Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Przymusowe obrzezanie penisa, co o tym myślicie dziewczyny?

Polecane posty

Gość gość
ja jestem obrzezany:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak u twojego męża z orgazmami? Powinny być pełniejsze i dużo bardziej dojrzalsze. Doszedł już do tego poziomu że może uciskać całą główkę? Podobnież orgazmy u nieobrzezanych to tylko namiastka tego co czują obrzezani. ama chłopięca technika masturbacji przez napletek jest powierzchowna i nie daje takiej przyjemności jak stykanie się dłoni i główki z użyciem lubrykantu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Co prawda pytanie nie do mnie, ale jako obrzezany facet w wieku dorosłym, z doświadczeniem przed i po powiem, jak jest. Powszechnie się mówi, że penis obrzezany, to penis otępiony itd. Ja zdecydowanie właśnie po obrzezaniu lepiej odbieram orgazmy, masturbację, seks... Dochodzenie do orgazmów po obrzezanie jest jakby nieco dłuższe, ale na pewno nie mniej przyjemne, a bardziej - wydłużana jest ta ogromna przyjemność bezpośrednio przed orgazmem. Sam orgazm jest mega silny przez to. A sam seks, to już kosmos... Główka ociera się bezpośrednio o wilgotne ścianki pochwy, co baaardzo podnieca, a nie o swój napletek od środka - tyle. Aha... nie smaruję żadnymi maśćmi ani kremami żołędzi, jak autorki mąż, a żołądź od jakiś 5 lat jest na stałym poziomie, jeśli chodzi o wrażliwość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na szczęście u mnie napletek przy erekcji schodzi całkowicie i nie muszę sie ciąć jak jakiś żyd . Ale nie powie ze też by mnie to czekało . Kiedyś jak byłem mały i juz trochę kumaty zauważyłem że połowę mojego żołędzia u podstaw jest sklejona z napletek. Nie wiem czy tak sie urodzilem czy moja patologiczna mamusia o mnie nie dbała .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale to nie to, co obrzezany... cały urok, kiedy stanie - skórka naprężona, a jak jest nieco luźnej, to już masturbacja własnym napletkiem w pochwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawik29
obrzezałem się wieku 23 lat z powodu stulejki, potem żałowałem że dałem się namówić urologowi, po czasie uważam że to był to bardzo dobry wybór, jest to dużo bardziej higieniczne, bardziej estetyczne i doznania ze stymulacji członka nie są wbrew pozorom gorsze tylko lepsze i można dłużej, ogólnie świetna decyzja tylko co mi po tym skoro i tak jestem prawikiem, ale fakt walenie konia stało się dużo przyjemniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania 24
*gość wczoraj Mój chłopak, (jeszcze nie mąż) dłużej może się kochać. Mówi że orgazm inaczej czuje, lepiej. Mogę też z "główką" o wiele śmielej postępować, co sprawia mu wielką przyjemność np gdy pieszczę go stópką ( uwielbia to ) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Macik
Jestem po obrzezaniu low&tight prawie 5 lat. Uwielbiam widok swojej zarysowanej glowki w majtkach, albo kapielowkach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Opisz jak dokładnie podeszłaś chłopaka żeby to zrobił bo ja już nie mam pomysłów. Postawienie ultimatum napletek albo ja to dobry pomysł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dowiedziałabym się chociaż czy jestem dla niego ważniejsza od szpecącego kawałka skóry :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawy4253215
Moje pytanie do partnerek obrzezanych mężczyzn. Jaki macie stosunek do mężczyzn którzy onanizują się napletkiem i mają dużo wrażliwszą żołądz niż wasi, są w waszej opinii prawdziwymi mężczyznami? Drugie pytanie to jak byście zareagowały gdyby wasi mężczyzni postanowili zrekonstruować swoje napletki? Odpowiedzcie szczerze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, takie ultimatum, to zły pomysł. Obejrzyjcie razem jakiś mocniejszy film, gdzie wsytępowałby obrzezany aktor i powiedz mu, że jego penis wyglądałby o wiele lepiej, jakby nie miał napletka...:) Ja tak zrobiłam i udało się - mam, co chciałam. On też zadowolony:) xx Nie pozwoliłabym facetowi na rekonstrukcję napletka! W życiu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawy4253215
