Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ingaa

Czy są wśród Was kobietki, które chca już zostać mamami?

Polecane posty

Gość Emla
Niewiem na pewno nie...:) Poradzcie mi...:) Mam poranne nudności i moczopęd. Zrobilam test...:) Wynik :)+-dodatni. Co mam robic? Jak powiem to bedzie wstyd, ja mam tylko 15 lat. Czekam na porady:) plisssss..:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta oczekujaca
Witajcie, Mam 26 lat, Tak czytam sobie o tym waszym szcześciu, że aż mi się łezka zakręciła w oku. Lusia, gratulacje, co do wizyty u lekarza, to ja poszłam za szybko, byłam wczoraj. Ostatnia moja miesiączka była 6 czerwca, okresu nie widać, zrobiłam test - pasek lekko różowy, Myslicie że to za wcześnie żeby zobaczyć fasolkę, nie wiem co mam robić. martwię się, bo juz myślałm że może tym razem, starramy się już 10 miesiąc, Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata19
Hmmm a juz sie balam ze zemna jest cos nie tak . mimo ze jestem mloda takze bardzo chce miec dziecko , obudzilo sie to u mnie jakos 4 miesiace temu .dzieki temu co przeczytalam wiem ze to jest normalne,jestem swiadome tej decyzj ze chce ,moj chlopak a juz niedlugo narzeczony:) jest troche temu przeciwny mowi ze musi miec wszystko poukladane wiem ze tak powinno byc slub,wspolny dom itd a pozniej dziecko.Ale mowil ze gdyby bylo cieszyl by sie i kochal bardzo mocno ;) Ja podejrzewam ze jestem w ciazy :) i strasznie sie ciesze POZDRAWIAM WAS WSZYSTKI :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata19
czytajac to wszystko widze ze nie tylko ja sie biej z myslami czy wszystko zemna ok :) tez chce byc juz mamą ;) własie czekam na okres :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MASUMI
Witam KOBITKI Jestem tu NOWA !!! mam tyle pytan ale chciala bym sie dowiedziec kiedy sa moje dni plodne! MOJ CYKL MIESIACZKOWY TRWA 22,23 DNI OKRES TRWA DNI 6 WIEC KIEDY MAM DNI PLODNE ??? ODPOWIEDZCIE SZYBKO PROSZEEE ;) POZDRAWIAM :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaagusia
Witam,proszę o radę.Usg w 12 dniu cyklu wykazało że w obydwóch jajnikach rozwija się jajeczko,ale testy owulacyjne nic nie wykazały.Czy w takim razie owulacja była czy tez nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Prosze odp. jak wygladaja zmiany zabarwienia błony śluzowej pochwy dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was babeczki mam do was takie pytanko kupilam test owulacyjny i na instrukcji pisze od kiedy zaczac robic pierwszy testale ja mam problem juz od 6miesiecy staram sie o drugie dziecko i w ostatnim czasie mam w glowie tylko dziecko dziecko i ostatnia miesiaczka przesunela mi sie az o 47dni a w instrukcji pisze do40dni i sama nie wiem kiedy ten test zaczac dziewczyny mialyscie tez tak to dajcie mi podpowiec plisssss dziekuje i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia 24
Witam was mile i serdecznie.Co prawda jestem po raz pierwszy na tej stronie ale chcialam sie podzielic rowniez z wami moimi staraniami o dzidzie:) Ja staram sie z nazeczonym juz jakies 2 lata i nic nie wychodzi, wciaz jestem zalatana i mam niewiele czasu.Teraz postanowilam troche przystopowac i miec dziecko, otorz niewiem skad ani dlaczego w moim moczy pojawily sie bakterie, ktorych sie nie pozbede tak latwo tak powiedzial lekarz i sie zalamalam.Niewiem czy antybiotyki maja jakis wplyw na test owulacyjny? Dzis po raz pierwszy od jakiegos czasu wykonam sobie ten test i mam nadzieje ze cosik z tego bedzie.Pozdrawiam was mile:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja rowniez staram sie z mezem o dziecko, to jest moje najwieksze marzenie. Niestety nie wychodzi nam. Zaczelam robic testy owulacyjne, ale ciagle 1 kreska. Nie wiem, o co chodzi. Prosze, pomozcie. Za kazdym razem, gdy dostaje okres, jestem zalamana. Przeciez inne dziewczyny tylko raz wejda komus do lozka i od razu zachodza, to niesprawiedliwe. Wiem, ze oboje jestesmy plodni, bo juz bylam w ciazy przeszlo rok temu, ale nie udalo sie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cleo - przejdź na VII część tematu :) tam są wszystkie babki, które pozostały na tym topiku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Belcia
