Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ingaa

Czy są wśród Was kobietki, które chca już zostać mamami?

Polecane posty

Ja kiedyś też odpowiadałam ludziom na pytanie , kiedy będzie dziecko , \" że zrobić dziecko to łatwo tylko później trzeba go umieć wychować\" Jak to sobie przypomnę, to płakać mi się chcę, jak ja wtedy byłam naiwna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Imolka
Aśka74 a długo teraz próbujesz? Bo ja dopiero lub aż 3 miesiąc ale ja zawsze miałam problemy z miesiączką dostałam przedostatnia w klasie potem wtórny brak miesiączki. Kilka razy wywoływanie na szczęście skuteczne progesteronem. Potem tylko na tablatkach antykoncepcyjnych było ok, od 2 lat jestem bez tabletek ale miałam wypadek potem duzo schudłam i znowu nie miałam miesiączki. Znowu wywoływanie i ginekolog podejrzewał PCO- tzn zespól policystycznych jajników, robiłam testosteron -górna granica normy. Endokrynolog powiedział żeby na razie się nie badać tylko spróbować zajść w ciążę, no to próbuje no i cały czas biorę Duphaston. To tyle o mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lonia, moje grraaattuullaaccje(no rewelacyjny jest ten listopad)❤️❤️ Buziaczki dla Ciebie, dbaj o siebie:) Imolka witaj w klubie:) nas starajacych sie. Trzymam kciukaski:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lonia, moje grraaattuullaaccje(no rewelacyjny jest ten listopad)❤️❤️ Buziaczki dla Ciebie, dbaj o siebie:) Imolka witaj w klubie:) nas starajacych sie. Trzymam kciukaski:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imolko - ponieważ najwidoczniej te wcześniejsze testy robiłam za wczesnie, czytałan na innych forach że niektórym dziewczynom tez dopiero któryts test z kolei wykrył ciążę, ja jestem (przypuszcxzam bo nie wiem na 100%) w 2-3 tygodniu wiec widocznie tamtete testy zrobiłam za szybko Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imolko - ponieważ najwidoczniej te wcześniejsze testy robiłam za wczesnie, czytałan na innych forach że niektórym dziewczynom tez dopiero któryts test z kolei wykrył ciążę, ja jestem (przypuszcxzam bo nie wiem na 100%) w 2-3 tygodniu wiec widocznie tamtete testy zrobiłam za szybko Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Imolka
A miałaś jakieś inne objawy Loniu poza oczywiście brakiem miesiączki ? Jeszcze raz gratulacje !!!!! Superowo!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak.... ból piersi i na piersiach tzn. sutkach pojawily sie takie małe kroki to są takie gruczołki łojowe czy jakos tak takie malitkie kropeczki dookoła brodawek, no i skurcze brzucha, takie delikatne ciągnięcie w środku. W ogóle pioersi mam bardzo obrzmiałe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Imolka
Polecam wszystkimprzyszłym mamom superowską książkę pt. W oczekiwaniu na dziecko. Ta książka jest jak balsam dla duszy młodej mamy która martwi się czy z nią wszystko ok. Naprawdę warto. Ja już mam , tylko czegoś mi jeszcze brakuje! hihihi Dziękuję za życzliwe przyjęcie dziewczynki !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Imolka
Czyli książkowe (patrz wyżej) objawy wczesnej ciąży. Fajnie. A ja czuję się zupełnie normalnie tylki dziś ( może z zimna a może autosugestia) mam troszkę obrzmiałe piersi no nie wiem zobaczymy. Ale powiem Wam że może, może...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Imolka
Czyli książkowe (patrz wyżej) objawy wczesnej ciąży. Fajnie. A ja czuję się zupełnie normalnie tylki dziś ( może z zimna a może autosugestia) mam troszkę obrzmiałe piersi no nie wiem zobaczymy. Ale powiem Wam że może, może...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imolka -ja już sie staram 1,5 roku. 6 lat temu poroniłam i teraz mój niepokój przez to jest coraz większy. Też biorę Duphaston, przez ostatnie 3 miesiące brałam Clostiber.... coś tam na wywołanie jajeczkowania.( w tym miesiącu podwójna dawka) W tym miesiącu zrobiłam potrójne badanie prolaktyny i okazało się , że jest dużo za duża. No i kolejne tabletki- bromergon. Przez te hormony puchnę wręcz w oczach a waga zasuwa do góry w błyskawicznym tempie. Z mojego płaskiego brzuszka nie ma śladu- wyglądam jakbym była przynajmniej w 4 miesiącu. Ale nie przejmuję się tym, teraz najważniejsze, by jak najszybciej zajść w ciążę a wyglądem będę się martwić później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Imolka
