Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ingaa

Czy są wśród Was kobietki, które chca już zostać mamami?

Polecane posty

Hej dziewczyny, wstałam własnie a tu słonko za oknem :) Estella głowa do góry, źle nie będzie, jajniki napewno są ok :) Wczoraj czasu zbytnio nie mialam żeby czytać i pisać z Wami ale już nadrobiłam :) Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello! Czy wszyscy jeszcze śpią ? Dzisiaj jest juz ładniejsza pogoda ale za to bardzo ślisko :D Ale na spacerek sie wybiorę .... Miłego i owocnego dnia Kobietki :-) Kasia - już za tydzień o tej porze będzię testowała - trzymam kciuki 🌼 Aga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia rzeczywiscie ładne słoneczko wyszło :) ale na spacer sie chyba nie skusze jeszcze sie poslizgne :) Bozina napewno bedziesz dobra tesciowa , teraz jestes zaborcza bo twoj synus jest malutki ale jak juz sie stanie mezczyzna i znajdzie kobiete swojego zycia to bedzie zupelnie inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AgaJ z tym spacerkiem to dobry pomysł :) Juz za tydzień, ale jakos czuje się w miarę normalnie, nic nie pobolewa także nie wiem Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK............... 1DC.... DŁUGOŚĆ CYKLU.... TEST CIĄŻOWY.... WYNIK Estella ............01.11....... 28.......................28.11 ................ tu Kasia..........30.10........28........................27.11................. Malinka79....... 05.11........29-30....................06.12 ................ Tulipan...........03.11........28........................03.12................. Aśka74...........31.10........28-34....................05.12................ słoneczko77....02.11........25.....................nie testuję............. Jagodka.........14-11........28.....................nie testuję.......... AgaJ..............04.11........28-32.................nie testuje ............ Mysza29.........30.10........28.....................27.11 NIKA28.......27.10......28-34................nie testuje................ Dioda............28.10........30-31.................nie testuje......... Troche tabele poprawiłam bo Dioda znalazła nie najświeższą :) Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sex
Nie nawidze okresu ale kocham się ruchać.Jestem lesbijką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dioda
Coraz wiecej nas w nowej tabelce:) Skopiowalam ostatnia,to widocznie ten ktos mial nieaktualna:( Ale zimaaaaaaaaaaa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dioda przecież to nic takiego :) A byłaś już na dworzu?? Strasznie zimno?? Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dioda
Wystarczy mi obserwacja okienna;) Moze wieczorem pojde na spacerek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bozina
29 tydzień - dzięki bardzo, mam nadzieję, że tak będzie! a co u ciebie? jak się czujesz? jak sobie wyobrażasz macierzyństwo? może masz jakieś pytania, niedawno sama to przechodziłam - chętnie ci pomogę :-) na podwórku jest super, trochę mroźno ale już bezwietrznie. zapraszam na spacer, ale w ciepłym ubranku i czapce!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anielka25
Witam Was dziewczyny. Mam dla Was niezwykłą wiadomość. Sama w to jeszcze nie wierzę. Zrobiłam dzisiaj test ciązowy i pokazał 2 krechy. Nie potrafiłam sprawdzić który mam dzień cyklu bo w tym miesiącu wyjątkowo nic nie pisałam bo już byłam zła na to że już tak długo się staramy i nic.Jednak, przypomniało mi się,że miesiąc temu miałam iść na badanie HSG, żeby sprawdzić drożność jajowodów. Nie poszłam na badanie bo nie było miejsca w szpitalu.Została mi w domu kartka ze skierowania a pamiętam, że w tym dniu był 8-my dzień cyklu. Z tego wynika, że dziś jest 39 dzień.Zawsze miałam regularne cykle 28 dni.Dzisiaj zrobiłam test jak tylko odkryłam, że tak mocno mi się spóżnia. Tymbardziej dziewczyny ,że miałam wszystkie objawy jak przed okresem. Takie same bóle brzucha,ból piersi, wysyp paru pryszczy na twarzy. To co piszę powinno Wam dać dużo nadzieji jeżeli weźmie się pod uwagę nasaze problemy.Opisywałam to w 152 dniu.Przeczytajcie sobie bo warto. Mimo to prawdopodobnie się udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kobitki. Anielka, MOJE GRATULACJE,OGGGROMNE!!!!:):):):):):):). Pytanko mam jak dlugo sie staraliscie? Buziaczki dla Was wszystkich i jeszcze raz wieeeeelkie gratulacje Anielko❤️❤️❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagodka
