Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ingaa

Czy są wśród Was kobietki, które chca już zostać mamami?

Polecane posty

Becik widze ze to bardzo podniosło cie na duchu:) z czego sie ciesze, no i owocnech starank zycze, kazda z nas podtrzymuje sie na wzajem na duchu co pozwala przetrwac wszystko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny:D Nie mialam internetu bo cos padlo i musialam nadrabiac wszystkie wypowiedzi, a duzo sie ich zrobilo:D Domi- co do uplawow to byloby zle gdybys ich nie miala, a z dnia na dzien beda ci sie robic coraz bardziej intensywne...ale dobrze jest je kontrolowac. Co do niecierpliwosci to nie martw sie nic nie jest z toba nie tak...chyba kazda swieza mamusia nie moze sie doczekac pierwszego usg itd...ja na swoje pierwsze poszlam tez za wczesnie i bo nie moglam wytrzymac:D Malinka- nie jecz kochanie:D wierz dobrze, ze zajdziesz w ciaze odrazu jak przestaniesz byc taka napieta i ciagle o tym myslec... ja przez 2 lata wkrecalam sobie ze jestem w ciazy po kazdym stosunku i sie nastawialam i mimo czestych stosunkow i zawsze bez zabezpieczenia nigdy nie zaszlam. A jak przestalam myslec o ciazy to odrazu zaszlam za pierwszym razem!!! I to sie sprawdza prawie u kazdej kobiety:) 29tydz.- ja na temat znieczulenia naczytalam sie niezbyt pochlebnych opinii. Tez bede rodzic bez...wkoncu kobiety rodza tak od wiekow...a dla takiego celu warto sie poswiecic. Moj lekarz generalnie to od sierpnia jakos nie badal mnie ginekologicznie, tzn za kazdym razem pytal czy chce byc tak badana czy sobie darujemy, bo ponoc nie powinno sie, chyba ze ciaza jest zagrozona, lub sa jakies negatywne objawy. Mnie teraz np bada przy kazdej wizycie 3 lekarzy!!! Najpierw wszyscy razem, a potem kazdy z osobna i sie konsultuja...brrrr mam pytanko- mialas test obciazenia glukoza? i jesli tak to jak sie po nim czulas? Agusia- nie martw sie...moze i twoj ukochany ma racje! Ja bralam slub pod koniec 3 miesiaca ciazy i nie bylo to zbyt przyjemne... slabo sie czulam, nie mialam sily na zadne przygotowania, nie moglam wytrzymac na weselu bylam taka padnieta i bardzo szybko zdjelam szpilki, bo w ciazy nie wolno chodzic w wysokich nutach. To zalezy jak kobieta sie czuje, ale jakbym mogla to wolalabym brac slub przed ciaza... Tiamka- ja z imieniem mialam ten sam problem...tzn znalam duzo ladnych ale mojemu misiowi sie zadne nie podobalo, za to jemu podobalo sie Leszek- ja jakos nie moglabym tak nazwac dziecka. Bardzo podoba mi sie Szymon, Mateusz, Natan, Macius, Filipek, Kacperek:) Przegapilam test obciazenia glukoza, ktory robi sie do 28 tygodnia generalnie, ale moj lekarz kazal mi go mimo to zrobic. NO i dzis rano wypilam szklanke tej ohydnej glukozy (50g) i zjechalam na dol zeby mi pobrali krew po godzinie. Ledwo ta godzine wytrzymalam i jak tylko mi pobrali, to odrazu wszystko zwymiotowalam, a ze mialam pusty zoladek to z zolcia razem...strasznie zle sie teraz czuje. Czy ktoras z was miala te testy? I jesli tak to jak sie czulyscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny:D Nie mialam internetu bo cos padlo i musialam nadrabiac wszystkie wypowiedzi, a duzo sie ich zrobilo:D Domi- co do uplawow to byloby zle gdybys ich nie miala, a z dnia na dzien beda ci sie robic coraz bardziej intensywne...ale dobrze jest je kontrolowac. Co do niecierpliwosci to nie martw sie nic nie jest z toba nie tak...chyba kazda swieza mamusia nie moze sie doczekac pierwszego usg itd...ja na swoje pierwsze poszlam tez za wczesnie i bo nie moglam wytrzymac:D Malinka- nie jecz kochanie:D wierz dobrze, ze zajdziesz w ciaze odrazu jak przestaniesz byc taka napieta i ciagle o tym myslec... ja przez 2 lata wkrecalam sobie ze jestem w ciazy po kazdym stosunku i sie nastawialam i mimo czestych stosunkow i zawsze bez zabezpieczenia nigdy nie zaszlam. A jak przestalam myslec o ciazy to odrazu zaszlam za pierwszym razem!!! I to sie sprawdza prawie u kazdej kobiety:) 29tydz.