Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ingaa

Czy są wśród Was kobietki, które chca już zostać mamami?

Polecane posty

Skladam i robie umowy juz kiedys pisalam ze pracuje dla jednego z operatorow sieci komorkowych...i przewaznie mam duzo roboty z tymi umowami...rowniez w domu...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skladam i robie umowy juz kiedys pisalam ze pracuje dla jednego z operatorow sieci komorkowych...i przewaznie mam duzo roboty z tymi umowami...rowniez w domu...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skladam i robie umowy juz kiedys pisalam ze pracuje dla jednego z operatorow sieci komorkowych...i przewaznie mam duzo roboty z tymi umowami...rowniez w domu...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skladam i robie umowy juz kiedys pisalam ze pracuje dla jednego z operatorow sieci komorkowych...i przewaznie mam duzo roboty z tymi umowami...rowniez w domu...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysza29
żegnam sie z wami cieplutko do zobaczenia w poniedziałek:) życze miłego weekendu spędzonym na przytulanku:) hi hi i oby nas nie zasypało pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To w takim razie współczuje Ci Malinko takiej roboty.... ja kiedyś też brałam pracę do domu ale zaprzestałam takich praktyk, dom to odpoczynek, a poza tym nie płacą mi tyle żebym była nadgorliwa :) Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słoneczko77
O rany, ale pogoda! Cały czas glądam TV i w Polsce jest strasznie! Bardzo źle znoszę zimę, nie chcę jej, jest straszna! Ale Podkarpacie jak do tej pory jesienne, chociaż teraz tak jakoś ciemno się zrobiło. Malinko, rozumiem teraz imię Twojego pieska. Dziewczyny, jak myślicie, czy mikstura uodparniająca z miodu, czosnku i cytryny nie zaszkodzi? Nie wiem, czy zawracać sobie głowę robieniem jej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagodka
Witajcie dziewczeta!!! Ale macie fajnie - pojawil sie u Was snieg, co prawda nie wszedzie, ale zawsze. I w moim ukochanym Poznaniu rowniez... Tutaj raczej sniegu nie ma, a jak jest, to bardzo malo i szybko topnieje. Ale za to jest jeszcze cieplo ;) Na razie musze konczyc, ale odezwe sie jak zwykle wieczorkiem ;) Caluski dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki, ja uciekam, do \"zobaczonka\" wieczorkiem. co prawda dzisiaj przytulanko, ale moze uda mi sie na chwilke tu zajrzec papapapapa❤️🌻❤️🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas ten śnieg taki mokry i raczej długo nie poleży. Zostanie tylko błoto. brrrr. Ja niestety do 18.00 muszę siedzieć dziś w pracy. Ble. A ja jutro z koleji na pogrzeb. I jeszcze na dodatek łapię mnie chandra. Malinko - myślę, że Twój mężuś mówił to specjalnie, żebyś się nie nastawiała zbytnio i nie psuła sobie( oby nie!!!!!!!!) humoru. A napewno będzie się bardzo cieszył, jeśli mu oznajmisz cudowną nowinkę 6.12 - czego Ci bardzo życzę!!!🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pochwaliłam pogodę! Ale wichura, ratunku, ażsię boję😭. Teraz was opuszczam, bo jadę na zakupy, mam nadzieję, że jeszcze wieczorkiem poklikam. Co z tą miksturką, jak myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dioda
NICK............... 1DC.... DŁUGOŚĆ CYKLU.... TEST CIĄŻOWY.... WYNIK Estella ............01.11....... 28.......................28.11 ................ tu Kasia..........30.10........28........................27.11................. Malinka79....... 05.11........29-30....................06.12 ................ Tulipan...........03.11........28........................03.12................. Aśka74...........31.10........28-34....................05.12................ słoneczko77....02.11........25.....................nie testuję............. Jagodka.........14-11........28.....................nie testuję.......... AgaJ..............04.11........28-32.................nie testuje ............ Dioda............28.10........30-31.................nie testuje......... A co tam, wpisalam sie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dioda
No tak, jak ja napisalam wszystkie znikneły;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagodka
