Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Przymusowe obrzezanie penisa, co o tym myślicie dziewczyny?

Polecane posty

Gość gość
JJermed sugerujesz że duża część amerykanów to impotenci? Bo o ile zmam wiarygodne dane to właściwie wszyscy którzy są tam obrzezani są obrzezani h&t.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zadnego kooorfa obrzezania. jak sie później rozpozna zyda? nabroili tera się chcą ukryć w tłumie koootasów? taki c****j;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adam_26
Z wykształcenia jestem magistrem biologi a w dodatku obrzezanym ( w wieku 20 lat ze względów medycznych obrzezał mnie lekarz urolog z ponad 25-letnim doświadczeniem, adiunkt w klinice urol. WUM ) dlatego nie mogę czytać tych anatomicznych bzdur. Po pierwsze, napletek wewnętrzny jest bardzo dobrze unerwiony i przez zakończenia czuciowe gwarantuj***ardzo przyjemne doznania każdemu facetowi. Natomiast napletek zewnętrzny jest bardzo słabo unerwiony. ( Dla niedowiarków , wystarczy poodtykać napletek wewnętrzny i zewnętrzny oraz porównać co sprawi większą przyjemność, no i oczywiście poczytać podręcznik anatomii człowieka) Po drugie, obrzezanie ( każdy rodzaj )trochę osłabi doznania czuciowe ( dlatego dłużej dochodzimy co dla kobiet jest ogromną zaletą). Przecież lepiej gdy osłabnie czuciowo bardzo mocno unerwiony napletek wewnętrzny niż bardzo słabo unerwiony napletek zewnętrzny. To tak jakby milionowemu miastu zabrać 100 tyś mieszkańców oraz 600 tyś miastu zabrać też 100 tyś mieszkańców , nadal to pierwsze będzie liczniejsze ( 900 tyś > 500 tyś) Po trzecie, prawdą jest to że dbając o penisa po obrzezaniu tj. bardzo regularnie smarując kremami silnie hydratyzujacymi zmniejszymy stopień wyschnięcia skóry ( pewne wyschnięcie jest jednak nieuchronne) Po czwarte, High właśnie ze wspomnianych względów to najbardziej popularny rodzaj obrzezania w USA podczas gdy Low to tradycyjny żydowski ( Arabowie raczej high choć to różnie bywa) Po piąte , prawdą jest że obrzezanie L&T właśnie z uwagi na wycięcie bardzo unerwionego napletka wewnętrznego stosowano jak narzędzie walki z masturbacją i także leczenia przedwczesnego wytrysku. Reasumując typ obrzezania H czy L skutkuje w większych ( H) lub mniejszych ( L ) doznaniach czuciowych dla faceta. Dla kobiety nie ma on praktycznie specjalnego znaczenia z tym że L wolniej dochodzą niż H więc stosunek z L będzie dłuższy. Osobna kwestią pozostaje estetyka danego stylu obrzezania ale to już kwestia wizualna a nie niewnerwienia tkanek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jako dorosły facet zostałem obrzezany w typie Low & Tight i z perspektywy czasu bardzo tego żałuje , z pewnością wybrałbym High ( Low wybrałem bo żonie bardzo się podobał ). Moje doznania czuciowe na penisie są niewielkie, właściwie czuję przyjemność tylko żołędziem a stymulacja skóry na penisie ( czyli napletka zewnętrznego w moim przypadku) nie sprawia mi przyjemności ( zupełnie tak jakby mnie gładziła po dłoni ). Żona musi się porządnie postarać żeby doszedł ( np. oral, ręką ) no i stosunek trwa długo. Nie mam takiej przyjemności z seksu jak przed obrzezaniem. Żałuję że wybrałem Low na własną prośbę pozbyłem się napletka wewnętrznego. Panowie nie róbcie tego bo jak ja będziecie żałować! Panie nie namawiajcie facetów na Low bo "ładnie wygląda" ponieważ na dłuższą metę robicie im krzywdę !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania 24
Mojego faceta też przed obrzezaniem low ostrzegała lekarka właśnie z takich powodów o jakich pisali Adam_26 i gość wczoraj dlatego wybraliśmy high :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój mąż też jest obrzezany ( styl high & tight ) . Jestem z tego bardzo zadowolona , on też sobie chwali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Takicotozrobi25
Marze o tym ale zrobie to dopiero jak spotkam kobiete swojego życia tak żeby myślała że to specjalnie dla niej. Mam nadzieje że spotkam taką co chce obrzezanego i się ucieszy. Wy byście były szczęśliwe gdyby chłopak zrobił to tylko dla was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania 24