- ja na temat znieczulenia naczytalam sie niezbyt pochlebnych opinii. Tez bede rodzic bez...wkoncu kobiety rodza tak od wiekow...a dla takiego celu warto sie poswiecic. Moj lekarz generalnie to od sierpnia jakos nie badal mnie ginekologicznie, tzn za kazdym razem pytal czy chce byc tak badana czy sobie darujemy, bo ponoc nie powinno sie, chyba ze ciaza jest zagrozona, lub sa jakies negatywne objawy. Mnie teraz np bada przy kazdej wizycie 3 lekarzy!!! Najpierw wszyscy razem, a potem kazdy z osobna i sie konsultuja...brrrr mam pytanko- mialas test obciazenia glukoza? i jesli tak to jak sie po nim czulas? Agusia- nie martw sie...moze i twoj ukochany ma racje! Ja bralam slub pod koniec 3 miesiaca ciazy i nie bylo to zbyt przyjemne... slabo sie czulam, nie mialam sily na zadne przygotowania, nie moglam wytrzymac na weselu bylam taka padnieta i bardzo szybko zdjelam szpilki, bo w ciazy nie wolno chodzic w wysokich nutach. To zalezy jak kobieta sie czuje, ale jakbym mogla to wolalabym brac slub przed ciaza... Tiamka- ja z imieniem mialam ten sam problem...tzn znalam duzo ladnych ale mojemu misiowi sie zadne nie podobalo, za to jemu podobalo sie Leszek- ja jakos nie moglabym tak nazwac dziecka. Bardzo podoba mi sie Szymon, Mateusz, Natan, Macius, Filipek, Kacperek:) Przegapilam test obciazenia glukoza, ktory robi sie do 28 tygodnia generalnie, ale moj lekarz kazal mi go mimo to zrobic. NO i dzis rano wypilam szklanke tej ohydnej glukozy (50g) i zjechalam na dol zeby mi pobrali krew po godzinie. Ledwo ta godzine wytrzymalam i jak tylko mi pobrali, to odrazu wszystko zwymiotowalam, a ze mialam pusty zoladek to z zolcia razem...strasznie zle sie teraz czuje. Czy ktoras z was miala te testy? I jesli tak to jak sie czulyscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysza29
Impersona ale jak nie mysleć o tym że sie chce mieć dziecko jak włączysz tv i w reklamach dzieci, u sąsiadów dzieci, rodzice i teściowie pytają kiedy będziemy mieć dzieci, znajomi pytaja kiedy będziemy mieć dzieci, więc mam pytanie JAK NIE MYŚLEĆ???to raczej nie możliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Impersona nie martwie sie juz tak bardzo:). Wczoraj porozmawialismy spokojnie na i moze racja, z reszta nie moge go teraz naciskac ale wiesz jak to jest jak juz chce sie miec dzidzie:) Miałas przeboje z tym testem, dobrze ze lekarza masz pod sobą hihihi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki wielkie, muszę coś z tego wybrać, chociaż nie mam wciąż pojęcia. Dzisiaj Was już żegnam, buziaczki, pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Kasia:D Moj Tomcio do poznego wieczorka dzis na wykladach, a ja juz 3 dzien leze albo leniuchuje w pizamie nic nie robiac ( z wyjatkiem dzisiejszego nieszczesnego badania...bleeh). Mnie juz rwie na wyklady bardzo, ale wiem ze nie moge...2 kolokwia juz przegapilam. Kubuś ma wlasnie czkawke- smieszne uczucie. Moja siostra bardzo rozbawila mnie smsem na dzien dobry: ,,Mrówka krówka i baranek, tygrys i hipopotamek, myszki liski oraz bobry , wszyscy mowia ci DZIEN DOBRY!!!\" Musialam wysilic swoja glowe i odpisalam: ,,Piesek, kotek, pszczolka, stonka, sroki, wroble choc bez bąka, bociek, tygrys i biedronka zyczą ci milego dzionka:)\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mateczka
