Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ingaa

Czy są wśród Was kobietki, które chca już zostać mamami?

Polecane posty

Agusia - my też nie jesteśmy mężem i żoną. Ślub miał być 2 lata temu ale wtedy miesiąc przed ślubem zmarł niedoszły teściu i to się odłożyło, a rok temu i teraz to brak kasy i jest jak jest. Ale nam to nie przeszkadza- najważniejsze że jesteśmy dobraną parą i jesteśmy ze sobą szczęśliwi żyjemy jak mąż i żona ( albo nawet lepiej) Planujemy ślub w przyszłym roku i to koniecznie w jaki cieplejszym miesiącu , oczywiście z literką \"R\" Humor mam pomimo pogody świetny - dokumenty, które zgubiłam znalazł uczciwy facet i już mam je spowrotem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja...jednak udaje mi sie co jakis czas tu zajrzec:) O kurecze! jak ja bym juz chciala wiedziec, ktora z nas w tym miesiacu nam oglosi \"BEDE MAMUSIA\"eehhhh. Kasiu jestes? Estella nie martw sie(poczytaj sobie oje wczesniejsze posty) dwa lata staranek i co/ i nic, a jednak dzialamy dalej. Wszystko bedzie dobrze. Zobaczysz. Bedziemy mialy swoje maluszki i to powinno byc dla nas najwazniejsze:) buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzidzius.
29tydzien sorki wielkie ale mam tyle teraz na glowie ze nie mialam czasu tu zagladac wogole :) maja corcia tez kopie szczegolnie jak siedze n zajeciach:( chyba nie lubi szkoly hehe :) Impersona twoj Kubuś urodzi sie jak dobrze pojdzie dzien po mojej Weronisi :) hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzidzius.
NICK..........MIASTO......TERMIN.....KGNABYTE.....PLEC...OBBRZUSIA 29 tydzień..Warszawa....1 Luty...........12............Zuzia......90 cm Monika24..........8.11......URODZIŁA .....CÓRECZKE.................... trudi..........Dębica....24 marzec...........9..............?..........98 cm 1102............Opole.....11 marzec........6............Michał........93cm dzidzius.....Warszawa .15 styczeń.......12...........Córcia.......90 cm Mała31 .......Słupsk .....19 kwiecień......3..............?.............?... Metka26.......Essen......12 marzec.......4..............?..........90 cm Lusia.....Starachowice..20 styczen......12..........Emilia........96 cm Mateczka ....Poznań ....20 styczeń .... 12 ... ......Karol..........?... Katarinka29.Szczecin...15 marzec.......6,3..........Kubuś.........?.... Claptola.......Legnica....9 kwiecien......3,5..............?.........78 cm Milucha........Kraków....22 marzec.......4,5.........córcia........88cm Małgos27....Wrocław ... 7 kwiecień.......5...............?.........89 cm Rubina............?...............?..............?...............?...........?...... Agresor..........?...............?..............?...............?...........?...... Impersona...Wrocław...16 styczeń.......12..........Kubuś.........?...... joganna..... Lublin....... 15 luty.......... 10....... Gabrysia.... 102!cm Marcelinka...Kraków.....11 grudnia......14.............?...........99cm Tiamka........Brzeg........10 Lipca.........?..............?...........?...... MałaCzarna...Zabrze......24 lipca..........?...............?..........?......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezzzzuuuuuu... dziewczyny u was tez taka wstretna pogoda??? ja wlasnie wrocilam ze sklepu a jest taki wiatr ze galezie drzew sie lamia jak zapalki i wlasnie bym jena taka galezia dostala 😭 Teraz lece trzymac okna zeby sie nie pootwieraly 😘 zastanawiam sie gdzie sa matki tych dzieci ktore wlasnie siedza na polu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie jest piekna pogoda.Snieg topnieje, sloneczko swieci. Jest pieknie:) I juz nie wieje tak jak wczoraj, na szczescie. Ale Kobitki to chyba wywialo z forum(hihihih)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie jest piekna pogoda.Snieg topnieje, sloneczko swieci. Jest pieknie:) I juz nie wieje tak jak wczoraj, na szczescie. Ale Kobitki to chyba wywialo z forum(hihihih)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Gdańsku sypie mokrym śniegiem cholernie już od godziny i końca nie widać. brrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ale wam zazdroszcze takiej pogody... ja Asiu jestem w domciu :D A ty do ktorej pracujesz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli chodzi o mnie to mnie dzisiaj wogole nie ma w pracy:):):):):):):):):):):):) I ciesze sie z tego niezmiernie. No ale inne czaso chlonne zajecia mam. Masa roboty. od