Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

kto płaci za randki? Opinie facetów

Polecane posty

Gość gość

Hej, proszę o Wasze opinie, szczególnie zależy mi na opiniach facetów. Kto powinien płacić za randkę? Facet zaprosił mnie na randkę (płacił on), później też on nalegał na spotkanie (i on też płacił za kino) Niedługo pewnie tez się spotkamy na jakiejś randce, czy teraz ja powinnam naciskać na to, żeby zapłacić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi mój misiu nie pozwoliłby nigdy zapłacić za siebie na wspólnej kolacji a tym bardziej za niego. Jak kiedyś chciałam to zrobić to popukał mi w głowę. Mówi, że to by uwłaczało jego godności gdyby kobieta płaciła za niego. Więc to w dużej mierze zależy od klasy faceta. Ten z klasa nigdy nie będzie chciał byś za niego płaciła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Płaci ten kto zaprasza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Płacić powinien ten kto zaprasza na kolacje/randkę. Płeć nie ma znaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten, kto zaprasza. Aczkolwiek jest mile widziane, aby dziewczyna płaciła za siebie, gdyż świadczy to o jej klasie. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Shaf masz dzisiaj atak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aczkolwiek jest mile widziane, aby dziewczyna płaciła za siebie, gdyż świadczy to o jej klasie x a o klasie faceta świadczy kiedy nie pozwala jej tego zrobić i płaci za nią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tu nei ma zbyt wielu facetów, są tylko "faceci", a chyba nei an ich opini Ci zalezy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
płaci ta strona której bardziej zależy na utrzymaniu kontaktu ! Jak równouprawnienie to równouprawnienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ok ok- płaci ten kto zaprasza, a jeśli spotkanie wychodzi tak sam z siebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O klasie faceta świadczy uprzejme i grzeczne zachowanie oraz inicjatywa. Oczywiście, kiedy facet zaprasza (niekoniecznie na randkę i niekoniecznie dziewczynę, która mu się podoba), jest gotów zapłacić i proponuje to. Ale kiedy dziewczyna z klasą chce zapłacić za siebie, nie oponuje. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Shaf- tylko pozazdrościć takiego faceta, który tak pięknie o Ciebie dba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedy noc nadchodzi
Aczkolwiek jest mile widziane, aby dziewczyna płaciła za siebie, gdyż świadczy to o jej klasie. xxx ale już nie o klasie osoby, która zaprosiła i oczekuje, że ten kogo zaprosiła zapłaci za siebie... Skoro zapraszasz to znaczy, ze zależy ci na towarzystwie i płacisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli spotkanie wychodzi "samo z siebie" to każdy za siebie, chyba, że któraś ze stron ma wyraźną chęć zapłacić. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olita lolita
Haha kobieta ma placic ??? W zyciu :/ nigdy bym nie zaplacila, facet to facet.. sa zasady ktorych nie przekraczam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Aczkolwiek jest mile widziane, aby dziewczyna płaciła za siebie, gdyż świadczy to o jej klasie x a o klasie faceta świadczy kiedy nie pozwala jej tego zrobić i płaci za nią. vvv A gdzie TY widziales w Polsce kobiete z klasa czy dame? Wszystkie kaza za siebie placic. O klasie faceta swiadczy ze sie nie umawia z platnymi pannami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Towarzystwo za ktore trzeba zaplacic to forma prostytucji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba wyraźnie napisałem, że kogokolwiek zapraszam, jestem skłonny za niego zapłacić. W porównaniu do większości znajomych dobrze zarabiam i nie jest to dla mnie problem, lubię sprawiać bliskim osobom przyjemność, a wiem, że w innym przypadku nie zawsze mogliby sobie pozwolić na wyjście ze mną. Po prostu bardzo mnie ujmuje kiedy kobieta płaci za siebie, ponieważ jest to dla mnie znak, że jest osobą honorową i zaradną. Oczekiwanie, że za wszystko zawsze zapłaci zawsze facet jest dla mnie postawą roszczeniową. Śmieszy mnie też dwulicowość niektórych kobiet, które piszą, że proponują za siebie zapłacić, ale oczekują, że mężczyzna będzie się z nimi kłócił i nie pozwoli im na to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oststnio facet (nie mogę nazwać tego zaproszeniem) zaproponował wspólny wyjazd w góry, czy miał na mysli to ze bedzie płacił? Chciałąbym jechac z nim, bardzo sie lubimy, ale kompletnie nie mam kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Towarzystwo za ktore trzeba zaplacic to forma prostytucji. x To nie zapraszaj jej do restauracji tylko na spacer. Jeżeli kogoś zapraszasz do knajpy licz się z tym, że trzeba za niego zapłacić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"oststnio facet (nie mogę nazwać tego zaproszeniem) zaproponował wspólny wyjazd w góry, czy miał na mysli to ze bedzie płacił? Chciałąbym jechac z nim, bardzo sie lubimy, ale kompletnie nie mam kasy." ale twój facet czy facet? bo jeżeli tylko facet to płacisz za siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to nie jest mój facet, ale wiem ze bardzo by chciał i do tego dąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedy noc nadchodzi
Śmieszy mnie też dwulicowość niektórych kobiet, które piszą, że proponują za siebie zapłacić, ale oczekują, że mężczyzna będzie się z nimi kłócił i nie pozwoli im na to. xx erestor Ja miałam taką sytuację kiedyś, że chciałam za siebie zapłacić i to wcale nie było dwulicowe tylko naprawdę chciałam za siebie zapłacić a facet mi powiedział, żebym się nie wygłupiała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"płaci ta strona której bardziej zależy " gościu masz rację ! tak jest w życiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem nie oznacza to, że zamierza za Ciebie płacić. Czy on w ogóle zna Twoją sytuację finansową?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedy noc nadchodzi - ja uważam tak: chcesz za siebie zapłacić - płać. Nie chcesz - nie proponuj, że zapłacisz. Staram się traktować kobiety poważnie i nie bawię się w tzw. "gierki" - przyjmuję, że wiedzą, co proponują...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ty od gór, nie masz kasy, nie pracujesz, czemu nie masz kasy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
naprawdę chciałam za siebie zapłacić vv ale nie zaplacilas. nie liczy sie co chcialas. liczy sie co zrobilas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
erestor- masz racje, on nie zna mojej sytuacji finansowej, wiec pewnie nie miał na mysli placenia za ten uroczy wyjazd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ma kasy, bo studiuje, nie pracuje. kase daja mi rodzice. Tylko nie pisz mi, że moge isc do pracy popołudniami bo to juz przerabiałam i na moich studiach nie wypaliło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×