Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ingaa

Czy są wśród Was kobietki, które chca już zostać mamami?

Polecane posty

Malinko masz naprawdę cudownego męża :) możesz go ode mnie pozdrowic jesli chcesz:) Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Kasiu juz sie martwilam, ze Cie nie ma. Ja testuje 6XII, o ile nie dostane wczesniej@.... Wizyta u tesciow oki, bardzo ich lubie ale dzisiaj nie mialam ochoty u nich siedziec. zreszta mialam ochote, tylko na dresik, kafeterie, kawke i domek:):):):) Wieczorkiem przytulanko. Dzisiaj kupilam mojemu mezusiowi gre na kompa(jakas durna strzelanina) mowie Wam duze dziecko(28lat)-hihihihih. Ale sie cieszy poszedl do drugiego pokoju grac(hihihihi)az tutaj slysze wystrzaly. Mam nadzieje, ze nie bedzie po tej walce zbytnio w nocy zmeczony;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Kasiu juz sie martwilam, ze Cie nie ma. Ja testuje 6XII, o ile nie dostane wczesniej@.... Wizyta u tesciow oki, bardzo ich lubie ale dzisiaj nie mialam ochoty u nich siedziec. zreszta mialam ochote, tylko na dresik, kafeterie, kawke i domek:):):):) Wieczorkiem przytulanko. Dzisiaj kupilam mojemu mezusiowi gre na kompa(jakas durna strzelanina) mowie Wam duze dziecko(28lat)-hihihihih. Ale sie cieszy poszedl do drugiego pokoju grac(hihihihi)az tutaj slysze wystrzaly. Mam nadzieje, ze nie bedzie po tej walce zbytnio w nocy zmeczony;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faktyznie dzisiaj nie miałam jakos czasu siedzieć przed kompem :) dopiero teraz...mój ma 29 i też jest dużym chłopcem ale woli bajki na cartoon niż strzelaniny hihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mezus bardzo dziekuje za pozdrowionka. Ale sie ucieszyl. Rowniez serdeczne przesyla:):):):):):):):) Ale mnie przed chwila wysciskal. On jest ogolnie bardzo kochany, ale ostatnio to mnie strasznie zaskakuje-pozytywnie:):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czasem sie tak zastanawiam, czy faceci kiedys \"dorastaja\", ale mysle, ze w wiekszosci przypadkow dopiero jak zostaja tatuskami:) Moj ostatni oglada ceratki do przewijania i lozeczka:):):):) wyglada to wtedy tak sllllodko, ze ech!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja także bardzo dziękuje :) Widzisz mMalinko, Wy oboje bardzo chcecie dzidzię i tyle sie juz staracie że mąż chce Ci jakos pomóc, ulżyć bo widzi się się przejmujesz, cieszę się że tak się sprawdza :) i miło zaskakuje :) Musze Ci powiedzieć że ja juz nie moge wytrzymać i czekać do soboty, to tak jakoś daleko buuu Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faceci nigdy nie dorastają, są tylko duzymi chlopcami :) ajak zostają tatusiami to stają sie bardziej odpowiedzialni ale dalej są chłopcami :) Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu Ty nie mozesz wytrzymac? A co ja mam powiedziec????? Musze czekac do 6.XII. Obiecalam sobie ze wczesniej testu nie zrobie. 6.XII to dzien po spodziewanej@. Mam nadzieje, ze nie przyjdzie. Chociaz szanse na dzidzie sa marne, przynajmniej po ostatnim badaniu:(::(:(:(:(:(:( ale coz i tak sie staramy a noz. Historia i medycyna znaja rozne przypadki kiedy to niemozliwe stawalo sie mozliwe:):):):) i jak na razie tego sie trzymam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu Ty nie mozesz wytrzymac? A co ja mam powiedziec????? Musze czekac do 6.XII. Obiecalam sobie ze wczesniej testu nie zrobie. 6.XII to dzien po spodziewanej@. Mam nadzieje, ze nie przyjdzie. Chociaz szanse na dzidzie sa marne, przynajmniej po ostatnim badaniu:(::(:(:(:(:(:( ale coz i tak sie staramy a noz. Historia i medycyna znaja rozne przypadki kiedy to niemozliwe stawalo sie mozliwe:):):):) i jak na razie tego sie trzymam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem Malinko wiem, Wy przede wszystkim zasługujecie na fasolkę, wiem że 2 lata starań w porównaniu z tygodniem oczekiwań to nic:) dlatego jakos wytzymam,tylko po prostu mam takie momenty że tam bym chciała wiedzieć czy się udało. Po wyliczeniach Boziny wyszło że 11 listopada to wlasnie wtedy chlopak by był a my 11 wlasnie sie przytulalismy...jak nic z tego nie wyjdzie to może mamy jakis problem??no nic, zobaczymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania i Gutek
