Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Wczoraj poznałem prawdę i jestem w wielkim szoku

Polecane posty

Gość gość
dzieki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wolałbym jednak nie utożsamiać tej walki z żadnym blokiem gospodarczym, politycznym czy finansowo-kulturalnym. też wbrew propagandzie dopinguje bricks moze ku własnej zgubie ale śmierdzi mi tu manipulacją. spadam chwilowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MajaWalia27
cdn... KOBRA – To zależy. Niektórzy z nich chcieli bronić swoich baz. Część z nich uciekła na powierzchnię. Niektórzy z nich zostali schwytani. Niektórzy przeszli do Światła. Niektórzy poszli do Centralnego Słońca. Powiedziałbym, że duża część sieci Iluminatów została oczyszczona z tego powodu. Nie wszyscy, ale znaczna część sieci Iluminatów został skasowana po usunięciu baz. Rob – Ktoś chce wiedzieć – czy jesteśmy już częścią Galaktycznej Federacji, czy to musi być formalnie potwierdzone przez całe społeczeństwo i ogłoszone? KOBRA – To musi być świadomy proces. Musi to przejść przez całą ludzkość, więc jeszcze nie jesteśmy jej częścią. Rob – Niektóre osoby dostrzegają, że nowy premier Indii, Narindra Modi, wprowadza pewne rewolucyjne idee i działania, które wydają się być ze Światła. Czy masz jakieś informacje o nim? Mówi się, że spędził on wiele lat w Himalajach. KOBRA – Tak, jest on częścią wschodniego sojuszu, i tak, ma kontakt z siłami Światła, i tak, wspiera Światło. Rob – Wiele osób i James Gilliland mówi o tym. Pytanie brzmi: Czy Kobra otrzymuje w swoich naukach, że Anunaki wykorzystywali ludzką rasę do wydobywania złota 250.000 lata temu? KOBRA – To pochodzi od Zachariasza Sitchena i nie jest to dobra informacja. Rob – Czy kiedykolwiek byłeś w kontakcie z Radą 12-tu? KOBRA – Tak, ale z prawdziwą Radą 12-tu, która jest częścią Galaktycznej Konfederacji. Rob – Czy wzniesiony mistrz Jezus przyjdzie na Ziemię po Wydarzeniu? KOBRA – W pewnym momencie tak. Rob – Wiele osób jest nadwrażliwych i mogą fizycznie odczuwać wibracje myśli, działań i ruchy istot fizycznych i niefizycznych wokół siebie. Dla tych wrażliwych ludzi, co byłoby użyteczne w przyszłości? Czy masz jakieś wskazówki dla tych osób, które nie były przeszkolone w duchowości i właśnie zauważają, że są bardzo wrażliwe? KOBRA – Najpierw muszą się nauczyć techniki ochrony. Nauczyć się nie angażować w energie wokół siebie i pozostawać w swoim centrum, a następnie spędzać trochę czasu na łonie przyrody i oczywiście odkrywać swój dar i używać go w sposób, który może pomóc w wyzwoleniu. Rob – Czy naprawdę przechodzimy przez pas fotonowy? KOBRA – Nie. Rob – Więc ruch przez środek płaszczyzny, o którym mówi Sheldon Nidle, nie jest prawdą twoim zdaniem? KOBRA – Ten opis nie jest dokładny z naukowego punktu widzenia. Jest w nim kilka błędów. Po pierwsze, Alcione jest centralnym słońcem plejadańskiego systemu gwiezdnego. Nie jesteśmy w orbicie wokół Alcione. Jesteśmy w orbicie wokół Galaktycznego Centralnego Słońca. O kwestii pasu fotonowego: To nie jest pas fotonów, jest to bardziej fala tachyonowej energii i także wysokoenergetycznych cząsteczek. Energii, która pochodzi z Galaktycznego Centralnego Słońca co 25.000 lat. Rob – Tak więc nasze Słońce nie kręci się wokół Alcione. (Nie, nie) OK. Co to jest 25-tysięczny cykl? Nie okrążamy całej galaktyki w tym okresie, prawda? KOBRA – Nie, jest to cykl jednego impulsu Galaktycznego Centralnego Słońca i procesja osi Ziemi jest zrównana do tego cyklu. Rob – Jeśli Wzniesienie