Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Nie Chcemy Ślubu Na Razie, Czy To Takie Dziwne ?

Polecane posty

Gość gość

Mieliśmy w tym roku brać ślub, ale zmarła moja pra babcia, za rok ślubu brać nie możemy. Najbliższy wolny termin to za dwa lata. I bierzemy w ciemno ten termin. Narzeczony owszem chciał ślub teraz, ale w obecnej sytuacji nie weźmiemy go. Czy ja jestem jakaś dziwna, że ślub nie jest mi potrzebny do szczęścia ? Dobrze się czuje jako narzeczona od 3 mat, od trzech lat tez mieszkamy ze sobą. Mamy dopiero 25 lat. Czy może ja jestem nie dojrzała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak się kocham to chce się wziąć ślub.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My też nie planujemy na razie ślubu:)jesteśmy ze sobą cztery lata,mieszkamy razem i mamy półrocznego szkraba. Dobrze nam tak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nam w sierpniu stuknie 5 lat razem, a wczoraj obchodziliśmy piątą rocznicę poznania się, ale mieszkamy razem od 3 lat k 3 lata jestem jego narzeczoną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak, takie cyrki mozliwe sa tylko w Polsce 10 narzeczenstwa :D haha po cholere takie narzeczenstwo ,tak jakby nie mozna bylo sie normalnie zareczyc i odrazu slub .Rok to gora jak dla mnie, inaczej traci to sens.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No Cóż takie cyrki tylko w Niemczech - od 5 lat nie mieszkam w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W takim razie po co zaręczyny? Po to żeby mówić mój narzeczony a nie konkurent Czy chłopak? No tak konkurent to patologia a chłopak w wieku 25 lat tez dziwnie brzmi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaręczyny to był nowy etap w naszym życiu. Zaplanowaliśmy ślub na czerwiec 2015 roku, ale nie weźmiemy go ze względu na żałobę. A najbliższy termin jest za 2 lata. Przez pierwsze 2 lata naszego związku byliśmy związkiem na odległość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Dla mnie tez bez sensu.... zaręczać się i żyć ileś tam lat bez ślubu 😒

dzieciaki jesteście i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mooo

 Nikt nie musi barc slubu. Ale  co to za "nastepny termin"? termin czego? W zadnym kraju nie czeka sie na slub 2 lata,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
21 minut temu, Gość mooo napisał:

 Nikt nie musi barc slubu. Ale  co to za "nastepny termin"? termin czego? W zadnym kraju nie czeka sie na slub 2 lata,

Termin weselicha z przytupem 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 6.02.2015 o 21:25, Gość gość napisał:

No tak, takie cyrki mozliwe sa tylko w Polsce 10 narzeczenstwa 😄 haha po cholere takie narzeczenstwo ,tak jakby nie mozna bylo sie normalnie zareczyc i odrazu slub .Rok to gora jak dla mnie, inaczej traci to sens.

Nie dla każdego celem życia jest bycie żoną. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Gość Gosc napisał:

Dla mnie tez bez sensu.... zaręczać się i żyć ileś tam lat bez ślubu 😒

dzieciaki jesteście i tyle

Za to Ty jesteś taaaaaaaaka dorosła. Dla Ciebie bez sensu jest żyć ileś lat bez ślubu, a dla kogoś innego może być śmieszne, że kobieta chce szybko ślub żeby tylko pokazać, że jest żoną. Bo to świadczy o jej desperacji i niczym innym widocznie nie potrafi zatrzymać przy sobie faceta. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×