Bardzo mi miło Was poznac dziewczyny...Malinka , kasia:)... Dzis mam obsesje ..chodzę i sprawdzam czy nie dostałąm okresu...zawsze przed okresem bolały mnie pieri a tu...za 2 dni okres i nic ...ale tesutu nie zrobie wczesniej niz tydzien po spodziewanej miesiaczce..chociaz mam nadzieję:)...Miłego wieczorku kobietki....szkoda ze nie moge się poprzytulac do mojego Gutka...wraca za tydzien..nadrobimy przytulanki.:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamol
Cóż za szczęście mnie spotkało!!! Od dawna szukałam w sieci forum, na którym mogłabym podzielić się swoimi obawami, pytaniami i pogladami odnośnie macieżyństwa w szeroko rozumianym pojęciu. A tu, minutę przed pójściem do łóżka trafiłam na WAS! Zaczęłam czytać wypowiedzi na str. 1 , ale nie dam rady przejśc dziś przez wszystkie wypowiedzi. Widzę , że jest grono dobrych znajomych. Czy przyjmiecie mnie do siebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania i Gutek
Nie wiem gdzie jest ta tabela:).Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANIA I GUTEK WSKAKUJCIE DO TABELKI WITAMY NICK............... 1DC.... DŁUGOŚĆ CYKLU.... TEST CIĄŻOWY.... WYNIK Estella ............01.11....... 28.......................28.11 ................ tu Kasia..........30.10........28........................27.11................. Malinka79....... 05.11........29-30....................06.12 ................ Tulipan...........03.11........28........................03.12................. Aśka74...........31.10........28-34....................05.12................ słoneczko77....02.11........25........................nie testuję.......... Jagodka.........14-11........28........................nie testuję.......... AgaJ..............04.11........28-32...................nie testuje .......... Mysza29........30.10........28.........................27.11................ NIKA28..........27.10........28-34....................nie testuje........ Dioda............28.10........30-31....................nie testuje.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Kamol, jasne im nas wiecej tym lepiej:) wszystkie tu piszemy o swoich obawach, przeczuciach, doswiadczeniach, obawach, pragnieniach itd... mam nadzie, ze bedzie Ci sie tu podobac. A od jak dawna sie starasz, ile masz latek. Pozdrawiam goraco:):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Kamol, jasne im nas wiecej tym lepiej:) wszystkie tu piszemy o swoich obawach, przeczuciach, doswiadczeniach, obawach, pragnieniach itd... mam nadzie, ze bedzie Ci sie tu podobac. A od jak dawna sie starasz, ile masz latek. Pozdrawiam goraco:):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olala
Wtam :) Dawno nie pisałam, ale skoro jeszcze nie mogę się starać, to chyba tu trochę nie pasuję, a poza tym Wy tak często ze sobą piszecie, że zostaję w tyle:( poprostu nie mam pracy, a w domu mam możliwości korzystania z netu ograniczone:(:(:( Trochę się zmartwiłam, bo miałam ten cykl bezowulacyjny, a moja pani endokrynolog kazała mi dalej brać tylko bromergon na wysoką prolaktynę i duphaston w drugiej fazie cyklu, a poza tym czuję się kiepsko. dziewczyny z wyższą prolaktyną mam pytanko, czy u Was też występuje tak mała ilość śluzu i spadek libido?????? Bo u mnie tak i to podobno od tego, ale duphaston ma pomóc. W ogóle nie mam ochoty na mojego Miśka i jak ja mam sięstarać o dzidzię, skoro mi się nie chce:(:(:(??? Gratuluję wszystkim nowym mamusiom🌻 i pozdrawiam wszystkie "stare" brzuchatki i wszystkie starające❤️ TAK BARDZO CHCĘ DZIDZIĘ!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamol
Widzę, że forum prężnie działa. Witam wszystkich raz jeszcze!!!. Z mężem mamy po 29 lat, studia, stała praca, mieszkanie (z Teścową-ale jest OK), poślubie 3 lata. O dzidziusia staramy się od czerwca. Nigdy nie stosowaliśmy srodków antyk. Mam b. regularne okresy. Po prostu unikalismy TYCH dni. jestem realistką , ale w przypadku starania się o dzidzię mój realizm padł w gruzach. Sądziłam, żę zajdę w ciąże od ręki. A tu nic. Robiłam wywiady środowiskowe wśród znajomych nt. ile i jak często. Wszyscy mówili jednogłośnie: jak wiesz, że to ten termin, to mąż ma z Ciebie nie schodzić!!! Sorry, że tak dosadnie, ale powtarzam rady. I tu drugi problem. Już za sobą may czas , kiedy niewychodzilibyśmy z łóżka. Poranne wstawanie do pracy (o 6.00), powrót o 18.00-19.00 (dojeżdzamy do W-wy ok. godziny), nie nastraja romantycznie. Ja nie daję po prostu rady. Robiłam już kilka testów i nic. ale może za rzadko intensywnie się kochamy?? Ale jest pewien optymistyczny przełom. W ubiegły piątek miałam b. widoczny śluz (plodny) w 10 dni od 1-szego dnia okresu. Wykorzystaliśmy ten moment. teraz czekam na wynik, choć przyznam, ze już w 3 dni po TYM czasie zrobiłam sobie test(naiwna!!!, ale tak leżał bezczynnie i korcił...). Na razie nic nie czuję. Musze poczekać jeszce kilka dni...buuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamol
Widzę, że forum prężnie działa. Witam wszystkich raz jeszcze!!!. Z mężem mamy po 29 lat, studia, stała praca, mieszkanie (z Teścową-ale jest OK), poślubie 3 lata. O dzidziusia staramy się od czerwca. Nigdy nie stosowaliśmy srodków antyk. Mam b. regularne okresy. Po prostu unikalismy TYCH dni. jestem realistką , ale w przypadku starania się o dzidzię mój realizm padł w gruzach. Sądziłam, żę zajdę w ciąże od ręki. A tu nic. Robiłam wywiady środowiskowe wśród znajomych nt. ile i jak często. Wszyscy mówili jednogłośnie: jak wiesz, że to ten termin, to mąż ma z Ciebie nie schodzić!!! Sorry, że tak dosadnie, ale powtarzam rady. I tu drugi problem. Już za sobą may czas , kiedy niewychodzilibyśmy z łóżka. Poranne wstawanie do pracy (o 6.00), powrót o 18.00-19.00 (dojeżdzamy do W-wy ok. godziny), nie nastraja romantycznie. Ja nie daję po prostu rady. Robiłam już kilka testów i nic. ale może za rzadko intensywnie się kochamy?? Ale jest pewien optymistyczny przełom. W ubiegły piątek miałam b. widoczny śluz (plodny) w 10 dni od 1-szego dnia okresu. Wykorzystaliśmy ten moment. teraz czekam na wynik, choć przyznam, ze już w 3 dni po TYM czasie zrobiłam sobie test(naiwna!!!, ale tak leżał bezczynnie i korcił...). Na razie nic nie czuję. Musze poczekać jeszce kilka dni...buuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneta27
Hej!! Właśnie trafiłam na te stronki!! Fajnie wiedzieć że nie tylko ja zmagam się z takimi problemami!!! Pozdrawiam Wszystkich!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamol witaj :) każda nowa starająca sie jest mile widziana :) olala jak będziesz miala dobre wyniki badań to Ci się zacce zobaczysz :) więc głowa do góry :) aneta27 witamy w naszym gronie :) długo się starasz?? Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sama jestem na forum buuu ale zaraz lecę do łóżeczka, bo moje kochanie kończy sie wlasnie kąpać :) i będzie przytulanko :) siedziałam sobie wlasnie i zastanawiałam się czy sie udało...w sumie powinno chyba ...ciekawe jakie są odczucia jak juz się wie z fasolka jest juz w brzuszku :) Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamol
dzień dobry, i znów normalny tydz. pracy...nie tylko w biurze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny! Zrobiłam sobie wolny weekend od komputera, teraz nadrobiłam zaległości i witam w nowym tyodniu czekania na okres, testów i co tam nam jeszcze przyjdzie do głowy :D Ja nie mam żadnych objawów - do okresu zostało mi trochę ponad tydzień, tfu - co ja pisze - do braku okresu :-) Co do męża to mój jest młodzy ode mnie o 2 lata - to też duże i kochane dziecko ❤️ . Pozdrowienia dla Kasi, Malinki i reszty Kobietek 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kobitki i znowu, kolejny tydzien pracy. Kasienko do 27 juz tak niedaleko:) Trzymam kciukasy...zresztą cały czas to robię:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no kojeny tydzien, kolejne 5 dni cięzkiej pracy bleee Malinko wiem że Ty zawsze trzymasz kciuki :) w sumie jak juz tyle wytrzymałam od 11 to jeszcze dam radę :) Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×