Nie poddawaj się Asiu74!!!Może Clostilbegyt Ci nie pomógł bo miałas za wysoki poziom prolaktyny!! Jestem dobrej myśli. Jeszcze kilka razy możesz powtórzyć tą kurację (chyba pół roku) A poza tym moze to głupie ale mi też w moich problemach z miesiączką i owulacją zawsze pomagała akupresura (masaż stóp) szczególnie miejsc rozrodczych tj. za kostkami po obu stronach oczywiście na obu stopach . Może Cię początkowo boleć ale po klilkunastu razach na pewno zauważysz różnicę. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dioda
Witajcie kobitki:) Lonia,ogromne gratulaaaaaaaaaaaaacje 👄 Dzisiaj przespalam pol dnia, jakies chyba tragiczne jest cisnienie....ale humorek na szczescie dopisuje:) Asiu, ja wlasnie jestem z listopada, wiec jestes starsza:D Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BUUU - a mi nie działała kafeteria przez dwa dni i nie mogłamu uczestniczyć w \"inauguracji\" 200 strony ... i dopiero teraz mogę sie cieszyć ...i dopiero teraz moge złożyć wszytskim Kasiom życzenia ...a nikogo juz pewnie nie ma ...i w ogóle to ma objawy nadciągającej @ ...a poza tym w pracy jest bleeee ALE ZA TO BARDZO GRATULUJĘ LONI :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gratulacje Loniu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Dziewczynki ja chyba oszaleje. Za kazdym razem jak tu wchodze nakrecam sie, ze jestem w ciazy a potem i tak @ przychodzi. Dzis np zauwazylam takie krosteczki wokol brodawek, o ktorych mowi Lonia a dwa dni tem mialam plamienie takie jasno brazowe, do @ jeszcze 4 dni, z piersiami nic sie nie dzieje, a brzuszek twardy jak nigdy i cos tak kluje..................buuuuuuuuuuuuu..........chyba zwariuje. Po co ja to wszystko czytam i sie nakrecam. Chcialbym tu juz wiecej nie wchodzic ale nie da sie, takie fajne babki jestescie i ciagle chcę wiedziec co u Was slychac:) :) :) pozdrawiam goraco:) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dioda
oj bedzie sie działoooooooo:D:D:D:D!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lonia Gratulacje :) to czekamy az wpiszesz sie do tabelki :) NICK..........MIASTO......TERMIN.....KGNABYTE.....PLEC...OBBRZUSIA 30 tydzień..Warszawa....1 Luty...........12............Zuzia......92 cm Monika24..........8.11......URODZIŁA .....ZUZIĘ.......................... trudi..........Dębica....24 marzec...........9..............?..........98 cm 1102............Opole.....11 marzec........6............Michał.......93cm dzidzius.....Warszawa .15 styczeń.......12.........Weronisia....90 cm Mała31 .......Słupsk .....19 kwiecień......3..............?.............?... Metka26.......Essen......12 marzec.......4..............?..........90 cm Lusia.....Starachowice..20 styczen......12..........Emilia........96 cm Mateczka ....Poznań ....20 styczeń .... 12 ... ......Karol..........?... Katarinka29.Szczecin...15 marzec.......6,3..........Kubuś.........?.... Claptola.......Legnica....9 kwiecien......3,5..............?.........78 cm Milucha........Kraków....22 marzec.......4,5.........córcia........88cm Małgos27....Wrocław ... 7 kwiecień.......5...............?.........89 cm Rubina............?...............?..............?...............?...........?...... Agresor..........?...............?..............?...............?...........?...... Impersona...Wrocław...16 styczeń.......12..........Kubuś.......100cm joganna..... Lublin....... 15 luty.......... 10....... Gabrysia.... 102!cm Marcelinka...Kraków.....11 grudnia......14.............?...........99cm Tiamka........Brzeg........10 Lipca.........?..............?...........?...... MałaCzarna...Zabrze......24 lipca..........?...............?..........?...... Domi24......Warszawa....19 Lipca.........?...............?...........?.... Anielka25....Rybnik........18 Lipca........?................?..........?..... Adrianka-85..Zamość.......26 luty........11............Julia.......108cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Moje Słodkie Babeczki! Przebudziłam się w nocy, usnąć nie mogę, bo myślę o wszystkim..... Przede wszystkim OLBRZYMIE gratulację dla Loni. Ogromnie się raduję!!!!!!!! Jesteście niesamowite, bardzo się cieszę, że tak obficie piszecie, szkoda, że czasu brak na nadrabianie zaległości a teraz jeszcze nie nadążam za wątkiem, bo od mojego ostatniego wpisu minęła (zdawać by się mogło) chwilka a tu powstało tyle stroniczek :):):):) Mam nadzieję, że o mnie nie zapominacie i wybaczycie mi to gramolenie się z czytaniem. Muszę teraz załatwić mnóstwo spraw, bo w związku z fasolką przyspieszamy ślub i wesele na styczeń przyszłego roku (nie wiem, jak sobie z tym wszystkim dam radę). Byłam dzisiaj u pani doktor, nie zbadała mnie, bo twierdzi, że za wcześnie, by stwierdzić ciążę. Obejrzała tylko wydruk z badania krwi, porozmawiałyśmy i umówiłyśmy się na za tydzień. Przy okazji dowiedziałam się, że prawdopodobnie miałam podwójne jajeczkowanie w październiku.....bardzo