Ja tez wlasnie wrocilam do domciu. Jak tam zakupy sloneczko????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzidzius:)- chyba jednak przed... Bylam dzis u lekarza i powiedzial ze daje mi jeszcze ok. 3 tygodni... Przepisal mi tez NO-SPE czyli rozwial moje watpliwosci. Kuba wazy juz 2.100, ale ja mam juz za krociutka szyjke i nie jest w stanie donosic, chyba ze bede ciagle lezec to jeszcze te 3 tyg... No wiec siedze i nic nie robie...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK..........MIASTO......TERMIN.....KGNABYTE.....PLEC...OBBRZUSIA 29 tydzień..Warszawa....1 Luty...........12............Zuzia......90 cm Monika24..........8.11......URODZIŁA .....CÓRECZKE.................... trudi..........Dębica....24 marzec...........9..............?..........98 cm 1102............Opole.....11 marzec........6............Michał........93cm dzidzius.....Warszawa .15 styczeń.......9...........Córcia.......86 cm Mała31 .......Słupsk .....19 kwiecień......3..............?.............?... Metka26.......Essen......12 marzec.......4..............?..........90 cm Lusia.....Starachowice..20 styczen......12..........Emilia........96 cm Mateczka ....Poznań ....20 styczeń .... 12 ... ......Karol..........?... Katarinka29.Szczecin...15 marzec.......6,3..........Kubuś.........?.... Claptola.......Legnica....9 kwiecien......3,5..............?.........78 cm Milucha........Kraków....22 marzec.......4,5.........córcia........88cm Małgos27....Wrocław ... 7 kwiecień.......5...............?.........89 cm Rubina............?...............?..............?...............?...........?...... Agresor..........?...............?..............?...............?...........?...... Impersona...Wrocław...16 styczeń.......12..........Kubuś..100cm...... joganna..... Lublin....... 15 luty.......... 10....... Gabrysia.... 102!cm Marcelinka...Kraków.....11 grudnia......14.............?...........99cm Tiamka........Brzeg........10 Lipca.........?..............?...........?...... MałaCzarna...Zabrze......24 lipca..........?...............?..........?......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK..........MIASTO......TERMIN.....KGNABYTE.....PLEC...OBBRZUSIA 29 tydzień..Warszawa....1 Luty...........12............Zuzia......90 cm Monika24..........8.11......URODZIŁA .....CÓRECZKE.................... trudi..........Dębica....24 marzec...........9..............?..........98 cm 1102............Opole.....11 marzec........6............Michał........93cm dzidzius.....Warszawa .15 styczeń.......9...........Weronisia....86 cm Mała31 .......Słupsk .....19 kwiecień......3..............?.............?... Metka26.......Essen......12 marzec.......4..............?..........90 cm Lusia.....Starachowice..20 styczen......12..........Emilia........96 cm Mateczka ....Poznań ....20 styczeń .... 12 ... ......Karol..........?... Katarinka29.Szczecin...15 marzec.......6,3..........Kubuś.........?.... Claptola.......Legnica....9 kwiecien......3,5..............?.........78 cm Milucha........Kraków....22 marzec.......4,5.........córcia........88cm Małgos27....Wrocław ... 7 kwiecień.......5...............?.........89 cm Rubina............?...............?..............?...............?...........?...... Agresor..........?...............?..............?...............?...........?...... Impersona...Wrocław...16 styczeń.......12..........Kubuś......100cm.. joganna..... Lublin....... 15 luty.......... 10....... Gabrysia.... 102!cm Marcelinka...Kraków.....11 grudnia......14.............?...........99cm Tiamka........Brzeg........10 Lipca.........?..............?...........?...... MałaCzarna...Zabrze......24 lipca..........?...............?..........?......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojojoj ja wróciłam z zajec a tu nikogo nie ma:( Aśka bardzo mi przykro ze z powodu tescia nie doszło do waszego slubu, ale ja tez uwazam ze byc małzenstwem to pozwolenie na posiadanie dzieci. A z kasa na slub to faktycznie brak, zreszta ja bym mogła miec sam cywilny.:) Tabelka kobiet juz w ciazy jest ogromna:D, bardzo fajnie i mam nadzieje ze sie jeszcze bardziej rozrosnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kobietki! Nikogo nie ma - może akurat czas małego przytulanka ? Ja również z ten weekend będa próbowała \"awansować\" do drugiej tabelki. Może tym razem się uda i test będzie dla mnie łaskawy :D Dla Was oczywiście też .... Malinka - ja cały czas ćwiczę pozytywnw myślenie na odległość - mam nadzieję, że będzie baaardzo skuteczne :D Pozdrawiam wszytskie brzuchatki i te starające się :D :D Do usłyszenia jutro. Aga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzidzius.
