Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Æðelgast

Po mojemu nie da się pogodzić wiary w Boga, z szacunkiem do homoseksualistów...

Polecane posty

To może powinieneś do niego wrócić, bo mam wrażenie, że niepełnione potrzeby poważnie rzutują na Twój odbiór rzeczywistości... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
inaccessible89 - Homoseksualizm jest zły, bo po Primo jest wbrew Pismu Świętemu. A wiadomo, że z Bogiem się nie polemizuje . . . Po secundo homoseksualizm jest zły, bo prowadzi do pedofilii, pedofilia do cierpienia najmłodszych . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Nie mierz innych swoją miarą. Jeśli ty masz kiepskie geny i jesteś genetycznym brudasem, to nie znaczy, że inni tacy są..." xx jelsi juz to brudaska - nie posiadam peniska jak ty;-) xx "PS seks to nie jest czynność fizjologiczna. Czynności fizjologiczne to czynności podtrzymujące przy życiu, jak oddychanie, jedzenie, wydalanie..." xx owszem jest, czynnosci fizjologiczne to czynnosci ktore utzrymuja organizm w pelni sprawny;-) xx "Biorąc pod uwagę te same argumenty (ziemia jest przeludniona, a ludzie wciąż mają popęd) można udowodnić, że homoseksualizm jest okay. smiech.gif ROR! jezyk.gif " xx ale jak w ogole mozna sie zjamowac takimi bzdurami kto jak dochodzi - to tak jakby rozpoczac debate czy mezczyzni z ktotszymi penisami maja prawo sikac w takiej pzycji jak kobiety - na siedzaco?;-) ciekawe co autor na to? moze by sie ucieszyl?;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie zakochujemy się w płci, zakochujemy się w człowieku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" Æðelgast dziś Dobrych pięć lat temu porzuciłem onanizm... " xx oj widac, widac;-) wiesz ponoc to nie dobrze sie tak powstrzymywac - bo sperma zaczyna sie kumulowac i uciska od srodka na mozg... xx "Teraz swoją miłość i popęd nakierowuję na Perłową Królewnę . . . Alternatywnie na koleżankę z roboty . . . " xx nakierowywanie rzadko prowadzi do ejakulacji, seks czesciej. Moze latwiej by ci bylo z kolega z pracy, hm?;-) alternatywnie z ksieciem a moze nawet ksiedzem?:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" Æðelgast dziś inaccessible89 - Homoseksualizm jest zły, bo po Primo jest wbrew Pismu Świętemu. A wiadomo, że z Bogiem się nie polemizuje . . ." xx ale bog nie ma chyba praw autorkich do tekj ksiazki co nie? xx "Po secundo homoseksualizm jest zły, bo prowadzi do pedofilii, pedofilia do cierpienia najmłodszych . . " xx po secundo - wymieklam ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przykazania głóne: kochaj pana boga swego, a bliźniego jak siebie samego - teraz powiedz, że to nie boskie przykazania - sam polemizujesz z bogiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z Pismem Świętym jak najbardziej można polemizować, bo są duże różnice miedzy Nowym a Starym Testamentem. Część praw z tego drugiego nie ma już odniesienia w naszej rzeczywistości. Nie mam pojęcia, czemu odnosisz homoseksualizm do pedofilii - badania wykazały (tym razem nie każ mi już szukać źródeł), że większość pedofili to heteroseksualni mężczyźni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Z Pismem Świętym jak najbardziej można polemizować, bo są duże różnice miedzy Nowym a Starym Testamentem. Część praw z tego drugiego nie ma już odniesienia w naszej rzeczywistości" xx ale tez i sporo zbieznosci - jedno i drugie to fantaztyka;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lesbijki to też pedofilki? I gwałca małe dziewczynki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" gość dziś Lesbijki to też pedofilki? I gwałca małe dziewczynki? " xx ;-) badzmy wyrozumiali dla ubozszych mentalnie;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytałam gdzieś o badaniach, wg których 30% księży przyznaje się do orientacji homoseksualnej, kler przymyka na to oko, więc chyba da się to pogodzić;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale srodowiska skladakace sie tylko z czlonkow meskich zawzse jak wojsko czt kler zawsze sa atrakcyjne dla ludzi z mniejszosci gustujacej np. w danej plci. Tak samo (co akurat jest bardzo smutne) pedofile kreca sie wokol zawodow ktore maja zwiazek z dziecmi. Poszukiwacze ryzyka wybieraja kariere ktora trzyma ich w ciaglym napieciu itd. wydaje mi sie ze nie ma nic zaskakujacego - dlaczego akurat wsrod meskiego kleru jest wiecej gejow niz np. wsrod architektow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z Pisma wynika, że to kler jest zapowiadanym antychrystem. Poczytaj księgę Daniela, rozdział 7 . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na niewygodne pytania też się nie odpowiada co? nakazał bóg kochac bliżnich, czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bliźnich czasem trzeba kochać twardą miłością. Poza tym nie każdy zjadacz chleba zasłużył sobie na miano mego bliźniego. A gdybym homoseksualistę nazwał swoim bliźnim, wtedy chyba jakiejś dewiacji bym się dopuścił...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Æðelgast dziś ROR - Plujesz się, jak buldog, a i tak nikt ciebie nie słucha . . . " xx zaklinanie rzeczywistosci ci nie pomoze, ciskanie wulgaryzmami rowniez - obnarzaja one jedynie mialkosc osob ktorym starch i zlosc miesza miedzy uszami;-) nie rozumiesz i nie nadasz wiec sie wsciekasz;-) mowisz ze nikt mnie nie slucha - ty przecie zlsuchasz - nawet odniosles sie do mjego wpisu;-) ;-) ;-) pewnie czytasz z wypiekami na twarzy;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie tak mówi bog- teraz bluźnisz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" Æðelgast dziś Bliźnich czasem trzeba kochać twardą miłością. Poza tym nie każdy zjadacz chleba zasłużył sobie na miano mego bliźniego. A gdybym homoseksualistę nazwał swoim bliźnim, wtedy chyba jakiejś dewiacji bym się dopuścił... " xx dopuscil-spsucil - homo - twarda milosc - a glodnemu zawzs chleb na mysli;-) ;-) ;-) ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" dorota wp dziś Edel ogranicz się do wypowiadania za siebieoczko.gif" xx wiesz jak ktos zalekniony to sobie dodaje piorek uzywajac slow "wszyscy" i "nikt" - stare sztuczki i dosc tanie, malo kto sie na to nabierze;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strach? Przed czym? Przed nieudacznicą wylewającą frustracje na forum. Aha następnym razem, zanim wejdziesz na kafe, radziłbym ci zabrać się za małe dyktando, abyś już nie OBNAŻAŁA swojego analfabetyzmu. wsiuro od kaszanek . . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" gość dziś nie tak mówi bog- teraz bluźniszusmiech.gif " xx przeciez boga kazdy ma prywatnego;-) dlatego kazdemu bog mowi co innego;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja piszę o jego bogu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ROR - A kto tu ci odpowiada? Nikt? Zatem nikt cię nie słucha. . . Zacytuj jeden post skierowany bezsprzecznie do ciebie . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" Æðelgast dziś Strach? Przed czym? Przed nieudacznicą wylewającą frustracje na forum. " xx hahaha - teraz to sobie pochlebiasz;-) slodziuutki jestes gdy sie tak gniewasz;-) ;-) ;-) ja pelnie funkcje posrednia - w istocie zloscisz ise na siebie;-) strach tez dotyczy twoich ukrytych pragnien - toby tluamczylo agresje na zewnatrz;-) xx "Aha następnym razem, zanim wejdziesz na kafe, radziłbym ci zabrać się za małe dyktando, abyś już nie OBNAŻAŁA swojego analfabetyzmu. wsiuro od kaszanek . . . . " xx nie przyjmuje rad - od byle kogo - zatrzymaj rady dla matki i pjca ktorzy cie swtorzyli takim jakim jestes i nie przekazali ci zasad dobrych manier - im mozesz wydwac rozkazy i dawac rady - po mnie splywaja twoje rady zabko;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" Æðelgast dziś ROR - A kto tu ci odpowiada? Nikt? Zatem nikt cię nie słucha. . . Zacytuj jeden post skierowany bezsprzecznie do ciebie . . . " xx chociazby ty;-) zacytowalam wlasnie;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"nie przyjmuje rad - od byle kogo - zatrzymaj rady dla matki i pjca ktorzy cie swtorzyli takim jakim jestes i nie przekazali ci zasad dobrych manier - im mozesz wydwac rozkazy i dawac rady - po mnie splywaja twoje rady zabko" Zatem nie ma sensu dyskusja z tobą. RAUS!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się nie liczę. Zastanawia mnie, jak ktoś, kto jest ewidentnie olewany się tak popisuje . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×