planety ma nastąpić dopiero po Wydarzeniu, ktoś chce wiedzieć, dlaczego kładziesz taki nacisk na cotygodniowe medytacje? Ktoś inny zauważył, że zawsze na całej planecie jest na pewno więcej niż 144.000 osób medytujących. Czy to naprawdę jest takie ważne, że wszyscy mają utrzymywać dokładnie taką samą intencję w tym samym czasie? KOBRA – Dokładnie tak. To jest bardzo ważne, jeśli chcesz mieć w wielkim stopniu współpracę i utworzyć zmiany planetarne. Musisz mieć grupę o tym samym celu, robiącą to samo w tym samym czasie. Jest to prawo fizyczne. Ja tego nie wymyśliłem. Jest to po prostu częścią hiper wymiarowej fizyki. Dlatego jest to tak ważne, aby uzyskać masę krytyczną i przyspieszyć zmiany na naszej planecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja natomiast jestem pod wpływem tematu pokrewnego ale nie chcę zakładać nowego tematu aby nie siać paniki,tu ktoś wyżej napisał że czuje coś w powietrzu i dobrze czuje jak ktoś mówi że w podobne rzeczy ne wierzy to wcześniej się wściekałem usiłowałem tłumaczyć a teraz się śmieje a to do mnie nie podobne.Nie owijam w ciągu najdalej 5 lat 80% populacji europy ma zniknąć pod wpływem kataklizmu lub ludzkich sztucznych działań więcej nie piszę.Teraz zaczynam rozumieć wiele irracjonalnych zachowań i nienaturalnych efektów w naturze.Piszę jako anonim nawet nie będę sygnował nie mam w tym interesu a kto mądry na swój sposób wyciągnie właściwe wnioski.Ten temat pasuje do tych przesłanek dlatego podczepiłem się sorry jeśli kogoś wprowadziłem w zakłopotanie ale doszedłem do wniosku że skoro mam dostęp to dlaczego mam się nie podzielić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość®
Całość brzmi jak totalne SF ,nie wiem co o tym sądzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem co o tym myśleć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość®
Czyżby kolejna prowokacja ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co myśleć koniec żartów i hihów śmichów z poważnych tematów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość®
Wiesz gdzie możesz sobie wysadzić swoje kosmetyki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MajaWalia27
cdn... KOBRA – To zależy. Niektórzy z nich chcieli bronić swoich baz. Część z nich uciekła na powierzchnię. Niektórzy z nich zostali schwytani. Niektórzy przeszli do Światła. Niektórzy poszli do Centralnego Słońca. Powiedziałbym, że duża część sieci Iluminatów została oczyszczona z tego powodu. Nie wszyscy, ale znaczna część sieci Iluminatów został skasowana po usunięciu baz. Rob – Ktoś chce wiedzieć – czy jesteśmy już częścią Galaktycznej Federacji, czy to musi być formalnie potwierdzone przez całe społeczeństwo i ogłoszone? KOBRA – To musi być świadomy proces. Musi to przejść przez całą ludzkość, więc jeszcze nie jesteśmy jej częścią. Rob – Niektóre osoby dostrzegają, że nowy premier Indii, Narindra Modi, wprowadza pewne rewolucyjne idee i działania, które wydają się być ze Światła. Czy masz jakieś informacje o nim? Mówi się, że spędził on wiele lat w Himalajach. KOBRA – Tak, jest on częścią wschodniego sojuszu, i tak, ma kontakt z siłami Światła, i tak, wspiera Światło. Rob – Wiele osób i James Gilliland mówi o tym. Pytanie brzmi: Czy Kobra otrzymuje w swoich naukach, że Anunaki wykorzystywali ludzką rasę do wydobywania złota 250.000 lata temu? KOBRA – To pochodzi od Zachariasza Sitchena i nie jest to dobra informacja. Rob – Czy kiedykolwiek byłeś w kontakcie z Radą 12-tu? KOBRA – Tak, ale z prawdziwą Radą 