Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Przymusowe obrzezanie penisa, co o tym myślicie dziewczyny?

Polecane posty

Gość gość
ciezko byloby odgryzc;p to Twoj facet jakiego napletka ma ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nawet mu o tym nie mowiłam nie wiem jakie ma zdanie na ten tamat:) skrócenie myslisz?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moj ma krociutkiego, jak mu staje, sam schodzi prawie caly, a i tak rozmawialismy kiedys o obrzezaniu i facet nie jest jakims przeciwnikiem, moze sie kiedys sie zdecyduje, byloby super podoba mi sie obrzezanie low and loose

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ania24, napisz jak wrażenia, czekamy:) a zapewne nie tylko ja czekam na Twoje opinie i spostrzeżenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może wprowadzimy przymusowe obrzezanie kobiet albo zniesiemy zakaz gwałtów na kobietach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oj od razu takie... my kobietki lubimy sobie czasem pomarzyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania 24
* gość 2016.02.14 Na wrażenia muszę poczekać aż ranka się w pełni zabliźni czyli jeszcze około 21 dni. Na szczęście wszystko się ładnie zaczyna goić, więć może trochę krócej będę musiała czekać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na zdjęciu ok, tylko jak na mój gust trochę wyżej powinien mieć linię cięcia, wtedy penis wygląda schludniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no masz racje ale i tak jest duzo ladniejszy od wiekszosci:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tzn niżej - bliżej żołędzi miałam na myśli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo większość jest nieobrzezana... w głowach się poprzewracało... jeszcze na stare lata przyjdzie się obrzezać...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
calkiem fajne te obrzezane fjutki. podobaja mi sie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aniu, obiecaj, że dasz znać jak będzie smakował seks po obrzezaniu. Jako jedna z niewielu z nas będziesz miała porównanie z tym samym facetem przed i po obrzezaniu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a wam polecam założysz pas cnoty kobitki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aniu, jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania 24
Pierwsze wrażenia ( choć jeszcze delikatnie ) super , polecam. Obie strony zadowolone. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aniu, napisz proszę jak odczucia - w czym się one zmieniły dla Ciebie i partnera, bo na pewno o tym rozmawialiście... Seks pewnie po takiej przerwie był dość krótki, co? Jak partner się na to wszystko zapatruje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania 24
Chyba tochę za wcześnie na jakieś specjalne wnioski ale są pewne podstawowe różnice: 1.Penis porusza się nie we własnej skórce tylko w pochwie 2. Żołądz jest jakby trochę więkaszy 3. Brak zbędnej skórki 4. Penis jakby twardszy przy erekcji, w spoczynku jakby sprężysty 5. Skórka koło blizny i tam gdzie było wędzidełko bardzo wrażliwa + higiena , estetyka, kwestie zdrowotne etc. Jak już pisałam obie strony zadowolone,ale trudno mi to jeszcze opisać. Minął dopiero niecały miesiąc.Wszystko jeszcze trzeba bardzo delikatnie( Penis jeszcze bardzo wrażliwy) Jednym słowem jest po prostu inaczej , przyjemniej. Dziewczyny zdecydowanie polecam H&T. A co sądzą inne dziewczyny obrzezanych? Jak wy odbieracie różnicę w seksie po obrzezaniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aniu, Ty jako jedna z niewielu z nas (przynajmniej w PL), masz możliwość porównania tego samego penisa przed i po obrzezaniu. Z zapartym tchem czekam (myślę, że nie tylko Ty) na wszelkie opisy i przemyślenia od Ciebie:) Kurcze, szkoda, że nie możemy zobaczyć na zdjęciach jak to wygląda po zabiegu...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcę mieć taką perwersyjną suke która będzie mnie namawiać na ten zabieg. Uległbym z przyjemnością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja miałam 2 nieobrzezanych i aktualnie obrzezanego... nie wiem, czy to kwestia obrzezania, ale z tym mi najlepiej podczas seksu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam dlugo napletowca;p ale jak ladnie obrzezany to fajny k***s:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aniu daj namiary na chirurga. Jak wrażenia was obojga? Jak wrażenia Twojego partnera, czy zabieg był bardzo bolesny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aniu, prosimy, napisz sprawozdanie, czekamy wszystkie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania 24
Wrażenia już opisałam, mogę jedynie powiedzieć że nadal jest super. Niech wypowiedzą się też inne dziewczyny obrzezanych. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale czy zmiany są wyraźne? Zmienił się czas trwania stosunku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania 24
Po prawie dwóch miesiącach uważam że seks z perspektywy dziewczyny jest zdecydowanie przyjemniejszy! Mój chłopak też mówi że ma intensywniejszy orgazm. Reasumując polecam obrzezanie H&T: 1.Stosunek dłuższy, lepiej też czuję penisa podczas stosunku 2. Penis twardszy przy erekcji a w spoczynku sprężysty, żołądz jest trochę więkęszy, brak zbędnej skórki 3. Higiena super 4. Wg mnie obrzezany jest też estetyczniejszy bardziej sexy ale to już subiektywne odczucie Ciekawi mnie bardzo co sądzą inne dziewczyny obrzezanych? Jak odbierają różnicę w seksie po obrzezaniu / z obrzezanym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy waszym zdaniem napletki są potrzebne facetom?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×