mnie to zastanowiło, wiecie może coś na ten temat? Pani doktor powiedziała tylko, że to się zdarza. Hmmmm. Przesyłam serdeczności i nieśmiało pytam, czy też mogę się wpisać do tabelki...... Papatunie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Śpiochy gdzie jesteście? POBUDKAA! Imolka - ja się wcale nie poddaję i jeszcze długo nie zamierzam, należę raczej do ludzi optymistycznych. No cóż Dioda, wygląda, że ja tu chyba jestem najstarszą babą. Jakoś to będę musiała przeżyć. Agaj , Tulipanku- idzie weekend , głowa do góry i uśmiech proszę natychmiast!!!! Nesiu- przepraszam Cię, ale nie pamiętam, jesteś w ciąży? To w takim razie gratulacje!!! a w którym tygodniu jesteś? O podwójnych owulacjach nie słyszałam, ale pewnie jest to możliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorota27
Hej, zrobiłam powtórnie rano test i z nadzieją wypatrywałam drugiej kreseczki, niepotrzebnie sie nakreciłam, że skoro @ trwała tylko niecałe 3 dni to moze jednak.... Ale nic z tego, trudno, niepotrzebnie zmarnowałam dwa testy, ale tak to juz jest, ze sie człwoiek nie może powstrzymać i chcialby wiedziec jak najszybciej. A moja @ cos krótka była 2.5 dnia trwała:( to chyba nie jest normalne:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!!! U nas tez bedzie chlopczyk-wiemy juz na 100%, ladnie sie nam pokazal...wiec Alexander! Ja rowniez czuje sie dobrze, jak na razie wszystko w normie...dopisuje sie do tabelki! Lonia -gratulacje!! Lusiu! tak trzymaj, Pozdrawiam cieplo Ciebie i Emilke!!! 30 tydzień..Warszawa....1 Luty...........12............Zuzia......92 cm Monika24..........8.11......URODZIŁA .....ZUZIĘ.......................... trudi..........Dębica....24 marzec...........9..............?..........98 cm 1102............Opole.....11 marzec........6............Michał.......93cm dzidzius.....Warszawa .15 styczeń.......12.........Weronisia....90 cm Mała31 .......Słupsk .....19 kwiecień......3..............?.............?... Metka26.......Essen......12 marzec.......9........Alexander.....? cm Lusia.....Starachowice..20 styczen......12..........Emilia........96 cm Mateczka ....Poznań ....20 styczeń .... 12 ... ......Karol..........?... Katarinka29.Szczecin...15 marzec.......6,3..........Kubuś.........?.... Claptola.......Legnica....9 kwiecien......3,5..............?.........78 cm Milucha........Kraków....22 marzec.......4,5.........córcia........88cm Małgos27....Wrocław ... 7 kwiecień.......5...............?.........89 cm Rubina............?...............?..............?...............?...........?...... Agresor..........?...............?..............?...............?...........?...... Impersona...Wrocław...16 styczeń.......12..........Kubuś.......100cm joganna..... Lublin....... 15 luty.......... 10....... Gabrysia.... 102!cm Marcelinka...Kraków.....11 grudnia......14.............?...........99cm Tiamka........Brzeg........10 Lipca.........?..............?...........?...... MałaCzarna...Zabrze......24 lipca..........?...............?..........?...... Domi24......Warszawa....19 Lipca.........?...............?...........?.... Anielka25....Rybnik........18 Lipca........?................?..........?..... Adrianka-85..Zamość.......26 luty........11............Julia.......108cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorota - nie smuć się, następny miesiąc = następna szansa. Odczekaj parę dni i idź do gina, może na usg zobaczy w jakiej fazie cyklu jesteś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Kobitki! I kolejny dzien i praca i tak jakos się to wszystko kręci. U mnie humorek w miarę, choć za tydzień przyjdzie @, bblleeee!!!! I już zaczynam odczuwać jej \"łapy\" na sobie; huśtawka nastrojów, a wczoraj o godzinie 00:00, mój mężuś musiał mi robić bułki ze smalcem. Jestesm pewna, że przyjdzie@ i to wcale nie jest fajne:( Ale, jak to się tu ładnie mówi głowa do góry:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Słonko24
Hej! tym na 100% pewności gratuluję! zazdroszcze Wam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorota27
do gina jestem umówiona dopiero na 22 grudnia:( niestety na kase chorych sa tak odległe terminy, ale raczej nie jestem w ciazy:( chciałam to sprawdzic jednak bo jestem przeziebiona, kicham, chrypię i nie wiem czy brać leki czy nie. Już od kolejny raz jestem w takiej niepewnosci a potem sie okazuje, ze niepotrzebnie, bo dzidzi nie będzie:( Zreszta nie musze Wam tego tłumaczyc znacie to z własnego doświadczenia - to wypatrywanie każdego objawu i czekanie:) a potem rozczarowania i kolejny miesiac powtórka z rozrywki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×