NP. Uznał że brakuje mu napletka i go potrzebuje żeby zasłaniał mu żołądź. Jak byś mu zakazała rekonstrukcji? Co byś mu mówiła? Odpowiedz jeszcze na pierwsze moje pytanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uważasz że twój mężczyzna dzięki obrzezaniu stał się "wyzwolony"? :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania 24
1. gość dziś Delikatnie pracowałam nad namówieniem go na obrzezanie np. napomknęłam że czytała artykuł zaletach , następnie wybrałam odpowiedni filmik do wspólnego oglądania a w końcu szczera rozmowa na ten temat. Pamiętaj że nie możesz go do niczego zmuszać a tym bardziej szantażować ! Możesz tylko z nim porozmawiać, poprosić. To JEGO ciało i TYLKO JEGO decyzja! Musisz ją uszanować jakakolwiek by nie była ! Poza tym dużo zależy od charakteru waszej relacji i etapu na jakim jest wasz związek. Powodzenia , trzymam za Ciebie kciuki! 2. ciekawy4253215 A) Była bym przeciwna rekonstrukcji napletka, poza tym przy H & T to prawie nie możliwe ;) B) Co robią inni faceci ze swoimi napletkami mnie nie interesuje C) O zaletach i moich ( naszych ) wrażeniach dotyczących obrzezania pisałam już na tym forum wielokrotnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kocham kobiety które zachwycają się obrzezanymi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sam marze o obrzezaniu. chciałbym kiedyś zobaczyć u siebie takiego penisa. boję się tylko że kiedyś będzie mi brakować tej skórki i poczuję chęć ''schowania się''.wasi partnerz mają nieraz takie kryzysy? jak tak to jak sobie z nimi radzą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
doznania też muszą być bardzo mocne.... trochę się ich boję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania 24
gość dziś Odwagi, naprawdę warto się obrzezać i Ty i Twoja partnerka będziecie zadowoleni. Mój facet mówi że po obrzezaniu ma intensywniejszy orgazm. Ja też zauważyłam różnicę intensywności jego doznań. Najbardziej zauważalna gdy pieszczę jego peniska moją stópką. Widać że footjob po obrzezaniu sprawia mu zdecydowanie większą przyjemność niż przed. Zresztą po obrzezaniu pojawiła się nowa technika pieszczenia stópką siusiaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ania opisz tą technikę :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jednak stałe odkrycie bardzo wrażliwej części ciała....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania 24
Zalety obrzezania 1. Higiena ( zupełna czystość, bezzapachowość i świeżość ) 2. Zdrowie ( mniejsze zagrożenie infekcjami, przenoszeniem różnych patogenów i chorób oraz urazami np. stulejka itp) 3. Estetyczna ( obrzezany wygląda zdecydowanie bardziej seksownie, tak męsko, świadomość że jest taki nagusieńki, cały czas na wierzchu) 4. Seksualna - stosunek trwa dłużej - orgazm intensywniejszy - nadmiar skórki nie przeszkadza w zabawie - nowe techniki pieszczenia - lepsze dopasowanie penisa do cipki w trakcie stosunku a co zatem lepsze odczucia dla obojga partnerów - nowe sfery erogenne na penisie ( okolice blizny, skórka gdzie było wędzidełko, napletek wewnętrzny) - Lekko większa żołędzi, PS O obrzezanego peniska trzeba dbać. Smarować nawilżającym kremikiem wtedy nie straci wrażliwości a zyska aksamitność w dotyku. PS 2 Opisałam cechy dla obrzezania H & T czyli z pozostawieniem bardzo unerwionego napletka wewnętrznego ( tej różowej skórki ) W przypadku obrzezania Low czyli z usunięciem tego napletka wewnętrznego doznania mężczyzny są faktycznie mniejsze ale dla kobiety nie ma to specjalnego znaczenia ( facet dłużej dochodzi) Jednym słowem zachęcam do obrzezania . Czy H&T czy L&T ( czy podczas erekcji ciasność pełna czy z możliwością leciutkiego poruszenia skórką ) to już rzecz gustu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania 24