Witam moje panie, Najpierw moze do 29 tydzien popros lepiej by zbadal cie ginekologicznie, moj byly lekarz prowadzacy tez tego nie robil co bylo karygodnym bledem ponoc.Okazalo sie po zmianie lekarza ze mam rozwarcie , skrocona szyjke co wykazalo wlasnie badanie ginekologiczne.Drogie kobiety badanie ginekologiczne jest bardzo wazne i tak ja pisze Lusia wizyta bez banania nie powinna sie odbyc.Bedac teraz w szpitalu co dzien mnie badano, takie badanie jest istotne samo usg nie jest w stanie okreslic stanu naszych narzadow, czy nie ma jakiegos zagrozenia dla wczesniejszego porodu czy tez np jakiejs infekcji (co moze zainfekowac malca) grzyby, drozdzaki itd stanowia zagrozenie dla naszych malud.Wiec zgadzam sie z Lusia moja wizyta obeznie wyglada podobnie do wizyty Lusi, ginekolog powinien rozchwiac kazda nasz watpliwosc nie moze byc tak ze z gabinetu wychodzimy z jakimis zagadkami, pytaniami.Impersona jestem w podobnej sytuacji co ty z tym , ze juz bylam w szpitalu jestem na najwiekszych dawkach lekow podtrzymujacych i naprawde sie boje i czekam moj syn w srode skonczy 32 tydzien i ma lekko ponad kg (1080) malutko bardzo , staram sie nawet nie myslec o porodzie po tym co mi powiedzial lekarz a jest to naprawde wybitny specjalista. Musimy sie trzymac i nie dopuszczac mysli ze teraz juz dla dzieci najlepiej by byly jak najdluzej w brzuszkach. Mimo iz dostalam drogie leki powodujace szybszy rozwoj pluc i ukladu pokarmowego nie jestem za pospiechem modle sie o kazdy nastepny tydzien.Wiem jedno swiatem zdarzy sie nacieszyc wiec niech sobie siedzi w ciepelku u mamusi.Wiesz powiem ci jedna rzecz z moim 1 dzieckiem mialam podobna sytuacje , wszystko podobnie jak urodzilam maly wazyl w 40 tyg, 2900 i byl tak wymeczony wyziebiony nie oddychal itd ze ogladalam go przez tydzien przez szybke inkubatora to straszne kiedy inne mamy karmia maluchy maja przy lozku a ty pozszywana latasz by zobaczyc swojego babla.W 1 przypadku udalo mi sie ale nie mialam rozwarcia ani silnych skurczow teraz jest inaczej i zagrozenie przedwczesnym porodem jest spore a ja wypieram sie jak moge.Rozpisalam sie strasznie, pozdrawiam was wszystkie dziewczynki i nie przejmowac sie glupotami!Maluchy maja byc cale zdrowe i sie nie spieszyc bo tu zima... Caluski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Becik
tak Becik się myli i myli ..... lata po innych stronach i czyta..., czyta, ojej tyle widzy, tego nie umie, tamtego nie wie:P.... chłonie, chłonie i będzie mądrzejsza i szczęśliwsza ... ojojooooooj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mateczka
Zapomnialam jeszcze podzielic sie swoim doswiadczeniem: zapomnijcie o lakarzu przy porodzie (wiecie co mam na mysli:))po drugie dobra polozna - sukces murowany!(lepiej jej jak lekarzowi:)), a po trzecie kochane kobiety, jak macie mozliwosc i was stac, anestezjolog i znieczulenie nie dam sobie powiedziec, ale oczywiscie wtedyy gdy stwierdzicie ze juz nie dacie rady.Zrobilam tak za 1 razem po 15 godzinach porodu i stwierdzieniu ze nie dam rady tego bolu wytrzymac (krzyzowe i parte ) zdecydowalam sie i naprawde luksus. POLECAM! Kazdy jednak decyduje o sobie swoim zdrowiu i bezpieczenstwie wybor pozostawia, kazdej z was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale super wierszyki:) Wiem, że nie należy myśleć zbyt intensywnie, nie nakręcać się. ALE JAK???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale super wierszyki:) Wiem, że nie należy myśleć zbyt intensywnie, nie nakręcać się. ALE JAK???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysza29
