Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Æðelgast

Po mojemu nie da się pogodzić wiary w Boga, z szacunkiem do homoseksualistów...

Polecane posty

" Æðelgast dziś Nie ma czegoś, jak orientacja homoseksualna. To tylko lewacka propaganda " xx nie ,a czegos takiego jak jezusek to tylko prawicowe naciaganie;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skąd ty wiesz że bóg nie lubi brać w tyłek ? co ty w ogóle wiesz o bogu ? i skąd ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Æðelgast dziś inaccessible89 - W tym wypadku moja miłość bliźniego w stosunku do homoseksualistów polega na tym, że będę ich unikał, tak aby żadnego z nich po drodze nie zabić . . . Hehesmiech.gif xxx ot iscie katolicaka postawa;-) kto nie z anmi temu smierc;-) ;-) na szczescie na takich czeka miejsce w pierdlu;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
adelgast a może bóg jest gejem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
inaccessible89 - Co to niby za badania? Poza tym, ja nie jestem agresywny, tylko ujawniam swoją prostą, logiczną i spójną refleksję... Jaka to niby agresja, kiedy chce się od nich izolować....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" Æðelgast dziś Homoseksualizm nie ma nic wspólnego z miłością. 90% pedalskich małżeństw rozpadło się w kilka tygodni od ich zawarcia . . . Empiryczne fakty mówią same przez się . . . " xx machanie statystykami bez podania zrodla to jak wymachiwanie czeiem bez pokrycia;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszyscy jesteśmy gejami !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" Æðelgast dziś "Jedno i drugie jest grzechem, bo jest wbrew naturze ludzkiej. A antykoncepcja nie jest grzechem, tylko kler katolicki tak mówi . . ." xx na szcscie malo kto sie klerem i grzchem przejmuje;-) xx "I nie opowiadajcie już o tej homoseksualnej miłości, bo to jest bajka, jak ta o różowych skrzydlatych słoniach, żyjących rzekomo na Madagaskarze . . . " xx o widac ze na madagaskarze to ty nigdy nie byles - czekaj zgaduje 0- mieszkasz w ubozszej czesci europy, tak? zgadlam?;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Homoseksualizm nie ma nic wspólnego z miłością. 90% pedalskich małżeństw rozpadło się w kilka tygodni od ich zawarcia" to jest tylko dowód na to że mężczyzna nie jest w stanie wykorzystywać innego mężczyzne jako tanią siłę roboczą, a kobietę jest w stanie. wieć małżeństwo mu się ekonomicznie opłaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"inaccessible89 - Co to niby za badania? Poza tym, ja nie jestem agresywny, tylko ujawniam swoją prostą, logiczną i spójną refleksję... Jaka to niby agresja, kiedy chce się od nich izolować....? " xx chec izolacji wynika zawsze ze strachu i leku a ten czesto obajwia sie agresja - poprzez atak na tych ktorych czlowiek sie boi - to jest dosc proste, logiczne, i spojne. Pewnie masz problem z akceptacja wlasnego pedalstwa;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Jedno i drugie jest grzechem, bo jest wbrew naturze ludzkiej." a skąd ty wiesz co jest naturalne a co nie jest ? I nie mów że ci bóg powiedział bo to byłoby śmieszne po prostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś "według ciebie autorze bóg musiałby pogardzać sobą gdyż bóg jest zboczeńcem jak to wyniika w sposób konieczny z jego istoty. ..." bardzo celna uwaga !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest wbrew naturze, bo sex jako taki ma prowadzić do prokreacji. Homoseksualny stosunek do prokreacji nie może prowadzić. Poza tym stosunek homoseksualny jest obrzydliwy i jest formą profanacji własnego ciała . . . A izolować się na zasadzie: "Nie tykaj g****a, bo będzie śmierdziało" . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak samo osoba homo może powiedzieć że nie ma czegoś takiego jak miłość między kobietą a facetem a ciągnie ich do siebie tylko wzajemna chęć kopulacji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stosunek z antykoncepcją również nie prowadzi do przedłużenia gatunku. Podobnie jak oral. Co sądzisz o oralu i masturbacji? I co rozumiesz przez "stosunek homoseksualny"? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest wbrew naturze, bo jest wbrew temu, żeby żyć czysto, purytańsko, po aryjsku . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" Æðelgast dziś Poza tym stosunek homoseksualny jest obrzydliwy i jest formą profanacji własnego ciała . . ." xx seks homoseksualny nie musi byc stosunkiem - np. seks lsebijski. Kolo nie dosc ze zmaga sie z wlasna tozsamaoscia to i z brakiem wiedzy;-) xx "A izolować się na zasadzie: "Nie tykaj g****a, bo będzie śmierdziało" . . . " xx izoalacja zawsze wynika ze strachu a ten budzi agresja a ta atak - badzmy wyrozumiali dla malych tchorzy;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" Æðelgast dziś Jest wbrew naturze, bo jest wbrew temu, żeby żyć czysto, purytańsko, po aryjsku . . . " xx seks nigdy nie ejst czysty - to akt fizjologiczny w wyciakajycmi plynami z narzdow rozrodczych - bez wzgledu na kombinacje i preferncje - seks to wulgarne przezycie na swoj sposob (jak kazda czynnosc fizjologiczna) ci ktorzy maja problem z wlasna tozsamoscia seksualna daza to idealizacji;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w ogóle seks jest brudny bo penis tapla sie w ekskrementach bez względu na orientację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
inaccessible89 - Z antykoncepcją jest taka sprawa, że kiedyś ludzie mieli ten sam popęd i mogli się rozmnażać do woli, bo było dużo łatwiej je utrzymać. Teraz ludzie mają taki sam popęd, ale rozmnażać się do woli nie mogą. Antykoncepcja nie jest niczym złym w myśl zasady, że lepiej mieć dwójkę, trójkę dzieci, które wyrosną na szczęśliwych ludzi, niż pięcioro, siedmioro, które wyrosną na roboli, albo będą się gdzieś błąkać po ulicach . . . Oral uważam za obrzydlistwo. Co do masturbacji, to sam kiedyś miałem w tym udział i po każdym razie byłem załamany psychicznie. Czułem ogromne poczucie winy... W Piśmie Świętym jest napisane, że po wycieku nasienia, mężczyzna jest nieczysty do zachodu słońca. Tak samo jak pamiętam, że czułem się nieczysty i było im z tym bardzo źle . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Oral uważam za obrzydlistwo. Co do masturbacji, to sam kiedyś miałem w tym udział i po każdym razie byłem załamany psychicznie. Czułem ogromne poczucie winy..." xx wiadac ze do dzis sie z nim zmagasz ;-) ;-) nie przejmuj sie ze seks oralny ci ni podchodzil wielu mezczyzn tak mowi po pierwszym ssaniu penisa;-) x "W Piśmie Świętym jest napisane, że po wycieku nasienia, mężczyzna jest nieczysty do zachodu słońca. Tak samo jak pamiętam, że czułem się nieczysty i było im z tym bardzo źle" xx mezczyzna jest nieczysty dopoki sie ie wykapie;-) zmien literature z fantaztyki na historyczna;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"ROR dziś " Æðelgast dziś Jest wbrew naturze, bo jest wbrew temu, żeby żyć czysto, purytańsko, po aryjsku . . . " xx seks nigdy nie ejst czysty - to akt fizjologiczny w wyciakajycmi plynami z narzdow rozrodczych - bez wzgledu na kombinacje i preferncje - seks to wulgarne przezycie na swoj sposob (jak kazda czynnosc fizjologiczna) ci ktorzy maja problem z wlasna tozsamoscia seksualna daza to idealizacji" Nie mierz innych swoją miarą. Jeśli ty masz kiepskie geny i jesteś genetycznym brudasem, to nie znaczy, że inni tacy są... PS seks to nie jest czynność fizjologiczna. Czynności fizjologiczne to czynności podtrzymujące przy życiu, jak oddychanie, jedzenie, wydalanie... A co jest wulgarnego w oddychaniu np?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biorąc pod uwagę te same argumenty (ziemia jest przeludniona, a ludzie wciąż mają popęd) można udowodnić, że homoseksualizm jest okay. :D ROR! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrych pięć lat temu porzuciłem onanizm... Teraz swoją miłość i popęd nakierowuję na Perłową Królewnę . . . Alternatywnie na koleżankę z roboty . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to kochaj blizniego ;))Nie jak homo....,lecz jako czlowieka:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Często miłość homoseksualna jest silniejsza i piękniejsza od tej heteroseksualnej. Znam takie przypadki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×