Witam wszystkie juz mamusie i czekające na bycie mamusia! Ja też jestem z tych starających się o cud. Jestem dopiero na początku drogi starania się i szczerze przyznam ze milej mi bedzie jak bede mogla dzielic sie z Wami moimi doswiadczeniami. Zdecydowalam sie w ogole odezwac bo jak czytam te wszytskie wypowiedzi takie cieple i takie serdeczne to nie mam watpliwosci ze kazda z Was bedzie cudowna kochajaca mama albo juz nia jest :) Tym samym bede sledzic Wasze opisy na bieząco i sama postaram sie relacjonowac swoje przezycia. Mam nadzieje ze przyjmiecie mnie do Waszej juz licznej "rodzinki". Pozdrawaim serdecznie wszystkich, Belcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wierze
jakie jest prawdopodobienstwo ciazy przy prolaktynie 45?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patrycka
Witam serdecznie wszystkie mamy... Prawde mówiąć tak bardzo chciałabym już wiedzieć czy moje słoneczko zadomowiło się we mnie już tak na stałe, a musze jeszcze troche poczekac... Cykl mam w miare reguralny ale to dopiero 27 dc czyli nie wiele wiadomo.... Mam jakieś objawy ale nie wiem czy są bardziej prawdziwe czy może bardziej urojone... Sama nie wiem co o tym myśleć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patrycka
Witam serdecznie wszystkie mamy... Prawde mówiąć tak bardzo chciałabym już wiedzieć czy moje słoneczko zadomowiło się we mnie już tak na stałe, a musze jeszcze troche poczekac... Cykl mam w miare reguralny ale to dopiero 27 dc czyli nie wiele wiadomo.... Mam jakieś objawy ale nie wiem czy są bardziej prawdziwe czy może bardziej urojone... Sama nie wiem co o tym myśleć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta27
Wiatm wszystkie kobietki które pragna zostać mamą tak jak ja. Jesteśmy już 4 miesiące po ślubie, kochamy się bez żadnych zabezpieczeń około 6 miesięcy i nic, raz tylko jak zrobiłam test pojawiła się druga kreseczka słabiutka a potem miesiączka i rozżalenie. Mąż czasami wspomina o dziecku, patrzy na mój brzuch i mówi że chciałby żebym była w ciąży. Do tegoW kilka dni po tym jak po dwóch kreseczkach i radości że może już jest malutka istotka i po miesiączce okazało się że bratowa męża jest w ciąży. Kurde z jednej strony ucieszyłam się ich szczęściem ale z drugiej bardzo im zazdrościłam i kiedy kupowałam jej misia i kwiatki aby pogratulować łzy płynęły mi po policzkach bo może ja też miałąm swojego dzidziusia i już nie ma go w brzuszku a ona swojego ma. Wiem jestem okropna ale szczerze mówiąc to nie mogę na nich patrzeć teraz srasznie mi z tym źle. Pomóżcie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozdrawiam was wszystkie. Po mimo tego ze mam niespełna 20 lat właśnie staram się z przyszłym mężem( juz 15 listopada tego roku) o dziecko, dopiero drugi miesiąc ale jeszcze bez skutku:) nie mogę się doczekać maleństwa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość staraczka85
Hej kobitki! Czy ktoś tu jeszcze zaglada? Staramy się z meżem o drugie dziecko od lutego i nic:( Obecnie czekam na @. Ostatnia była 29 maja. Ale nie mam nadziei bo nie mam objawow. Wczesniej co miesiac widzialam u siebie objawy;p Napiszcie cos jak mozecie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka 78
hej,ja ze swoim to juz watpimy czy kiedykolwiek cos nam sie uda;((((po 2latach staran sex nabrał juz roboczego trybu....masakra...trzymcie sie kobietki i działajcie:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×