12-tu, która jest częścią Galaktycznej Konfederacji. Rob – Czy wzniesiony mistrz Jezus przyjdzie na Ziemię po Wydarzeniu? KOBRA – W pewnym momencie tak. Rob – Wiele osób jest nadwrażliwych i mogą fizycznie odczuwać wibracje myśli, działań i ruchy istot fizycznych i niefizycznych wokół siebie. Dla tych wrażliwych ludzi, co byłoby użyteczne w przyszłości? Czy masz jakieś wskazówki dla tych osób, które nie były przeszkolone w duchowości i właśnie zauważają, że są bardzo wrażliwe? KOBRA – Najpierw muszą się nauczyć techniki ochrony. Nauczyć się nie angażować w energie wokół siebie i pozostawać w swoim centrum, a następnie spędzać trochę czasu na łonie przyrody i oczywiście odkrywać swój dar i używać go w sposób, który może pomóc w wyzwoleniu. Rob – Czy naprawdę przechodzimy przez pas fotonowy? KOBRA – Nie. Rob – Więc ruch przez środek płaszczyzny, o którym mówi Sheldon Nidle, nie jest prawdą twoim zdaniem? KOBRA – Ten opis nie jest dokładny z naukowego punktu widzenia. Jest w nim kilka błędów. Po pierwsze, Alcione jest centralnym słońcem plejadańskiego systemu gwiezdnego. Nie jesteśmy w orbicie wokół Alcione. Jesteśmy w orbicie wokół Galaktycznego Centralnego Słońca. O kwestii pasu fotonowego: To nie jest pas fotonów, jest to bardziej fala tachyon’owej energii i także wysokoenergetycznych cząsteczek. Energii, która pochodzi z Galaktycznego Centralnego Słońca co 25.000 lat. Rob – Tak więc nasze Słońce nie kręci się wokół Alcione. (Nie, nie) OK. Co to jest 25-tysięczny cykl? Nie okrążamy całej galaktyki w tym okresie, prawda? KOBRA – Nie, jest to cykl jednego impulsu Galaktycznego Centralnego Słońca i procesja osi Ziemi jest zrównana do tego cyklu. Rob – Jeśli Wzniesienie planety ma nastąpić dopiero po Wydarzeniu, ktoś chce wiedzieć, dlaczego kładziesz taki nacisk na cotygodniowe medytacje? Ktoś inny zauważył, że zawsze na całej planecie jest na pewno więcej niż 144.000 osób medytujących. Czy to naprawdę jest takie ważne, że wszyscy mają utrzymywać dokładnie taką samą intencję w tym samym czasie? KOBRA – Dokładnie tak. To jest bardzo ważne, jeśli chcesz mieć w wielkim stopniu współpracę i utworzyć zmiany planetarne. Musisz mieć grupę o tym samym celu, robiącą to samo w tym samym czasie. Jest to prawo fizyczne. Ja tego nie wymyśliłem. Jest to po prostu częścią hiper wymiarowej fizyki. Dlatego jest to tak ważne, aby uzyskać masę krytyczną i przyspieszyć zmiany na naszej planecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wpis 12;51 SAM NIE lubię takich żartów to mój wpis ale nie martwcie się tu jak zwykle wejdzie jakiś beztroski motłoch oleje te tematy a my przejdziemy spokojnie do obowiązków codziennych,ja postanawiam nie dzielić się tematem z żoną mam swój plan awaryjny,i jestem gotów na wszystko a głupie wpisy które się pojawią nie mogą powalić planów trzeźwo mimo wszystko myślących ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość®
Mimo wszystko myślę ze jesteś prowokatorem ,no ale jeśli nie to ja się nie będę blaznic i prosić o jakieś konkrety . Będziesz chciał to sam uchylisz rąbek tajemnicy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no spoko że sie dzielisz i masz dostęp tyle, ze to jest ogólnodostepne w sieci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mogę dodać ,z innego źródła co łączy się w sposób niewytłumaczalny z moim wcześniejszym o tym nie chcę pisać ,ale ktoś w wizji potwierdzanej przez wielu widzi jak ludzie z południa islam zalewają spustoszałą Europę nie w walce przemocy ale zwyczajnie pełno wolno stojących nie zamieszkałych domów opustoszałych.Znam wiele przepowiedni począwszy od Nostradamusa poprzez Wangę i wielu innych i no cóż spływało to po mnie żyłem dalej własnym życiem.A teraz ktoś sili się na wyprzedzanie faktów na bieżąco no i kretynem trzeba by być aby tego nie złożyć w logiczną całość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość®