No właśnie Malinka zadałam już to pytanie ale zostałąm zignorowana:( Impersona może nam coś doradzisz, ja myśle że obojętnie ile bym sie nie starała to nie będę umiała o tym nie myśleć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszka- wiem, wiem...jak nie myslec...moja siostra przez moje 2 lata marzen o dzidzi urodzila dwoje dzieci...wszystko wokol pachnialo noworodkiem, chodzilam z wozkiem i widzialam zazdrosne miny niektorych kobiet i tak sobie myslalam...ze ja tez zazdrosna jestem. Ale naprawde jak tylko zmienilm nastawienie...stwierdzilam ze studia najwazniejsze itd- momentalnie zaszlam w ciaze. Becik- tak, tak...od tego jest to forum:) zeby sie uswiadamiac nawzajem..ja np zanim tu nie weszlam, bylam pewna ze no-spa jest niewskazana na ciaze...a tu calkiem na odwrot:) Mateczka- ja tez przelezalam kupe czasu w szpitalu na podtrzymaniu, a teraz w domu biore lekarstwa. Tez jestem w 32 tygodniu, ale Kuba ma wage2,100. Od czego twoje niunie sa takie malutkie? Chorowalas na cos podczas ciazy? Ja caly czas chodzilam do szpitala do poradni k, ale najlepiej zajmuje sie mna moj lekarz- sasiad, ktory ma poradnie 7 pieter pod moim mieszkaniem. To on powiedzial ze jak tylko sie zacznie zalatwi mi wszystko w klinice, bo tylko tam sa warunki do porodu przy wczesniaku. Chociaz powiedzial tez ze te 3 tyg ktore teraz beda sa kluczowe. Jesli je przetrzymam i maly nabierze wagi 2.500 to juz bede mogla sobie odetchnac bo bede mogla rodzic...chociaz jakby nie patrzec, to najlepiej urodzic w 9 miesiacu a nie w polowie 8...kazdy dzien przynosi wieksze szanse bycia bardzo zdrowym i silnym naszym szkraba. Boje sie bo ciagle skraca mi sie szyjka i dlatego nie moge nawet pochodzic po mieszkaniu, bo ja obciazam. Jak sobie tak pomysle...ze my sie teraz boimy o nasze niunie- a to dopiero poczatek- teraz juz cale zycie bedziemy sie o nie trzasc..takie to jest maciezynstwo. Odtad myslisz tylko, zeby twoje dzieci byly zdrowe i szczesliwe;) I to jest najwazniejsze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buu Malinka...to ja juz nie przynudzam bo chyba za duzo dolow tez ja nawkrecalam... Czy ktoras z was slucha radiowej trojki i slyszala piosenke ,,Mlynek kawowy\"?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buu Malinka...to ja juz nie przynudzam bo chyba za duzo dolow tez ja nawkrecalam... Czy ktoras z was slucha radiowej trojki i slyszala piosenke ,,Mlynek kawowy\"?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinko kochana, pomysl sobie że jest taka paskudna pogoda i to dlatego masz dołka...może pograj sobie w gierkę, która męzowi kupiłas?? wyżyjesz się to Ci ulży...albo zrób sobie coś smacznego do ledzonka, ale po prostu włącz sobie jakiś smutny filmik i popłacz.... któres z tych rozwiązań napewno spowoduje że Ci ulży..... pomyśl sobie że starasz się juz tyle....i jakie to będzie piękne uczucie kiedy w końcu zobaczysz te dwie kreseczki ....usmiechnij się troszkę :) Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A bo dzisiaj zaczęłam sie czuc tak jak w zeszłym miesiącu dwa tyg. przed@ i to mnie zdoinowało:(:(:(:(:(bo wiem, że na 100% dostanę@:(:(:(:(:( Ale masz wspaniałe pomysły Kasieńko:) Dziękuję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam.......Czekam na męża do 17.00 więc troszke sobie popisze- pogoda i warunki na drogach sa straszne- więc boję sie sama prowadzic auto- dzisiaj zaczekam na męża- tak bedzie bezpieczniej dla mnie i dla malenkiej Emileczki!! Tylko ze jutro na badania to juz muszę pojechac!! Nie wiem jak ja to zrobię, ale moze juz nie bedzie tak slisko na jezdniach......Zobaczymy!! Kasiu, Mysza 29, Agusia, Malinka- jestem