Witajcie dziewczeta!!!! Anielka - wielkie gratulacje!!!! A wiec limit szczescia na listopad jeszcze sie nie wyczerpal ;) Do konca miesiaca pozostalo jeszcze pare dni, wiec moze byc jeszcze wiele niespodzianek... Kasiu - trzymam za Ciebie kciuki, zeby sie Tobie udalo i zebys awansowala do drugiej tabelki. Wszystkim pozostalym dziewczynom, ktore testuja w tym szczesliwym miesiacu - rowniez zycze upragnionych dwoch kreseczek. A potem - wysylania do nas fluidkow, zeby i u nas bylo tak szczesliwie. Malinko - tez mysle o Tobie, zeby tym razem sie udalo. Szczegolnie, ze zbliza sie magiczna data ;) Musze Wam napisac szczerze, ze od tego cyklu juz sie nie przejmuje, tak jak wczesniej. Nie wyliczam juz sobie nawet dni plodnych itd. Co ma byc, to bedzie. Bedziemy sie po prostu od teraz przytulac regularnie co dwa dni. Jezeli ma sie stac cud, to sie stanie. Nawet zauwazylam juz u siebie, ze coraz mniej mysle o dziecku. Jak sie pojawi w moim brzuszku, to bedzie wspaniale. I Wam tez wszystkim tego zycze. Ciesze sie, ze pojawilo sie u Was sloneczko. Zawsze to czlowiekowi humor poprawia, jak za oknem wspaniala pogoda. U mnie tez jest cieplo i slonecznie i zaraz wybieram sie na przejazdzke rowerem. Caluski dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Anielka- wielkie całuski dla Ciebie i dla maleństwa w brzuszku! Może to nadzieja dla nas starających że wszystko jest możliwe ??? Aga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anielka25
Do malinki 79 W grudniu minął by prawie rok starań. Boże jaka jestem szczęśliwa. Miałam problemy żeby zajść w ciąże bo mój mąż jest cukrzykiem jest dziennie na insulinie. Cukrzyca to komplikowała. jak zrobiliśmy badanie nasienia męża 1,5 miesiąca temu to wyniki nie były ciekawe. 10% żywych plemników a mimo to się udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do dziewczyn które chcą mieć tą małą kruszynkę a nie mogą. Wszystko jest możliwe 2 lata czekania i udało się . Kwietniu przybędzie jeszcze jeden mały człowieczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oh, Kobitki tyle wspanialych wiadomosci. Tyle radosci i szczescia w Waszysch postach, ktore daja nadzie. Co ja bym bez Was zrobila🌻 Wiesz co Jagodko? Ja tez coraz mniej o tym mysle, nie wyliczam, nie mierze temperaturki. Przytulamy sie co drugi dzien i zobaczymy...Co ma byc to bedzie. Ale na pewno sie nie poddamy❤️:) ...niech sie spelni cud...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krystin, z calego serduszka moje gratulacje. Mam nadzieje, ze zostaniesz z nami:) Podnioslas mnie bardzo na duchu. My dwa lata staranek i na razie bez owocnie:( Ale bedziemy walczyc:):):):):):) Wpisz sie do tabekli Brzuchatek:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was moje kochane:) Wspaniała wiadomosc Anielko moje GRATULACJE OGROMNE:D, no i oby tak dalej dziewczynki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewuszki nie ma was? Co tam u Wsa ciekawego Malinko. AgaJ, Aśka, Kasie i cala reszta babeczek?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie przytulanko co drugi dzien:)❤️ i dzien za dniem:) jutro jedziemy do tesciow:) na obiadek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aleee bedzie mam w listopadzie i grudniu jak wszystkie zobacza dwie tłusciutkie kreski:D:D:D:D Extra!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale byloby SUPER!!! Musialybysmy chyba zmienic nazwe topicu(hihihih) chociaz... ja chyba bym tu zostala bez zmian:):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba zostalam sama:( No tak sobotni wieczor. Moj mezus bedzie w domku dopiero po 21:00(pracuje) jedyny nasz kontakt dzisiaj to przez necik. a moze sie gdzies jeszcze dzisiaj wybierzemy? HHmmmyyy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anielka25 GRATULACJE :) kolejna przyszła mamusia :) super miesiąc się zrobił...mam nadzieje że skoro Wam się udało to i mi się uda tego 27 zobaczyć dwie krechy :) Jagódko dziękuje za kciuki :) Agusia23 u mnie dzisiaj dzień biegany :) dopiero teraz mam czas usiąść do komputerka :) też zaczynam być soraz lepszej myśli co do kreseczek :) Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, nie-dzisiaj nie mam dnia przytulania. A zreszta mojego mezusia jeszcze nie ma. Ja jestem:)🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mezus, wlasnie skonczyl prace, juz do mnie jedzie:):):)I tak sie zastanawiam czy dzisiaj wyskoczyc do znajomych czy zostac w domku. Bez przytulanka co prawda ale zawsze we dwoje:) Wczoraj bylo przytulanko a mialo byc co drugi dzien. Jejku jak to czytam to nie wierze-normalnie harmonogram. To mnie troche dobija, ale czego sie nie robi aby miec dzidizie:)🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×