No i ten Jezus oddalił mnie całkowicie od dania wiary w prawdziwość tych przekazów :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MajaWalia27
dalsza cześć historii sf. Możecie to uznać za alternatywę rzeczywistości,'sen wariata' - wiem,że mała grupa ludzi jest 'gotowa' na takie dane. Nie wiem czy są one prawdą., i zapewne nikt tego nie wie. Może po prostu jest to INNY punk odniesienia. Rob – Co stanie się ze wszystkimi duszami, które zostały uwięzione na płaszczyźnie astralnej i eterycznej wewnątrz tej kwarantanny w chwili Wydarzenia? KOBRA – Gdy Wydarzenie się stanie, to nie będzie już dłużej kwarantanny. Wszystkie dusze, które są na płaszczyznach astralnych / eterycznych będą skontaktowane przez przewodników duchowych i dokonają własnych wyborów dotyczących ich przyszłej ewolucji. Niektóre z tych dusz mogą być zabrane do innych systemów gwiezdnych, do innych systemów słonecznych dla dalszej ewolucji. Niektóre z tych dusz pozostaną tu, a niektóre zdecydują się wcielić tutaj po Wydarzeniu. Rob – Czy Wielkie Białe Braterstwo ma związek z Orderem Gwiazdy? KOBRA – Tak, Wielkie Białe Braterstwo jest właściwie nazwą dla wszystkich wzniesionych mistrzów, którym udało się wznieść poza kwarantannę, poza system matrycy, i które są teraz istotami oświeconymi. Braterstwo Gwiazdy jest faktycznie, nie do końca podobną, nie dokładnie taką samą siecią lub tą samą grupą, ale obejmuje również niektóre inne istoty Światła. Rob – Czy jest coś, co ludzie na świecie mogliby zrobić, aby przyspieszyć Wydarzenie? KOBRA – Tak. Jest wiele rzeczy, które ludzie mogą zrobić. 1. Szerzyć prawdę, rozpowszechniać informacje. 2. Dołączyć się do globalnej medytacji. 3. Robić wszystko co można na swój własny sposób, używając własne talenty, aby wspierać planetarne wyzwolenie po swojemu. Nie jestem tutaj, aby mówić wam, co dokładnie macie robić. Szukajcie wewnętrznego przewodnictwa i rozpocznijcie działania we własnym zakresie kompetencji. Dla niektórych będzie to rozpoczęcie blogu, dla niektórych rozprzestrzenianie prawdy, dla niektórych organizowanie pewnych działań na planie fizycznym. Dla niektórych osób będzie to rozwój pewnych technologii i dla niektórych jeszcze coś innego. To zależy od każdego człowieka, w jaki sposób podejmie decyzję i pewne działania. Rob – Jak wielu urzędników państwowych i rządów jest świadomych nadchodzącego Wydarzenia? To może być za kulisami, czy uznają to publicznie, czy też nie. KOBRA – Większość urzędników wysokiego szczebla jest świadomych, że coś się dzieje. Mogą nie wiedzieć, lub może nie są otwarci na wszystkie aspekty zmian, ale wiedzą na pewno, że coś wielkiego się stanie i oczywiście na tych najwyższych szczeblach władzy jest wiele agend. Niektórzy ludzie należą do programów jezuickich, niektórzy należą do agendy Iluminatów i jest wielu, którzy należą do sił Światła. I wszyscy mają swój własny punkt widzenia na to, co się stanie i w jaki sposób będą w tym uczestniczyć. Rob – Czy są jeszcze astralne pasożyty, które są automatycznie wyzwalane przez skalarne fale? Czy są one obecnie znacznie zredukowane? KOBRA – Głównym czynnikiem jest sieć skalarna. Sieć skalarna