pewna ze sie uda, na 100 %, bedziecie wspaniałymi mamami :)) :))Musicie sie tylko duzo usmiechac. Wasze przyszłe fasolki juz na pewno wiedza jak bardzo na nie czekacie i niedługo wskoczą do waszych brzuszków!! Tiamko- mój synek miał byc Nikodem albo Cyprian- no ale jest córeczka- Emileczka.......na pewno znajdziesz własciwe imię, masz jeszcze troszke czasu :)) Becik- witamy w gronie przyszłych mam. Miłego przytulania i szybcitkich efektów :)) :)) Impersona- ja nie wymiotowałam po glukozie ,ale mało brakowało.....wogóle to smakowało okropnie...Napisz jaki masz wyniki- ja 137 na granicy normy (140).. Ja tez chcę zeby moja mała miała chociaz 2,5 kg. Tez jest drobna jak niunia mateczki. A ja przeciez wyglądam jak wieloryb a mała w 29/30 tygodniu ważyła 1037. Zobaczymy w piątek tego mojego \"grubaska\" Mateczko witaj serdecznie- całuski dla Ciebie i dla dzidzi- dbaj o siebie i wytrzymajcie jeszcze troszke- juz niedługo!! Co do porodu- to nawet nie chce o nim myslec- boje sie bólu i nie chce za wczasu o nim myslec. Wole sie cieszyc ciaża. NIe mniej jednak parę rzeczy wiem. Mój ginekolog zawsze jest przy porodach pacjentek, które prowadzi i które oczywiscie sobie tegą zyczą. Bez względu na to czy akurat ma dyzur czy nie. Tym bardziej, że ja chodze prywatnie. Proponuje tez znieczulenie, poród w wodzie, porod rodzinny i takie tam- nie mysle na razie o tym. Dziewczyny nie martwy sie niczym, bedzie dobrze. Ja wierze ze Bóg nad nami czuwa i nasze dzidzie bedą zdrowe. Starające sie Panie juz wkrótce będą szczesliwe i to własnie z powodu roznących brzuszków. Lista sie wydłuza, a wkrotce bedzie jeszcze dluzsza. wiem o tym na pewno i Wam i sobie z całego serca tego zyczę........Do jutra- całuski na dobranoc papapapa :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam.......Czekam na męża do 17.00 więc troszke sobie popisze- pogoda i warunki na drogach sa straszne- więc boję sie sama prowadzic auto- dzisiaj zaczekam na męża- tak bedzie bezpieczniej dla mnie i dla malenkiej Emileczki!! Tylko ze jutro na badania to juz muszę pojechac!! Nie wiem jak ja to zrobię, ale moze juz nie bedzie tak slisko na jezdniach......Zobaczymy!! Kasiu, Mysza 29, Agusia, Malinka- jestem pewna ze sie uda, na 100 %, bedziecie wspaniałymi mamami :)) :))Musicie sie tylko duzo usmiechac. Wasze przyszłe fasolki juz na pewno wiedza jak bardzo na nie czekacie i niedługo wskoczą do waszych brzuszków!! Tiamko- mój synek miał byc Nikodem albo Cyprian- no ale jest córeczka- Emileczka.......na pewno znajdziesz własciwe imię, masz jeszcze troszke czasu :)) Becik- witamy w gronie przyszłych mam. Miłego przytulania i szybcitkich efektów :)) :)) Impersona- ja nie wymiotowałam po glukozie ,ale mało brakowało.....wogóle to smakowało okropnie...Napisz jaki masz wyniki- ja 137 na granicy normy (140).. Ja tez chcę zeby moja mała miała chociaz 2,5 kg. Tez jest drobna jak niunia mateczki. A ja przeciez wyglądam jak wieloryb a mała w 29/30 tygodniu ważyła 1037. Zobaczymy w piątek tego mojego \"grubaska\" Mateczko witaj serdecznie- całuski dla Ciebie i dla dzidzi- dbaj o siebie i wytrzymajcie jeszcze troszke- juz niedługo!! Co do porodu- to nawet nie chce o nim myslec- boje sie bólu i nie chce za wczasu o nim myslec. Wole sie cieszyc ciaża. NIe mniej jednak parę rzeczy wiem. Mój ginekolog zawsze jest przy porodach pacjentek, które prowadzi i które oczywiscie sobie tegą zyczą. Bez względu na to czy akurat ma dyzur czy nie. Tym bardziej, że ja chodze prywatnie. Proponuje tez znieczulenie, poród w wodzie, porod rodzinny i takie tam- nie mysle na razie o tym. Dziewczyny nie martwy sie