Ja bym się ucieszyła. Zresztą sama namówiłam chłopaka na obrzezanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co za bzdury,akurat mieszkam w tych nieszczesnych stanach i rozmawialam z wieloma dziewczynami i narzekaja na brak sexu 1 na tydzien dwa ,co za przyjemnosc dla faceta jak mniej albo prawie wcal;e nie ma rozkoszy bo stracil czucie,ktoras tam madra pisla ze fajniej sie teraz mozna czlonkiem pobawic ......taaak ciekawe jak,akurat jako kobieta mialam kilka razy przyjemnosc z amerykanem i pobawic to sie raczej juz nie mozna ,nawet jak nalozysz lubrikanty zeby tego czlona rozruszac to szybko wysychaja totalna porazka,facet przed wloseniem do pochwy jak nie jest w pelnym wzwodzie to moze jedynie sobie postawic piocierajac o cipka i uciskajac przy glowce,z wiekiem kobieta robi sie mniej wilgotna i doswiadcza bol z sucha glowka obrzezanego,obrzezanie wymyslili zydzi (czystosc taaa) zeby chlopcy zajeli sie bardziej nauka niz zabawa wacusiem bo wiadomo bez skorki za bardzo nie ma sie jak pobawic,mam dwoch synow i zadnego nie okaleczylam i nie odebralam meskosci,mlodszy juz doczekal sie wlasnego potomka z amerykanka i nie narzucajac sie wytlumaczylam im dlaczego nie powinni obrzezc syna decyzje zostawiajac mlodym rodzicom a raczej mamie,madra dziewczynka nie dala oklaeczyc swojego syna i odebrac mu najwiekszej rozkoszy jakim jest sex dla mezczyzny.........jak mozna byc takim egoista i dla wygladu odebrac facetowi to co dla mezczyzny najwazniejsze,panowie nie sluchajcie tych ******* bo kto wie taka was okaleczy i za rok czy dwa pojdzie do innego.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro tak to wytłumacz dlaczego zdecydowana większość mężczyzn uważa obrzezanie za jedną z najlepszych decyzji w swoim życiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawik29
ja dzięki obrzezaniu uzależniłem się od masturbacji, bo przyjemność i czas trwania zabawy poprawiły się niesamowicie, więc nie wiem skąd te teksty o odbieraniu facetowi przyjemności. z drugiej strony nie wiem może są takie rodzaje obrzezania, które rzeczywiście psują doznania, jednak moje obrzezanie było strzałem w dziesiątkę (nie licząc uzależnienia ale to inna sprawa)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jaki wybrałeś styl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gosc 15:44 zobaczymy za nascie lat jak bedziesz musial mlotkiem walic zeby cos poczuc,nie wiem jak z masturbacja ale nie piszesz nic o sexie jakie doznania i ile musi trwac zeby dojsc......jestem przeciw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to chyba dobrze. kobieta chociaż nie będzie narzekać na krótki stosunek. a co do czucia to czuć za to o niebo lepiej same orgazmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania 24
O obrzezanego peniska należy dbać , tj smarować nawilżającymi kremikami wtedy wszystko jest ok. No i oczywiście wybrać High bo pozostawia wrażliwy napletek wewnętrzny .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ania a co ty wiesz o obrzezanych peniskach i jak trzeba dbac? masz ze wiesz ? chcesz idealne a ty pewnie sama pasz cycki perfect ,jedrne i sterczace sutki.....szmaciary przyjrzyjcie sie najpierw sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i jeszcze namawia do najgorszego typu obrzezania ściśle może być, ale na pewno nie high - od tego typu się już odchodzi - przecina niemal wszystkie połączenia nerwowe pomiędzy żołędzią a rdzeniem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
obrzezanie to samo zło, a już na pewno high - to jakiś nawiedzony zboczeniec, który robi wszystko aby pozbyć facetów przyjemności!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteś obrzezany hight? Bo mąż Aniu tak i jakoś nie narzeka na brak przyjemności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania 24
Mój facet jest obrzezany H&T i oboje jesteśmy bardzo zadowoleni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to niech sie wypowie jakis facet czy z napletkiem czy bez bylo mu lepiej przyjemniej i wogle te sprawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