działa na płaszczyźnie plazmowej i eterycznej. Plazma jest właściwie warstwą stworzenia pomiędzy planem fizycznym i eterycznym, która oddziałuje zarówno na plan fizyczny jak i eteryczny. I tak, nadal istnieją pasożyty na planie eterycznym, które naciskają ludzkie ‚guziki’. Co oczywiście, dla niektórych osób są to przyciski emocjonalne, a dla niektórych osób są to fizyczne przyciski. Nastąpił znaczny postęp z pasożytami, jednak niewielki z siecią skalarną, ponieważ ta sieć jest powiązana ze skalarną egzotyczną bronią grupy Chimery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobre :-) i co dalej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gameover no masz rację wszystko jest i nic nie ma ja 5 lat grzebie tu i sprawdzam jak do tego maja się inni a tu cisza jeśli nie poskładasz tego jak należy to zostajesz z niczym a czas i fakty mówią same za siebie ale oportunizm i inne instrumenty robią swoje każdy ma własny rozum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 mln ludzi? toż to najwiekszy konflikt w historii. kto ich uzbroił, sfinansował i nimi dowodził. przecież to największa armia jaka kiedykolwiek istniała na tej planecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czas jest lekiem ale bywa zwodniczy głównie jak trafi na ignorancję.SoLo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a były to ofiary tylko z tego co dobrze zrozumiałem z taką armia mogliby przejąć władze w stanach a nie szwędać sie po labiryntach. od tego by należało zaząć. niejako zajać przedpole i odciąć twierdze od powierzchni. sorki ale albo czegos nie rozumiem albo to jakas bajka. organizacja potrafiąca zmobilizować 10 do 20 mln uzbrojonych ludzi oraz koordynować ich działania była największą siłą na planecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MajaWalia27
Rob – Wiele osób, chce wiedzieć o Księżycu. Chcą trochę więcej jasności. Czy jest to oryginalna satelita? Co się z nią stało? Czy jest pusta? KOBRA – Już wcześniej to wyjaśniłem w jednym z moich wpisów na blogu, który został poświęcony właśnie na pytania o Księżycu. Tak, to jest naturalna satelita. Nie jest ona pusta w tym sensie, że nie ma wydrążonej przestrzeni wewnątrz. Istnieją systemy jaskiń i istnieją tunele wewnątrz księżyca. Była dość duża obecność gadów -Reptylian na Księżycu w przeszłości, które zostały usunięte. Nie ma już baz negatywnych kosmitów pozostałych na Księżycu. Są tam tylko obecne bazy Światła. Rob – Czy to prawda, że Niemcy wylądowali na Księżycu w 1947 roku? KOBRA – Nie mogę tego potwierdzić. Było dużo aktywności na Księżycu przez tajny program kosmiczny po II wojnie światowej. Rob – Tak, słyszałem i widziałem film, który wyglądał wiarygodnie, że USA i Rosja po raz pierwszy wylądowali tam w roku 1962. Czy masz jakieś informacje na ten temat? KOBRA – Tak, to było częścią tajnego programu kosmicznego. Rob – Kiedy admirał Byrd najpierw wszedł do wewnętrznej Ziemi, nie miał z nimi kontaktu. Wszedł głębiej, prawda? KOBRA – Właściwie cała ta historia została przekręcona i chciałbym powiedzieć, że duża część jego historii jest dezinformacją. Rzeczy wydarzyły się trochę inaczej, ponieważ cała historia otworów polarnych nie jest dokładnie taka, jak ją przedstawiono. Nie ma dużych otworów, otworów fizycznych na biegunach, ale są wejścia do podziemnego systemu jaskiń – w regionach polarnych, zarówno na południu, jak i na północy. Byrd wszedł przez jeden z tych regionów polarnych i ujrzał tam wiele rzeczy. Rob – Czy możesz mi powiedzieć, jak duże