Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Æðelgast

Po mojemu nie da się pogodzić wiary w Boga, z szacunkiem do homoseksualistów...

Polecane posty

inaccessible89 - Słuszna uwaga!!! Zauważ jednak, że udowodniłem, że Bóg istnieje i należy się Go słuchać . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielu próbowało i nikomu nie udało się niepodważalnie udowodnić istnienia Boga. Argumentacją to Ty filozofom średniowiecznym do pięt nie dostajesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakim cudem ty udowodniłeś że bug istnieje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Udowodniłem, bo wskazałem na fakt, że co 50-ta litera z Pięcioksięgu układa się w wyraz "Torah", czyli prawo. To dowód na to, że Pięcioksiąg został podyktowany przez Jahwe, czyli przez Boga . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20:58 - "Bug" to jest rzeka na wschodzie, z za której lwowskie chamy po wojnie przyszły do Polski . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Athelgast wczoraj Nie podołał?! Te jej wypociny są ,jak mawiał mój dziadek, jak detonacja starej d**y. Zmęczyłem się i poszedłem spać. Logiki w jej wypocinach żadnej. Szczeka ja zapluty kundel, którym w pewnym sensie jest . . ." xxx tlumacza sie winni zabko;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Æðelgast wczoraj To ten bulgot dał d**y, nie ja. Rozmowa z czymś takim przypomina grę w szachy z gołębiem. Poprzewraca figury, nasra na szachownicę i odleci w przeświadczeniu, że wygrał . . ." xx ilez agresji i napiecia tutaj moje oczka widza;-) ;-) zwykla paplaniana zaleknionym ludziom kojarzy sie z polem bitwy gdzie musi byc zwyciezca i przegrany;-) a nad moimi przesdawidczeniami rzdze nie deliberowac - nie dla psa kielbasa;-) xx "A i intuicja mi podpowiada, że jest strasznym pasztetem . . . A mylę się w 5% przypadków . . ." xx 5% to spory margines bledu;-) koncza sie "argumenty" zaczyna sie deprecjacja interlokutorki;-) to trik ludzi mialkich;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Æðelgast wczoraj Wymiękłeś, bo podałem argumenty przekazane przez samego Boga (YHVH), a z Bogiem się nie polemizuje . . ." xx o zabciu - widze ze glosy slyszysz w glowie;-) a co kogo twoj bog obchodzi, hm?;-) xx "Æðelgast wczoraj inaccessible89 - Słuszna uwaga!!! Zauważ jednak, że udowodniłem, że Bóg istnieje i należy się Go słuchać . . ." xx tak, udowodniles , udowodniles - a swistak siedzi i zawija;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Æðelgast wczoraj Co się dzieje z tym tematem, że postów nie przepuszcza?!" xxx moze po prostu nawet to medium elektoniczne nie moze zniesc takich bzur ze intuicyjnie sie blokuje, hm?:-) xx "Æðelgast wczoraj Udowodniłem, bo wskazałem na fakt, że co 50-ta litera z Pięcioksięgu układa się w wyraz "Torah", czyli prawo. To dowód na to, że Pięcioksiąg został podyktowany przez Jahwe, czyli przez Boga . . ." xx a ten Jahwe to w czym gral - bo nie kojarze zioma;-) xx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ROR - To nie publiczna toaleta;) Chce dalej ci się gadać? Mów do konia. Koń ma wielki łeb może cię wysłucha;) Może nawet o 3.30 . . . ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Æðelgast, pójdź dziecię w ramiona jakiegoś egzorcysty albo najlepiej po prostu do psychiatry :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czemu do egzorcysty? Z logicznego punktu widzenia to wy macie więcej wspólnego z szatanem, nie ja;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Æðelgast dziś ROR - To nie publiczna toaletaoczko.gif Chce dalej ci się gadać? Mów do konia. Koń ma wielki łeb może cię wysłuchac" xxx rady zatrzymaj dla swojej mateczki;-) i tak kiepska robote odwalila bo zapomniala ci przekazac zasady dobrego wychowania;-) Mowisz ze to nie toaleta - a popatrz musialam sie pomylic - bo odor ktpry z siebie wydajesz...;-) ;-) ;-) xx "Æðelgast dziś Czemu do egzorcysty? Z logicznego punktu widzenia to wy macie więcej wspólnego z szatanem, nie ja" xx chyba z logicznego twoim zdaniem;-) jak nie lubisz egzorcystow to sprobuj przykleknac przed jakims doroslym facetem ktory sie w damskie ciuszki przebiera - pelno takich w czarnych sukniach do ziemi najczesciej biegaja;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Mowisz ze to nie toaleta - a popatrz musialam sie pomylic - bo odor ktpry z siebie wydajesz..." Masz próchnicę Od tego są środki zwane pastą do zębów i płynem do pukania ust . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rady zatrzymaj dla swojej mateczki - Tym bardziej ty powinnaś zatrzymać swoje sranie, po topicach dla swojej... Nie nauczyła cię do nocnika robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obie te rzeczy: bóg i homoseksualiści to wynik głupoty ludzi. Bóg i te cała biblia to bajeczka wymyślona po to żeby manipulować ludźmi , a wy tego nie widzicie i zamiast sami pomyśleć i uświadomić sobie że w tej bibli są same nielogiczne rzeczy to żyjecię w tym jak ludzie bez rozumu. Tresowane małpki. A homoseksualizm to choroba psychiczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mylisz się, na istnienie Boga jest masa dowodów. Przede wszystkim złożoność praw natury rządzących wszechświatem . . . Czy co 50-ta litera z Pięcioksięgu, układająca się w wyraz "Torah". Fakt ten został zauważony dopiero w latach 90-tych . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak wielki mi dowód... więc powiedz mi czemu w bibli nie wspomniano o dinozaurach i innych organizmach które zamieszkiwaly naszą planetę przed ludźmi tylko od razu jest Adam i Ewa bezsens! Napisali tę bajkę jak jeszcze nic o tym nie wiedzieli. Nie chcieli się przyznać że nie wiedzą jak powstała Ziemi i co było kiedyś to wymyślili swego boga a ludziom się podobało bo co przecież jak będzie koniec świata to nas jezus uratuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chrześcijanie zabijali tych madrzejszych, tych co wiedzieli że biblia to kłamstwo. Jak ktoś udowodnił że jest inaczej zabijali lub zmuszali do tego by publicznie to wycofać i ci głupsi ludzie nadal ślepo wierzyli w bajeczki. A teraz mądrzejsi myślą logicznie i wiedzą że to kłamstwo a głupsi nadal muszą mieć religijne swoją bo zostali tak wytresowani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idąc rozumowaniem wszystkich religii jesteśmy dziećmi Boga tak? czyli mamy w sobie czynnik Boga tak? skoro mamy czynnik Boga to znaczy że jestesmy stwórcami:) i jestesmy wlasnego życia. Dla Boga nie ma rzeczy złch ani dobrych nie ma dla Niego piekła ani nieba jesteśmy cząstką Jego samego wiec i tak nasz cel jest jeden powrót do Niego. Kazdy tam trafi. piekło to sobie sami tutaj tworzymy poprzez nasze wybory, których On ani nie pochwala ani nie potępia bo mamy wolną wolę. Twój wybór wpycha cię albo w piekło cierpienia alboo w niebo szcęścia:) Bóg akceptuje kazdego nawet homoseksualistów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" Æðelgast dziś "Masz próchnicę lapka.gif Od tego są środki zwane pastą do zębów i płynem do pukania ust . . ." xx ty przestan fantazjowac o mojej jamie ustnej - bo choc jestem kobieta - to jeszcze a nuz uda ci sie trysnac wprost na ekran;-) xx "rady zatrzymaj dla swojej mateczki - Tym bardziej ty powinnaś zatrzymać swoje sranie, po topicach dla swojej... Nie nauczyła cię do nocnika robić?" xx fekalia cie interesuja ?:-) jakos tak skojarzenia ci zjezdzaja - noc coz glodnemu chleb na mysli zabciu;-);-) ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" Æðelgast dziś Mylisz się, na istnienie Boga jest masa dowodów. Przede wszystkim złożoność praw natury rządzących wszechświatem . . ." xx pamietajcie ze mowi to osoba ktora fantazjuje o fekaliach;-) zalekniona i przerazona wlasna skrywana tzosamoscia seksualna - przypmne ze autor tego watku pisal o zrekomej niecheci swej do homoseksualistow i jednoczesnie rozprawial o twardej milosci;-) ;-) ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" gość dziś Tak wielki mi dowód... więc powiedz mi czemu w bibli nie wspomniano o dinozaurach i innych organizmach które zamieszkiwaly naszą planetę przed ludźmi tylko od razu jest Adam i Ewa bezsens! Napisali tę bajkę jak jeszcze nic o tym nie wiedzieli. Nie chcieli się przyznać że nie wiedzą jak powstała Ziemi i co było kiedyś to wymyślili swego boga a ludziom się podobało bo co przecież jak będzie koniec świata to nas jezus uratuje... " xx biblia o fantastyka w stylu harrego pottera - choc to drugie ponoc ceikawsze - ale gatunek ten sam, ja sie natknelam na fragment a jakims gosciu ktory czasry mary i zamienil morze w lad ;-) ;-) ;-) nawet Hollywood sie nie chce takich oklepanych bujdow ekranizowac;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" gość dziś Chrześcijanie zabijali tych madrzejszych, tych co wiedzieli że biblia to kłamstwo. Jak ktoś udowodnił że jest inaczej zabijali lub zmuszali do tego by publicznie to wycofać i ci głupsi ludzie nadal ślepo wierzyli w bajeczki" xx jak tak mozesz?! ;-) ;-) przeciez zabijac w imie religii to wiadomo ze tylko zli "muzulmanie" bo chrzescijanie sa pelnie milosci do blizniego;-) wystrzczy poczytac autora ;-) ktory nie dosc ze ma problemy ze swoja natura to jeszcze chetny zabijac (co agresja z ludzmi z sekt wyprawia) - a w gole to sekciarze maja sklonnosc do bycia bardziej agresywnymi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czemu miałaby wspominać o dinozaurach? Nie widzę powodu... Chiny były już wtedy najludniejszym krajem, a też o nich nie wspominają... Gadasz, jak ta żałosna lampucera rozpromowana w mediach... Poza tym wspomina o dinozaurach np kiedy mówi o kogucie, który trzykrotnie zapiał po zaparciu się Piotra. Kurczaki to takie dzisiejsze dinozaury . . . Poza tym słowo dinozaur pochodzi z greckiego, a nie hebrajskiego i powstało dopiero w XIX wieku . . . Poza tym chronologia zdarzeń w księdze Genesis jest w pełni zgodna z powszechnie przyjętą chronologią naukową . . . Poza tym prawdziwi chrześcijanie nigdy nikogo nie zabijali. Sami byli ofiarami najpierw pogan, potem katolików, za mówienie prawdy . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" gość dziś Idąc rozumowaniem wszystkich religii jesteśmy dziećmi Boga tak? cBóg akceptuje kazdego nawet homoseksualistów oczko.gif " xx ale sprawa nie rozbija sie o boga - bo to zjawisko realnie nie ma zadnego zanczenia - tu chodzi o ludzi ktorzy sie powojluja na zjawsko boga (bo zradziej na krasnoludki) - to z nimi i ich agresja jest problem;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trudno mi w to uwierzyć że jeszcze tyle ludzi wierzy w istnienie boga. Przecież nikt z was nie wierzy w bajkę...chyba że ktoś naprawdę myśli że istnieje 7 krasnoludków i Śnieżka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×