niczym, bedzie dobrze. Ja wierze ze Bóg nad nami czuwa i nasze dzidzie bedą zdrowe. Starające sie Panie juz wkrótce będą szczesliwe i to własnie z powodu roznących brzuszków. Lista sie wydłuza, a wkrotce bedzie jeszcze dluzsza. wiem o tym na pewno i Wam i sobie z całego serca tego zyczę........Do jutra- całuski na dobranoc papapapa :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to Malinko skorzystaj z któregoś z tych pomyslów :) mam nadzieje że ktoryś naprawde zadziała, a co do objawów to może mało CIe to pocieszy ale pamiętaj, jak nie w tym miesiacu to w następnym albo jeszcze w następnym, zawsze pozostaje nadzieja. Aż w końcu się cud spełni :) Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dioda
Witajcie dziewczynki!:) Pogoda rzeczywiscie dołujaca, a juz tak sie cieszylam przed poludniem,ze robia sie roztopy, a tu nagle po poludniu sniezyca...........brrrrrrrrrrrrr.Aby do wiosny..........o ile w ogole bedzie wiosna, bo jakos tak ostatnio mamy dwie pory roku: lato i zimeCzlowiek nawet nie zdazy sie nacieszyc jesienno-wiosennymi ciuszkami:) Uwazajcie ciezarowki na swoje brzuszki i lepiej nie wychodzcie z domu bez powodu.Ja sobie pije ciepla herbatke, slucham radia i czytam wasze wypowiedzi Fajnie miec takie wirtualne przyjaciolki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dioda
Kochaniutkie,pomyslcie sobie,ze juz niedlugo swieeeeeeeeeeeeeeeta:D Od razu robi sie lepiej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, tak Dioda. Ja to się czasami czuję tak jakbyście Wszystkie były moimi najlepszymi przyjaciółkami od serca:) I moge się Wam wyżalić, tak jak np, dzisiaj. Zadzwoniłam do swojego mężusia i musiałam posłuchać jego głosu. I mowil, ze bardzo mnie kocha i ze to wszystko rozumie i że mam pamiętac, ze on jest bardzo cierpliwy i wie, że to sprawa bbbb wazna itd....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Witam serdecznie nowe starające i gratuluję z całego serduszka nowym przyszłym mamusiom. Ja jak zwykle przyłączam się popołudniami i nadrabiam zaległości. Po pracowitym weekendzie jestem trochę zmęczona, ale dałam radę poczytać wcześniejsze wpisy. Malinko, nie martw się tak. Może nie jest tak, jak myślisz. Ja wiem, że ciężko o optymizm, ale postarajmy się! 🌻 Mnie dołuje pogoda ( śnieg, mróz ) i wiele innych rzeczy, na które nic nie jestem w stanie poradzić. Wracałam dzisiaj z pracy autobusem i pewna starsza pani opowiadała mi jak odbierała poród swojej córki. Dziewczyna urodziła dziecko w domu, bardzo szybko (nie zdawała sobie sprawy, że to już bo tylko troczę bolały ją krzyże). Zanim przyjechała karetka (to był drugi koniec miasta i straszna ślizgawica) już było po wszystkim. A moja mama rodziła mnie 36 godzin! Horror

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lusiu- dzięki Ci wielkie. Mi wyniki oddadza dopiero w srode... Myslisz ze wymioty wplywaja jakos zle na dzidzie? Moj maz mowi, ze tak, i ze w dodatku powoduja mimowolne skurcze. Nie martw sie...dziewczynki sa zazwyczaj drobne...fakt faktem najwieksza mase przybieraja pod koniec 8 miesiaca/ poczatek 9 dlatego musimy wszytskie bardzo o siebie dbac zeby jak najdluzej nosic je w ich naturalnych ,,inkubatorkach\". Sama dzis sie zastanawialam czy jestesmy w stanie wplynac jakos na ich wage..czy gdybysmy np wiecej jadly... i to takiego wartosciowego jedzenia to czy nasze maluchy tez by urosly? Ja znowu przytylam 12 kg czyli duzo chociaz teraz 2 schudlam i waze prawie 70 kg i mam obwod brzucha 100 ale wszyscy mi mowia ze mam male brzusio jak na 8 miesiac- a moj brzdac jest duzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×