*gość dziś Po pierwsze samych sposobów ( metod ) robienia dobrze facetowi stópką jest pełno ( poszukaj w internecie) ale dzięki obrzezaniu możesz 1. mocniej go pieścić 2.masz bezpośredni dostęp do żołędzia, napletka wewnętrznego 3. nowe erogenne strefy: blizna i miejsce pod żołędziem gdzie było wędzidełko 4 Brak nadmiaru skórki ułatwia pieszczenie stópką ( podeszwą, paluszkami itp.)) 5. Mój facet szczególnie uwielbia gdy penis leży na podeszwie mojej stópki a ja drógą stópką masuje go i paluszkami pieszcze mu okolice pod żołędziem gdzie było wędzidełko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie z wszystkim się zgodzę co do wypowiedzi powyższej. Obrzezanie tak, ale jeśli miałbym drugi raz poddać się temu zabiegowi, wybrałbym zdecydowanie low and tight - wewnętrzny napletek rozciągnięty po trzonie, nie przynosi żadnych, korzystnych bodźców, wręcz przeciwnie. Zakończenia nerwowe na napletku wewnętrznym ułożone są w taki sposób, że są one wyzwalane w sposób przyjemny tylko podczas "marszczenia skórki", a nie podczas ruchu ślizgowego. Do tego właśnie wewnętrzna część napletka pokryta jest błoną śluzową, która odkryta stanowi doskonałą, otwartą bramę dla wszelkich wirusów i bakterii, którymi następnie może być zarażana kobieta. Dodam również, że za "zapach penisa" odpowiada właśnie wewnętrzna część napletka. Należy dodać wygląd penisa - linia cięcia umieszczona w połowie penisa, wygląda dość szkaradnie. Sam linię cięcia umieszczoną mam jakieś 3cm od żołędzi i uważam, że jest zdecydowanie za daleko niej. Jeśli miałbym podejść do tematu drugi raz - zdecydowanie prosiłbym o umieszczenie linii cięcia bezpośrednio za żołędzią, albo co najwyżej w odstępie ok 1cm. Niestety, przy zakażeniach, to właśnie przez wewnętrzną część napletka przedostają się wszelkie HPV, HIV i inne świństwa. Chcąc w pełni docenić zalety obrzezania, również te z mega silnym orgazmem, należałoby wybrać rodzaj low!! Nie popełniajcie błędu, który ja popełniłem. Wystarczy poczytać - dużo informacji na ten temat jest głównie na anglojęzycznych stronach. Jak znajdę trochę czasu, to wrzucę linka do artykułu prestiżowej kliniki . Pamiętam, że to jakaś klinika z Florydy... Jak obrzezać się, to tak, żeby mieć z tego korzyści, a nie - obrzezanie jako sztuka dla sztuki. Drugi raz nie będziecie tego mogli zrobić. Ja popełniłem błąd i ostrzegam, aby inni zrobili to lepiej. Fajnie jest również zostawić więcej luźnej skórki, a nie - jak autorka sugeruje. Autor opracowania sugerował, że w pełni napięta skórka na penisie może po pewnym czasie stanowić zagrożenie dla zdrowia psychicznego faceta, frustracji... Zabieg jest nieodwracalny. Pamiętajcie - skrócić ilość skóry zawsze można, wydłużyć - już nie - podobnie jak z blizną w połowie penisa. Już jej nie przesuniecie bliżej żołędzi, no chyba, że lekarz zostawi Wam na tyle dużo skóry, żeby usunąć blaszkę wewnętrzną, tym samym przesunąć linię cięcia bliżej żołędzi. Jeśli obrzezanie high and tight, to pozamiatane. Wasz penis zawsze będzie wyglądał, jak flaga. Pół biedy, kiedy obrzezanie wykonywane jest u dziecka - wtedy podczas dojrzewania, napletek wewnętrzny ciemnieje i linia cięcia w wieku dorosłym jest trudna do zaobserwowania. Niestety, przy obrzezaniu przeprowadzonym u dorosłego, zatarcie różnicy nie jest już możliwe. Temat obrzezania znam od podszewki - przeczytałem na ten temat wszystko, co możliwe, jestem