Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Przymusowe obrzezanie penisa, co o tym myślicie dziewczyny?

Polecane posty

Gość gość
Wiecie co. Ja byłem obrzezamy jako dziecko. Mój zawsze wydawał mi się ładniejszy od innych, no a z czasem nasluchalem się też zachwytów ze stron kobiet. :) Ale jak czytam wasza dyskusje to mi sie rzygac chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja byłem obrzezany w stylu high and loose z usunięciem wędzidełka 8 lat temu. Jakbym miał wybrać po raz drugi, zdecydowałbym się na pewno na low and tight - czyli przeciwieństwo tego, co mam teraz. Dodatkowo zostawiłbym sobie wędzidełko, bo to ono, a nie napletek wewnętrzny przynosi facetowi frajdę. Blizna i różnica w barwach w okolicach połowy penisa wyglądają szkaradnie, mimo że u mnie cięcie było przeprowadzone niemal wzorowo, równiutko, blizna się ładnie zabliźniła, ale ta różnica w połowie trzona bardzo mnie męczy... Żona też mi o tym wspominała, aczkolwiek w żartach... Co do wypowiedzi dziewczyny powyżej, nie będę polemizował, tylko napiszę jakie są doświadczenia w tym zakresie od strony faceta. Zakończenia nerwowe na wewnętrznej blaszce napletka, są ułożone w taki sposób, ze przyjemność przynoszą, kiedy on jest marszczony. Przy penisie obrzezanym, skóra ta jest napięta i jeśli chodzi o ten rozciągnięty napletek, nie sprawia kompletnie żadnej przyjemności, a wręcz przeciwnie. Zdecydowanie mniejsze doznania natomiast zauważyłem dzięki usunięciu wędzidełka - tęsknię za wrażeniami, jakie towarzyszyły jego dotykaniu. Jeszcze raz jako facet powiem - jeśli chcecie się obrzezać, to fajna sprawa i polecam, ale tylko i wyłącznie obrzezanie z linią cięcia jak najbliżej żołędzi i jak najciaśniejsze obrzezanie. Wtedy sprzęt wygląda i funkcjonuje najlepiej. I to pisze facet, który został obrzezany w wieku 29 lat i jest 8 lat po tym zabiegu z doświadczeniem seksualnym zarówno przed, jak i po obrzezaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardzo nie podoba mi sie linia ciecia w polowie fujarki - penis aseksualny, nie wyobrazam sobie jak moglabym wziac cos takiego do ust a tak w ogole po co sie ciąć... nie lepiej po prostu sobie ten napletek zsunac z zoledzi i tak chodzic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania 24
Czym innym jet kwestia uwarunkowań biologicznych ( np. unerwienie pewnej części napletka a pewnej nie) a czym innym to jaki typ obrzezania się komuś podoba :) Nie mylmy tych rzeczy! Zatem co kto lubi czyli pozostawienie napletka wewnętrznego>>> blizna 2/3 lub wycięcie w całości lub dużej części >>> blizna przy samej żołędzi * Migotka 2016 Tak da się tak zrobić. A jak wobec tego się zapatrujesz na kwestie obrzezania??? PS *gość dziś Seks z obrzezanym ma bardzo wiele zalet dla obu stron>>> poczytaj wcześniejsze posty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś i ta wypowiedź można uznać za miarodajną a powiedz jak obrzezanie wplynelo na czas trwania stosunku, bo mój mąż - 5-7min i z głowy, mnie potrzeba zdecydowanie więcej...??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania 24
Namów męża na obrzezanie. Obrzezanie zawsze wydłuża stosunek. O ile to już zależy od konkretnego przypadku ale zawsze zauważalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Również jeste, obrzezany, więc jeśli miałybyście jakieś pytania do faceta obrzezanego, jako dorosły, mający doświadczenie zarówno przed zabiegiem, jak i po, zapraszam:) Nie, nie miałem stulejki, nie, nie jestem Żydem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania 24
Minęły już prawie trzy miesiące od obrzezania mojego faceta i jestem coraz bardziej zachwycona. Po prostu super! Dziewczyny namawiajcie swoich facetów na obrzezanie a nie będziecie żałować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Świetny pomysł jeśli chodzi o tytuł, dziewczyny. Ostatnio miałam przygodę z obrzezanym i stwierdziłam, że chcę mieć obrzezanego faceta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jankes 27
