Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ingaa

Czy są wśród Was kobietki, które chca już zostać mamami?

Polecane posty

Gość mysza29
coś mi nie wyszło 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysza29
Hej Kasia jak tam u ciebie bo mnie juz od wczoraj piersi pobolewają wydaje mi sie że to tak na okres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was bardzo bardzo serdecznie dziekuje za wpis do tebeli,narazie jestem pierwsza ale juz niedlugo bedzie nas wiecej!!! hurrraa! pozdrawiam was serdecznie i cieplutko ,trzymam kciuki poglaskajcie ode mnie swoje brzusie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysza29 a mnie za bardzo nic nie boli, ale zobaczymy, staram się zyc normalnie i doczekać 27 :) Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Domi24? Gdzie jesteś?? kurcze, już te zaciążone chyba gdzieś się straciły....moze warto załozyć topik dla tych, które już zaszły? Starające się - wystarjacie się, to założymy topik- \"szczęśliwie zaciążone...\" hihihi! Wiem, że macie humorki nie bardzo ,bo to topik typowo dla starających się, ale zobaczycie- musi się udać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysza29
co sie dzieje czy juz wszyscy sobie poszli uuuuuu😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość estella
Witajcie Dziewczyny! Jest mi źle i chyba coś niedobrego się ze mną dzieje :-( w tym cyklu (w dni płodne) przytulanko było tylko trzy razy. Chciałam celować na chłopca, więc działaliśmy 13 i 14 listopada. A później mąż się bardzo rozchorował, bierze antybiotyki, ma gorączkę i nici ze staranka. Więc pewnie ten cykl będzie stracony :-( zrobię test 28.11 jak pisałam w tabelce, ale w sumie nie wiem po co. Ale nie to mnie niepokoi - od jakiegoś 16 dc pobolewa mnie prawy jajnik i brzuch, do tego mam ogrome ilości śluzu, gęstego i żółtawego. Niz mnie nie swędzi i nie szczypie. Ale nie wiem czy to może nie jakaś infekcja :-( a może coś niedobrego z jajnikiem...już nie wiem. jestem załamana :-( po miesiączce idę do gina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem:) Estelko nie przejmuj sie tak napewno jwst dobrze, a co do tego sluzu to moze idz do lekaza na pewno cos poradzi. Głowa do góry:)no i usmiech chce widziec:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napewno to nic z jajnikami, wogle to ta pogoda wpłyma na nasze humory niekorzystnie. Za oknem pochmurno ze szok:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość estella
ja też bywam :-) tak chciałam zrobić rodzicom prezent pod choinkę. Dać im pod koniec rozdawania prezentów, jednocześnie, po pocztówce w kopercie. Otworzyliby, a tam w koperci e pocztówka z maluszkiem! Oszaleliby ze szczęścia. Pragną być dziadkami, ale ani ja ani mój brat bliźniak, mimo 28 lat nie mamy jescze dzieci :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Estelko nie przejmuj sie. Jeszcze im dasz to na co czekaja z niecierpliwoscia. ja sie zaczynam obawiac... Sama nie wiem czego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Estella na pewno zrobisz im taki prezent:) ja trzymam kciuki b mocno Sylwia a ile twoja połowa liczy wiosenek? Jesli mozna wiedziec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia nie ma czego sie obawiac, z reszta ja tez sie boje na kogo wyrosłaby moja dzidzie i jak ja wychowam, niczego innego sie nie boje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzidzius.
Hej wszystkim dawno mnie tu nie bylo:) dizsaj nie pojechalam na zajecia bo sie kiepsko czuje ale za to snieg pada sobie u mnie slicznie :) pozdrawiam wszystkich i jak wsze zdrowko ??? METECZKA,CLAPTOLA,26TYDZIEN?????????LUSIA???LONIA??? ESTELLA nie martw sie mze na przyszla gwiazdke bedzie dobrze zobaczysz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość estella
buuu, dopiero na przyszłą gwiazdkę?! nieeee, ja chcę wcześniej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spoko,,, ale cholercia no! Obawiam sie jak zareaguje rodzinka na to jak to bedzie jak juz bede w ciazy i wogole! Sama dokladnie nie wiem czemu mam wogole jakies watpliwosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie wieje jak cholera!!! Zazdroszcze tym co u nich sniezek pruszy... Ja tez juz chce zeby bylo bialo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia ja tez mam troche obaw dotyczacych rodzinki szczegulnie ojca bo mama sie ucieszy, no inna sprawa bo nie jestesmy mezem i zono, ale to mnie jakos mało obchodzi i sie tym nie przejmuje Nie jestesmy dziecmi i mamy własne zycie i prawo do decydowanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK..........MIASTO......TERMIN.....KGNABYTE.....PLEC...OBBRZUSIA 29 tydzień..Warszawa....1 Luty...........12............Zuzia......90 cm Monika24..........8.11......URODZIŁA .....CÓRECZKE.................... trudi..........Dębica....24 marzec...........9..............?..........98 cm 1102............Opole.....11 marzec........6............Michał........93cm dzidzius.....Warszawa .15 styczeń.......9...........Córcia.......86 cm Mała31 .......Słupsk .....19 kwiecień......3..............?.............?... Metka26.......Essen......12 marzec.......4..............?..........90 cm Lusia.....Starachowice..20 styczen......12..........Emilia........96 cm Mateczka ....Poznań ....20 styczeń .... 12 ... ......Karol..........?... Katarinka29.Szczecin...15 marzec.......6,3..........Kubuś.........?.... Claptola.......Legnica....9 kwiecien......3,5..............?.........78 cm Milucha........Kraków....22 marzec.......4,5.........córcia........88cm Małgos27....Wrocław ... 7 kwiecień.......5...............?.........89 cm Rubina............?...............?..............?...............?...........?...... Agresor..........?...............?..............?...............?...........?...... Impersona...Wrocław...16 styczeń.......12..........Kubuś.........?...... joganna..... Lublin....... 15 luty.......... 10....... Gabrysia.... 102!cm Marcelinka...Kraków.....11 grudnia......14.............?...........99cm Tiamka........Brzeg........10 Lipca.........?..............?...........?...... MałaCzarna...Zabrze......24 lipca..........?...............?..........?......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agusia my tez nie jestesmy jeszcze malzenstwem. A mnie w maju czeka matura :( Moze dlatego mnie nachodza jakies watpliwosci??? Sama nie wiem, ale wiem ze chce tego dzidziusia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to jest najwazniejsze ze wiesz czego chcesz:)🌻 Ja uciekam jade na uczelnię buuuuuuuu:( Do usłyszonka:) Całuski👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez juz uciekam. Pasuje sie troche ogarnac i doprowadzic do porzadku... Trzymajcie sie dziewczyny! do zobaczenia potem 🌼 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dzidzius :) u nas wszystko dobrze :) maleństwo kopie okropnie po zebrach i nie moge sie przygotowac do kolokwium hihi :) wydaje mi sie ze dawno tez tabelki nie uzupelnialas :) O mała czarna widze ze ciaza potwerdzona gratulacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×