,a czy ty ania bylas tak samo zadowolona ,nie sprawialo cito zadnejroznicy czy z napletkiem czy bez czy cos odczulas na plus czy mineus?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawik29
"jaki wybrałeś styl? " sam nie wiem jaki to był styl bo mi lekarz nawet nie powiedział że jest jakiś wybór (było to zabieg w ramach leczenia stulejki), ale z tego co oglądam obrazki to na pewno jest to low, ale nie wiem czy tight czy loose chyba to drugie bo jest w miarę luźno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawik29
Uwarzam,że jest w sam raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem, czy to prawda, ale gdzieś czytałam, że obrzezani mężczyźni dzielą się na tych, którzy po kilku latach bardzo sobie chwalą obrzezanie i na tych, którzy zostali obrzezani metodą high. Mieszkam w Niemczech i tutaj póki co mało jest obrzezanych mężczyzn (wśród rodowitych Niemców).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawik29
jeszcze raz się przyjrzałem i u mnie jest jednak obrzezanie high, bo linia jest jednak dość daleko za żołędzią i do tego chyba loose bo bez problemu skóra się rusza nawet w mocnym wzwodzie tak więc wychodzi high and loose, coby nie było jestem zadowolony chociaż na początku jak chyba każdy miałem wątpliwości, ale teraz jest gitara :) to że można dłużej to dla mnie ogromna zaleta tym bardziej że u mnie był problem z przedwczesnym wytryskiem, a teraz jest spoko z drugiej strony jak ktoś ma odwrotny problem czyli opóźniony wytrysk i problemy by dojść to obrzezanie nie ma sensu moim zdaniem, bo to tylko spotęguje problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu kochana, ja z założenia kocham obrzezane peniski :p Jesteś właścicielką takiego sprzętu więc chyba przyznasz mi rację, że nigdy nie zamieniłabyś go na chłopięcego penisa ;) Jestem bardzo wymagającą suką w kwestiach obrzezania co zresztą zauważyłaś. Nie raz zresztą to słyszałam i podoba mi się to określenie ;) Facet musi być obrzezany. Inaczej nie pójdę z nim do łóżka. Napletek to wada którą każdy schludny mężczyzna powinien usunąć. Cnotliwe penisy są aseksualne a ich posiadacze są ograniczani przez napletki i w głębi nieszczęśliwi. Aby czerpać pełną radość z seksu muszę wiedzieć, że mężczyzna jest wyzwolony i w pełni odczuwa każdy mój dotyk i orgazm. Poza tym nie lubię seksu z penisem, który ma skórkę na żołędzi. Przyznaj sama że to mało atrakcyjne ;) Dochodzą jeszcze moje perwersje.. Kręci mnie że on jest cały czas na zewnątrz i wszystko czuje :p Kiedy nie ma go przy mnie wyobrażam sobie to i od razu jestem meeega mokra! ;) Też tak masz? Co do samego seksu to bajka! No i kocham wykorzystywać to, że nie jest nadwrażliwy ostrzej go pieszcząc np. stópką ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestes nienormalna i chyba jeszcze bardzo mloda......mezczyzni co tu sobie chwala tez chyba mlodzi bo nie wiedza co ich za kilka latek czeka wiadomo z wiekiem juz tak szybko dojsc nie mozna a co dopiero jak jest mniejsze czucie nie wspominajac juz o seksie po nawet malej ilosci alkoholu........w ameryca juz ta "moda" powoli zanika ,kobiety maja swoich obrzezanych a i tak sie puszczaja z powodu malej ilosci sexu tak glownie z mlodszymi a reszta co sie nie puszcza to narzeka na zbyt dlugie stosunki i wiekszosc amerykanek ma rozne stany zapalne i inne bzdury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dodam jeszcze ze mialam kilku kochankow obrzezanych ,na poczatku jest fanie ,taki ladniutki,czysciutki ale za bardzo nie ma sie jak do tego zabrac a ja lubie bawic sie facetem, nie leze i kwicze,lubrikanty szybko wysychaja i staja sie lepiace i zawsze trzeba je miec przy sobie,facet mi pokazywal co mu sprawia przyjemnosc to sie w czolo popukalam,znalazlam swoj sposob zeby mojego mena uszczesliwc i sie za glowe zlapal ze jestm taka doksztalcona,wcale nie jestem byly maz nie byl obrzezany i troche tej praktyki pomoglo......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×