facetem, który na własnej skórze doświadczył tego zabiegu. Aktualnie rozciągam nieco napletek z nadzieją, że wydłuży mi się na tyle, żeby po kilku latach będę mógł przejść zabieg wycięcia wewnętrznego napletka - niestety skóra wtedy będzie mocniej napięta. Ale walory estetyczne tej części ciała są istotne. Moja dziewczyna również często w żartach przyznaje, że mam flagę w spodniach, co jest dość mocną blokadą w łóżku. Dla pocieszenia powiem, że aktualnie nie wykonuje się już praktycznie wcale zabiegów na dorosłych mężczyznach w taki sposób, aby linię cięcia wykonywać w okolicach połowy penisa. Najczęściej jest ona umieszczana bezpośrednio pod żołędzią, albo jakieś pół cm od niej. Ale bym chciał mieć takie obrzezanie. Ale polak mądry po szkodzie. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi tez nie podobaja sie obrzezane penisy, bo widac na nich wyraznie to ciecie jesli by tego nie bylo, to glowa na wierzchu - czemu nie = ale to chyba tylko zydzi tak maja, bo sa obrzexzni jako dzieci - wtedy ladnie to wyglada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co do stylu obrzezania to są różne gusta i u kobiet i u facetów ja preferuje h&t

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Macie racje. Jak spotkam tegp jedynego to go poprosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania 24
*gość dziś Po pierwsze , mój facet został obrzezany H&T: 1. napletek wewnętrzny pozostawiony 2. wędzidełko usunięte ale samo wędzidełko skórka około i pod pozostała 3. usunięty napletek zewnętrzny 4. Obrzezanie ciasne ale z możliwością lekkiego poruszenia skórką 5. Blizna na wysokości około 2/3 i uważam że jest śliczny ! Po drugie, obrzezany był przez doświadczoną lekarkę ( chirurg ogólny / urolog z tytułem naukowym pracującą w klinice akademickiej) Doktor przedstawiła i opisał dokładnie 4 typy tzw obrzezania całkowitego czyli H&T, L&T, H&L,L&L i ich wady i zalety . Wybraliśmy H&T w pełni świadomie m. in. z uwagi na higienę i jak najmniejszą utratę zakończeń nerwowych ( napletek wewnętrzny jest najbardziej unerwiony a gdy obrzezanie jest dodatkowo ciasne to nie ma żadnych problemu z zapachem i serkiem ). Obrzezanie Low po przez usunięcie napletka wewnętrznego a pozostawienie bardzo słabo unerwionego napletka zewnętrznego przytępia męskie doznania i takie są fakty. Taka jest anatomia i nauki się nie oszuka. Zresztą obrzezanie Low stosowane było w przeszłości właśnie po to ograniczyć doznania a dzięki temu maksymalnie utrudnić masturbacje z którą kiedyś walczono. A co do blizny to kwestia gustu , mnie właśnie ona strasznie podnieca i się podoba. Nawiasem mówiąc obrzezanie high czyli z pozostawieniem napletka wewnętrznego jest najbardziej popularnym typem obrzezania.( w USA krajach arabskich , Azji b bardziej popularne H&T a w Europie H&L) Obrzezanie low to rytualne żydowskie obrzezanie tzw Brit mila . Stosuje się je też przy leczeniu przedwczesnego wytrysku ( bo właśnie przytępia doznania ) a także by utrudnić masturbacje ( tak, niektórzy rodzice i lekarze głównie w konserwatywnych stanach USA np. wspomniana Floryda nawet dziś w ten sposób walczą z masturbacją)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej, ja również czytałam, że o wiele bardziej korzystne jest obrzezanie low, nie pamiętam już szczegółów, ale chodziło między innymi o tą błonę śluzową na wierzchu, no i właśnie chyba o tym, że te zakończenia na napletku wewnętrznym nie spełniają swojej funkcji po obrzezaniu, bo inaczej działa wtedy ten napletek. wizualnie jakoś też mi się podoba bardziej low, no i do takiego obrzezania mam zamiar namawiać swojego faceta. jakoś ta opinia faceta (gość dziś ) bardziej do mnie przemawia, nie obraź się Aniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×