Drogie Panie i Szanowni Panowie! Czytam czasami wasze komentarze na Kafeterii i stwierdzam, że, jak to w Naszej Ojczyźnie od wieków bywa, popadamy w skrajności. Najpierw wyzywamy od "żydów" facetów, którzy z powodu stulejki zostali poddani chirurgicznemu obrzezaniu. A teraz zaczynamy wprowadzać modę na obrzezanie zdrowych napletków. Faktem bezsprzecznym jest to, że problemy z napletkiem na 50%, czyli co drugi facet. Miałem robioną plastykę napletka, więc nie jedną rozmowę u urologa słyszałem. Ale w Polsce przyznać się do "ptaszkowych" problemów, to od razu jakiś wszechpolak, zaszufladkuje Cię do kategorii podludzi. A tak na marginesie wśród moich znajomych jest kilku prawdziwych, 100%, Żydów, którzy nie są obrzezani oraz narodowców, którzy są od 8 dnia życia obrzezani, a latają z biało-czerwoną flagą i krzyczą precz z Żydami. Czyż to nie paradoks? Ostatnio pracowałem z Ukraińcami i po pracy, pod prysznicem zobaczyłem 4 na 6 obrzezanych. Zapytałem, czy są Żydami, a oni szczerze powiedzieli, że u nich Jewreje nie jedzą słoniny, a napletki obcina się zawsze, gdy chłopak ma problem ze "skórką". Proste i logiczne. Nie je wieprzowiny - Żyd, Muzułmanin albo wegetarianin. Proponuję powyższe przeczytać kilka razy zanim podejmiecie dziwna dyskusję w prostej, intymnej i bardzo delikatnej męskiej sprawie. Pozdrawiam. Jankes.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania 24
Hej, dziewczyny nie wiem czy wiecie ale na świecie pełno jest takich jak my fanek obrzezanych penisków. Ostatnio w internecie odkryłam kilka fajnych stronek poświęconych obrzezaniu penisa z pięknymi zdjęciami ;) np. skinless-lipless. tumblr. com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania 24
Fajnie wiedzieć że na całym świecie jest pełno miłośniczek obrzezanych siusiaków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A moze skoro chcecie obrzezania u mezczyzn to moze przymusowo obrzezajmy tez kobiety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ania dzięki za tę stronkę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety powinny byc tez obrzezane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ania czy zmieniła się technika seksu twojego faceta i czy jego żołądź straciła na wrażliwości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym się chciał obrzezać ale przy erekcji skóra mi schodzi cała .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania 24
Już opisywałam zmiany we wcześniejszych postach. Co do samej techniki to brak skórki powoduje że lepiej czuje penisa w cipce. Wreszcie nadmiar luźnej skórki nie przeszkadza w innych fajnych zabawach: rączką, nóżką czy ustami (Footjob stał się dla niego o wiele przyjemniejszy z uwagi na nową technikę pieszczenia ! ) Konieczne jest też używanie żelu, oliwki itp. ( ale wcześniej też zawsze go używaliśmy) Co do wrażliwośc***enisa, to trzeba o nią dbać ( nawilżać regularnie kremami) wtedy wszystko jest ok. Muszę przyznać że żołądź jest trochę większa i sam penis bardziej aksamitny w dotyku :) Jeśli macie jakieś pytania piszcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słyszałam że obrzezani poruszają się w cipce na mniejszej przestrzeni i szybciej. Na ile jest to prawdą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania 24
Brak nadmiaru skórki powoduje że penis po prostu lepiej "wpasowuje się" w cipkę. Szybciej/ wolniej czy głębokość penetracji zależy tylko i wyłącznie od woli partnerów nie determinuje tego obrzezanie.O amerykańskim spojrzeniu na obrzezanie można poczytać na zip-f. tumblr. com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem facetem i myślę że to by ucieszyło bardzo wiele polskich kobiet. Ania ile twój chłopak zapłacił za zabieg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kręci cie ze cały czas ma kontakt z bielizną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukam kobiety po obrzezaniu ! Sam tez jestem obrzezany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania 24
* Gość 1. Cena zabiegu około 1400 zł. 2. Dla mnie to ocieranie "gołej główki" o bieliznę nie jest jakieś specjalnie ważne. Penis po obrzezaniu jest po prostu bardziej sexy na wiele sposobów (zalety obrzezania opisałam powyżej) Pojawiają się też inne techniki zabawy np. nowy sposób pieszczenia penisa nóżką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja lubię się wybrać czasami do sauny pooglądać fajnych nagich facetów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
będziesz namawiać koleżanki do tego żeby one namawiały swoich facetów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania 24
Oczywiście, z uwagi na liczne zalety obrzezania (np. higieniczne, zdrowotne, seksualne itp) zachęcam facetów do obrzezania i kobiety do namawiania swoich mężczyzny do obrzezania .Obie strony na tym skorzystają, ale to zawsze indywidualna, i w pełni autonomiczna decyzja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
również polecam obrzezanie... mam takiego do dyspozycji codziennie...:) nie da się porównywać do nieobrzezanych dziewczyny nieobrzezanych, nie wiecie, co tracicie...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania 24
* gość dziś Święta racja ! Seks z obrzezanym jest o wiele lepszy. Nie ma w ogóle co porównywać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×