są te otwory? Czy on wleciał do jednego z nich? KOBRA – Właściwie jest ich kilka, nie dużo, może 2 lub ​​3. Są wystarczająco duże dla małych samolotów, aby wlecieć ostrożnie do wewnątrz. Rob – Czy oderwana cywilizacja mieszkała na Marsie? KOBRA – To był częścią tajnego programu kosmicznego. Właściwie część oderwanej cywilizacji miała bazy na Marsie począwszy od lat 50-tych i 60-tych i przez lata 70-te i 80-te. I wtedy pojawił się problem w latach 90-tych w czasie inwazji Kongo (rok 1996 – kr), ponieważ wtedy ogromna fala gadów przybyła z poza układu słonecznego, którzy przeszli przez Bramę Gwiezdną na Marsie. Było tam dość paskudne w latach 90-tych. Wszystkie te bazy zostały oczyszczone przez Opór w pierwszych latach tego wieku. Rob – Czy możesz mi powiedzieć o rodzimej populacji marsjańskiej, która mieszka pod ziemią? Tak jak to rozumiem, są bardzo życzliwi. Czy są oni cywilizacją astralną? KOBRA – Była tam również pewna fizyczna obecność, nieduża. Wiele różnych ras. Niektóre z nich były ze Światła. Niektóre z nich nie. Już ich tam nie ma. Tak, jest tam obecna pewna siła życiowa na płaszczyźnie eterycznej, która jest powiedziałbym, formą anielskiej ewolucji. Rob – Co się stało ze wszystkimi Ziemianami na Marsie? Jak zostały usunięte kolonie ziemskie? KOBRA – Cóż, niektórzy z nich wrócili na Ziemię. Faktycznie uciekli od sił Światła. Niektórzy z nich zostali schwytani przez siły Światła. Większość z nich przeszła na stronę Światła i została zabrana na planetę X, a niektórzy z nich poza Układ Słoneczny. Mała część z nich, która nie chciała zaakceptować Światła została zabrana do Centralnego Słońca dla restrukturyzacji. Rob – Czy członkowie Chimery inkarnują się w ludziach, czy jedynie ich kontrolują? KOBRA – Inkarnują się w ludzkich ciałach, tak. To co robią, to używają technologię. Wierzą w transhumanizm – udoskonalanie ludzkiego ciała elektroniką. Utrzymują swoje ciała różnymi rodzajami czujników i technologią. Na pierwszy rzut oka wyglądają jak przeciętny człowiek. Oczywiście ich źródło nie jest częścią ludzkości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kto ich tam do tej kaliforni dowiózł? gdzie była koncentracja wojsk? czym sie żywili? gdzie spali? przecież to nie wycieczka szkolna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mógłbyś rozwiac moje wątpliwości zamiast tylko robić wklejki z netu? byłbym wdzięczny:) moje watpliwości poznasz czytając moje posty.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość®
Gameover podobno wiele nie mogą zdziałać szantazowani bombami dziwadelkami :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ko ich szkolił w walce, gdzie dlaczzego władze sie nie zainteresowały takimi przygotowaniami skoro są kontrolowane przez siły wroga a społeczeństwo inwigilowane.. Takaoperacja wymaga komunikacjji na najwyższym poziomie chociażby ze względu na koordynacje działań. jakoś trzeba wydawać rozkazy, już nie mówiąc o zaopatrzeniu i logistyce. Ni stąd nii zowąd piszesz, że miała miejsce jakaś "bitwa" z 10mln ofiar. Zmaterializowali sie tam czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kosmici kosmitami ale upchną 10 mln wojska do jakichś labiryntów przez zapewne wąskie strzeżone wejście to inna sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
60 tysięcy jakos bym jeszcze wytłumaczył. i tak musiałbym się nagłowić i zatrudnić ekspertów w tysiącach dziedzin żeby to się udało bez wtopy...Ale 10 mln? sorki ale odpadam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×