ci o slowo "obalenie" - tego tez sie nie da zrobic - bo pogladow nie mozna miec slusznych czy nie - bo wszystko jest subektywne - dlatego nie ma co brac na serio czy sie przejmowac;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" gość dziś Twoja głupota jest powszechnie widoczna, nie muszę być twoją fanką i liczyc twoich wypowiedzi" xx fakt nie musisz ale wybralas inaczej;-) ;-) ;-) xx "Mam zdrowe poglądu. A homoseksualistów należy unikać. Jak jest napisane w xiędze przysłów Salomonowych: "Lepiej jest spotkać niedźwiedzicę, której zabrano młode, niż głupca w jego szale" . . . " xx nie masz zdrowych pogladow tylko subiektywne jak kazdy;-) ale bardzo mocno zabiegasz a ich walidacje co znacza ze jestes nepewny czyli zalekniony;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ok - demaskacja hipokryzji i braku logiki jego poglądów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Æðelgast nie podołał odpowiedzią ROR i ona jest zwycięzcą ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Athelgast
Nie podołał?! Te jej wypociny są ,jak mawiał mój dziadek, jak detonacja starej d**y. Zmęczyłem się i poszedłem spać. Logiki w jej wypocinach żadnej. Szczeka ja zapluty kundel, którym w pewnym sensie jest . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dałeś d**y i tyle :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zostałeś spenetrowany pałą gejowskiego murzyna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ten bulgot dał d**y, nie ja. Rozmowa z czymś takim przypomina grę w szachy z gołębiem. Poprzewraca figury, nasra na szachownicę i odleci w przeświadczeniu, że wygrał . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i intuicja mi podpowiada, że jest strasznym pasztetem . . . A mylę się w 5% przypadków . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesteście oboje siebie warci. Wycieczki osobiste zamiast merytorycznych argumentów i słowne przepychanki... To, czy ktoś jest atrakcyjny, czy nie, nie ma nic wspólnego ani ze sposobem argumentowania ani człowieczeństwem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Da się. Tylko trzeba poruszyć ważne kwestie. To jaki kto jest i z kim sypia to jego sprawa i to nikogo nie powinno interesować, ale jak ktoś taki domaga się czegoś do czego nie ma prawa bo to po prostu nie jest normalne to NIE MA PRZYZWOLENIA I JUŻ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To obnaża poziom frustracji . . . A i Ty wymiękłeś na moje argumenty . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wymiękłem, tylko znudziłem się w momencie, kiedy zacząłeś z ROR pisać jakieś pierdoły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kazdy robi co chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rob to co dla ciebie najlepsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wymiękłeś, bo podałem argumenty przekazane przez samego Boga (YHVH), a z Bogiem się nie polemizuje . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie tyle z Bogiem nie można polemizować, ile trudno się rozmawia z kimś, czyj system etyczny opiera się na innych wartościach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×