IMPRESION z jednej storny zle bo troche za wczesnie z drugiej dobrze bo juz bedziesz miala swojego bobaska obok :) zycze ci duzo zdrowka bo to ci teraz potrzebne odpoczywaj i uwazaj na siebie reszte niech robi maz nic mu sie nie stanie jak sobie sam troche bedzie radzil :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzidzius...niestety ale mimo ze chce miec niunie juz blisko, to dla jej dobra lepiej zeby siedzial sobie jeszcze w brzuchu do stycznia... Maz sie stara, ale jest teraz chory i mi marudzi, az doprowadza mnie do szalu...jak to chorzy faceci:P Tabelka faktycznie sie rozrosla...no i te zimne wieczory sprawia pewnie ze bedzie wiecej przytulanka na rozgrzanie, a co za tym idzie...:P Ja juz zmykam leniuchować w łózku:) Kolorowych snow wszystkim zycze:) Buziaki papapap;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczynki:) Ja tylko na chwilke i zaraz uciekam sie przytulac:):):):) AgaJ, oczywiscie, ze pamietam i caly czas to robie:):)🌻🌻🌻 buziaczki i dobrej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...Ale ze mnie nocny marek(hihihihi) a jutro wstac nie bede mogla taka bede spiaca. Korzystam jeszcze z tego ze mezus sie kapie...ech teraz to juz naprawde uciekam-papatki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bozina
no cześć, jak już nadrobiłam zaległości z 2 dni (padł mój monitor),to już nikogo nie ma. To przyjemnego i owocnego przytulanka!!!! do estelli - odnośnie tego cyklu Jonasa - policzone jest dobrze, a okazuje się, że jest możliwość zajścia w ciążę, również podczas @, znam historie takie, że para chciała mieć pewność, że nie zaciąży i kochali się właśnie podczas @ no i stało się: zaciążyli. w sumie to nigdy nie wiadomo. jeżeli twój cykl pokrywa się z @, to nie jest na stałe gdyż twój cykl miesiączkowy nie jest uzależniony od księżyca, więc niedługo nie będzie nachodził na twoją @. do Lusi - kochana mamusiu nie martw się, że Emilka jest malutka bo dziewczynki są zawsze drobniejsze od chłopców, a waga podawana przez gina jest szacunkowa i nie dokładna, a dodatkowo to maluszek najwięcej i najszybciej przybiera w 8 i 9 mies. więc to przed Tobą. a narazie ciesz się swoim stanem, ruchami bo to tak szybko się zapomina, że aż się nie chce wierzyć - ja czekałam na moje maleństwo 4 lata, każdy ruch przeżywałam z prawdziwą euforią, a teraz Tomcio ma 1 i prawie 8 mies. i już nic nie pamiętam :-( , ale mam nadzieję, że już niedługo znowu poczuję tę wspaniałą magię... :-) a tak odnośnie tematu teściowych (nie mogłam wcześniej bo mój monitor padł) - to już się trochę boję jaką ja będę teściową - bo jak narazie to jestem zaborczą mamusią, a mój maluszek ogromnym maminsynusiem i co będzie potem...... mama była ważna przez całe życie, a potem jakaś "siksa" naraz przewróci mu w głowie i co wtedy z mamą (upragnionego oczekiwanego) synusia??????........ hahahahaha to tak z drugiej strony, aby trochę zrozumieć teściowe, ja mam swoją ok, i myślę, że jak moje maleństwo dorośnie to będę jednak mądrą teściową....... jak myślicie ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bozina
waw jak się póżno zrobiło!!!! ja również zmykam, bo mój kotuś wstaje przed 7 i przynosi mi książeczki i mówi: "mama citaj", więc muszę być na chodzie. papa buziaki i owocnych staranek ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×