Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Przymusowe obrzezanie penisa, co o tym myślicie dziewczyny?

Polecane posty

Gość gość
Byłoby super....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słyszałam że obrzezani dużo szybciej mogą drugi raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny! Nie uwierzycie!!! Moj facet powiedział mi w święta że specjalnie dla mnie zrobi to! Jestem w szoku!!! :o Kocham go!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gratuluję!!! mój nawet nie chce słuchać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to powitamy kolejnego w naszym zacnym gronie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co to tytulu - jestem za - recami i nogami:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem taka szczęśliwa!!! Na samą myśl mam mokro ;) gość dziś Porozmawiaj z nim jeszcze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co najbardziej cieszy Coe w tym, ze pozbedzie sie tej skorki? Wiesz ze czeka Was m-c bez sexu po zabiegu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W pl obrzezani maja branie. Oby Cie nie zostawil po tym;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakoś wytrzymam ten miesiąc ;) Cieszy mnie że na początku jego żołądź będzie taki wrażliwy.. Sama świadomość tego mnie nakręca ;) Że napletek nie będzie przeszkadzał w czasie zabawy dłonią.. Że nie będzie miał prawa protestować kiedy czasem dotknę go trochę śmielej BEZPOŚREDNIO TAM.. Czasami lubię dręczyć to co ma pod napletkiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zazdroszczę :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23.35 to wpis koniotrzepa zapryszczalego oblecha. Wiec czego zazdroscisz? Pedalem jestes:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja mam męża obrzezanego i jestem w tej małej grupie Polek, które takiego mają zaszczyt używać kiedy tylko zapragną:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestescie zwierzetami myslace c****i i tylko swoimi potrzebami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też bym chciała obrzezanego faceta, ale najlepiej, żeby mój był obrzezany, ale jakoś wstydzę się podjąć temat, bo może to źle przyjąć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wstydz sie a dzialaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nic z tego - wyśmiał mnie...:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obrzezają się murzyny z afryki i żydy, faktycznie zaszczyt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co do tytułu: Jestem za rękoma i nogami:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fajne te obrzezane fujarki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko czemu ich w naszym kraju tak mało??? same zapuszczone siusiaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania 24
Hej , dziweczyny udało mi się namówć mojego faceta na obrzezanie ! Jaki typ obrzezania polecacie? Ustaliliśmy że tight ( ciasne ) tylko nie wiem czy low czy high i czy usunąć czy nie wędzidęko? Czekam na wsze opinie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam takie, jak ma mój facet - ciasne, ale nie przesadnie - można leciutko skórką poruszać, ale żołądź całkowicie odkryta zarówno podczas wzwodu, jak i spoczynku linia cięcia również - ani przy samej żołędzi, ani jakoś bardzo daleko niej... na pewno nie polecam linii cięcia zaraz pod żołędzią - trochę tego wewnętrznego, delikatnego napletka musi zostać... generalnie łączy w sobie wszystkie zalety obrzezania różnych typów:) trafiliśmy na super chirurga - stanął na wysokości zadania wyśmienicie wędzidełko raczej zawsze się usuwa podczas pełnego obrzezania - podobno przynosi ono tylko nieprzyjemne doznania, kiedy żołądź jest na wierzchu, a ociera się ono o bieliznę... gratuluję wyboru:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ania 24 dziś x jak to uczyniłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak kobieta nie prawdziwych penisów to niech kupi sobie sztucznego gumowego penisa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania 24
Po rozmowie z chłopakiem ostatecznie staneło na: 1. high & tight 2 .pozostawienie prawie całego wewnętrznego napletka ( zależało mu na tym bo to bardzo wrażliwa część ) 3.usunięciem wędzidełka. 4.Blizana na wysokości 2/3 5. Obrzezanie ciasne ale z możliwością leciutkiego poruszenia skórką ( żołądź oczywiście zawsze całkowicie odkryta) Dziewczyny co wy na to? Coś jeszcze doradzicie? Piszcie co sądzicie. Pozdrawiam P S gość Od dłuższego czasu delikatnie nad tym pracowałam powoli małymi kroczkami... i sukces!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co ci sie podoba w obrzezanym penisie? ja na jego miejscu nie usuwalbym wedzidelka namow go zeby je zostawil bo moze stracic troche doznan z seksu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja od roku chodze ze sciagnietym napletkiem i nic mi nie drapie wedzidelka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania 24
gość dziś O opinie prosiłam dziewczyny a nie facetów ale oczywiście odpowiem . 1. Wędzidełko jest praktycznie zawsze usuwane przy obrzezaniu H&T, poza tym wrażliwa jest skórka ( ! ) pod/ koło wędzidełka a ona zostaje i doznania również ! 2. Zalet obrzezania jest wiele m.in. zdowotne/ higiena ( bakterie, zakażenia, chor. przen. drogą płciową itd. ) seksualne ( penis porusza się w pochwie a nie we własnej skórze, stymulacja wrażliwego wewnętrznego napletka itp.) i estetyczne ( to oczywiście kwestia gustu ale zdecydowana większość kobiet zgadza się że obrzezany jest ładniejszy i bardziej sexy) Pozdrawiam PS Dziewczyny, podbijam wcześniejszą prośbę o wasze opinie. Co sądzicie o ustaleniach odnośnie obrzezania mojego chłopaka ??? Doradzicie nam coś jeszcze??? Niedługo wybieramy się na konsultacje do urologa więc nie chcę czegoś przeoczyć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzeba pewien fakt poruszyć. Autorko , a czy pomyślałaś , że do czegoś jednak ten napletek jest ? Pomyślałaś ile zakażeń może mieć obrzezany mężczyzna ? To tak jakby usuwać kobiecie łechtaczkę bo jest wrażliwa i pochwa była by bez niej ładniejsza ( oczywiście jest to tylko przykład bo wiadomo , że mężczyznom się podoba pochwa taka jaka jest ). Na szczęście są jeszcze kobiety inteligentne , którym się podoba penis taki jaki jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×