rana musialam troche posiedziec(dobrze ze w domku) nad papierzyskami:( ale juz oki. Co prawda po 15:00. Musze uciekac, ale postaram sie jeszcze wieczorkiem zajrzec:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej estella :) no i tak warto zrobić test :) bo nigdy nie wiadomo :) no to skoro chcesz na tąś gwiazdkę to musi się udać :) A u mnie jest zimno, śnieg strasznie pada i nie chce sie na dwód w ogole wyłazić brrr Jestem Malinko jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale sie boje... jasny pieron, a te dzieci na polu mnie przerazaja!!!! Wieje jak cholera, drzewa pod blokiem ktore gna sie do ziemi a te brzdace na polu... Juz nie moge sluchac jak piszcza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no bo w przy takim wietrzychu to o wypadek nie trudno. Sylwia a Ty nie chodzisz do szkoly? Pisalas, ze masz mature w maju...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A w Warszawie pada śnieg dużo śniegu :) chyba z 20 cm napadala, ale nie wieje :) wczoraj wiało. A ja siedze w cieplutkim domku w piżamce i pisze prace zaliczeniową :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak Malinko, ale tak sie akurat sklada ze caly tydzien siedze w domciu bo mnie jakies przeziebienie dopadlo (hihi przeziebienie to malo powiedziane)... I mialam caaaly tydzien labe, ale od poniedzialku... az mi sie nie chce myslec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dzisiaj rano odsniezalam auto i chyba z 25cm sniegu na nim bylo. wygladal jak balwanek-hihihihihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dzisiaj rano odsniezalam auto i chyba z 25cm sniegu na nim bylo. wygladal jak balwanek-hihihihihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysza29
a ja jestem w p[racy jeszcze tylko do 15 ale u mnie tez sypie jak nie wiem i boje sie bo do domu jade samochodem , mam strach bo nie dość że nic nie iwdać to ślisko na pewno uuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj rano tez tak u mnie bylo(Poznan) wszyscy jezdzili 40km/h. No ale jakos dalam rade:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj rano tez tak u mnie bylo(Poznan) wszyscy jezdzili 40km/h. No ale jakos dalam rade:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysza29
to juz chyba zima teraz będzie koniec jesieni i za niedługo święta i moze będziemy coś miały(starające się) pod choinką , wiecie co mam na myśli mmmmmm żeby tylko....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz mowilam mjemu m|usiowi, |e chciaBbym taki prezent pod choink...On bardzo chce mie dzidizusia, wiec zaskoczyl mnie jak powiedzialze moze lepiej na walentynki. No mowie Wam zatkalo mnie. A on mi powiedzial, ze tak jest bardziej romantyznie. Ci faceci eeeehhhh. Ale to byBby prezent pod choinke. a ja bym chciala juz na 6.XII-nie dosc ze mikolajki to jeszcze moje urodzinki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, nikt mnie tu juz nie słucha buuuu Malinko, pytałam czym taka zajęta jesteś skoro nie w pracy?? Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz mowilam mjemu mezusiowi, ze chcialbym taki prezent pod choinke...On bardzo chce mie dzidizusia, wiec zaskoczyl mnie jak powiedzialze moze lepiej na walentynki. No mowie Wam zatkalo mnie. A on mi powiedzial, ze tak jest bardziej romantyznie. Ci faceci eeeehhhh. Ale to byBby prezent pod choinke. a ja bym chciala juz na 6.XII-nie dosc ze mikolajki to jeszcze moje urodzinki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcialam do was napisac to mi prad wylaczyli :( A u mnie w gorach w Nowym Targu jak narazie sniegu nie widac... ide teraz robic obiad. Pojawie sie wieczorem. papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słoneczko77
Cześć dziewczyny! Wróciłam z pracy, posprzątałam trochę i jestem. Czytam, że u was marna pogoda, oglądam TVN24 i pokazują jakieś straszne ilości śniegu, Az nie chce się wierzyć. U mnie - Podkarpacie świeci dziś słońce. Wczoraj trochę wiało, ale dziś pogoda niezła. Estella, mnie też boli jajnik i nie wiem dlaczego. Jestem bardzo zęczona, bo poprzednią sobotę i niedzielę spędziłam na zajęciach (studia podyplomowe) i ten weekend też mam zajęty WRRR. Do tego ciągle urządzamy nasze gniazdko i też jest kupa roboty. W pracy też ciągle coś "na wczoraj". Wybaczcie, że tak smęcę i narzekam, ale jestem teraz sama i do ścian nie będę gadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×